Pan Piątek Ona Ósemka

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Dakinka
Posty: 47
Rejestracja: wtorek, 25 listopada 2014, 17:57
Enneatyp: Szef

Pan Piątek Ona Ósemka

#1 Post autor: Dakinka » wtorek, 25 listopada 2014, 19:03

Witajcie
Zamierzam się rozpisać, przeczytałam sporo wątków dotyczących 5 i nie będę za to przepraszać, moim zamiarem jest nawiązanie do tematu, który niestety znajduje się w archiwum, a brzmi: co na Was, Piątki panowie działa, czy coś w tym stylu..

Po pierwsze, do wszystkich pań, które zakochały się w panach Piątkach: jak nie macie seksapilu, naturalnego uroku i niebanalnej osobowości odpuście sobie już na wstępie, bo szkoda Waszego czasu.

Ja jestem 8w7 i zdobyłam 5w6 -pana, który mi się oświadczył (tak, tak), zamieszkał ze mną i może nie ma samych kolorów tęczy to mimo to twierdzę, iż ten związek jest jedyny, niepowtarzalny i nigdy się nie nudzi (on ma 45 lat ja 40). Czyli: Wiem, co mówię.

Odpowiadam tu na wszelkie pytania, typu: co zrobić, by zdobyć piątkę (jest nawet wątek, w którym piątki twierdzą, że nie da się ich poderwać, ale to nie prawda, oczywiście, trzeba być w ich typie, ale to chyba dotyczy wszystkich numerków. Jednak da się!)

Po pierwsze, te nasze starania wychodzą jedynie, gdy są naturalne, powiedziałabym - żywiołowe, jeśli jakaś ósemka próbuje zdobyć piątkę tylko dlatego, że ta się opiera, a ósemka lubi zdominować, to nie wyjdzie, piątka musi czuć, że to jest prawdziwe staranie się o nią, żadne chore ambicje, musi to być szczere i prawdziwe pragnienie z nią bycia. (Czyli pełna akceptacja, jeśli masz wątpliwości, odpuść).

Po drugie, nie ma co się wahać czy czekać na gesty od strony piątki, bo charyzmatyczna ósemka może się nie doczekać i zwieje, zanim piątka dojrzeje.
Więc: jeśli Wam zależy, róbcie to, walczcie, bo warto.

Po trzecie: trzeba mieć wielką inteligencję, tą emocjonalną też, żeby wiedzieć kiedy czasem odpuścić i dać piątce czas, by zatęskniła. ALE piątka musi wiedzieć, za czym ma tęsknić, żadne pitu pitu, Ty ósemko masz być pewna siebie, pełna seksu i musisz zawładnąć myślami piątki, wtedy sprawa się toczy jak kula śniegowa, zdziwisz się kochana jak bardzo.. i doczekasz się telefonu, smsa, sygnału i.. oczywiście oszalejesz z radości. Tylko proszę , żadnych półśrodków i nieszczerej radości, musisz docenić, co Cię spotkało!

Po czwarte: Tylko wyraźne, uczciwe sygnały, żadnych potknięć, żadnego ściemniania, kochasz i chcesz tą piątkę i koniec, nic innego się nie liczy, wtedy piątka zblednie z wrażenia, że jest taka jednak (tak jak z resztą myślała) wyjątkowa, że takie laski o nią zabiegają i to tak zmyślnie - co piątkom imponuje). Przy okazji, sprawa nie dotyczy odwrotnego układu czyli pań-5 a panów 8, bo delikatne i poukładane aczkolwiek poschizowane piątki nie ścierpią awanturników ósemek non stop na odwłoku ;) Więc tu jeśli Cię temat nie dotyczy, też odpuść).

Po piąte: jeśli piątka się waha, o czym Ty ósemko oczywiście nie wiesz, bo Ty takich stanów nie znasz, nic z sobie z tego nie rób, a niech się sobie waha. Nie nie, nie masz być chamska i władcza, masz być pełna wdzięku i pewności siebie, masz być dynamiczna i dowcipna i olewać pewne rzeczy, dzięki temu piątka nie poczuje się osaczona, a Ty będziesz miała używanie (na zasadzie: jejku, coś się dzieje, w końcu nie cieple kluchy), a piątka będzie w autentycznym zachwycie, że są ludzie, którzy tak pięknie potrafią sięgać po to, na czym im zależy, a że po piątkę tą właśnie, to już przecież rzecz oczywista i naturalnie t docenią.

