Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
atis
Posty: 2789
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 20:58
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: różowy balonik

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#346 Post autor: atis » czwartek, 5 sierpnia 2010, 16:24

ALe yusti, powiedz Ty mi, gdzie tu widzisz problem? jakbyśmy słodzili każdemu kto przychodzi na forum i glupoty pisze, to by sie rozszerzalo tylko kolko wzajejmnej adoracji, a to nie jest sweetbrokacik.pl :roll: Jak Cię to frustruje, to chyba był gdziś wątek o frustracjach jedynek ;)


xxx xx/xx XXXx
Obrazek

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#347 Post autor: Absynt » czwartek, 5 sierpnia 2010, 16:28

yusti pisze: Że też takim łasuchom, atisce, Pablo, i Paweu[ćwierćinteligent, co mi zarzuca anonimowość, a ja się z tutejszą forumową przedstawicielką jego typu spotkałam i pierwszy raz wyjechałam na wakacje DO NIEJ I DLA NIEJ. burak. mało interesujący i ironicznie pusty. tylko kogoś zgnoić i żadnego ciepła i dobroci. phi. ignor- Dzieciak- wielki mi "szef"- ha!Chyba dysortograficzny w spodniach] nie da się bana...dlaczego?!
dziewczyna napisała na temat, mietli odpowiada. wszystko idealnie.
Ale wy jesteście źli,a tu się ZŁO TOLERUJE a nawet akceptuje.
jestem absolutnie przeciw!
Z tego samego powodu co Tobie. Dokładnie z tego samego powodu!!

Wybaczcie, że nie wytnę tu całej tej szydery, ale chyba dotarło już, że nie tędy droga.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Gabba
Posty: 23
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2010, 02:46
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Krk

Re:

#348 Post autor: Gabba » sobota, 14 sierpnia 2010, 16:43

Basket Case pisze:
Ediakar pisze:Jeśli o mnie chodzi, to znam 2 ósemki, taka pionowa i pozioma (znak nieskończoności) :P
Co jest trudnego w byciu z kobietą-ósemką?
Co jest absolutnie fantastycznego w byciu z kobietą-ósemką?
1. Trudne: sprawiasz wrażenie samowystarczalnej i niezależnej do tego stopnia, że facet daje ci duży margines - za duży. A to kusi do złego ;-)
Jeśli połączyć samodzielność, samowystarczalność i niezależność z inteligencją, otrzymujemy kobietę niekiedy silniejszą niż niejeden facet. A im akurat ciężko to znieść. ;]
Mało komu chce się przekopać przez skorupę-psychikę 8 i dostrzec jej wrażliwość.

2. To samo - samodzielność i niezależność. Bezpośredniość. Jeśli ktoś mi się podoba, to daję temu jasny wyraz, tak samo kiedy ktoś mi się nie podoba, to wyrażam to asertywnie, co niektórzy biorą za wstęp do obrazy majestatu.
Podobno czysta 8, bez skrzydeł - wynik z 14.08.

Ja przepraszam państwa najmocniej za zgrzytanie zębami

Awatar użytkownika
Mietła
VIP
VIP
Posty: 977
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 16:23
Enneatyp: Szef

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#349 Post autor: Mietła » niedziela, 15 sierpnia 2010, 09:50

Ostatnio zaczęło mnie bardzo irytować bycie kobietą 8. Ciężko mi się współpracuje z kobietami innych typów. Są (nie wszystkie, ale większość) takie głupie, próżne. Jak mają uczesać włosy, wpadają w samozachwyt nad swoim odbiciem (oczywiście paplając coś o odrostach, końcówkach, pasemkach...), zamiast te włosy po prostu uczesać. To samo ze wszystkim, co robią. Nawet nie wiem dlaczego tak mi to ostatnio przeszkadza. Przecież powinnam, jako kobieta, to rozumieć.

Ale ja tak nienawidzę głupoty!

