Rozpoznanie typu

Ogólne dyskusje na temat Enneagramu
Wiadomość
Autor
Gumibeer
Posty: 333
Rejestracja: poniedziałek, 24 września 2007, 18:24

#31 Post autor: Gumibeer » środa, 4 czerwca 2008, 17:22

Na początku patrzę na osobę jako całokształt (nie analizuję poszczególnych działań) intuicyjnie strzelam, następnie doszukuję się ogólnej motywacji zachowań i działań człowieka podkładam pod enneagram i szukam ewentualnych sprzeczności. Kiedy dochodzę do określenia typu porównuję z tym jak dawała się odczuwać przy pierwszym wrażeniu. Czasami zamiast motywacji (które u niektórych są mocno zakamuflowane) posługuję się spostrzeżeniami czego osoba unika, nie lubi.

Przypisuję do poszczególnego tria dalej już jakoś idzie



Awatar użytkownika
GARNIAK od GIERTYHA:)
Posty: 157
Rejestracja: czwartek, 18 października 2007, 18:12
Lokalizacja: a co cie to

#32 Post autor: GARNIAK od GIERTYHA:) » czwartek, 19 czerwca 2008, 17:15

hej mam problem. NIe wiem jak to robicie ze potraficie rozpoznać jakim typem jest człowiek. JA wogole tego nie widze... co gorsza sama nie wiem jakim ja juz jestem numerkiem a zalezy mi na tym aby sie tego dowiedziec, wiec pytam czy pomozecie mi( szczegolnie ci ktorzy juz dobrze opanowali ten systemik;]) odkryc ktorą cyfrą jestem?Napisze najbardziej chcarakterystyczne cechy, odczucia ktore pomogą w identyfikacji mojej osoby8) itp...licze na pomoc :roll:
kurna mać

paszport

Awatar użytkownika
vvob
Posty: 347
Rejestracja: niedziela, 13 maja 2007, 23:26

#33 Post autor: vvob » czwartek, 19 czerwca 2008, 17:40

No to pisz.
6w5
sx/sp
ENTpObrazek

„Lub robić coś. Kochaj kogoś. Nie bądź gałganem! Żyj porządnie.”
(T. Kotarbiński)

Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#34 Post autor: Łukasz:) » czwartek, 19 czerwca 2008, 18:44

Nie rozumiem jak można się mylić w typowaniu.Ja zapoznałem się najpierw z wszystkim co zawarte jest na stronę enneagramu a potem spotykając osobę porównywałem jej zachowanie z dotychczasową wiedzą.Trafność rzędu 90%<najpierw określałem sobie kolegów z klasy jako jakiś typ dawałem test i pomyłek prawie nie była większość wytypowałem uwzgędniając nawet skrzydło >.Nie potrzeba żadnej intuicji tylko trochę wiedzy i czasu<nie ma możliwości wytypować tak osobę nowo poznaną w ciągu kilku chwil ale w dłuższej interakcji na pewno.>
4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

Awatar użytkownika
Eruantalon
Posty: 1963
Rejestracja: piątek, 28 września 2007, 12:26
Lokalizacja: Z dupy
Kontakt:

#35 Post autor: Eruantalon » czwartek, 19 czerwca 2008, 18:48

Nie potrzeba żadnej intuicji tylko trochę wiedzy i czasu
Intuicja to nieuświadomiona wiedza i nieuświadomionw zdolności ; >
Obrazek
“It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not. ”

Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#36 Post autor: Łukasz:) » czwartek, 19 czerwca 2008, 18:55

Już miałem skomentować to w sposób dowcipny,zaskakujący,frapujący,szokujący i powalający zarazem ale nic nie przychodzi mi do głowy.
4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

Awatar użytkownika
GARNIAK od GIERTYHA:)
Posty: 157
Rejestracja: czwartek, 18 października 2007, 18:12
Lokalizacja: a co cie to

