Z kim 9 tworzy udany związek?

Dyskusje na temat typu 9
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Zielona
Posty: 600
Rejestracja: środa, 6 lutego 2013, 01:31
Enneatyp: Mediator

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#256 Post autor: Zielona » czwartek, 14 lutego 2013, 21:30

Z własnego doświadczenia 9 z 3:
- na zdrowych poziomach mogą tworzyć bardzo udany związek
- na niezdrowych poziomach omijać się szerokim łukiem
Nie wiem jak dla 3- ki, ale dla 9-tki skończy się kiepsko czyli obniżeniem poziomu zdrowia.


"Nic się nie zmienia od na dupie siedzenia." Ranczo

Mirabelka250
Posty: 192
Rejestracja: piątek, 26 października 2012, 22:01
Enneatyp: Lojalista

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#257 Post autor: Mirabelka250 » czwartek, 14 lutego 2013, 21:34

ze związku moich rodziców:
6 z 9...
Chyba tylko spokojna 9 jest w stanie wytrzymać humorki niezdrowej 6. Ale 9 z 6 dobrze się wg mnie rozumieją.
6w5, LII

Fi5heR
Posty: 61
Rejestracja: poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 12:53

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#258 Post autor: Fi5heR » czwartek, 23 maja 2013, 08:43

Jeśli jesteś zdrowa 9 i nie brak Ci wątpliwości, to z własnego doświadczenia widzę, najlepszy związek tworzy się z 5.
Naprawdę jednak ważna jest wtedy pewność siebie, swoich zachowań i tego co czujesz.

Awatar użytkownika
Floo
Posty: 24
Rejestracja: piątek, 10 maja 2013, 23:36
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#259 Post autor: Floo » czwartek, 23 maja 2013, 18:41

Fi5heR pisze:Jeśli jesteś zdrowa 9 i nie brak Ci wątpliwości, to z własnego doświadczenia widzę, najlepszy związek tworzy się z 5.
Naprawdę jednak ważna jest wtedy pewność siebie, swoich zachowań i tego co czujesz.
Nie bez powodu, jestem tego samego zdania : )
Moja przyjaciółka jest 5. Mój facet też jest 5 (a socjonicznie jest moim dualem). Te dwa związki, przyjaźni i miłości, są najtrwalszymi i najgłębszymi, jakie mogę sobie wyobrazić. W związku z 5 panuje relacja obustronnie korzystna. Uzupełniamy się wzajemnie. Wszystko jest harmoniczne. Zauważyłam, że odnajdujemy w sobie wzajemnie spokój i oparcie. Odnajdujemy dokładnie to, czego szukamy i nie zostajemy obrzucani tym, czego nie chcemy. Taka relacja jest łagodna i dobra. Ma w sobie coś nieopisanie pięknego, może nawet magicznego... : >

Uważam, że 9 z pewnością świetnie dogadałaby się również z inną 9, jednak związek ten nie byłby tak rozwojowy i jestem zdania, że pewnego dnia mógłby utkwić w martwym punkcie, w swego rodzaju zawieszeniu. 9 jest na przykład moją dobrą znajomą, jednak nie wyobrażam sobie, żeby nasza wzajemna relacja długotrwale się pogłębiła.
"Jeśli chcesz, by inni byli szczęśliwi, bądź wyrozumiały.
Jeśli sam chcesz być szczęśliwy, bądź wyrozumiały."


9w1 sx/so lvl 2-3
ESE

Spoiler:

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#260 Post autor: phalcore » wtorek, 18 czerwca 2013, 02:39

Chciałem się pochwalić, że rzuciłem 9w1 za częste wspominanie i rozmowy o byłym:
Gdy dziewiątka się z tobą "zjednoczy" trudno jest ją od Ciebie oderwać. Związki mogą trwać lata po rozpadzie. Dziewiątka trudno się pozbywa wspomnień o starych związkach.

Jak was tego oduczyć drogie 9? Dlaczego tak z wami jest? Pomóżcie mi to zrozumieć.

Awatar użytkownika
wodzu88
Posty: 129
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2012, 15:01
Enneatyp: Dawca

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#261 Post autor: wodzu88 » wtorek, 18 czerwca 2013, 12:50

Dlaczego tak robią to ja nie wiem. Ale jedno dziewięć 2,5 roku nie zapomina tygodniowego epizodu. Jest to bardzo męczące... Nie rozumie że zepsuła i pewnych rzeczy się nie da naprawić ...
Ponad wielkie cycki cenię wielkie serce <3
2 w 1

Awatar użytkownika
IstariDreamer
Posty: 303
Rejestracja: wtorek, 25 stycznia 2011, 12:10
Lokalizacja: Right here

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#262 Post autor: IstariDreamer » wtorek, 18 czerwca 2013, 15:42

Mam lepszy pomysł. To wy wytłumaczcie jak można zapomnieć. :>

Może chodzi o podejście do tematu. Sposób myślenia o tym, czym to jest, którędy powinno przebiegać...
A może brak umiejętności rezygnowania z czegoś, co już się miało...
A może tak jest najlepiej...
It's nice to be important, but it's more important to be nice

mini-chat

phalcore
Posty: 414
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 22:11

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#263 Post autor: phalcore » wtorek, 18 czerwca 2013, 19:09

wodzu88 pisze:Dlaczego tak robią to ja nie wiem. Ale jedno dziewięć 2,5 roku nie zapomina tygodniowego epizodu. Jest to bardzo męczące... Nie rozumie że zepsuła i pewnych rzeczy się nie da naprawić ...

