Witam na forum

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Lavender
Posty: 44
Rejestracja: niedziela, 25 listopada 2012, 11:16
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1321 Post autor: Lavender » czwartek, 9 maja 2013, 20:44

Jak każda Czwórka? Hmm, zawsze mi się wydawało, że akurat Czwórki niechętnie pracują nad swoim zdrowiem, wolą się emować. Projekcja...?


The wind will carry me away...

Awatar użytkownika
Shinou
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 4 maja 2013, 13:30
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1322 Post autor: Shinou » czwartek, 9 maja 2013, 23:12

;c
Zbyt wiele kolosalnych "wad" we mnie siedzi(Przypadłości? Biorąc jeden przykład, parę znajomości mi się "zawaliło" przez moje "huśtawki emocjonalne") Mam dziwne przeczucie, iż jakakolwiek zmiana mojej osobowości może przynieść mi (jak i najbliższemu otoczeniu) pewien rodzaj spokoju.
Nie wiem, dlaczego posłużyłem się słowem "każda", mając w tym nijakie doświadczenie.. ah, projekcja... To jednak nie najlepiej ze mną może być... ._.
Obrazek
"Forty thousand brothers could not, with all their quantity of love, make up my sum.”
― William Shakespeare, Hamlet

Awatar użytkownika
Lavender
Posty: 44
Rejestracja: niedziela, 25 listopada 2012, 11:16
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1323 Post autor: Lavender » piątek, 10 maja 2013, 15:59

Heh, właściwie to do siebie odniosłam tę projekcję, bo sama nie do końca chcę się zmieniać. Tak czy inaczej, witaj.
The wind will carry me away...

Awatar użytkownika
Etna
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 27 maja 2013, 22:19

Re: Witam na forum

#1324 Post autor: Etna » poniedziałek, 27 maja 2013, 22:25

Witam wszystkich serdecznie. Kłania się 4w5. Chyba na pewno, bo ilekroć robię test wychodzi to samo od kilku lat...
W zasadzie nie wiem co jeszcze mogę napisać, ale wypadało się przywitać, więc: witam raz jeszcze. :)

charlieUK
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: środa, 5 czerwca 2013, 12:30
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Bristol ,Anglia

Re: Witam na forum

#1325 Post autor: charlieUK » środa, 5 czerwca 2013, 18:23

Witam ludzie :)
Coz...test robilam kilkukrotnie ,w sporych odstepach czasu (pierwszy raz pare lat temu) i zdecydowanie jestem 4w5 :)
wiec milo poznac dziwakow ,ktorzy sa tacy sami jak ja :)
Cos mnie skusilo ,zeby dolaczyc do forum ,licze na to ze poznam kogos z kim bede sie dobrze dogadywac ,bo w koncu ktos najzwyczajniej w swiecie mnie zrozumie :)
Jako typowa 4w5 mam swoje jazdy (no ale kazdy je przeciez ma) ale jestem bardzo ciepla osoba mimo wszystko (i pomimo tych wszystkich gownianych facetow z ktorymi mialam do czynienia).

Aktualnie jestem dosc samotna osoba wiec chetnie poznam kogos do korespondencji.
No chyba ze jest ktos z UK :D
4w5

Maggie
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 3 lutego 2013, 22:33
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1326 Post autor: Maggie » niedziela, 30 czerwca 2013, 20:00

Lavender pisze:Ja tam zawsze myślałam, że jestem wyjątkowa, dopiero po poznaniu Enneagramu dowiedziałam się, że jednak po prostu mam źle poukładane priorytety :wink:
Cześć wszystkim :)
Dokładnie tak samo stwierdziłam u siebie :) Tylko u mnie te poczucie wyjątkowości miesza się z kompletnym brakiem pewności siebie. To jest tak, że myślisz "A weź, nawet nie próbuj, bo ci się nie uda. Ale i tak jesteś wyjątkowa" albo "A weź, ta osoba cię pewnie nie lubi, może uważa, że nie jesteś fajna. Ale po prostu nie widzi twojej wyjątkowości" :P Też tak ktoś z was ma?
Tak w ogóle, to cześć wam :)

Awatar użytkownika
Pippi
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 30 czerwca 2013, 00:48

Re: Witam na forum

#1327 Post autor: Pippi » czwartek, 4 lipca 2013, 17:36

Maggie pisze:Tylko u mnie te poczucie wyjątkowości miesza się z kompletnym brakiem pewności siebie.
Skąd ja to znam? :) Dorzuciłabym jeszcze u mnie nieśmiałość i zamknęcie w sobie i Oto mam całkiem niezły, choć pobieżny obraz samej siebie :P
Maggie pisze:"A weź, ta osoba cię pewnie nie lubi, może uważa, że nie jesteś fajna. Ale po prostu nie widzi twojej wyjątkowości" :P Też tak ktoś z was ma?
Ja tak mam :D Zupełnie jakbym słyszała swoje myśli.

