Seks a Jedynka

Dyskusje na temat typu 1
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Kimondo
Posty: 1599
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 17:21
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Spaghettiland
Kontakt:

#91 Post autor: Kimondo » niedziela, 1 lipca 2007, 18:50

Hehe, asex to tylko z piątką.


Ani sukces, ani porażka nie są czymś, czego można doświadczyć z dnia na dzień. Porażkę powodują drobne decyzje, które
podejmujemy w ciągu długiego czasu: nie kończymy spraw, nie przystępujemy do działania, zbyt łatwo się poddajemy...
9w5 i INTJ

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#92 Post autor: Revania » niedziela, 1 lipca 2007, 20:22

yusti pisze:mieć jednego od zabawy i drugiego od myślenia. dlaczego bigamia nie jest legalna!?

włąsnie potwierdziło mi sie
mam Księżyc w BYKU, więc m.in. W PARTNERZE POTRZEBUJĘ WIĘCEJ CIEPŁA NIŻ SEKSU. ot.wsio. Tylko lesbijstwo. Bo na asex panów nie ma co liczyc.
A jak ktoś ma księżyc w Wadze ;)?
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#93 Post autor: Gabriel » niedziela, 1 lipca 2007, 22:03

O! To ja mam księżyc w baranie i "Cechuje mnie pewna niewybredność seksualna". Swoją drogą ascendent też w baranie. Wstyd się przyznawać przed ludźmi bo od razu wpadną na to kim jesteś naprawdę (czytaj największym jebaką w okolicy) pod maseczką emoboya :lol:

P.S. Jakby ktoś nie wpadł, o ilę astrologię bardzo sobie cenię, to była ironia z astrologii. Proszę mnie nie brać za największego jebakę w okolicy. Bynajmaniej nie narazie.
:lol:
Ostatnio zmieniony niedziela, 1 lipca 2007, 22:11 przez Gabriel, łącznie zmieniany 1 raz.
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Raven
Posty: 528
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 23:57
Lokalizacja: Wrocław

#94 Post autor: Raven » niedziela, 1 lipca 2007, 22:06

Sformułowanie "księżyc w byku" ma dla mnie samo w sobie podtekst seksualny. A zaznaczam, że już dawno nie jestem w tym wieku, że wszystko kojarzy się z jednym
1w9

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#95 Post autor: Gabriel » poniedziałek, 2 lipca 2007, 12:06

yusti podaj datę i godz. urodzenia, a sprawdzę w programie i dam Ci wykaz planet i punktów.
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#96 Post autor: Revania » poniedziałek, 2 lipca 2007, 12:52

A kto mi w końcu napisze co oznacza jak mam księżyc w Wadze :P? To dobrze czy źle? Może ja kochliwa jestem jakaś, albo co xD?

Ja kiedyś coś wpisywałam w jakiś program na angielskiej stronie i mi napisało tam jakąś listę, jak ktoś umie interpretować horoskopy, to niech napisze do mnie na PW (bo tutaj to chyba raczej nikogo nie interesuje jaki mam horoskop xDD)
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#97 Post autor: Hydra » poniedziałek, 2 lipca 2007, 17:37

Revania pisze:A kto mi w końcu napisze co oznacza jak mam księżyc w Wadze :P? To dobrze czy źle? Może ja kochliwa jestem jakaś, albo co xD?
Wyszperane w google :D
Księżyc w Wadze pisze:Życie bez partnera jest pustką. Poważne zagadnienia życiowe często traktuje się lekko, z pewną beztroską. Ciosy losu znosi się stosunkowo łatwo. Kobietom podobają się raczej mężczyźni urodziwi. Flirty, zalotność, kontakty. „Miłość to mój żywioł”. Kompromisowość.
Też mam Księżyc w Wadze ... to może jakiś mały offtopik o najciekawszych perwersjach? :lol:
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#98 Post autor: Revania » poniedziałek, 2 lipca 2007, 19:10

Perwersje, hmmm? No to zapraszam tutaj:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Koprofilia

(akurat to nie jest o koprofilii, tylko o fetyszyźmie, ale można się dowiedzieć o różnych ciekawych fetyszach ;P)

A co do księżyca w Wadze to ja protestuję, nie chcę być uzależniona od posiadania partnera. To jest zUe. Nie lubię być od nikogo uzależniona.
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#99 Post autor: Revania » poniedziałek, 2 lipca 2007, 21:12