A dalej się już potoczy! (pytania mile widziane).

Kochana Ósemko, jeśli będziesz autentycznie zakochana w swojej piątce i uczucie będzie odwzajemnione to czeka Cię moc atrakcji.

W moim związku uwielbiam to, że razem z moim piątkiem tworzymy zespół idealny, na który świat może ewentualnie naskoczyć a i tak nic nam nie zrobi, ja dodaję odważnej dynamiki, moja piątka opanowanej logiki i razem tworzymy potwora. :)))
Dlatego kochane, cudowne piątki-panowie szukajcie zdrowych, kochanych ósemek, a razem zdobędziecie świat i co najważniejsze szczęście w życiu, samotność jest lepsza tylko wtedy, gdy nie ma się idealnego partnera!
Pozdrawiam

Jak ktoś ma jakiekolwiek pytania, niech pisze, chętnie odpowiem. Ona_8w7
Życzę powodzenia!


Ona_8w7 | sx/sp/so SLE albo SEE nie znam się
Myślałem, że dojrzejesz i się otworzysz...
Co? Tak robią pistacje. <3

Awatar użytkownika
Eol
Posty: 581
Rejestracja: środa, 28 listopada 2007, 19:14
Enneatyp: Obserwator

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#2 Post autor: Eol » wtorek, 25 listopada 2014, 21:49

Co cię podkusiło aby się tym podzielić? Większość tu jest nastawiona bardzo defensywnie, a czasami wręcz niechętnie do jakichkolwiek związków :D Często czyta się tu, że piątka generalnie związków "nie chcę", "nie potrzebuję" czy wręcz "żadna/żaden z nas do związków się nie nadaje", a tu nagle podajesz wręcz instrukcje obsługi :D
5w4 so/sx INTj - LII
... tysiąc dni nie dowiedzie, że mamy rację, za to jeden dzień może dowieść, że się mylimy.

Awatar użytkownika
Vanadis_27
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 19:30
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Landshut/Bawaria/DE

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#3 Post autor: Vanadis_27 » wtorek, 25 listopada 2014, 23:55

Bez kitu... na mnie by to podziałało ^_^
Podpisuje się pod tym obiema rękoma w 3 językach :)

P.S
Najfajniejsze jest uczucie gdy ma się świadomość, że bycie sobą nie przeszkadza tej drugiej osobie, a ona nawet to lubi (wtedy to już w ogóle jest poezja)
Ale niestety nie miałem okazji poznać takiej kobiety :(
"W życiu nie ma wrogów, ani przyjaciół. Są tylko nauczyciele."
Autor nieznany

ISTJ/LSI
8w9----[]--------5w6
sp/so

Awatar użytkownika
duplo
Posty: 746
Rejestracja: poniedziałek, 24 września 2012, 16:15
Enneatyp: Lojalista

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#4 Post autor: duplo » środa, 26 listopada 2014, 05:14

Na mnie też by to podziałało choć jestem 6 :( Może prócz punktu 3, bo jeśli się wycofuję to nie na rutynową 'regenerację', tylko z niepewności. Gdzie są takie fajne ósemki?
We buy things we don't need
with money we don't have
to impress people we don't like

Awatar użytkownika
Dakinka
Posty: 47
Rejestracja: wtorek, 25 listopada 2014, 17:57
Enneatyp: Szef

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#5 Post autor: Dakinka » środa, 26 listopada 2014, 09:07

@ Eol. Podkusiło mnie to, że po prostu jestem ósemką :twisted: i nie mogę patrzeć jak się takie wspaniałe, męskie, piątkowe "towary" marnują!
Myślę, że sporo jest kobiet (jeśli nie wszystkie), które marzą o cudownym związku na całe życie, a wśród męskich piątek znajdą przecież takie skarby, że hoho, czyż nie? :)

Panowie, są takie ósemeczki dla Was na pewno, tylko problem może polegać na tym, że ósemki zbyt młode są zbyt głośne i zbyt agresywne i w zachowaniu i w wyglądzie, z czasem, albo jeśli ktoś utrze im nosa pokornieją i wstępują na drogę rozwoju, gdzie dojrzewają i się zmieniają (troszkę), wtedy są w stanie zauważyć przystojną, sarkastycznie dowcipną i cholernie mądrą piątkę, co ósemki powala na kolana, bo uwielbiają mocnych przeciwników, poza tym już się trochę wyszumiały i docenią obecność milczącej męskiej siły obok siebie. Dlatego twierdzę, iż nie należy się poddawać, bo i ósemki i piątki mogą się odnaleźć później niż inne, zwykłe typy, więc cierpliwości!

