A miłość ? Czy to jest znak zapytania?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ASKA
Posty: 35
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 15:41
Lokalizacja: MAZURY!

#16 Post autor: ASKA » wtorek, 27 marca 2007, 14:56

Tobie się udało?
HYM... nom jesteśmy ze sobą 12 lat
małżeństwem od 8
jednak czegoś mi wciąż brak
nie powiem że ten związek jest fenomenalny i nawet udany ale tez nie powiem że beznadziejny ...

czasem myślę tylko że nie jest tak jak bym chciała tak jak być powinno o ile kiedyś wiedziałam jak ma być jak ma mój związek wyglądać to minął sie on z rzeczywistością zakładam że był wyidealizowany albo po prostu zbyt wiele oczekuję albo moja wybujała "romantyczna' wyobraźnia nijak się przekłada na realia
i czasem te braki uzupełniam podkochując się...


'Bo jest paru ludzi
Bo jest parę w życiu dobrych chwil
Bo jest parę złudzeń które warto mieć by żyć...'

aspazja
rak;2x 9w1 i 3x 4w5 jak to możliwe? INFp

zonk
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 22 grudnia 2006, 21:58

#17 Post autor: zonk » sobota, 21 kwietnia 2007, 22:40

a moze juz taki urok 9 ze podkochujemy sie i uruchamiamy nasza jakze bujna wyobraznie po czym dąsamy sie na cały swiat i zastanawiamy sie co by było gdyby było a na koniec wracamy do naszego ustabilizowanego zycia dziekując Bogu ze nie jest gorzej.... do czego to doprowadzi okarze sie w praniu :D nie ma związków idealnych... no chyba ze z własnym klonem:) ja byłam nawet u wrózki ale problem w tym ze zadna nie pokaze Ci palcem gdzie masz isc.. sugerowała a i owszem a ja jako zodiakalna waga na domiar złego, nie potrafie podjąć decyzji której byłabym pewna na 100% cieżko z tym życ ale jakos sie prze do przodu na przkór a co!!!!!!!! i chciał by człowiek i boi sie :oops:

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#18 Post autor: Hydra » sobota, 21 kwietnia 2007, 23:40

zonk pisze: nie ma związków idealnych... no chyba ze z własnym klonem:)
Podobno są ... z socjonicznymi dualami ;)
Może Was zainteresuje dział "Ogolne MBTI"
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#19 Post autor: Zielony smok » niedziela, 22 kwietnia 2007, 09:57

A propos duali....

mały offtopik ....

Special for Hydra….

Z piosenek MBITowych na znaną melodę

Dualu, czy Ci nie żaaaal
Swojego smoka –duala
Jak zaczął zarabiać szmal
Stos go papierów zawala
Dualu czy Ci nie żaaaaaaaaal!!!!!!

Niestety, miesiąc z grzywki, Zielony smok, a by zmodernizować przestarzały i zawodny park AGD w los hacjendos zielonos smokas, zmuszony został obstawić się fuchami i ledwo zipie pod stosem papierzysk. I tak będzie do 31 maja. Na forum będę mało.
Cóż za upadek Zielonego smoka, co jeszcze niedawno umoralniał P.T. Forumowiczkę Hydrę na okoliczność kultu mamony.
W filozofii jest znanie pojęcie ,,ukąszenia heglowskiego”, a ja doznałem ,,ukąszenia hydrowskiego” Trudno, czuję się pokąsany….
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#20 Post autor: Hydra » niedziela, 22 kwietnia 2007, 12:26

Zielony smok pisze:W filozofii jest znanie pojęcie ,,ukąszenia heglowskiego”, a ja doznałem ,,ukąszenia hydrowskiego” Trudno, czuję się pokąsany….
Damy radę! - kupię sobie porcelanowego aniołka i będziemy kwita! :lol:

EDIT:
Póki co mam tylko trolla:
http://img201.imageshack.us/img201/9954/img0788gp4.jpg

Przywiozłam go z podróży po Skandynawii – to była miłość od pierwszego wejrzenia.
Wprawdzie nie jest Finem, ale ma na imię Juha – bo to imię mnie zawsze rozwalało :lol:
Juha jest odpowiedzialny za dobrobyt mojego domostwa i jak dotąd świetnie się spisuje.

P.S. Dzieci płaczą na jego widok – zupełnie nie wiem dlaczego… ale na wszelki wypadek chowam go do szafki, gdy przychodzą goście…
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#21 Post autor: Zielony smok » niedziela, 22 kwietnia 2007, 21:22

...Więc niech Ci Juha większą forsę przygrucha. U mnie od forsy jest żabka feng -szuja, z akcentem na szuja. Brzydkaaaa, ale ją lubię....czasem dokarmiam ją drobniakami.
A mój pierwszy Aniołek z wyspy zielonej, ręką Boga stworzonej. Nazywa się Mureen i ma zamiast skrzydełek na plecach trójlistną koniczynkę shamrocka.

Inspired us with a strong will and confidence
I tez się sprawdza..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Edit. A z rzeczy straszących - z Indonezji przywiozłem baronga. Wyglądał podobnie jak ten poniżej. Powiesiłem nad skrzynką z licznikami żeby mi straszył inkasenta. A potem oddałem wraz ze wszystkimi maskami i przerzuciłem się na aniołki. Z rzeczy groźnych - została mi oryginalna maczeta z Meksyku. Cudem ją przewiozłem...na wypadek konfliktów jak znalazł.