#37 Post autor: GARNIAK od GIERTYHA:) » czwartek, 19 czerwca 2008, 19:27

dobra to ja pisze ale ostrzegam ze tego duzo...wiec licze na cierpliwość
Zaczne od tego ze wyszlo mi 7w6 i ten opis tak mi sie spodobał ze zaczelam interesowac sie eneeagramem, ale po przemysleniu zauwazylam ze chyba jestem 9.To mnie zmartwilo ale coraz wiecej czytania i sie coraz bardziej przekonywalam co do tego ze to moja cyfra.To mi strasznie nie odpowiadało i zaczelam analizowac i wychodzilo mi według moich przemyslań 6w7 bądz 4w3.To mnie sie bardziej spodobało niż dziewiątkowość. Wydaje mi sie to troche naciągnięte dlatego prosze o to abyscie mi pomogli dotrzec do tego ajkim typem jestem. ALE na 100% wiem ze najdalej mi do 8,1,2, a jestem pomiedzy 9,6,7,4w3 bo sama czysta 4 sama w sobie odpada a z tym skrzydłem to istny moj opis.
:roll:
to był wstep a teraz podam cechy,Zachowania charakteryzujące mnie w troche nielogicznej formie bo je wycianłam z opisow i wkeljałam(pewnie wydaje sie głupie...) dziekuje za kazdy komentarz.SENKJU :D Zaczynamy zabawe w psycholoszga



wkraczając w nową sytuację, moge dostrzec coś co dotknie mnie duchowo, co z kolei pobudzi moje uczucia, co z kolei przywoła wspomnienia zapachu, smaku, odczuć itd.
:oops:
często żyje przeszłością lub przyszłością, jakąkolwiek byleby by była bardziej zadowalająca niż teraźniejszość. często zazdroszczą wszystkiego czego nie posiadam, wyolbrzymiając znaczenie powiedzenia "trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie". Potrzeba bycia dostrzeganym jako ktoś wyjątkowy, może również być bardziej widoczne.

Moge być towarzyska i posiadać duże poczucie humoru. Chce być kreatywna i potrzebna światu. Posiadam intuicję, jestem ambitna, moge mieć dużą wyobraźnię
:lol:
w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Moge np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Moge też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych. Przywiązuje uwagę do tego jak wyglądam,
:)
Jestem zmienna w uczuciach. Gdy uznam, że omj partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele staram się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.

Potrafie słuchać i akceptować czyjeś zdanie, zwłaszcza chętnie słucham lecz nie rozumiem bólu przyjaciół

:D
czuje zmieszania czy zażenowania tym kim jestem lub jak się czuje

Używam humoru aby bagatelizować różne sprawy. Podejmuje działania bardzo sporadycznie i często z dziwnych, nieracjonalnych powodów.
:shock:
Bawie się w gierki słowne i umysłowe aby odwrócić uwagę od istotnych rzeczy i aby nie nie zaangażować się emocjonalnie. Mogą się ujawnić dziwne fobie i problemy, głównie na temat skrywanych potrzeb.

Osobowość jest bardzo rozległa, od bycia zamkniętym w sobie i nieśmiałym do bycia towarzyskim i otwartym.

strach przed porzuceniem lub wykorzystaniem
:o
wyczulona jestem na problemy życia i ostrożna w sprawach, które mogą pociągać za sobą jakiekolwiek niebezpieczeństwo

Moge zachowywać się bardzo ostrożnie i niezdecydowanie lub nawet ulegle, po to aby uniknąć wszelkich ewentualnych problemów.

jestem spokojna, oddana i są często idealistka. jestem również obowiązkowa i uległe, ale w dobrowolny i ściśle określony przez mnie sposób
:lol:
Radze sobie z posiadaną władzą poprzez jedność z innymi, są szlachetnymi przywódcami ponieważ łatwo sympatyzują z przegranymi. Potrafie utwierdzać się w swojej własnej wartości ale także wymagam aby inni również ją w nich dostrzegali.

"popychadło" i nie moge przyjmować niepopularnych postaw gdy sytuacja tego wymaga.
8)
racują nad rozwiązaniami faworyzującymi całą grupę, pozwalającymi na to aby wszyscy czuli się zwycięzcami.

Mogą niezauważalnie bardziej polegać na zewnetrzych autorytetach i zaczynają być oczarowani osobami, które są bardziej pewne własnych wartości.
:shock:
Gdy oddaje część władzy nad sobą, zaczynam się chronicznie zamartwiać i czuć bezsilna. Aby to zrekompensować, staje się bardziej ostrożna i przezorna, próbując przewidywać motywy działań innych osób.