Dlaczego oba te typy mogą się tak polubić? Bo oba mają sporo cech wspólnych:
- zamiłowanie do pasji (właściwie bez tego ani rusz)
- nie cierpią tracić swojego cennego czasu (nie pozwolą by ktoś im go marnował na nie wiadomo co)
- lubią bezpośredniość czy wręcz bezceremonialność
- inteligencja jest bezwzględnie konieczna (tępe dzidy i pustaki - również te męskie odpadają w przedbiegach)
- maja sobie znany (dla siebie rozpoznawalny) twardy dowcip, który innych może zabić, ale nie 5 i 8, oboje będą rechotać pół dnia jak głupki z czegoś hehe
- oba typy tak naprawdę mają w sobie dużą tolerancję dla innych, choć ósemka nie cierpi słabości a piątka większości różnych negatywnych cech :D to w swojej wspaniałomyślności potrafią być ponad to i odpuszczać małe przewinienia
- oboje wysoko cenią wierność i lojalność (dla ósemek: wszelkie śmiszne próby wzbudzenia zazdrości, podchody i inne cyrki na piątki nie zadziałają przyciągająco, raczej rozbawią albo wręcz odrzucą, albo to po prostu oleją, chyba, że piątka się już zakochała i dotrze do niej, co może za skarb stracić, wtedy taki mały trik na "nie to nie - pójdę sobie gdzieś indziej" może piątkę pobudzić do działania, bo jak piątka złapie to już tak łatwo nie puści :)
- oboje są długodystansowcami, przelotne znajomości mogą być, ale oba typy szukają tego wyjątkowego kogoś na całe życie (to znaczy wiadomo, piątka nie szuka :wink: ale i tak ją jakoś zawsze trafia ehehee)
- kochają seks (nie potrzebne bibeloty, dwa nagie ciała i heja) piątka jest wręcz wymarzona dla seksownej, gorącej ósemki, bo jak on uwielbia ją obserwować podczas, ah oh, a ósemki są szczęśliwe, bo wreszcie ktoś zwraca prawdziwe 100% uwagi tylko na nie i jak je pięknie poznaje i odkrywa!
I jeszcze mnóstwo innych cech. :)
Ważne, by mieć pasje i umieć robić dużo rzeczy, ja np. wygrałam z moją piątką w lotki, w których była oczywiście najlepsza (bo się tak zawzięłam), można grać dobrze w karty, przejść wszystkie przygodówki na plejaku (imponujące, kobieta z joypadem w dłoni), być wybitnie oczytaną, kochać zgłębiać historię Polski, mieć określone poglądy polityczne, mieć swoich ukochanych reżyserów czy uwielbiać niektóre sitcomy itp itd, więc tematów wtedy nie zabraknie na dobry początek. :)
Ale dobrze mieć też małe kobiece słabości i tu pole do popisu będzie mieć piątka, która uwielbia dawać rady, być najlepsza we wszystkim i czasem potraktować rozbrykaną ósemkę jak dziecko i wysmarkać nosek. :D

W ogóle uwielbiam w piątkach te opanowanie, te dawanie na chłodno lekcji pokory, tą gotowość do błyskawicznego rozwiązywania problemów, to silne męskie ramię, to są po prostu wspaniałe męskie cechy, które kobiece ósemki wprawiają w drżenie serca. :))
Ach mogłabym tak długo... :D

Ok, to może tyle, zgadzacie się panowie z tym, co napisałam?
Pozdrawiam serdecznie!
Ona_8w7 | sx/sp/so SLE albo SEE nie znam się
Myślałem, że dojrzejesz i się otworzysz...
Co? Tak robią pistacje. <3

