7w6 vs. 7w8

Dyskusje na temat typu 7

Jestem:

7w6
35
30%
7
4
3%
7w8
76
66%
 
Liczba głosów: 115

Wiadomość
Autor
hols
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 09:51

#16 Post autor: hols » czwartek, 21 grudnia 2006, 18:26

Ow, paskudny ort. ;) Dobrze, że jest możliwość edycji.

Do korzystania dorzucę słowo nieświadomie i powinno to się teraz łapać w granice pana smaku :)



Awatar użytkownika
Kiciak
Posty: 384
Rejestracja: piątek, 27 października 2006, 19:12
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#17 Post autor: Kiciak » piątek, 22 grudnia 2006, 17:36

dziekuje wszystkim za te wypowiedzi :D no to chyba moja przyjaciolka jest 7w8 ( wychodzilo jej i to i 7w6), dogadujemy sie idealnie :D
8w7 sp/sx/so oraz wplyw z 4 i dumna z tego :D ISTP
"Szybko zmieniający się temperament, markotność, egocentryzm, gwałtowne wybuchy gniewu"
coz ;) i pragne dodac ze jestem wredna! ;)

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#18 Post autor: Czekolada » poniedziałek, 29 stycznia 2007, 18:15

Ludzie uwielbiają się zwierzać 7w8, bo robi pozór osoby otwartej i wylewnej-tak naprawdę, jeśli by sie zastanowić:"czy ja naprawdę znam mojego przyjaciela 7w8"-stwierdzisz, że nie. 7w8 podczas rozmowy ma skłonność do odpowiadania pytaniem na pytanie:"no ale mów co u ciebie?"7w6 łatwo się nabiera na taką postawę 7w8 i otwiera się do końca...
Mi sie nie zgadza. Znam mnostwo 7w8, nie wydaje mi sie, zebym ot tak sie przed nia otworzyla. Zgadzam sie co do wylewnosci 7w6, gadam duzo o sobie, lecz to nie sa najistotniejsze informacje o mnie. Gdyby ktos zapytalby Cie o charakter danej 7w6, powiedzialabys sterte pierdół, a zapomnialabys o rzeczach najwazniejszych.
Kiedy jakis istotny fakt z mojego zycia wychodzi na jaw, co zdarza sie naprawde bardzo rzadko, ludzie dziwia mi sie, pytaja 'czemu mi nie powiedzialas?', 'myslalam, ze o takich rzeczach tez mi powiesz ...' itp.

Mowie o sobie, ale mysle, ze tak tez jest u innych.

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#19 Post autor: Czekolada » wtorek, 27 marca 2007, 13:04

Na czym polega różnica w poziomie spokoju między 7w6 a 7w8?
Czy chodzi o ogólne pojęcie spokoju, takie które jest nam najbardziej znane?
Czy może o to, że 7w8 są głośniejsze i też zabawowe, ale za to 7w6 są spokojniejsze i sypią zabawnymi powiedzonkami?
Czy wszystkie 7 intrygują swoim zachowaniem, swoim sposobem wykonywania różnych czynności (oczywiście rozbawiając przy tym innych), czy może to przekłada się na skrzydło? (albo ja jestem jakimś wyjątkiem :lol: ).
Wiadomo, że 1 pojęcie można rozpatrywać w róznych aspektach.

hols
Posty: 246
Rejestracja: wtorek, 7 listopada 2006, 09:51

#20 Post autor: hols » wtorek, 27 marca 2007, 17:37

Czekolada pisze:Na czym polega różnica w poziomie spokoju między 7w6 a 7w8?
Na motywacjach

6-"chcę się czuć pewnie niezależnie od sytuacji, liczę na wsparcie ze strony innych gdy jest mi ciężko, tym samym sprawdzając czy ktoś może liczyć na moje zaufanie, chcę się czuć bezpiecznie, by uniknąć niepokojących mnie sytuacji"

8-"chcę być silny, dawać sobie radę w każdej sytuacji, chcę mieć kontrolę nad tym czego się dotykam, nie chcę ujawniać moich słabości"

Te motywacje, mogę wytworzyć różne natury, ale z reguły te ósemkowe skrzydło jest bardziej twarde i "szorstkie", bardziej życiowe i odważne. 7w6 są raczej bardziej płochliwe, ale też i bardziej czułe i spokojne. To jaki jest indywidualny osobnik jest na prawdę ciężkie do określenia, nie ma ścisłych reguł są tylko czynniki sprzyjające powstaniu pewnych cech.

