Wyśmiewanie

Wiadomość
Autor
agda
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 16:32
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: pomorskie

Wyśmiewanie

#1 Post autor: agda » niedziela, 16 marca 2008, 18:11

Mam Ósemkę w klasie która lubi się ze mnie naśmiewać, rzucać we mnie przedmiotami, obgadywać mnie, wpatrywać się swoimi śpeiami mi prosto w oczy i oglądać jak spokojnie i cierpliwie to przyjmuję.
Nie obchodziłoby mnie dlaczego tak robią Ósemki, gdyby nie fakt, że ja z tą swoją wybujałą wyobraźnią na siłę szukam w tej Ósemce milszych cech. No i czaeem je odnajduje, a że durna jestem to się przypadkiem że tak powiem - zakochałam.

Może mi ktoś z Was powiedzieć, dlaczego tak robicie? Czy w ogóle częste jest to u Was zjawisko?

Z góry serdecznie dziękuję:)



Nieugiety
Posty: 63
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2007, 20:37

#2 Post autor: Nieugiety » niedziela, 16 marca 2008, 18:39

nie uogólniaj.
przeto jest powiedziane że rywalizacja sprzyja rozwojowi ósemek jak również czwórki lubią zdrowo rywalizować, jednakże szczerze mówiąc nie jestem wstanie wytłumaczyć dlaczego tamta ósemka się tak zachowuje ani nie jestem wstanie zrozumieć ciebie dlaczego nie wymagasz od niego większego szacunku

ps. a może w rzeczywistości chcesz go tylko przelecieć? znam i takie przypadki...
Ostatnio zmieniony niedziela, 16 marca 2008, 18:47 przez Nieugiety, łącznie zmieniany 1 raz.

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#3 Post autor: dillinger » niedziela, 16 marca 2008, 18:47

INFp - ESTp, GO FOR IT!

Awatar użytkownika
andrzej4001
Posty: 224
Rejestracja: czwartek, 3 maja 2007, 18:28
Enneatyp: Zdobywca
Lokalizacja: Wrocław

#4 Post autor: andrzej4001 » niedziela, 16 marca 2008, 19:03

rzucać w innych przedmiotami ... hmm to moje ulubione zajęcie na lekcji, poza darciem gęby i odwracaniem uwagi klasy od nauczyciela. A ósemka , o której wspomniałaś zapewne chce się z Toba zaprzyjaźnić :) no chyba, że rzuca zmoczoną gąbką (to już obraza, którą ja stosuje wobec niektórych)

szukaj dalej w ósemkach dobrych cech, są takie kOfFaNe xD

agda
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 16:32
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: pomorskie

#5 Post autor: agda » niedziela, 16 marca 2008, 20:01

Nieugiety pisze:nie jestem wstanie zrozumieć ciebie dlaczego nie wymagasz od niego większego szacunku
jak mam od niego wymagać?
fakt, zdarzało mi sie z nim pokłócić na forum klasy, zachować sie w stosunku do niego tak jak on do mnie, potyrać itp ale to było przed tym "zabujaniem", teraz to jest mi tylko przykro.
Nieugiety pisze: ps. a może w rzeczywistości chcesz go tylko przelecieć? znam i takie przypadki...
napewno jakaś tam chemia jest, ale on przeraża mnie na tyle, zebym nie chciała go przelatywać:)

nlg
Posty: 218
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 16:07
Lokalizacja: tak

#6 Post autor: nlg » niedziela, 16 marca 2008, 21:13

dillinger pisze:INFp - ESTp, GO FOR IT!
jak wyżej
tak

Nieugiety
Posty: 63
Rejestracja: środa, 12 grudnia 2007, 20:37

#7 Post autor: Nieugiety » niedziela, 16 marca 2008, 21:27

no dobrze, ale powiedz więcej co cię w nim tak pociąga

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#8 Post autor: dillinger » niedziela, 16 marca 2008, 21:38

Nie mów mu. Ja Ci mówie, ze to moze byc dobra relacja!

nlg
Posty: 218
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 16:07
Lokalizacja: tak

#9 Post autor: nlg » niedziela, 16 marca 2008, 21:54

a chxx trzeba poagitować troche


AGDA porzuć TO forum! wybierz SOCJONIKE

;p

poczytaj o dualach, estp - infp to chyba będzie to ;] więcej ci to da niż wypytywanie tutejszego 'szefostwa'
tak

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#10 Post autor: dillinger » niedziela, 16 marca 2008, 22:05

agda, na moje oko jestes INFp, sprawdz w socjonice, czy pasuje
przeczytaj pozniej o ESTp i sprawdz, czy ten ziomek podryw modryw sie kwalifikuje na niego. Jesli tak, to dziewczyno... rzucaj mu sie w ramiona.

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

#11 Post autor: Pablo » poniedziałek, 17 marca 2008, 04:46

agda pisze:Mam Ósemkę w klasie która lubi się ze mnie naśmiewać, rzucać we mnie przedmiotami, obgadywać mnie, wpatrywać się swoimi śpeiami mi prosto w oczy i oglądać jak spokojnie i cierpliwie to przyjmuję.
Nie obchodziłoby mnie dlaczego tak robią Ósemki, gdyby nie fakt, że ja z tą swoją wybujałą wyobraźnią na siłę szukam w tej Ósemce milszych cech. No i czaeem je odnajduje, a że durna jestem to się przypadkiem że tak powiem - zakochałam.

