Marzenia.

Ogólne dyskusje na temat Enneagramu
Wiadomość
Autor
dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

Marzenia.

#1 Post autor: dillinger » środa, 7 listopada 2007, 16:58

Marzy mi się, aby każdy miał obowiązek określania swojego typu enneagramowego, albo MBTI i wpisywanie go do dowodu ;]
A jakie są wasze marzenia związane z enneagramem lub MBTI ?



Awatar użytkownika
Autsajder
VIP
VIP
Posty: 297
Rejestracja: wtorek, 17 lipca 2007, 07:27
Lokalizacja: spoza układu...

#2 Post autor: Autsajder » środa, 7 listopada 2007, 17:08

By każdy człowiek miał wytatułowany numerek enneagramu na czole. :P
5w4, LII (INTj)

Awatar użytkownika
Łukasz:)
Posty: 413
Rejestracja: wtorek, 22 maja 2007, 11:55
Lokalizacja: trudno powiedzieć

#3 Post autor: Łukasz:) » środa, 7 listopada 2007, 17:29

Marzy mi sie rozpowszechnienie wiedzy o enneagramie,kursy pozwalające rozwinąc swój potencjał w przystępnej cenie......
4w3 so/sp/sx|MBTI:ENTJ
Global 5 :Egocentric

"efrgasf gfbbng dsxcxczz qedvsbgbs" Rcdscs Tdcaa

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#4 Post autor: yusti » środa, 7 listopada 2007, 18:20

.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 października 2010, 16:02 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Azagal
Posty: 388
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2007, 05:43

#5 Post autor: Azagal » środa, 7 listopada 2007, 19:34

...
Ostatnio zmieniony sobota, 13 września 2008, 17:23 przez Azagal, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Orest_Reinn
Posty: 1606
Rejestracja: czwartek, 25 października 2007, 19:26
Enneatyp: Mediator

#6 Post autor: Orest_Reinn » środa, 7 listopada 2007, 19:48

Azagal pisze:U mnie to co prawda nie marzenie, ale mialem kiedys koszmar ze u swiezo narodzonych dzieci byl badany komputerowo typ enneagramu i wszystkie niemowlaki którym wyszło osiem lub trzy byly przerabiane na nawóz do kwiatków. Obudziłem sie zlany potem i nie moglem juz zasnac...ciekawe co ten sen moze oznaczac bo dziwny byl :?:
Oznacza tyle, że za długo przesiadujesz na forum piątek wsłuchując się w ich wyklinanie na ósemki i trójki ;) Rozbawił mnie ten sen. Też chcę mieć takie :lol:

A marzenie mam tylko jedno - znaleźć duala ;)

Awatar użytkownika
Kantus
Posty: 249
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 18:12

#7 Post autor: Kantus » środa, 7 listopada 2007, 20:02

Ajj naczytałeś się o spartanach gdzie słabe dzieci wyrzucano w górach ( żadne nawiązanie do 3 i 8 ;])
Cóż to? Szukasz? Chciałbyś się udziesięciokrotnić, ustokrotnić? Szukasz zwolenników? - Szukaj zer!

:]

Awatar użytkownika
melonka
Posty: 275
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 21:04
Lokalizacja: skądinąd

#8 Post autor: melonka » środa, 7 listopada 2007, 20:16

Ażeby każdy był zdrowym lub średnio zdrowym typem enneagramu, o!
Azagal napisał:
U mnie to co prawda nie marzenie, ale mialem kiedys koszmar ze u swiezo narodzonych dzieci byl badany komputerowo typ enneagramu i wszystkie niemowlaki którym wyszło osiem lub trzy byly przerabiane na nawóz do kwiatków. Obudziłem sie zlany potem i nie moglem juz zasnac...ciekawe co ten sen moze oznaczac bo dziwny byl
Oznacza tyle, że za długo przesiadujesz na forum piątek wsłuchując się w ich wyklinanie na ósemki i trójki Rozbawił mnie ten sen. Też chcę mieć takie
Ja wręcz wybuchnęłam śmiechem przed monitorem :D Chcę mieć takie sny. I lubię tego typu koszmary :D
I popieram Orest_Reinn
You dress up for Armageddon, I dress up for summer!
Kan du talar svenska?

