przyjaciel a relacja typów?

Ogólne dyskusje na temat socjoniki
Regulamin forum
WAŻNA INFORMACJA:
Nazwa pisana czterema wielkimi literami (np. INFP) określa typ w MBTI.
Nazwa pisana trzema wielkimi literami i jedną małą (np. INFp), bądź nazwa trzyliterowa (np. IEI) to określenie typu w socjonice.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
hippiee
Posty: 182
Rejestracja: piątek, 30 sierpnia 2013, 15:55
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam... ;)

Re: przyjaciel a relacja typów?

#16 Post autor: hippiee » niedziela, 23 lipca 2017, 13:06

Najlepszy i najbardziej trwały kontakt z polski mam z dwoma EII - może z nimi huczne imprezy to nie najlepszy pomysł ale bardzo lubie z nimi gadać na przyziemne tematy, wydurniać się w małym gronie i generalnie rozumiemy się w wielu kwestiach
- Jedna EIE, z którą wychodzą fajnie imprezy, często spotykałyśmy się na jakichś eventach, koncertach, idzie się z nią nieźle pośmiać ale przy bliższych kontaktach dochodzi do małych nieporozumień, małych niedomówień i przez to raczej jest to relacja dość powierzchowna. Mimo wszystko lubię z nią spędzać czas.
- IEE - z nią głównie spotykam się w towarzystwie jednej z w/w EII na babskich pogadankach.
- ESE - też fajnie się z nią imprezuje, wygłupia i nawet przyjemnie gada o problemach miłosnych itp :D.
- I moja kuzynka SEE, z którą często gadam na skype i jak się widzimy w PL to potrafimy przegadać całą noc. :D
W/w osoby są tymi z którymi mimo że dzieli nas 2tys km utrzymujemy w miarę stały kontakt i w momencie gdy przylatuję są to pierwsze osoby które rezerwują dla mnie swój czas. :)


7w6, 4 PRO, IEE, sp/so

ODPOWIEDZ