Artystyczne wyrażanie się jest dla mnie pociągające i zapewniające mi siłę, będąc sposobem na rozwiązywanie własnego poczucia odosobnienia.
:D
Chce być lubiane przez innych i łatwiej podążam śladem innych

mogą często przeczyć same sobie, sprawiając wrażenie, że chcą jednocześnie dwie rzeczy na raz, czasem doprowadzając do szaleństwa mieszanymi sygnałami. Może być ciężko zrozumieć co mają na myśli i o czym mówią.
:)
moge być także niepewne, irracjonalne, chaotyczna z tendencją do częstych zmian nastrojów. jestemskomplikowana wewnętrznie

Moge zacząć się zachowywać wylewnie i czarująco, nosić maskę spokoju aby ukryć przed innymi własne obawy i lęk
:o
Moge unikać odpowiedzialności, chować głowę w piasek, odwlekać dokończenie różnych spraw. robie to aby unikać działania z własnej inicjatywy, działania które mogłoby spowodować atak innych. Bardziej uzależnia się od otoczenia w którym się znajduje, ale również zaczyna być mniej zaangażowana i bardziej ambiwalentna w związkach uczuciowych

Ciągle poszukują samospełnienia i głębokiej satysfakcji
:lol:
bawiajm się upływu czasu i poczucia przemijania. Powolne stawianie kroku za krokiem jest nie tylko nudne are również przerażające co powoduje, że nie posiadam dobrze rozwiniętego zmysłu jak coś robić wg listy.

majm problem z okazywaniem złości nawet, gdy jest ona usprawiedliwiona
8)
Wrażliwa, zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwijam w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia

hce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status.

Posiadam amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili.
:P
zdaje sobie sprawę z ograniczeń jakie niesie za sobą związanie się z kimś. Moge życ w związku przez dziesięciolecia i wciąż czuć się nieswojo z ideą długiego współżycia
:oops:
mów mi gdy Ci się podobam. Jestem otwarta na wszelkie pochlebstwa

:roll:
przytul mnie. Pokaż mi fizyczne zaangażowanie. To mnie ośmiela i łatwiej okazuję uczucia wobec Ciebie
:shock:
jestem wobec siebie krytyczna za brak inicjatywy i brak dyscypliny
jestem zbyt czuła na krytykę; biorę do siebie każde krzywe spojrzenie czy uniesienie brwi
zbytnio przejmuję się tym co inni o mnie myślą

nikt nie traktuje mnie poważnie
:P
tłumienie w sobie temperament i ukrywam każdey aspekt problemu, który może wydać się przykry
8)
nie egocentryczna

Zaczynajm ślepo łączyć się z pragnieniami innych i zaczynam grać role nadawane mi przez otoczenie.
:lol:
widze wszystkie strony danej sytuacji i po równo się identyfikuje z każdą z tych stron
:wink:
mam problem z powiedzeniem "Nie", choć staram się to powiedzieć w inny sposób, zazwyczaj poprzez cichą nieustępliwość i pasywną agresję

Moge w nieskończoność rozmawiać o tym jakie mogły by być i co mogły by robić, ale nigdy nie przejmują się tym na tyle aby te pomysły wcielić w życie.

chce się angażować, czynić jak najmniej przykrości.
:shock:
Zachowuje się jak grzeczne dziecko, znika w tłumie, odsuwa w cień gdy poczuje, że jej uczucia są przez kogoś rozpoznane i rozszyfrowane

odwlekam sprawy i decyzje.
:shock:
Zachowuje się tak jak inni by od niej oczekiwali. Moge odczuwać przyjemność gdy, ktoś mylnie odgadnie jej intencje na podstawie wizerunku, który sobie sama tworzy.
8)
Staram się wybrać odpowiedni moment, aby zabrać głos na spotkaniu.

Umie nasladowac innych, woli sluchac niz rozkazywac.(ale wolałabym aby było odwrotnie ale kiedy rozkazuje czuje dyskomfort)

przyjemnosci zmyslowe przede wszystkim (jedzenie, picie, sex)

:o
fascynacja ludzmi( szczegolnie tymi ktorzy rządzą mają wpływa na innych albo tymi zagubionymi ale zawsze bedacymi sobą tymi ktorzy mają to coś)

Niedbaly, sklonny do lenistwa, odkladam zlecone czy zamierzone zajecia.

duze potrzeby organiczne: jedzenie, picie, sen.
:o
Ozywiam sie z czestej "duchowej drzemki" podczas gier i zabaw towarzyskich. Chetnie uprawiam gry hazardowe. Lubie wygodne zycie w domu rodzinnym, ale nie umie poswiecac sie i byc ofiarnym. Dosc obiektywnie ocenia rzeczywistosc.

latwosc darowania uraz

usluznosc, zyczliwosc
:o
poddawanie sie urokowi osoby lubianej i sklonnosc do jej nasladowania

stala chec zaczecia na nowo lepszego zycia

uleganie chwilowym zachciankom, nieopanowanie
:o
Glowna wartoscia jest piekno albo rozrywka.

estetka( lubie otaczac sie ładnymi przedmiotami ludzmi )

Lubie zycie towarzyskie, jestem grzeczny, dowcipny i uprzejmy, ale bywam rowniez ironiczny i zlosliwy.