Coś więcej na ten temat? Wydaję mi się, że ta historia może być ciekawa.

Awatar użytkownika
Ninque
Posty: 1297
Rejestracja: niedziela, 15 lipca 2012, 22:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#264 Post autor: Ninque » wtorek, 18 czerwca 2013, 19:24

to zależy od poziomu zdrowia, bawiąc się gdybanie mogę zaryzykować stwierdzenie, że podejście "odszedł, no bo najwidoczniej uznał, że tak lepiej i już go nie przekonam, że nie bo no chyba to przemyślał" byłoby mi najbliższe. Tylko, że na razie mam tylko doświadczenie zrywania z mojej strony.
Jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie.

Awatar użytkownika
wodzu88
Posty: 129
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2012, 15:01
Enneatyp: Dawca

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#265 Post autor: wodzu88 » środa, 19 czerwca 2013, 16:57

phalcore pisze:
wodzu88 pisze:Dlaczego tak robią to ja nie wiem. Ale jedno dziewięć 2,5 roku nie zapomina tygodniowego epizodu. Jest to bardzo męczące... Nie rozumie że zepsuła i pewnych rzeczy się nie da naprawić ...

Coś więcej na ten temat? Wydaję mi się, że ta historia może być ciekawa.
No jest historia ciekawa. Trafiony zatopiony. Poznaliśmy się na mega nudnym wykładzie. Z kolegą zagadaliśmy do niej i koleżanki. Wyciągnęliśmy je na pizze i spacer. Tak się miło gadało, że się podzieliła kontaktem. Umówiliśmy się na kolejne spotkanko, było milusio i w ogóle. Później było kolejne, na którym zostaliśmy "parą". Po dwóch dniach napisała że jednak nie kocha, że mam o niej zapomnieć i jej mam nie szukać. COś jej tam odpisałem że mi zależało bla bla bla. I tak się nie odzywała z pół roku. A ja między czasie trafiłem na nieustępliwe 4 w 5 które bardzo nieserdecznie pozdrawiam ;)!. No i tak się jakoś związałem z tym 4 w 5. I po tym pół roku od ucieczki napisała list że jednak kocha, ale nie będzie mi przeszkadzać w życiu moim bla bla bla. Znowu dała spokój aż się rozpadło z 4w5, a ona znowu pisała... Dałem jej do zrozumienia że nie ufam jej. Ale ona dalej nie odpuszczała. Związałem się z 7 w 8 które SERDECZNIE pozdrawiam ;). A ona kolejne listy pisała o swej miłości, gdzie to mnie nie widziała i że się wyprowadza na drugi koniec Polski aby mnie nie oglądać. Rozpadło się z 7 w 8 po roku, a ona znowu się pojawia. Smęci że jej do uwaga ZAKONU nie przyjęli, zagaduje z byle powodu. Chociaż to już trwa tyle lat, nie zapomina... LIVE...
Ponad wielkie cycki cenię wielkie serce <3
2 w 1

Awatar użytkownika
jouziou
Posty: 775
Rejestracja: czwartek, 30 kwietnia 2009, 23:07
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#266 Post autor: jouziou » czwartek, 20 czerwca 2013, 02:32

w którym miejscu ta historia jest ciekawa, bo nie odnotowałam; loff (?) story jak każda inna
A ona kolejne listy pisała o swej miłości, gdzie to mnie nie widziała i że się wyprowadza na drugi koniec Polski aby mnie nie oglądać.
to na pewno 9? Obrazek
Mój nick wymawia się JOŁZIOŁ nie juziu

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#267 Post autor: Snufkin » czwartek, 20 czerwca 2013, 11:33

Faktycznie bardzo ciekawa historia, joł się widać nie zna.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
wodzu88
Posty: 129
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2012, 15:01
Enneatyp: Dawca

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#268 Post autor: wodzu88 » czwartek, 20 czerwca 2013, 18:46

Skróciłem najpikantniejsze wątki bo mam to tak zwyczajnie gdzieś :P Nie będę opowiadał doszczętnie, bo może czyta to forum[pewnie czyta] i nie chcę aby odkryła. 9, bankowo: gada co "chce usłyszeć", żyje starymi dziejami, nie wykazuje egoizmu, jest optymistycznie nastawiona do życia. Nie pasuje na czwórkę, bo zakładam że to koleżanka chciała sugerować.
Ponad wielkie cycki cenię wielkie serce <3
2 w 1

Awatar użytkownika
Ninque
Posty: 1297
Rejestracja: niedziela, 15 lipca 2012, 22:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#269 Post autor: Ninque » czwartek, 20 czerwca 2013, 18:49

podejrzewam, że koleżanka chciała zasugerować dwójkę
Jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie.

Awatar użytkownika
wodzu88
Posty: 129
Rejestracja: wtorek, 13 marca 2012, 15:01
Enneatyp: Dawca

Re: Z kim 9 tworzy udany związek?

#270 Post autor: wodzu88 » czwartek, 20 czerwca 2013, 18:53

2 sobie znajdzie nowy obiekt jak widzi że obiekt wymarzony jest niedostępny. Tak dwójka działa ...
Ponad wielkie cycki cenię wielkie serce <3
2 w 1

ODPOWIEDZ