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#6 Post autor: Snufkin » środa, 26 listopada 2014, 09:53

Ona_8w7 pisze:Ach mogłabym tak długo... :D
:thumbup:
Ona_8w7 pisze:Ok, to może tyle, zgadzacie się panowie z tym, co napisałam?
No nie wiem, może jesteś po prostu świeżo zakochana i nie dostrzegłaś jeszcze naszej prawdziwej natury :sad2:
Swoją drogą tego typu szczere 'rozwiązanie siłowe' może być faktycznie skuteczne o tyle, o ile spełnione są inne ważne przesłanki xD
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Dakinka
Posty: 47
Rejestracja: wtorek, 25 listopada 2014, 17:57
Enneatyp: Szef

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#7 Post autor: Dakinka » środa, 26 listopada 2014, 15:11

Jestem świeżo zakochana ładnych parę lat. :D
Znam piątki i wiem, że mają wady, są często/wiecznie niezadowolone, zrzędliwe i krytyczne, jak im coś nie pasuje, to nie ma bata, można się przykro sparzyć o piątkę, która się nie partoli z ludźmi. Są egocentryczne, potrafią milczeć dniami całymi (co dla ósemki jest torturą), uwielbiają spać i ogólnie mieć na wszystko wyjebane, tak bardzo wszystko wiedzą, że nawet nie chce im się już o tym wszystkim gadać hehe. Potrafią być sknerowate, to przez minimalizowanie potrzeb i niestety nie mają romantycznych zapędów typu prezenciki, zaproszonka, wypadziki na biby itp. Ogólnie są ciężkie po prostu.
Ósemki w takich relacjach ratuje błyskotliwość, wyrozumiałość, poczucie humoru i własne zajęcia. Jak chwyci (piątki są wybredne, więc dlatego pisałam, że w wielu przypadkach należy po prostu odpuścić dla własnego dobra) to stan uwielbienia pozwala dużo znieść, a że wszystko trwa u piątek dłużej niż u kogokolwiek innego chyba, to ósemki, które kochają rozpracowywać i dostosowywać trudne przypadki mają na długie lata co robić i się nie nudzą. :D .

Wśród pasji zapomniałam o muzyce, która jest bardzo istotna, słuchaj ósemko dobrej muzyki i znaj się na niej, posiadaj szeroką wiedzę o świecie i zarażaj entuzjazmem swoją piąteczkę, nie bój się, jak będziesz zbyt obecna piątka Cię zwyczajnie oleje lub wręcz wyrzuci z domu, a jak tego nie robi, choć widać, że ma serdecznie cię dość, to znaczy że wygrałaś, zakochała się ta twoja piąteczka i finito, przyjdzie czas, że zacznie jej ciebie brakować. :)

Dalsza część wspólnych cech:
- oboje bardzo boją się odrzucenia
- oboje nie tolerują fałszu i zdrady, więc sobie tego nie robią wzajemnie (może te młode tak, czasami, ale na pewno nie te zdrowe i dojrzałe)
- oboje lubią dotrzymywać umów, słowa, są zorganizowane i punktualne
- oboje lubią być przydatni
- dla obu ważna jest zasada: 'najpierw praca, potem przyjemność', piątka robi to, by wszystko odbębnić i mieć święty spokój, a ósemka musi mieć wszystko pod kontrolą i najlepiej zapięte na ostatni guzik inaczej będzie się czuć niekomfortowo
- oboje lubią wysokogatunkowe rzeczy, dobre marki, dobre jedzenie (męska piątka pysznie gotuje dla ósemki!), dobre towarzystwo itp itd
- oboje i 8 i 5 lubią się schować przed światem w domu w samotności i jeśli tylko ósemka jest w stanie zadowolić się samą tylko obecnością męskiej piątki to w ciszy i milczeniu może dostąpić zaszczytu przebywania w jej towarzystwie nawet w chwilach samotnikowania (można też polubić razem jakiś dobry serial typu Breaking Bad czy taki jak Big Bang Theory - Sheldona trudno nie lubić hehe), dać podczas meczu potrzymać za cycuszka i napawać się swoimi chwilami spędzanymi z piątką.
Jak się chce,to na wszystko jest sposób.
Ona_8w7 | sx/sp/so SLE albo SEE nie znam się
Myślałem, że dojrzejesz i się otworzysz...
Co? Tak robią pistacje. <3