Subiektywnie:
7w8 to są raczej te z większym tupetem, mogą mieć w sobie agresję ósemeczki :twisted:
Czekolada pisze: Czy chodzi o ogólne pojęcie spokoju, takie które jest nam najbardziej znane?


U mnie ze spokojem jest różnie. W warunkach komfortu jestem spokojny i bardzo lubię jak tak jest. Nie lubię jak mnie czas nagli. Gdy się robi nerwowo to z reguły wchodzę w badanie przyczyny stresu, potrafię godzinami siedzieć i rozważać:"bo by było gdyby?". Zamykam się w sobie, nie chcę z nikim rozmawiać. Często wtedy się złoszczę na samego siebie, że nie postąpiłem inaczej, słaba taktyka bo raczej działanie w rzeczywistości daje jakieś efekty, ale tak to bywa umysł sobie-uczucia sobie.
Czekolada pisze: Czy może o to, że 7w8 są głośniejsze i też zabawowe, ale za to 7w6 są spokojniejsze i sypią zabawnymi powiedzonkami?


Wszystko zależy od ludzi. Tam gdzie mogę się otworzyć to to robię. Potrafię pójść na jakąś imprezę z 2 dobrymi kolegami, ale i tak nie będę się zachowywał swobodnie ze względu na innych. Nie lubię stada, unikam.
Czekolada pisze: Czy wszystkie 7 intrygują swoim zachowaniem, swoim sposobem wykonywania różnych czynności (oczywiście rozbawiając przy tym innych), czy może to przekłada się na skrzydło? (albo ja jestem jakimś wyjątkiem :lol: ).
Nie będę się wypowiadał za innych :roll:

Green Eyes
Posty: 657
Rejestracja: poniedziałek, 6 listopada 2006, 13:44

#21 Post autor: Green Eyes » czwartek, 29 marca 2007, 00:19

hols pisze:6-"chcę się czuć pewnie niezależnie od sytuacji, liczę na wsparcie ze strony innych gdy jest mi ciężko, tym samym sprawdzając czy ktoś może liczyć na moje zaufanie, chcę się czuć bezpiecznie, by uniknąć niepokojących mnie sytuacji"
nie analizowalam swoich motywacji do tej pory w taki sposob, ale to prawda. gdy nadchodzi niebezpieczeństwo od razu instynktownie szukam jakiejs opoki, z jednej strony nie lubie sie wybebeszac ale z drugiej strony bardziej chyba nie znosze odczucia ze jestem sama z jakims problemem.
a zaufanie to juz zupelnie odrebny rozdzial. jestem bardzo nieufna i ciezko jest zdobyc moje zaufanie, wiec zazwyczaj działam siódemkowo czyli jestem Zosią-Samosią. ale wspolczuje temu kto moje zaufanie straci bo wtedy bardzo ciezko jest mu je odbudowac. albo zrywam kontakt z tym delikwentem albo jesli juz utrzymuje to trzymam dystans, choc na pierwszy rzut oka mozna by rzec ze zapomnialam o wyrządzonej krzywdzie.
hols pisze:7w6 są raczej bardziej płochliwe, ale też i bardziej czułe i spokojne.
tez odnosze takie wrazenie.

hols pisze:
Czekolada pisze: Czy chodzi o ogólne pojęcie spokoju, takie które jest nam najbardziej znane?


U mnie ze spokojem jest różnie. W warunkach komfortu jestem spokojny i bardzo lubię jak tak jest. Nie lubię jak mnie czas nagli.
mnie ciągle nagli :P
hols pisze: Często wtedy się złoszczę na samego siebie, że nie postąpiłem inaczej, słaba taktyka bo raczej działanie w rzeczywistości daje jakieś efekty, ale tak to bywa umysł sobie-uczucia sobie.
znam to uczucie. moja pierwsza reakcja jest zawsze werbalna i natychmiastowa, cokolwiek by sie dzialo, ma to swoje wytlumaczenie - jestem kobietą, ale faktycznie rozwazam czesto taktyke jaka obrac w rozmowie, na co sobie pozwolic i takie tam. czesto tez sobie zarzucam ze nie postapilam tak jak powinnam i co mam robic by to odkrecic - w tym to chyba jestem mistrzem :wink:
Czekolada pisze: Czy może o to, że 7w8 są głośniejsze i też zabawowe, ale za to 7w6 są spokojniejsze i sypią zabawnymi powiedzonkami?