misiek
Posty: 578
Rejestracja: poniedziałek, 7 maja 2007, 02:59

#9 Post autor: misiek » środa, 7 listopada 2007, 21:00

marzenie?
chciałbym żeby istniał polski test enneagramu na około 500 pytań z możliwością zapisywania w trakcie :lol:

określający typ na podstawie kilku czynników (np 1 zachowanie, 2 sposób myślenia, 3 reakcja obronna, itd) przedstawiający pod koniec wszystkie wyniki... (bo dziwi mnie to że w zależności od tego na czym skupia się test wyniki mam różne... możliwe że jest to związane z małymi ilościami pytań... a może rzeczywiście łącze różne typy)

a tak pozatym chciałbym żeby istniał podręcznik w którym byłoby opisane jak wychowywać dziecko aby miało ono typ 10 (idealne wyważenie wszystkich typów) bo w końcu typ to głównie wychowanie...
a nawet jeśli nie złoty środek to co może sprawić że wychowamy sobie taki typ jakiego byśmy nie chcieli (np 3 :D)

dalej... chciałbym dojść do perfekcji w ocenianiu osobowości człowieka po jego wglądzie (ubiór, rysy twarzy i sylwetka) oraz zachowaniu (gestykulacja, chód itd) - już teraz rozbrajające było to jak kolega pokazał mi zdęcie dziewczyny a ja spytałem się czy nie przeszkadzają jej takie a takie cechy jej osobowości a jemu kopara opadła skąd ja tyle o niej wiem :D

Awatar użytkownika
Soy
Posty: 36
Rejestracja: wtorek, 16 października 2007, 15:09
Lokalizacja: Wilno, Litwa.
Kontakt:

#10 Post autor: Soy » piątek, 16 listopada 2007, 13:42

Marzy mi sie stabilizacja emocjonalna.
Och! marzy, marzy i marzy, ale jakoś
w formie realnej do mnie nie przyłazi.
'And you never can tell how close you are.
It may be near when it seems so far:
So stick to the fight when you're hardest hit
It's when things seem worst that you must not QUIT.'

Awatar użytkownika
Riviette
Posty: 405
Rejestracja: niedziela, 29 października 2006, 13:09
Enneatyp: Lojalista

#11 Post autor: Riviette » piątek, 16 listopada 2007, 14:10

Autsajder pisze:By każdy człowiek miał wytatułowany numerek enneagramu na czole. :P
I będziesz ludzi szufladkować. Nieładnie.

Mnie się marzy, żeby enneagram był bardziej powszechny. I żeby ci, którym go polecam, brali to na poważnie. Bo jak na razie tylko dwie osoby przejawiły jako takie zainteresowanie enneagramem, a to i tak nie do końca, jakbym chciała :lol:
6w5, IEI

nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

#12 Post autor: nudis_verbis » sobota, 17 listopada 2007, 01:36

xxx
Ostatnio zmieniony sobota, 17 maja 2008, 12:23 przez nudis_verbis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Armand
Posty: 185
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 22:48
Lokalizacja: Kraków

#13 Post autor: Armand » sobota, 17 listopada 2007, 04:12

silver_bullet pisze:Moje marzenie związane z enneagramem... Żeby spłonął w chwili swojego powstania zabierając ze sobą całą ludzką złość, frustrację, niepohamowanie i rządze, tak by nie był potrzebny...
Idylla, prawda?
Upowszechnianie enneagramu w społeczeństwie to jak świadome zarażanie rakiem. Niech sobie czyta ten, kto w bagno swoje chce zajrzeć lub coś z nim robić... Ale nie zmuszajmy do tego osób, które po enneagramie zechcą się nauczyć latać... Wiesz? Na pewno wiesz? Bo ja widziałem niemal na własne oczy...
Jak nie chcesz enneagramu, to się nim nie zajmój. Nie ma przymusu.
5w4/INTP/ sp/sx/so

Raven
Posty: 528
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 23:57
Lokalizacja: Wrocław

#14 Post autor: Raven » sobota, 17 listopada 2007, 10:55

Dom z płotkiem i kominkiem i praca w zawodzie. Nic więcej, naprawdę
1w9

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#15 Post autor: Zielony smok » sobota, 17 listopada 2007, 11:05

a propos spełnionych pragnień.....
-Biedroneczko, leć do nieba, przynieś mi kawałek chleba!
(FRRrruu........ .........frrRR)
- Już jesteś? I co? Masz? Hmm... no, ku*wa, nie przedźwigałaś się...
:lol: :lol: :lol:
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

ODPOWIEDZ