Ulegam niepokojowi, obawom, zmiennym marzeniom i nastrojom.
Na zewnatrz usiluje byc spokojna, przezywa jednak kazde zdarzenie silnie.

Ambitna, lecz niesmialy, ustepuje innym nie lubiac wysuwac sie na pierwsze miejsce.
:o
umiejetnosc poprzestawania na malym
:o
niezadowolenie z samego siebie, niewiara we wlasne sily
:o
Czesto oskarzam samego siebie, a nawet czuje do siebie wstret. Niesmialy, drazliwy, przezywa, choc nie daje tego poznac po sobie, kazde slowo niebacznie rzucone przez otoczenie. Pozornie nieczuly i obojetny, pod maska chlodu ukrywa burze wewnetrzne i zalamania

:o
lubie słuchać zwierzeń , problemow ale nie wiem copotym robic nie umiem powiedziec bedzie dobrze nie martw sie tak od serca mowie to bo tak wypada


dziekuje 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
kurna mać

paszport

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#38 Post autor: Orest_Reinn » czwartek, 19 czerwca 2008, 19:31

Łukasz:) pisze:Nie rozumiem jak można się mylić w typowaniu.Ja zapoznałem się najpierw z wszystkim co zawarte jest na stronę enneagramu a potem spotykając osobę porównywałem jej zachowanie z dotychczasową wiedzą.Trafność rzędu 90%<najpierw określałem sobie kolegów z klasy jako jakiś typ dawałem test i pomyłek prawie nie była większość wytypowałem uwzgędniając nawet skrzydło >.Nie potrzeba żadnej intuicji tylko trochę wiedzy i czasu<nie ma możliwości wytypować tak osobę nowo poznaną w ciągu kilku chwil ale w dłuższej interakcji na pewno.>
Opisy możesz se wsadzić tam, gdzie i testy. A zarazem i swoje typowania. Łącznie z całą tę stroną i swoją "wiedzą" na temat enneagramu.

@Garniak
Może lepiej opisz to własnymi słowami, bo póki co to nie mam pomysłu innego jak zsumować zgadzające się kawałki opisów dla każdego z typów i otrzymać liczbowy wynik ;) Poza tym nie chce mi się wszystkiego czytać :P

Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#39 Post autor: Łukasz:) » czwartek, 19 czerwca 2008, 19:38

Opisy możesz se wsadzić tam, gdzie i testy. A zarazem i swoje typowania. Łącznie z całą tę stroną i swoją "wiedzą" na temat enneagramu.
Rozumiem że ty wiesz lepiej i możesz podwazyć moją wiedze.Nie odniosę się za bardzo do twojej tezy bo jej argumentacja jest odworotnie porporcjonalna do jej śmiałości.
A pani GARNIAK od GIERTYHA:) rzeczywiście za długo to napisane jest.....da sie konkretnej,albo chociaż krócej>?
4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

Awatar użytkownika
GARNIAK od GIERTYHA:)
Posty: 157
Rejestracja: czwartek, 18 października 2007, 18:12
Lokalizacja: a co cie to

#40 Post autor: GARNIAK od GIERTYHA:) » czwartek, 19 czerwca 2008, 19:47

jak to wybierałam to myslałam ze jest krotko i konkretnie,ale jak teraza patrze to rzeczywiście...przeczytaj po łebkach. Pomysle troche nad tym i skroce to
kurna mać

paszport

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#41 Post autor: Maro » czwartek, 19 czerwca 2008, 20:14