ja bardzo lubie wywolywac usmiech na czyjejs twarzy. uwielbiam sie wygłupiać i widzieć ze kogos to śmieszy. zupelnie nie przeszkadza mi to ze moga uwazac mnie za zakrecona.
Czekolada pisze: Czy wszystkie 7 intrygują swoim zachowaniem, swoim sposobem wykonywania różnych czynności (oczywiście rozbawiając przy tym innych), czy może to przekłada się na skrzydło? (albo ja jestem jakimś wyjątkiem :lol: ).
tak jak powyzej. stawiam na usmiech w relacjach z ludzmi. nie wiem czy intryguje ale z pewnoscia zaskakuje. pierwsze wrazenie to zazwyczaj: śmieszka, bezobciachowa, otwarta, leniwa i nieskomplikowana, dopiero potem okazuje sie ze jestem (co mogę z cala pewnością rzec) odpowiedzialna, a co do reszty to już innych by pytać :wink:

kidziorek
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2007, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

#22 Post autor: kidziorek » wtorek, 19 czerwca 2007, 01:47

Mój tak skromny wniosek z innej dyskusji(głównie wypowiedzi holsa kontra vodka + troszkę moich):

7w6 - uznają w ograniczonym zakresie jakieś autorytety
7w8 - autorytet? zbędny wyraz w słowniku

Pewnie mozna wiecej takich wykopac, niestety obowiazki ( znaczy gryzienie sie w sumienie ze je olewam ;) ) nie pozwalaja mi na dłuższe kopanie :(
7w8 sx/so/sp ENFP sangwinik

produkt vodko :)podobny

Mikiks
Posty: 65
Rejestracja: środa, 4 lipca 2007, 19:03

#23 Post autor: Mikiks » czwartek, 2 sierpnia 2007, 15:39

Haha, też mam tak jak poprzedniczka (tam wcześniej). Lubię sprawiać, że ludzie będą się śmiali z mojego zachowania. Pomyślą pewnie: jaki zabawny płytki głupi człowiek, ale jak poznają mnie bliżej to odkryją więcej niż tylko tą maskę szaleńca.

Awatar użytkownika
Kivi
Posty: 235
Rejestracja: sobota, 2 czerwca 2007, 17:15
Lokalizacja: Warszawa

#24 Post autor: Kivi » wtorek, 7 sierpnia 2007, 02:07

A to ciekawy temat.
Mi z reguły wychodzilo 7w8, ale ostatnio wyszło 7w6 i też zastanawiałam się nad różnicą pomiędzy tymi dwoma typami.
I wszystkie wasze wskazówki bardzo piękne, problem u mnie polega jednak na tym, że zachowuję inaczej i jestem inna zależnie od nastroju, sytuacji, widzimisię. I patrząc na moje reakcje z różnych sytuacji z przeszłości, widzę zarówno te typowe dla 7w8 jak i 7w6. Jestem bardziej skłonna widzieć się jako 7w8 bądź 7w6, również zależnie od nastroju. Tak, tak wiem, jestem niestabilna i niezrównoważona emocjonalnie.
"Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego, jaki kształt nadało nam dzieciństwo."

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

7w6 vs. 7w8

#25 Post autor: Czekolada » piątek, 16 maja 2008, 19:58

7w6

Za radą Boogiego dodaje zamieszczony w tym temacie dalej, ale również wartościowy opis: Komik i Realista //Kemal

Opis ogólny

Dużo 7w6 o przeciętnym zdrowiu to naturalni komicy. Siódemkowe pragnienie zabawiania innych jest uwydatnione przez szóstkowe pragnienie bycia lubianym. Prowadzone przez szóstkową obawę szaleństwa i siódemkowe plany, czasami mogą być owładnięte panicznym strachem, jeżeli ich impulsywne plany doprowadzą do kłopotów. Siódemkowa wesołość jest silniejsza od szóstkowej nieufności, więc w konsekwencji mogą niezbyt mądrze dobierać sobie przyjaciół. W przeciwieństwie do zorientowanych na siłę 7w8, 7w6 raczej unika konfliktów, niż w nie wkracza.