Awatar użytkownika
Dakinka
Posty: 47
Rejestracja: wtorek, 25 listopada 2014, 17:57
Enneatyp: Szef

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#8 Post autor: Dakinka » środa, 26 listopada 2014, 16:43

I zapomniałam wspomnieć o najważniejszej cesze, pewnie dlatego, że jest tak podstawowa, że nie ma co o niej wspominać, bo jest taka oczywista:
- oba typy potrzebują, kochają niezależność i nienawidzą, gdy ktoś im ją odbiera albo mówi, co mają robić :))

Pozdrowienia

PS. czemu nie mogę edytować poprzedniego postu?
Ona_8w7 | sx/sp/so SLE albo SEE nie znam się
Myślałem, że dojrzejesz i się otworzysz...
Co? Tak robią pistacje. <3

Awatar użytkownika
TowarzyszFrytas
Posty: 496
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2011, 15:30
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Mazowiecka Radziecka Republika Ludowa
Kontakt:

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#9 Post autor: TowarzyszFrytas » czwartek, 27 listopada 2014, 00:06

Teraz biedne meskie piatki beda czekac na swoja ksiezniczke, ktora ich uratuje od smoka. Powinnas to ósemkom opisać, nie piątkom.
Jeśli zbyt długo spoglądasz na Lisa to Lis spogląda na Ciebie
Socjo: LIS (Logiko Intuicyjny Sekstrawertyk)
Ring-ding-ding-ding-dingeringeding!
Gering-ding-ding-ding-dingeringeding!
Gering-ding-ding-ding-dingeringeding!

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#10 Post autor: Snufkin » czwartek, 27 listopada 2014, 08:11

TowarzyszFrytas pisze:Teraz biedne meskie piatki beda czekac na swoja ksiezniczke, ktora ich uratuje od smoka. Powinnas to ósemkom opisać, nie piątkom.
Poznałem ją w telewizji przed laty:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=SSsSbZ9OHZk[/youtube]
W sumie też mógłbym wymienić kilka rzeczy które konstruktywnie łączą 5 i 8 ale w sumie po co, faktycznie to chyba temat skierowany bardziej do Ósemek, nam co najwyżej może sprawić jako taką przyjemność xD
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Dakinka
Posty: 47
Rejestracja: wtorek, 25 listopada 2014, 17:57
Enneatyp: Szef

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#11 Post autor: Dakinka » czwartek, 27 listopada 2014, 14:24

Teraz skumałam, dlaczego moja piątka lubi matkę smoków z Gry o Tron i zerka (niby nie zerka ale jednak) na księżniczkę Xenę, jak trafi pilotem.. jak to się człowiek całe życie uczy. :)

@ silvergirl, bo to się trza zakochać, poza tym jak by ci piątka parę razy uratowała tyłek, żebyś go sobie nie potłukła to uwierz, doceniłabyś piątkę.

Może rzeczywiście lepiej przerzucić temat do ósemek, ale.. jak ósemka będzie chciała wiedzieć, jak poderwać niepodrywalnego pana piątkę to gdzie zajrzy? Zostawiam woli modów czy starym forumowiczom. :)

Przyjrzałam się tematom dotyczącym stanów zdrowia piątek i ósemek i stwierdzam, że powyższe rzeczy, o których piszę dotyczą jedynie osób zdrowych u obu typów. A gdy się te dwa typy spotkają i zejdą, mogą się wzajemnie od siebie wiele nauczyć, ja po tych paru latach jak to mi kiedyś moja piątka powiedziała: ochłodnij! ochłodłam i stałam się spokojniejsza, przestałam tak o wszystko walczyć. (Zdarza mi się, ale tylko gdy ma to mieć jakiś większy wpływ na życie). Nie zaprzątam już sobie głowy tym, na co wpływu nie mam i zdrowsza jestem i szczęśliwsza.