GARNIAK od GIERTYHA:) pisze:dobra to ja pisze ale ostrzegam ze tego duzo...wiec licze na cierpliwość
Zaczne od tego ze wyszlo mi 7w6 i ten opis tak mi sie spodobał ze zaczelam interesowac sie eneeagramem, ale po przemysleniu zauwazylam ze chyba jestem 9.To mnie zmartwilo ale coraz wiecej czytania i sie coraz bardziej przekonywalam co do tego ze to moja cyfra.To mi strasznie nie odpowiadało i zaczelam analizowac i wychodzilo mi według moich przemyslań 6w7 bądz 4w3.To mnie sie bardziej spodobało niż dziewiątkowość. Wydaje mi sie to troche naciągnięte dlatego prosze o to abyscie mi pomogli dotrzec do tego ajkim typem jestem. ALE na 100% wiem ze najdalej mi do 8,1,2, a jestem pomiedzy 9,6,7,4w3 bo sama czysta 4 sama w sobie odpada a z tym skrzydłem to istny moj opis.
:roll:
to był wstep a teraz podam cechy,Zachowania charakteryzujące mnie w troche nielogicznej formie bo je wycianłam z opisow i wkeljałam(pewnie wydaje sie głupie...) dziekuje za kazdy komentarz.SENKJU :D Zaczynamy zabawe w psycholoszga



wkraczając w nową sytuację, moge dostrzec coś co dotknie mnie duchowo, co z kolei pobudzi moje uczucia, co z kolei przywoła wspomnienia zapachu, smaku, odczuć itd.
:oops:
często żyje przeszłością lub przyszłością, jakąkolwiek byleby by była bardziej zadowalająca niż teraźniejszość. często zazdroszczą wszystkiego czego nie posiadam, wyolbrzymiając znaczenie powiedzenia "trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie". Potrzeba bycia dostrzeganym jako ktoś wyjątkowy, może również być bardziej widoczne.

Moge być towarzyska i posiadać duże poczucie humoru. Chce być kreatywna i potrzebna światu. Posiadam intuicję, jestem ambitna, moge mieć dużą wyobraźnię
:lol:
w stresie, często się zachowuje inaczej publicznie, a inaczej prywatnie. Moge np. nie ujawniać publicznie, wśród znajomych, żadnych swoich uczuć, a następnie iść do domu i samemu bardzo przeżywać np. fakt życia w samotności. Moge też np. być bardzo rozrywkowa i sumienna w pracy i jednocześnie być nieszczęśliwa prywatnie z powodów problemów miłosnych. Przywiązuje uwagę do tego jak wyglądam,
:)
Jestem zmienna w uczuciach. Gdy uznam, że omj partner jest zbyt nudny, często fantazjuje na temat czarujących i przebojowych nieznajomych. Cele staram się osiągać poprzez zazdrość, zemstę lub potrzebę dowiedzenia innym, że są w błędzie.

Potrafie słuchać i akceptować czyjeś zdanie, zwłaszcza chętnie słucham lecz nie rozumiem bólu przyjaciół

:D
czuje zmieszania czy zażenowania tym kim jestem lub jak się czuje

Używam humoru aby bagatelizować różne sprawy. Podejmuje działania bardzo sporadycznie i często z dziwnych, nieracjonalnych powodów.
:shock:
Bawie się w gierki słowne i umysłowe aby odwrócić uwagę od istotnych rzeczy i aby nie nie zaangażować się emocjonalnie. Mogą się ujawnić dziwne fobie i problemy, głównie na temat skrywanych potrzeb.

Osobowość jest bardzo rozległa, od bycia zamkniętym w sobie i nieśmiałym do bycia towarzyskim i otwartym.

strach przed porzuceniem lub wykorzystaniem
:o
wyczulona jestem na problemy życia i ostrożna w sprawach, które mogą pociągać za sobą jakiekolwiek niebezpieczeństwo

Moge zachowywać się bardzo ostrożnie i niezdecydowanie lub nawet ulegle, po to aby uniknąć wszelkich ewentualnych problemów.

jestem spokojna, oddana i są często idealistka. jestem również obowiązkowa i uległe, ale w dobrowolny i ściśle określony przez mnie sposób
:lol:
Radze sobie z posiadaną władzą poprzez jedność z innymi, są szlachetnymi przywódcami ponieważ łatwo sympatyzują z przegranymi. Potrafie utwierdzać się w swojej własnej wartości ale także wymagam aby inni również ją w nich dostrzegali.

"popychadło" i nie moge przyjmować niepopularnych postaw gdy sytuacja tego wymaga.
8)
racują nad rozwiązaniami faworyzującymi całą grupę, pozwalającymi na to aby wszyscy czuli się zwycięzcami.

