Alert! - zaburzenia osobowości

Wiadomość
Autor
Lili79
Posty: 163
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 17:52

Alert! - zaburzenia osobowości

#1 Post autor: Lili79 » środa, 23 stycznia 2008, 20:15

Muszę się z Wami koniecznie podzielić takim to oto newsem, a mianowicie właśnie po przeprowadzeniu jakiegoś testu wyszło mi, iż jestem HISTRIONIKIEM (czyli wariat, wymyślający coraz to nowe historie i szukający stale poklasku, gotów nawet popaść w chorobę, żeby wszyscy go żałowali), po drugie OSOBOWOŚĆ NARCYSTYCZNA I ZABURZENIA OBSESYJNO-KOMPULSYWNE. A wszystko zostało zdiagnozowane na skutek odwiedzenia jednego z tut. forum. Ojejejjej... :roll: no i teraz martwię się jakoś. Wygląda na to, że muszę przestać czytać te wszystkie rzeczy, bo jakoś mi się to na zdrowiu odbija. W sensie człowiek żyje sobie w takiej niewiedzy, a tu klops! :o
Może Wy też zróbcie sobie ten Disorder Personality Test na ogólnym forum enneagram, to przynajmniej pocieszymy się wzajemnie, w sensie pocieszycie mnie, bo ja się tak strasznie martwię :lol:


3w2 Gwiazda.. ocena mojej osobowości wprawiła mnie w największe osłupienie!

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#2 Post autor: Miltado » środa, 23 stycznia 2008, 22:03

Ostatnio zmieniony środa, 23 stycznia 2008, 23:54 przez Miltado, łącznie zmieniany 1 raz.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
juzbek
Posty: 179
Rejestracja: piątek, 24 listopada 2006, 19:00
Lokalizacja: Warszawa

...

#3 Post autor: juzbek » środa, 23 stycznia 2008, 22:42

Czym tu się martwić? Wydaje mi się, że każdy człowiek ma skłonności do pewnych zaburzeń osobowości, tak jak wrodzone skłonności do pewnych chorób fizycznych. O kondycję psychiczną też trzeba stale dbać, przestrzegać zasad higieny umysłowej i tak dalej. :D
Ten test wskazuje raczej podatność na zagrożenia, a nie diagnozuje rozwiniętych zaburzeń, bo do tego trzeba człowieka z odpowiednią wiedzą.

Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 października 2007, 11:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#4 Post autor: AngelsDream » czwartek, 24 stycznia 2008, 10:33

Ten test wskazuje raczej podatność na zagrożenia, a nie diagnozuje rozwiniętych zaburzeń, bo do tego trzeba człowieka z odpowiednią wiedzą.
Jestem podobnego zdania. Zresztą ja się zawsze śmieję, że wyląduję na tym oddziale, gdzie faceci od bogów i Napoleona. 8)
"Kłamca ma zaletę - wyobraźnię."
3w4, czyli rude i złe...

Lili79
Posty: 163
Rejestracja: wtorek, 14 sierpnia 2007, 17:52

#5 Post autor: Lili79 » poniedziałek, 28 stycznia 2008, 11:17

No dobra, czyli podatność na zagrożenia..dobra, dzięki, czyli jeszcze żyję i nie muszę iść do wariatkowa! :lol: :lol: :lol:
3w2 Gwiazda.. ocena mojej osobowości wprawiła mnie w największe osłupienie!

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#6 Post autor: Miltado » wtorek, 12 lutego 2008, 23:50

Lili79 pisze:No dobra, czyli podatność na zagrożenia..dobra, dzięki, czyli jeszcze żyję i nie muszę iść do wariatkowa! :lol: :lol: :lol:
Powiem Ci, że wyszło mi podobnie, właśnie te czynniki wyróżniały się na tle pozostałych. Czyżby nie przewidzieli w tym teście osobowości typu 3?? :lol: :lol:
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Avin
Posty: 1166
Rejestracja: wtorek, 31 października 2006, 15:02

#7 Post autor: Avin » poniedziałek, 18 lutego 2008, 21:09

nie tylko 3 tak maja, tez mam zaburzenia osobowosci i da sie z tym zyc, a z wiekiem to slabnie. najlepiej pracowac nad tym przy pomocy psychologa
Samotnosc pogladow innego czlowieka
i jego dziwna zawila natura
zmusza do usmiechu
gdy inny czlowiek spaceruje ulica
myslac o szczesciu
myslac o zyciu
zwraca uwage szarych ludzi

ten inny czlowiek ma inna dusze
inne widzenie i inne serce

ODPOWIEDZ