Zrównoważone i zdrowe stany

Zrównoważona 7w6 odnajduje nowy rodzaj zbalansowanego spokoju, jak tylko zacznie opadać jej impulsywność i dążenie do zabawiania. Pomimo przestawienia nastroju, przedstawia gotowość do oczekiwania do czego doprowadzi ta zmiana. Ich skłonne do ryzyka i beztroskie usposobienie jest zastępowane przez łagodne uczucia i uważną czujność. U zdrowych 7w6 występuje pewien rodzaj ukierunkowanej, radosnej mądrości jako postawy pewnej, z nieograniczonym zakresem uwagi.

Maksymalnie zintegrowana 7w6 staje się mistrzem wielu talentów dzięki piątkowej spostrzegawczości połączonej z głębokim spełnieniem i przyjemnością doświadczania bycia obecnym w pełni. 7w6 jest głęboko wdzięczna za kontynuowanie szansy udziału w odsłaniającym się dramacie życia. - Cóż za świetny, nieprzewidywalnie fantastyczny świat! Cóż za niewiarygodne piękno obecne nawet w najmniejszych detalach tego wszechświata! Jak bardzo czuję się pełen życia, jak nikt na świecie! Chodźmy razem świętować głęboką obfitość życia i miłości.

Niezrównoważone i niezdrowe stany

Kiedy 7w6 jest w stresie, początkowo poszukiwanie przez cały czas wzrastających poziomów podekscytowania i pobudzenia jest drogą wyprowadzającą z nudy i niepokoju, ale to przynosi tylko chwilową ulgę. - Może inny rodzaj rozrywki uchroni mnie przed wzrastającym poczuciem beznadziejnej sprzeczności. Może powinienem założyć firmę albo pójść na świetną imprezę! Niezrównoważona 7w6 próbuje znaleźć odpowiedź we wzrastających planach na wielkie, ekscytujące wydarzenia.

Lecz ciągle rosnący strach i nuda wracają, kiedy nadmierne pobudzenie osiąga niebezpieczny poziom. Bez wzrastającego stanu pobudzenia, ten kierunek przeładowania ekscytacją prowadzi do skrajnego wyczerpania, a w konsekwencji do rozpaczliwej depresji, która całkowicie ją obezwładnia. W środku skali zdrowia, 7w6 staje się zużytą łuską, zupełnie osłabioną poprzez używki, seksualny nadmiar i ogólne nadpobudzenie oraz całkowicie niezdolną do dbania o siebie. Przy każdej okazji, używa wszelkich dostępnych środków, aby dostarczyć sobie ucieczki. Bez pewnego rodzaju zewnętrznej pomocy, taka osoba może ostatecznie umrzeć z nadmiaru.

Wygląd

7w6 chcą być barwne i zauważalne, ale również inne w zabawny sposób. Jak 4w3, chcą się wyróżniać, ale zwykle brakuje im estetycznej finezji 4, więc mogą mieszać wzory i kolory w sposób, na który 4 mogą się wzdrygać. Przez skrzydło z 6 chcą być lubiane, więc nie są tak niespotykane ubiorowo jak 7w8, lecz wciąż mogą promieniować kolorem i podekscytowaniem. Zdrowsze 7w6 nie zawsze ubierają się tak krzykliwie i faktycznie mogą być przygaszone.

Powołanie

Niektóre 7w6 znajdują dostrzegalną i radosną pracę. Komicy, klauni, piosenkarze, aktorzy, dziennikarze podróżni. Artyści wielu rodzajów. Inne 7w6 żyją bardziej prywatnym życiem jako dokumentaliści, programiści, organizatorzy uroczystych wydarzeń, specjaliści od PR, sprzedawcy lub są różnego typu projektantami. Są 7w6 pracujące jako konsultanci do spraw reklamy, pianiści, szefowie kuchni, prowadzący talk show i reżyserowie. Oczywiście, 7w6 można odnaleźć przy dużo innych rodzajach pracy.


7w8

Opis ogólny

Przeciętnie zdrowe 7w8 są często agresywne i rzucające się w oczy. Gadatliwość i charyzma 7 połączona z wylewną mocą 8 jest zdolna stworzyć osobowość, która może dobrze dopasować się do rozpoczynania wielkich projektów, ale niezbyt dobrze do ich kontynuacji. Odmiennie od 7w6, 7w8 nie boją się uczynić siebie niemile widzianymi. Faktycznie, czasami wydaje się, że cieszy ich wzbudzanie wstrząsającej antypatii. 7w8 nie jest tak niedbała w stosunku do percepcji swojej osoby tak jak gruboskórne 8w7. 7w8 zwykle chce być zabawna dla oczu innych, czasami w barwnych, zawiłych skrajnościach.