Obrazek
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Piwko Wielkie
Posty: 85
Rejestracja: środa, 4 lipca 2007, 00:00
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: Piwolandia

#22 Post autor: Piwko Wielkie » środa, 4 lipca 2007, 00:13

Ja powiem tak (a raczej zacytuję fragment swojego własnego opisu):
"Często znajduje się w jednostronnych związkach gdzie zbyt dużo ofiarowuje, dostając mało w zamian."
Nic dodać, nic ująć o mojej obecnej sytuacji.
9w1 "The Dreamer" / ISFp (?) / 2 lata, a ja nawet 100 nie wbiłem. Ha!
Obrazek

malenka
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 4 października 2007, 13:26

9 z 9

#23 Post autor: malenka » czwartek, 4 października 2007, 13:28

a o powiecie o zwiazku 9 z 9? :)
usmiechnij sie a swiat usmiechnie sie do Ciebie :)

Awatar użytkownika
Kassandra
Posty: 101
Rejestracja: sobota, 8 września 2007, 20:03
Lokalizacja: Warszawa

#24 Post autor: Kassandra » czwartek, 4 października 2007, 19:03

Ostatnio poprosiłam mojego byłego wieloletniego faceta, żeby się przetestował. I co wyszło? otóż 9w8. byłam trochę zaskoczona, myślałam, że to raczej 4 jest, taki wrażliwiec, alkohol, depresje. no ale 9. w sumie nam się bardzo taki związek sprawdzał, trochę takie przyciąganie przeciwieństw. on otwarty, ja zamknięta. to tak a propos związków z 9 ;-)

Kikijuro
Posty: 499
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 21:54

#25 Post autor: Kikijuro » czwartek, 4 października 2007, 22:57

Czy 9 naprawdę są otwarte ? :P
Bo sam już nie wiem, kim jestem ;p

Awatar użytkownika
Kassandra
Posty: 101
Rejestracja: sobota, 8 września 2007, 20:03
Lokalizacja: Warszawa

#26 Post autor: Kassandra » piątek, 5 października 2007, 13:35

:-)
no mój były to był (i jest) bardzo otwarty na ludzi, ich problemy. Każdego przytulił, wysłuchał, pomógł całkiem realnie jeśli mógł. To w nim bardzo lubiłam. Tylko czasem tracił z oczu siebie i co tak naprawdę jemu było potrzebne do szczęścia. i tu pojawiał się problem niestety, hmm. Ogólnie ekstrawertyczny typ co było przeciwienstwiem do mojego zatwardzialego introwertyzmu. Tak to jakoś działało ;-)

Awatar użytkownika
Celice
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 14:19
Enneatyp: Mediator

#27 Post autor: Celice » środa, 20 sierpnia 2008, 13:32

Ja mam z tym szczególny problem :(
Gdy się zakochuję to zawsze platonicznie. Gdy podoba mi się chłopak to zawsze jest już w stałym związku albo ma jakiś feler dlatego jest wolny :roll:
Ludzie myslą że jestem sama bo chcę. A gdy mówię że potrzebuję kogoś bliskiego nie chcą wierzyć. Bo skoro tylu się mną interesuje a ja "wszystkich" odtrącam to chyba jest coś ze mną nie tak? :roll:
Jako 9 szukam Tego Właściwego i myslę że wielu już takich w zyciu spotkałam ale byli zajęci...
Interesują się mną różni inni ale albo nie są fizycznie w moim typie albo nie odpowiadają moim horyzontom.

Ostatnio zastanawiam się że może sama jestem sobie winna skoro wycofuję się gdy wiem, że facet już kogoś ma. Nie mam odwagi spróbować bojąc się problemów. A przecież są ludzie którzy z różnych przyczyn tkwią w związkach w których nie do końca czują się dobrze :roll:

Co o tym myslicie? znajdę zrozumienie? :)
9w8

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#28 Post autor: Absynt » środa, 20 sierpnia 2008, 23:27

Wyobraz sobie, ze lapiesz stopa. Wokol Ciebie kilometry horyzontu i tylko ta jedna droga. Jest skwar, Nevada! :P. I wyobraz sobie, ze na tej pieprzonej pustyni czekasz na Cadillaca 70'. Przeciez minelo Cie juz BMW, Audi i pare innych samochodow. Stoisz juz 7 godzin, kryjesz sie w cieniu za kaktusem, ale uparcie czekasz. Po co? Wsiadaj do nastepnego wozu! Moze to wlasnie jest to na co czekalas? Moze to Kawasaki Ninja Cie zaskoczy brzmieniem, wygladem itd. itp. :P Tego jeszcze nie znasz, a moze w tym sie rozkochasz, poczujesz jak rosnie Ci tetno, dostajesz rumienca, adrenalina uderza! W najgorszym wypadku z niego wysiadziesz i zalapiesz sie na inna okazje. Tylko omijaj maluchy, vany, ciezarowki i autobusy, lol ;)
W kazdym razie zycze milej jazdy :).
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Celice
Posty: 104
Rejestracja: poniedziałek, 28 lipca 2008, 14:19
Enneatyp: Mediator

#29 Post autor: Celice » czwartek, 21 sierpnia 2008, 09:48

Nie bardzo podoba mi się porównanie człowieka do przedmiotu :wink: No ale skoro tak... 8)
czy ktoś kogo stać na wykwintne danie zadowoli się chlebem z masłem? ;)
9w8

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#30 Post autor: Absynt » piątek, 22 sierpnia 2008, 00:05

Heh, a miej i miliony, tylko gdzie zamowisz krewetki, skoro w kraju bieda i na kartki dostaniesz tylko chleb i maslo? ;)
Pomysl ile moze byc rodzajow chleba i masla. A przy glodzie wszystko smakuje wybornie, hah. Nie no... ;). Tkwienie w miejscu jest do dupy, wybacz :P.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

ODPOWIEDZ