Mogą niezauważalnie bardziej polegać na zewnetrzych autorytetach i zaczynają być oczarowani osobami, które są bardziej pewne własnych wartości.
:shock:
Gdy oddaje część władzy nad sobą, zaczynam się chronicznie zamartwiać i czuć bezsilna. Aby to zrekompensować, staje się bardziej ostrożna i przezorna, próbując przewidywać motywy działań innych osób.

Artystyczne wyrażanie się jest dla mnie pociągające i zapewniające mi siłę, będąc sposobem na rozwiązywanie własnego poczucia odosobnienia.
:D
Chce być lubiane przez innych i łatwiej podążam śladem innych

mogą często przeczyć same sobie, sprawiając wrażenie, że chcą jednocześnie dwie rzeczy na raz, czasem doprowadzając do szaleństwa mieszanymi sygnałami. Może być ciężko zrozumieć co mają na myśli i o czym mówią.
:)
moge być także niepewne, irracjonalne, chaotyczna z tendencją do częstych zmian nastrojów. jestemskomplikowana wewnętrznie

Moge zacząć się zachowywać wylewnie i czarująco, nosić maskę spokoju aby ukryć przed innymi własne obawy i lęk
:o
Moge unikać odpowiedzialności, chować głowę w piasek, odwlekać dokończenie różnych spraw. robie to aby unikać działania z własnej inicjatywy, działania które mogłoby spowodować atak innych. Bardziej uzależnia się od otoczenia w którym się znajduje, ale również zaczyna być mniej zaangażowana i bardziej ambiwalentna w związkach uczuciowych

Ciągle poszukują samospełnienia i głębokiej satysfakcji
:lol:
bawiajm się upływu czasu i poczucia przemijania. Powolne stawianie kroku za krokiem jest nie tylko nudne are również przerażające co powoduje, że nie posiadam dobrze rozwiniętego zmysłu jak coś robić wg listy.

majm problem z okazywaniem złości nawet, gdy jest ona usprawiedliwiona
8)
Wrażliwa, zwłaszcza na konfrontacje z innymi. Rozwijam w sobie uzależnienie i przywiązanie do innych. Boi się osamotnienia

hce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status.

Posiadam amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili.
:P
zdaje sobie sprawę z ograniczeń jakie niesie za sobą związanie się z kimś. Moge życ w związku przez dziesięciolecia i wciąż czuć się nieswojo z ideą długiego współżycia
:oops:
mów mi gdy Ci się podobam. Jestem otwarta na wszelkie pochlebstwa

:roll:
przytul mnie. Pokaż mi fizyczne zaangażowanie. To mnie ośmiela i łatwiej okazuję uczucia wobec Ciebie
:shock:
jestem wobec siebie krytyczna za brak inicjatywy i brak dyscypliny
jestem zbyt czuła na krytykę; biorę do siebie każde krzywe spojrzenie czy uniesienie brwi
zbytnio przejmuję się tym co inni o mnie myślą

nikt nie traktuje mnie poważnie
:P
tłumienie w sobie temperament i ukrywam każdey aspekt problemu, który może wydać się przykry
8)
nie egocentryczna

Zaczynajm ślepo łączyć się z pragnieniami innych i zaczynam grać role nadawane mi przez otoczenie.
:lol:
widze wszystkie strony danej sytuacji i po równo się identyfikuje z każdą z tych stron
:wink:
mam problem z powiedzeniem "Nie", choć staram się to powiedzieć w inny sposób, zazwyczaj poprzez cichą nieustępliwość i pasywną agresję

Moge w nieskończoność rozmawiać o tym jakie mogły by być i co mogły by robić, ale nigdy nie przejmują się tym na tyle aby te pomysły wcielić w życie.

chce się angażować, czynić jak najmniej przykrości.
:shock:
Zachowuje się jak grzeczne dziecko, znika w tłumie, odsuwa w cień gdy poczuje, że jej uczucia są przez kogoś rozpoznane i rozszyfrowane

odwlekam sprawy i decyzje.
:shock:
Zachowuje się tak jak inni by od niej oczekiwali. Moge odczuwać przyjemność gdy, ktoś mylnie odgadnie jej intencje na podstawie wizerunku, który sobie sama tworzy.
8)
Staram się wybrać odpowiedni moment, aby zabrać głos na spotkaniu.