Mnie i tak najbardziej bawi to:

autonepiofilia - fetyszem są pieluszki
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#100 Post autor: Hydra » poniedziałek, 2 lipca 2007, 21:21

yusti pisze: pigmalionizm (agalmatofilia) - osiąganie stanu podniecenia płciowego na widok wizerunków, np. zdjęć, rzeźb, obrazów,
Jestem pigmalionistką - zawsze na monitorze mam wygaszacz z jakimś PRAWDZIWYM MĘŻCZYZNĄ - W sezonie letnim jest to:
Roman I Wielki
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#101 Post autor: Hydra » poniedziałek, 2 lipca 2007, 21:31

yusti pisze:pan roman Cię podnieca? A to heca!
Tak sobie pomyslałam, że to ON mógłby mi przeczytać plan, o którym pisałam Nuit tu :D Ten głęboki, mocny głos....
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Revania
Posty: 522
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2007, 18:49
Lokalizacja: przed monitorem
Kontakt:

#102 Post autor: Revania » poniedziałek, 2 lipca 2007, 22:33

yusti pisze:zignorowałam, bo mną wstrząsnęło...sam materiał TETRA czy z zawartościa? Ociera sie o pedofilie a tego już nie zniose. mozna z drzewem ale z dzieckiem nie!
też mi się to kojarzy... ale jednocześnie mnie bawi. właśnie, z zawartością, czy bez ;P? jak z zawartością, to o koprofilię zahacza ;P
Ostatnio w teście wyszła mi czysta 1, wcześniej 1w2

Awatar użytkownika
Kimondo
Posty: 1599
Rejestracja: niedziela, 25 marca 2007, 17:21
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Spaghettiland
Kontakt:

#103 Post autor: Kimondo » wtorek, 3 lipca 2007, 10:49

laktafilia - bodźcem seksualnym są wydzielające mleko piersi,

Padłem i nie wstaję. Jestem fetyszystą niepełnym - mogę osiągnąć satysfakcję rownież w inny sposob.

arachnefilia - bodźcem seksualnym są pająki, - aaa....
Ani sukces, ani porażka nie są czymś, czego można doświadczyć z dnia na dzień. Porażkę powodują drobne decyzje, które
podejmujemy w ciągu długiego czasu: nie kończymy spraw, nie przystępujemy do działania, zbyt łatwo się poddajemy...
9w5 i INTJ

Raven
Posty: 528
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 23:57
Lokalizacja: Wrocław

#104 Post autor: Raven » wtorek, 3 lipca 2007, 19:52

Dobra, przywróćmy ten watek na właściwe tory, jako że na razie to głównie on ciągnie to subforum ;)
yusti pisze:mieć jednego od zabawy i drugiego od myślenia. dlaczego bigamia nie jest legalna!?
Tłumaczy się to chyba tym, że wtedy ludzie mieliby mniej czasy wychowywać dzieci, bo byłoby ich więcej. No i święta instytucja małżeństwa oczywiście
1w9

Kate vel k8
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 5 sierpnia 2007, 20:49
Lokalizacja: wawa

#105 Post autor: Kate vel k8 » niedziela, 5 sierpnia 2007, 20:57

Raven pisze:Dobra, przywróćmy ten watek na właściwe tory, jako że na razie to głównie on ciągnie to subforum ;)
yusti pisze:mieć jednego od zabawy i drugiego od myślenia. dlaczego bigamia nie jest legalna!?
Tłumaczy się to chyba tym, że wtedy ludzie mieliby mniej czasy wychowywać dzieci, bo byłoby ich więcej. No i święta instytucja małżeństwa oczywiście
To przerażające, że tak trudno "posiąść" kogoś, kto będzie cudownym wyuzdanym kochankiem i partnerem, z którym do późna w nocy można prowadzić "trudne" rozmowy i biegać po lesie w poszukiwaniu jakiegoś zwierzaka (aby móc na neigo popatrzeć).

Bigamia raczej nie byłaby rozwiązaniem... pogubilibysmy się jeszcze bardziej, gdybyśmy mogli mieć dwóch, trzech,... i byłoby to dozwolone i powszechnie uznane. Dzięki temu, że jest to nielegalne ludzie się kryją i starają się zadbać o tego łobuza w łóżku i intelektualistę, który będzie głaskał słowami.. ehhh

ODPOWIEDZ