Witam na forum

Dyskusje na temat typu 1
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Venus w Raku
VIP
VIP
Posty: 1058
Rejestracja: środa, 23 września 2009, 10:08
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Witam na forum

#196 Post autor: Venus w Raku » piątek, 25 marca 2011, 06:21

Witam. Z avatarka wynika, że masz romans ze śmiercią, czyli silne przesunięcie w kierunku cztery.


1w9, 6w5, sp/sx

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#197 Post autor: car II » piątek, 25 marca 2011, 15:30

mnie sie podoba ten avatar :) dziendobry. juz wole czache niz wampiry wszechobecne ostatnio
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witam na forum

#198 Post autor: boogi » sobota, 26 marca 2011, 01:33

No wreszcie ktos porzadny nowy na forum (znaczy sie: 1w2). Romans z czaszka moze oznaczac zainteresowanie sensem istnienia - takie jedynkowe ;)
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Venus w Raku
VIP
VIP
Posty: 1058
Rejestracja: środa, 23 września 2009, 10:08
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Witam na forum

#199 Post autor: Venus w Raku » sobota, 26 marca 2011, 19:49

Też miałam takie zainteresowanie sensem istnienie, ale wtedy byłam bardzo przesunięta w kierunku 4. To tylko taka opinia na podstawie własnych doświadczeń i nie twierdzę, że jest w tym coś złego. Jedynka jest wtedy bardziej interesująca i skomplikowana.
1w9, 6w5, sp/sx

dadada
Posty: 3
Rejestracja: niedziela, 31 lipca 2011, 11:07
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Witam na forum

#200 Post autor: dadada » niedziela, 31 lipca 2011, 11:16

Witam,
jestem tu nowa, choć od dawna jestem jedynka. Zaczelo mi to przeszkadzac (!) Planuje poczytac, moze lepiej zrozumiem a moze znajde jakies rady jak sie zachowywac w pewnych sytuacjach z ktorymi nie moge sobie poradzic
niezmiennie 1w2

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

Re: Witam na forum

#201 Post autor: Pędzący Bakłażan » niedziela, 31 lipca 2011, 12:06

Witaj!

Podforum jedynek stoi otworem, na pewno znajdziesz tutaj wiele interesujących Cię tematów. :wink:

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witam na forum

#202 Post autor: boogi » niedziela, 31 lipca 2011, 14:23

Witamy po staropolsku - chlebem (w płynie) i solą (w oku).

Bycie Jedynką nie powinno przeszkadzać. Bycie Jedynką o niskim poziomie rozwoju - to powinno przeszkadzać. Znajduj więc rady na tym forum i dziel się z nami swoimi pytaniami - wspólnie coś uradzimy 8)
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
znawca
Posty: 22
Rejestracja: sobota, 10 marca 2012, 19:40
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Witam na forum

#203 Post autor: znawca » poniedziałek, 12 marca 2012, 16:27

Witam, przepraszam, że piszę tutaj, ale nie wiem gdzie zadać pytanie do (o) jedynek. Mam w otoczeniu co najmniej trzy jedynki, które są bardzo irytujące swoim niekumaniem dowcipów. :/ Stąd moje pytanie, do tego typu, czy Wy macie w ogóle poczucie humoru?! Czy humor jest jakoś skorelowany z typem? Ja co prawda nie jestem jeszcze pewny swojego typu, ale lubię dobry dowcip i raczej uchodzę za mężczyznę, którego łatwo jest rozbawić. :) A te jedynki...czuję się przy nich taki sztywny, jakby ktoś mi zagipsował uczucia. :/
Jestem znawcą, więc jeśli chcesz o coś spytać to odpowiem Ci w mig!!

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witam na forum

#204 Post autor: boogi » wtorek, 13 marca 2012, 23:47

Jedynki potrafią mieć poczucie humoru, jak każda osoba. Jednak odnośnie poczucia humoru mamy u Jedynek dwie charakterystyczne kwestie:
Pierwsza - to stres. Jedynka skrytykowana przestaje mieć poczucie humoru i faktycznie sztywnieje, liczą się tylko zasady i nawet nie potrafi być uszczypliwa względem rozmówcy (jak np. Piątka), tylko sztywnieje totalnie.
Ale z drugiej strony jest relaks: Jedynka w bezpiecznym środowisku i zaufanym towarzystwie przejmuje cechy Siódemki, wyluzowuje, potrafi nawet zaśmiać się z siebie.
Zapewnij Jedynkom spokój i zaufanie w środowisku w którym nie muszą obawiać się krytyki, a zdziwisz się jak dowcipne potrafią być.
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#205 Post autor: car II » poniedziałek, 1 października 2012, 11:16

żegnam się z jedynkami, przechodzę do sąsiedniego obozu czwórek, życzcie mi powodzenia i ja Wam życzę duużo obserwowania siebie, nadziei i jak najwięcej głębokich pozytywnych emocji :) we'll be in touch :D
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witam na forum

#206 Post autor: boogi » poniedziałek, 1 października 2012, 21:59

Kolejna mega-jedynka znika :(
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#207 Post autor: car II » wtorek, 2 października 2012, 23:18

toż to się dopiero pojawiłem tylko w innym miejscu :D (ale widzę że ruch na obu podforach równie marny)
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
kroplablekitu
Posty: 167
Rejestracja: wtorek, 19 października 2010, 15:09
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Witam na forum

#208 Post autor: kroplablekitu » środa, 21 listopada 2012, 22:18

Kuuuurfczeeeee, boje sie ze ja jestem jedynka.... udaje 8ke podczas rozwiazywania testow, ale wiadomo, ze to nie to samo. Niepunktualna, balalaniara, sztywna, malo zasadnicza ale jednak mam wrazenie, ze wreszcie znalazlam swoj typ. Wiadomo, opis sobie, a my, sztywniacy, sobie, ale coz zrobic. Takie zycie. Juz wszystko zdaje sie pasowac do ukladanki. I to, ze jestem i czuje sie silna, bo zawsze wszystko robie sama i to, ze potrafie sie rozplakac jak ktos na mnie nakrzyczy.
:mrgreen: testy kłamią ! Enneagram morduje ! ALE Spójrz, jak wiele nam dano! Skocz obiema nogami w ten przepiękny wszechświat! Odnajdź swą moc i stań się tym, kim powinieneś być!

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witam na forum

#209 Post autor: boogi » poniedziałek, 10 grudnia 2012, 23:09

Hehehe, witamy witamy w skromnych (i czystych! :twisted: ) jedynkowych progach. Też nie jestem punktualny, chyba że na pociąg (a i to często na ostatnią chwilę ledwo zdążam). Odnośnie "mało zasadnicza" spytaj otoczenie o ich opinię - możliwe że Twoje wymagania są tak wielkie, że widzisz siebie jako "mało zasadniczą", a dla innych jesteś wzorem wojskowej rutyny ;)
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
El Kalafiorro
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 18 grudnia 2008, 23:11
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: ze Szczecina

Re: Witam na forum

#210 Post autor: El Kalafiorro » piątek, 10 stycznia 2014, 16:21

I ja witam... Stary gość w nowym dziale ;) Długotrwałe nieudane obcowanie z własnym wnętrzem (i forum 4.) doprowadziło mnie do przekonania, że chyba bardziej pasuję do 1w2. Śmiem domniemywać, że 4w5 było jedynie wyrazem niskiego poziomu zdrowia :) A zatem witajcie :)
Dominującym podmiotem jest dominujący podmiot nieregulowany...

4w5 a ostatnio 1w2 ;]

ODPOWIEDZ