Zrównoważone i zdrowe stany

Wraz z nadejściem równowagi, 7w8 uspokaja się. Nabieranie świadomości niekontrolowanej natury, pragnienia nadmiaru i uczenia się jak łagodzić stałe przypływy energii, zdrowe 7w8 dochodzi do wniosku, że kontakty z innymi przebiegają dużo prościej, kiedy nie są pospieszani lub nie kupują pod naciskiem szalonych pomysłów 7w8. Miłość i docenienie subtelności stają się ważnym elementem życia zawierającym wzrastające ilości ciszy i spokojnej kontemplacji.

Wysoce zintegrowana 7w8 odkrywa, że przez pozwolenie myślowej paplaninie dojść do końca, ukazuje się nowy poziom postrzegania z jeszcze większym zrozumieniem jak bardzo pasuje do siebie każda cząstka świata. Zamiast wkraczania w szalenie impulsywne działania, 7w8 wykorzystuje swój entuzjazm do praktycznych celów. Życie staje się radosną, czułą celebracją. - Spójrz jak dużo z siebie daliśmy! Skocz w piękny wszechświat z obiema stopami! Znajdź swoja siłę i stań się tym, ile naprawdę znaczysz!

Niezrównoważone i niezdrowe stany

W stresie 7w8 staje się dużo bardziej szaleńcza. Kiedy innym nie udaje się odpowiedzieć z wystarczającym entuzjazmem na jej taktyki z użyciem wysokiej presji oraz wysokość ostatnich ekscytujących wycieczek zaczyna słabnąć, nadchodzi czas na następną szaloną jazdę. Może trochę większa dawka zaspokoi tą potrzebę. Nowe pomysły zdają się usuwać stare problemy i każdy jest większy i lepszy od poprzedniego. Jeżeli to nie działa, zapomina o nich i przerzuca się na następny wielki plan. - Musisz to spróbować, totalny odjazd!

Jak tylko te odloty nabierają wysokości, niże sięgają niżej. Lecz smutne poranki są szybko zapominane, ponieważ nadchodzi wyższy odlot. - Wpadłem na bajeczny pomysł! Wszystko co potrzebuję to tysiąc dolarów i w następnym tygodniu dostaniesz wszystko z powrotem! Ale po pierwsze, chodźmy na całonocną imprezę to oblać! Bardzo niezrównoważona 7w8 wpędza się w większe pułapki, obiecując o wiele większą nagrodę dla tych, którzy sfinansują (lub poprą w inny sposób) szybko rosnące poziomy bezumiaru. To wszystko nieuchronnie prowadzi do wielkiej katastrofy i kompletnej rozpusty. Psychotyczna 7w8 ze strachem usuwa się do skorupy całkowitej eskapistycznej fantazji, załamana i zagubiona w wyczerpaniu. Prawdopodobnie, prawo jest na jej gorącej obecnie poszlace, a wizja więzienia jest niedaleko.

Wygląd

Przeciętnie zdrowe i niezdrowe 7w8 lubią ubierać się raczej w odlotowym stylu. Z widocznym wyczuciem smaku i estetyki, śmiało łączą kolory i wzory w próbie zwracania na siebie uwagi jak tylko można. Czy ktoś inny czułby się komfortowo ubierając się w ten sposób? Inne 7w8 są bardziej ósemkowe i mogą ubierać się raczej niechlujnie. Fizycznie, 7w8 są niemal zawsze albo grubi albo chudzi, ale rzadko gdzieś pośrodku. Również jedzą tak dużo, że ich metabolizm nie może nadążyć lub ich metabolizm jest tak wysoki, że nie mogą przytyć.

Powołanie

Część 7w8 znajduje pracę, która łączy podekscytowanie z agresją. Atleci, impresaria, pogromcy lwów, dilerzy, oszuści, dzikie i krzykliwe gwiazdy rock'a, wrzeszczący DJ'e. Inne są bardziej umiarkowane jak progności pogody w TV, komicy, aktorzy lub tancerze. Są również 7w8 fizycy, lekarze, doradcy podatkowi, kierowcy wyścigowi i seksualni terapeuci. Oczywiście, 7w8 można odnaleźć przy dużo innych rodzajach pracy.