Może mi ktoś z Was powiedzieć, dlaczego tak robicie? Czy w ogóle częste jest to u Was zjawisko?
Czy częste? Szczerze to nie przypominam sobie żebym miał często takie jazdy :lol: no chyba że miewałem naprawdę kiepskie dni i ten ktoś porządnie mnie do siebie zniechęcił, ale... to już nie ten wiek :)

.... jak czytam o tym zakochaniu to sorry ale jaaaakie to romantycznie :lol: Podoba Ci się to jak on Ciebie traktuje? Jeszcze chemię czujesz?

BTW Mam wrażenie że to całe "zakochanie" to kwestia tego, że sobie nawymyślałaś różnych scenariuszy jaki to on nie jest wspaniały, a jaki nierozumiany... o ile temat jest na serio bo mnie wydaje się jak chyba całej reszcie absurdem i prowokacją.

agda
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 16:32
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: pomorskie

#12 Post autor: agda » poniedziałek, 17 marca 2008, 12:24

Nieugiety pisze:no dobrze, ale powiedz więcej co cię w nim tak pociąga
otwartość - to, że umie z każdym rozmawiać, że słucha, no i były kilka razy takie sytuacje w których pokazał mi sie z innej strony, reszta w nim mnie wręcz dobija;)
dillinger pisze:Nie mów mu. Ja Ci mówie, ze to moze byc dobra relacja!
możesz wyjaśnić, bo nie załapałam^^
a z tym INFp itp to mniej więcej się zgadza, ale tak tylko na 50%.
Pablo pisze: .... jak czytam o tym zakochaniu to sorry ale jaaaakie to romantycznie Podoba Ci się to jak on Ciebie traktuje? Jeszcze chemię czujesz?

BTW Mam wrażenie że to całe "zakochanie" to kwestia tego, że sobie nawymyślałaś różnych scenariuszy jaki to on nie jest wspaniały, a jaki nierozumiany... o ile temat jest na serio bo mnie wydaje się jak chyba całej reszcie absurdem i prowokacją.
w ogóle nie podoba mi się to jak on mnie traktuje.
Bardziej jest tak jak ty mówisz - ubzdurałam sobie na jego temat jakieś pierdoły itp.

Tylko czemu ciebie tak to śmieszy? człowieku, ja tu mam poważne załamanie srecowe;)

..czyżby to wszystko co miłe było tylko moim urojeniem?

agda
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 16:32
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: pomorskie

#13 Post autor: agda » poniedziałek, 17 marca 2008, 12:28

nudis_verbis pisze:Je

-------------------------------------------------------------

Jesli osemka jest na poczatku troche niemila to moze znaczyc, ze lubi kogos, ten ktos ja interesuje... ja bym powiedzial, ze w ten sposob bada. Moze niektorzy robia to w bardziej ekstremalny sposob albo to bledna interpretacja. No ale to jakie jakby badanie z jakiej gliny jest ta druga osoba i uwierz mi, ze jesli z dystansem znosisz jego zaczepki to zrobilas duzy krok w jego strone. Wcale nie bedzie tak, ze bedzie probowal az do skutku. Ci, ktorzy daja sie prowokowac, reaguja zloscia czy cos nie zatrzymaja na sobie dluzej uwagi osemki wg mnie.
hm.. z tym badaniem to nawet rozumiem, tylko trochę dziecinne ono, nie?
dzięki, z całkiem innej strony na to teraz spojrzałam:)

nlg
Posty: 218
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 16:07
Lokalizacja: tak

#14 Post autor: nlg » poniedziałek, 17 marca 2008, 15:32

Nieugiety pisze:ale to i tak nie zmienia faktu, że swoim zachowaniem drażnicie ludzi, szczególnie tzw *ki

ps. jakie są wasze numery
Aha to zajebiście zwłaszcza że też jestem 8.
a możemy wrócić do tematu?^^
OK
Może mi ktoś z Was powiedzieć, dlaczego tak robicie? Czy w ogóle częste jest to u Was zjawisko?
Tak często tak robię i nie wiem nawet czemu, a ten gość cię pewnie sprawdza albo zabawia się twoim kosztem... A może chce zwrócić na siebie uwagę? Jak się w nim 'zakochałaś' to coś z tym zrób i sama się przekonaj. To nie redakcja bravo.
tak

agda
Posty: 154
Rejestracja: piątek, 6 kwietnia 2007, 16:32
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: pomorskie

#15 Post autor: agda » poniedziałek, 17 marca 2008, 15:39

nlg pisze:
Tak często tak robię i nie wiem nawet czemu, a ten gość cię pewnie sprawdza albo zabawia się twoim kosztem... A może chce zwrócić na siebie uwagę? Jak się w nim 'zakochałaś' to coś z tym zrób i sama się przekonaj. To nie redakcja bravo.
czy ja zadałam wam pytanie typu: co mam zrobić, zęby był dla mnie miły itp itp itp?
Nie:)
spytałam tylko dlaczego wyśmiewacie, w jakich sytuacjach.
Odpowiedziałeś, więc nie wiem po co ci te zaczepki (sprawdzasz mnie, zabawiasz się moim kosztem czy chcesz zwrócić na siebie moją uwagę?;])

ODPOWIEDZ