Konflikty Jedynko-Czwórkowe

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Dfence
Posty: 54
Rejestracja: czwartek, 11 stycznia 2007, 18:10
Lokalizacja: Wroc

#16 Post autor: Dfence » poniedziałek, 4 lutego 2008, 17:51

wiadukt pisze:komunizm? zawsze myślałam że komunizm = liberalizm.
to prawicowcy są radykałami, i Twój chłopak ze swoimi rasistowskimi poglądami powinien spoglądać bardziej w kierunku LPRu czy coś :|
ewentualnie nie patrzeć w ogóle na polską scenę polityczną, tylko śnić o narodowym socjaliźmie... gdzie tu komunizm?
poglądy na rasowość to on ma czysto skinheadowskie, z tym że każdy skinhead zajebałby go za orientację polityczna
jakoś się to kłóci :roll:
to może być dla Ciebie argument,
spróbuj mu to powiedzieć jak może być jednocześnie lewakiem ze skrajnie prawicowymi zapatrywaniami?

ps/ Kociaq, Ty go kochasz?

pps/ Ediakar, nie obrażaj jej faceta, to czyste chamstwo, nie znasz człowieka, a obrażasz nie tylko jego, ale i autorkę tematu.
Właśnie. Też się zdziwiłem. Zresztą wśród twórców komunizmu też się znajdzie trochę Żydów.
Jeśli jego uprzedzenia nie mają argumentów to znaczy że jest szóstką (prawdopodobnie).


1w2 (ADWOKAT)

Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

#17 Post autor: Ediakar » poniedziałek, 4 lutego 2008, 19:57

co mnie to obchodzi jest głupi i tyle oczywiście tylko pod tym względem

Awatar użytkownika
Seiren
Posty: 279
Rejestracja: niedziela, 18 listopada 2007, 21:34
Lokalizacja: Łódź

#18 Post autor: Seiren » poniedziałek, 4 lutego 2008, 20:22

Miałam podobną przygodę z moją jedynką. tyle, że o homoseksualizm się rozchodziło. Trafiały do niego jedynie argumenty poparte jakimiś wiarygodnymi źródłami i wszystko trzeba było na spokojnie i bez narzucania mu czegokolwiek. Co prawda swojej opinii nie zmienił jakoś radykalnie, ale przestał mówić o homoseksualistach jak o odmieńcach, co i tak uważam za spory postęp ;)
4w5
INFp/j
Życie nie ustaje w zadziwianiu nas ironią.

Awatar użytkownika
Prowokacja
Posty: 519
Rejestracja: niedziela, 3 lutego 2008, 18:02
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Lodz
Kontakt:

#19 Post autor: Prowokacja » poniedziałek, 4 lutego 2008, 20:36

Dfence pisze:Zresztą wśród twórców komunizmu też się znajdzie trochę Żydów.
Ja to uważam, ze pierwszy komunista to Jezus Chrystus

A mam przyjaciółke, która jest 1 i nic do niej nie mam, poza tym, ze jest "pipą" :D - ale to z miłości, wiec można przymknąc na to oko ;)
chyba jestem bezskrzydłową 6 a myślałam, że w7...
sp/sx

Raven
Posty: 528
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 23:57
Lokalizacja: Wrocław

#20 Post autor: Raven » poniedziałek, 4 lutego 2008, 21:50

Chorej Jedynki nie przekonasz, czasem najlepiej trzymać się z daleka albo zacisnąć zęby
1w9

Awatar użytkownika
Kociaq
Posty: 69
Rejestracja: czwartek, 24 stycznia 2008, 12:53
Lokalizacja: Starogard Gdański

#21 Post autor: Kociaq » środa, 6 lutego 2008, 12:54

a myślę że on widzi wyższość rasy. ja tez...
a nie religii. nie chodzi mu o żydów, tylko o Żydów. to równica.
nie ma co na siłę zmieniać. możesz tylko wyrazić swój pogląd i uargumentować. ON JEST dorosłym rozumnym człowiekiem. sam jeśli będzie chciał to zweryfikuje. kim ty jesteś żeby mu mówić, ze TWOJE jest LEPSZE. on sie kiedyś przekona...np. pomoże mu kiedyś w życiu jakiś ciemnoskóry lekarz. nie wierzę że On jedynka argumentuje: jest tak, bo tak. i już. nie! jedynka popiera wszystko dowodami, argumentuje rzeczowo. przecież nie chce się ośmieszyć. w ogóle nie będe się tu wypowiadac więcej, bo nie jestes obiektywna. i w oddatku czórka...to jałowa dyskusja.
Yusti: Jest dokładnie tak jak mówisz. Dzięki za wypowiedź, chyba dała mi troszeczkę do myślenia.

Wiadukt: Tak, kocham, bardzo.

Raven: Raczej preferuje zaciskanie zębów, ale czasem nie mogę wytrzymać i albo się wydzieram, albo/i jestem obrażona przez cały dzień. Bo naprawde trudne jest dla mnie do zaakceptowania Jego myślenie.
4w5
poziom 8,9
ENTP

Awatar użytkownika
Ediakar
Posty: 577
Rejestracja: wtorek, 11 grudnia 2007, 00:56
Lokalizacja: Z nieba rodem

#22 Post autor: Ediakar » środa, 6 lutego 2008, 14:41

jęzor ci wystawiam :evil:

ODPOWIEDZ