I witam wszystkich forowiczów (nie wiem, czy taki wyraz w ogóle istnieje, ale mniejsza z tym 8-) )

Maggie
Posty: 20
Rejestracja: niedziela, 3 lutego 2013, 22:33
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1328 Post autor: Maggie » sobota, 6 lipca 2013, 10:38

Cześć Pippi :D

Awatar użytkownika
DarkFlameMaster
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 14 lipca 2013, 13:06
Enneatyp: Obserwator

Re: Witam na forum

#1329 Post autor: DarkFlameMaster » niedziela, 14 lipca 2013, 13:21

Witam.

(Przypadłości? Biorąc jeden przykład, parę znajomości mi się "zawaliło" przez moje "huśtawki emocjonalne")
Żeby parę ...
Jestem tylko gwiezdnym pyłem

Awatar użytkownika
Ikaria
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 15 lipca 2013, 18:31
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1330 Post autor: Ikaria » poniedziałek, 15 lipca 2013, 18:57

Witam :)
O Enneagramie słyszałam już bardzo dawno temu, jednak dopiero teraz zauważyłam że warto byłoby posłuchać i być może popoznawać ludzi podobnych do mnie ;)
Co do mojego charakteru co tu dużo mówić - 4w5. Ale zaręczam że nie jest tak ciężko ze mną wytrzymać, staram się pracować nad sobą kiedy tylko mogę. Wiadomo, nie zawsze się to udaje - nie jest łatwo cały czas się uśmiechać i udawać że jest dobrze ;]
Zainteresowania? Głównie muzyka, rysunek (ołówkiem), swego czasu figurki, trochę zabawy w Photoshopie... i gry komputerowe :D
Jeszcze raz serdeczne witam wszystkich
Losing my religion

Awatar użytkownika
Litowojonow
Posty: 525
Rejestracja: piątek, 17 lutego 2012, 19:17
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: punkt orientacyjny Lloyda

Re: Witam na forum

#1331 Post autor: Litowojonow » piątek, 19 lipca 2013, 11:51

Chyba lepiej pracować nad tym, żeby było dobrze, niż nad udawaniem, że jest dobrze :wink: No, ale to niełatwa sprawa pewnie.
Ave
Dużo jest w tym prawdy, ale przeważa nieprawda.

Awatar użytkownika
uzytkownik_konta
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 23 lipca 2013, 06:38
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1332 Post autor: uzytkownik_konta » wtorek, 23 lipca 2013, 07:07

Dzień dobry,

Czwórką jestem od jakichś dwóch lat, chociaż tyle się przez ten czas wydarzyło, że trudno mi sobie dokładnie przypomnieć. Wcześniej zawsze wychodziło mi 5w4, ale następnie - sądzę, że na skutek pewnych wydarzeń w moim życiu - płynnie przeszedłem do 4w5. Myślę, że kiedyś (znając mnie, niedługo) opiszę to tutaj dokładniej :D

Rejestruję się, ponieważ... nie mam co robić w pracy (moja praca polega na odbieraniu telefonów w godzinach, kiedy zwykle nikt nie dzwoni, oraz pilnowaniu budynku), a dwa inne fora już nie wystarczają do zapchania tej dziury :D Chociaż to konkretne obserwuję już od jakichś trzech lat, aczkolwiek przyznaję że miałem ostatnimi czasy sporą przerwę.

Awatar użytkownika
moonwalker
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 16 września 2012, 11:02

Re: Witam na forum

#1333 Post autor: moonwalker » czwartek, 25 lipca 2013, 22:51

Od razu się domyśliłem, że jesteś indywidualistą. Po oryginalnym nicku.
"Niechaj w cukrze smażony język liże głupią pychę, niech zawiasy kolan uginają tam, gdzie łaszenie się zdobywa korzyść". W.S.
ps. kxxxx też człowiek.

Awatar użytkownika
madzialena
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 28 lipca 2013, 11:27
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1334 Post autor: madzialena » niedziela, 28 lipca 2013, 11:46

Nie będę się tu zbytnio produkować, wspomnę tylko że szukam przyjaciela do obserwacji badań z 4w3. :twisted:
proszę zdjąć ten Cylinder - to nie teatr!

dokladna
Posty: 34
Rejestracja: czwartek, 5 września 2013, 11:47
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1335 Post autor: dokladna » czwartek, 5 września 2013, 14:17

witam :)
mam wrażenie, że forum trochę nie żyje, ale spróbuję :)
może uda mi się poznać kogoś interesującego czy podobnie wyjątkowego jak ja ;)
4w5

ODPOWIEDZ