Źródło: http://mindheart.org/junction/oldcj/ep/types/7/7.html

Awatar użytkownika
Anja.S
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 21:55
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

Re: 7w6 vs. 7w8

#26 Post autor: Anja.S » sobota, 17 maja 2008, 09:34

Czekolada pisze:Fizycznie, 7w8 są niemal zawsze albo grubi albo chudzi, ale rzadko gdzieś pośrodku. Również jedzą tak dużo, że ich metabolizm nie może nadążyć lub ich metabolizm jest tak wysoki, że nie mogą przytyć.
Podpisuję się, właśnie mam ten problem z wagą. Ale raczej to jest spowodowane genetycznie, a nie enneagramem. Ale niesamowite to jest, że tak zaskakująco dobrze czasem potrafi to "wbić się" w mój opis :P
7w8 // ESFP

Obrazek

Awatar użytkownika
Barl
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 17:20

Re: 7w6 vs. 7w8

#27 Post autor: Barl » sobota, 17 maja 2008, 19:58

Anja.S pisze:
Czekolada pisze:Fizycznie, 7w8 są niemal zawsze albo grubi albo chudzi, ale rzadko gdzieś pośrodku. Również jedzą tak dużo, że ich metabolizm nie może nadążyć lub ich metabolizm jest tak wysoki, że nie mogą przytyć.
Podpisuję się, właśnie mam ten problem z wagą. Ale raczej to jest spowodowane genetycznie, a nie enneagramem. Ale niesamowite to jest, że tak zaskakująco dobrze czasem potrafi to "wbić się" w mój opis :P
Ja tam się nie podpisuję pod tym. 183 wzrostu, 90 kg. Jest w miare w porządku. No moze lekka nadwaga. Zresztą sadełko być musi :) bo do czego te moje panie by sie przytulały :D
7w8

Awatar użytkownika
Tuxic
Posty: 70
Rejestracja: sobota, 8 grudnia 2007, 12:08

Re: 7w6 vs. 7w8

#28 Post autor: Tuxic » niedziela, 18 maja 2008, 11:43

Czekolada pisze:
Przeciętnie zdrowe 7w8 są często agresywne i rzucające się w oczy. Gadatliwość i charyzma 7 połączona z wylewną mocą 8 jest zdolna stworzyć osobowość, która może dobrze dopasować się do rozpoczynania wielkich projektów, ale niezbyt dobrze do ich kontynuacji. Odmiennie od 7w6, 7w8 nie boją się uczynić siebie niemile widzianymi. Faktycznie, czasami wydaje się, że cieszy ich wzbudzanie wstrząsającej antypatii. 7w8 nie jest tak niedbała w stosunku do percepcji swojej osoby tak jak gruboskórne 8w7. 7w8 zwykle chce być zabawna dla oczu innych, czasami w barwnych, zawiłych skrajnościach.
Dokładnie !! :D:D:D

Qu
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 24 czerwca 2008, 00:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#29 Post autor: Qu » wtorek, 24 czerwca 2008, 01:03

Wygląd

Przeciętnie zdrowe i niezdrowe 7w8 lubią ubierać się raczej w odlotowym stylu. Z widocznym wyczuciem smaku i estetyki, śmiało łączą kolory i wzory w próbie zwracania na siebie uwagi jak tylko można. (...) Inne 7w8 są bardziej ósemkowe i mogą ubierać się raczej niechlujnie. Fizycznie, 7w8 są niemal zawsze albo grubi albo chudzi, ale rzadko gdzieś pośrodku. Również jedzą tak dużo, że ich metabolizm nie może nadążyć lub ich metabolizm jest tak wysoki, że nie mogą przytyć.
Dokładnie. Raz jest pogoń za dobrym smakiem i estetycznym wyglądem, a innym razem kompletna olewka własnego wyglądu.

Mój metabolizm nie pozwala mi przytyć. 172cm/60kg
Ale niesamowite to jest, że tak zaskakująco dobrze czasem potrafi to "wbić się" w mój opis
Czuję dokładnie to samo ;)
Ostatnio zmieniony środa, 25 czerwca 2008, 13:42 przez Qu, łącznie zmieniany 1 raz.
Zatwardziały 7w8.

Awatar użytkownika
Anja.S
Posty: 75
Rejestracja: czwartek, 18 stycznia 2007, 21:55
Lokalizacja: Sieradz
Kontakt:

#30 Post autor: Anja.S » wtorek, 24 czerwca 2008, 23:24

Qu pisze:Mój metabolizm nie pozwala mi przytyć. 172cm/60kg
172cm/53kg. Mam gorzej, przegrałeś :D
7w8 // ESFP

Obrazek

ODPOWIEDZ