Umie nasladowac innych, woli sluchac niz rozkazywac.(ale wolałabym aby było odwrotnie ale kiedy rozkazuje czuje dyskomfort)

przyjemnosci zmyslowe przede wszystkim (jedzenie, picie, sex)

:o
fascynacja ludzmi( szczegolnie tymi ktorzy rządzą mają wpływa na innych albo tymi zagubionymi ale zawsze bedacymi sobą tymi ktorzy mają to coś)

Niedbaly, sklonny do lenistwa, odkladam zlecone czy zamierzone zajecia.

duze potrzeby organiczne: jedzenie, picie, sen.
:o
Ozywiam sie z czestej "duchowej drzemki" podczas gier i zabaw towarzyskich. Chetnie uprawiam gry hazardowe. Lubie wygodne zycie w domu rodzinnym, ale nie umie poswiecac sie i byc ofiarnym. Dosc obiektywnie ocenia rzeczywistosc.

latwosc darowania uraz

usluznosc, zyczliwosc
:o
poddawanie sie urokowi osoby lubianej i sklonnosc do jej nasladowania

stala chec zaczecia na nowo lepszego zycia

uleganie chwilowym zachciankom, nieopanowanie
:o
Glowna wartoscia jest piekno albo rozrywka.

estetka( lubie otaczac sie ładnymi przedmiotami ludzmi )

Lubie zycie towarzyskie, jestem grzeczny, dowcipny i uprzejmy, ale bywam rowniez ironiczny i zlosliwy.

Ulegam niepokojowi, obawom, zmiennym marzeniom i nastrojom.
Na zewnatrz usiluje byc spokojna, przezywa jednak kazde zdarzenie silnie.

Ambitna, lecz niesmialy, ustepuje innym nie lubiac wysuwac sie na pierwsze miejsce.
:o
umiejetnosc poprzestawania na malym
:o
niezadowolenie z samego siebie, niewiara we wlasne sily
:o
Czesto oskarzam samego siebie, a nawet czuje do siebie wstret. Niesmialy, drazliwy, przezywa, choc nie daje tego poznac po sobie, kazde slowo niebacznie rzucone przez otoczenie. Pozornie nieczuly i obojetny, pod maska chlodu ukrywa burze wewnetrzne i zalamania

:o
lubie słuchać zwierzeń , problemow ale nie wiem copotym robic nie umiem powiedziec bedzie dobrze nie martw sie tak od serca mowie to bo tak wypada


dziekuje 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

prosze za przeczytanie tak dlugiego tekstu - wyfroterujesz mi podloge!
ja nie przeczytalam na samym poczatku twoich typow tylko opis siebie samej.
i tez obstawilam na 4 lub 6. i tak bym obstawiala. teraz bym sie udala na te dwa fora i tam popytala szczezgolnie 6 bo ciezko odkryc ten typ u siebie z tego co mi sie o uszy obilo. w kazdym razie powodzenia. btw - na pewno nie jestes 8 :PP
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
GARNIAK od GIERTYHA:)
Posty: 157
Rejestracja: czwartek, 18 października 2007, 18:12
Lokalizacja: a co cie to

#42 Post autor: GARNIAK od GIERTYHA:) » czwartek, 19 czerwca 2008, 20:18

napewno wyfroteruje ci tą podłoge(obojętnie co to znaczy) :D i to w całej chacie 8) ,nawet jesli masz zamek z 35973653875 komnatami.
dzieki za przeczytanie jak i za analize,(gdyby takie teksty dawali na maturze nikt by nie zdawał)
BUŹKA! z języczkiem :roll:
kurna mać

paszport

Awatar użytkownika
GARNIAK od GIERTYHA:)
Posty: 157
Rejestracja: czwartek, 18 października 2007, 18:12
Lokalizacja: a co cie to

#43 Post autor: GARNIAK od GIERTYHA:) » czwartek, 19 czerwca 2008, 20:25

sledz pisze:
GARNIAK od GIERTYHA:) pisze: BUŹKA! z języczkiem :roll:
A to ja też przeczytam.
czytaj czytaj :D
na odległość to moge rozdawać :lol:
kurna mać

paszport

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#44 Post autor: Maro » czwartek, 19 czerwca 2008, 20:36

o fuj nie caluje sie z babami.....szzcegolnie ze jest podejrzenie o szostke!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#45 Post autor: Łukasz:) » czwartek, 19 czerwca 2008, 20:38

To ja chce jak Maro nie bierze:)
4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

ODPOWIEDZ