Jak mogę być księżniczką dla piątka, to piątka dla mnie jest twierdzą.
Ona_8w7 | sx/sp/so SLE albo SEE nie znam się
Myślałem, że dojrzejesz i się otworzysz...
Co? Tak robią pistacje. <3

Awatar użytkownika
silvergirl
Posty: 307
Rejestracja: czwartek, 2 stycznia 2014, 00:42
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#12 Post autor: silvergirl » czwartek, 27 listopada 2014, 22:44

Ona_8w7 pisze:Teraz skumałam, dlaczego moja piątka lubi matkę smoków z Gry o Tron i zerka (niby nie zerka ale jednak) na księżniczkę Xenę, jak trafi pilotem.. jak to się człowiek całe życie uczy. :)

@ silvergirl, bo to się trza zakochać, poza tym jak by ci piątka parę razy uratowała tyłek, żebyś go sobie nie potłukła to uwierz, doceniłabyś piątkę.

Może rzeczywiście lepiej przerzucić temat do ósemek, ale.. jak ósemka będzie chciała wiedzieć, jak poderwać niepodrywalnego pana piątkę to gdzie zajrzy? Zostawiam woli modów czy starym forumowiczom. :)

Przyjrzałam się tematom dotyczącym stanów zdrowia piątek i ósemek i stwierdzam, że powyższe rzeczy, o których piszę dotyczą jedynie osób zdrowych u obu typów. A gdy się te dwa typy spotkają i zejdą, mogą się wzajemnie od siebie wiele nauczyć, ja po tych paru latach jak to mi kiedyś moja piątka powiedziała: ochłodnij! ochłodłam i stałam się spokojniejsza, przestałam tak o wszystko walczyć. (Zdarza mi się, ale tylko gdy ma to mieć jakiś większy wpływ na życie). Nie zaprzątam już sobie głowy tym, na co wpływu nie mam i zdrowsza jestem i szczęśliwsza.

Jak mogę być księżniczką dla piątka, to piątka dla mnie jest twierdzą.


Dobra, wchodzę w to! UWAGA: szukam zdrowej 5 (na zawsze już).

Awatar użytkownika
Vanadis_27
Posty: 28
Rejestracja: poniedziałek, 3 listopada 2014, 19:30
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Landshut/Bawaria/DE

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#13 Post autor: Vanadis_27 » piątek, 28 listopada 2014, 12:10

W takim razem nie ma co czekać.Dalej mała -jedziesz tym koksem
Jestem ortodoksyjną piątką 8-)
"W życiu nie ma wrogów, ani przyjaciół. Są tylko nauczyciele."
Autor nieznany

ISTJ/LSI
8w9----[]--------5w6
sp/so

Awatar użytkownika
TowarzyszFrytas
Posty: 496
Rejestracja: wtorek, 30 sierpnia 2011, 15:30
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Mazowiecka Radziecka Republika Ludowa
Kontakt:

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#14 Post autor: TowarzyszFrytas » piątek, 28 listopada 2014, 13:34

Była taka ludowa przyśpiewka ... Ale nie pamiętam pointy.

On zimny, on zimny
Ona gorąca
On nie chce, on nie chce
Ona go trąca.
Jeśli zbyt długo spoglądasz na Lisa to Lis spogląda na Ciebie
Socjo: LIS (Logiko Intuicyjny Sekstrawertyk)
Ring-ding-ding-ding-dingeringeding!
Gering-ding-ding-ding-dingeringeding!
Gering-ding-ding-ding-dingeringeding!

Awatar użytkownika
silvergirl
Posty: 307
Rejestracja: czwartek, 2 stycznia 2014, 00:42
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Pan Piątek Ona Ósemka

#15 Post autor: silvergirl » piątek, 28 listopada 2014, 18:27

Vanadis_27 pisze:W takim razem nie ma co czekać.Dalej mała -jedziesz tym koksem
Jestem ortodoksyjną piątką 8-)
To do mnie? Jeśli tak to poproszę o: zdjęcie - najlepiej kilka, aktualny wyciąg z konta (zagraniczne też należy ująć), i jeszcze proszę pocisnąć niezły bajer - muszę się na coś złapać(w końcu tyle 5ek na świecie i czemu właśnie ty?).

ps. zdjęcia należy wstawić w necie i podesłać mi linki na pw.
ps.2. za zdjęcia znalezione na necie serdecznie komisja dziękuję i prosi o niewysyłanie - dbamy o petentów i sądzimy, że twe szanse na cokolwiek mogą zmaleć ;pxd

ODPOWIEDZ