Wiecie co? Taki wniosek mi się nasunął: ósemka ma małe szanse na bycie "pełnowartościową" (nie jest to dobre słowo, ale ciężko mi to określić: standardową, taką jak wszystkie) kobietą. My, cholera jasna, zbyt logicznie na to myślimy, nie płaczemy nad złamanym paznokciem, jesteśmy mniej delikatne. Nie potrafię trzepać rzęskami, jak większość kobiet. Kilka lat zajęło mi wbicie do zakutego łba, że ktoś może mi pomóc w niesieniu siatek i nie jest to tragedia. Dla mnie prośba o pomoc, kiedy mogę coś zrobić sama, jest plamą na honorze. Nie rozumiem, jak można się poniżyć do tego stopnia, żeby dzwonić po kumplach w środku nocy z prośbą o odwiezienie z imprezy. Nie wiem, co jest takiego okrutnego w przeniesieniu fotela na drugą stronę pokoju (chociaż siły fizycznej zbyt dużo nie mam, to jak mam coś zrobić, to to zrobię i nie będę z płaczem dzwonić i prosić o pomoc). Nie widzę sensu w robieniu z siebie nieporadnej kretynki, skoro mogę część rzeczy zrobić sama. Bo po pierwsze: nie lubię o nic prosić, a po drugie: po cholerę komuś zawracać głowę?

Im bardziej obserwuję kobiety, tym bardziej czuję się jakimś dziwnym stworem. Ale to chyba lepiej. Albo i nie, zobaczymy :twisted:
Spoiler:

Awatar użytkownika
lasuch
Moderator
Posty: 731
Rejestracja: sobota, 15 maja 2010, 10:50
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#350 Post autor: lasuch » niedziela, 15 sierpnia 2010, 10:03

Właśnie odnośnie kobiet 8, to chciałem zapytać czy w waszym kręgu znajomych jest przewaga mężczyzn? Chodzi o to, że po znajomych mi kobietach 8 sądzę, że łatwiej się dogadują i czują wśród facetów. Inne dziewczyny też często są zazdrosne o to jak łatwy kontakt z chłopakami potrafią nawiązać female 8 i jak swobodnie wśród nich się czują. Do tego bliżej im chyba do zrozumienia 'świata mężczyzn' nawet niż do zrozumienia 'świata kobiet'. Jest to moim zdaniem ogromna zaleta kobiecych 8 :P
8w7 SLE-Ti

Awatar użytkownika
Gabba
Posty: 23
Rejestracja: sobota, 14 sierpnia 2010, 02:46
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Krk

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#351 Post autor: Gabba » niedziela, 15 sierpnia 2010, 10:20

Tak, aczkolwiek i tak pewnych kwestii nie zrozumiem i już się z tym pogodziłam.
Ale tak, przyjemniej i ciekawiej mi się rozmawia z facetami.
Podobno czysta 8, bez skrzydeł - wynik z 14.08.

Ja przepraszam państwa najmocniej za zgrzytanie zębami

Awatar użytkownika
Mietła
VIP
VIP
Posty: 977
Rejestracja: wtorek, 22 września 2009, 16:23
Enneatyp: Szef

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#352 Post autor: Mietła » środa, 18 sierpnia 2010, 21:51

Tak. Dwóch dobrych kumpli sobie wczoraj pojechało, po tym, jak przyjechali do mnie w piątek "na dwa dni" ;) Wolę towarzystwo mężczyzn, swobodniej się czuję i nie muszę się martwić ewentualnymi babskimi podłościami. Poza tym lepiej grają w piłkarzyki :mrgreen:
Ostatnio usłyszałam "ty to jesteś kumpel, a nie kobieta". Nie mam nic przeciwko, chociaż może powinnam ;)

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#353 Post autor: Absynt » środa, 18 sierpnia 2010, 23:11

Od damskich kumpli wolę już chyba zimne, dystyngowane suki - też 8. Chyba dlatego, że kumpel mnie nie podnieci, choć konie można z nim kraść.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
atis
Posty: 2789
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 20:58
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: różowy balonik

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#354 Post autor: atis » środa, 18 sierpnia 2010, 23:23

Mietla, z tego co piszesz, jedyne co mnie od CIebie rozni, to że umiem trzepotać rzęsami.
xxx xx/xx XXXx
Obrazek

storczyk
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 6 września 2010, 21:24
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: warszawa

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#355 Post autor: storczyk » poniedziałek, 6 września 2010, 22:46

Istnieja inne 8w9!!!! Zajefajnie, nareszcie czytam posty normalnych ludzi!!! Tylko dlaczego jest nas tak malo?!
Malo jest mezczyzn, ktorzy sa w stanie zadowolic 8w9. Chyba tylko druga 8w9, a takich ze swieca..
Gdybym byla kolesiem mialabym super uzywanie. A rzeczywistosc przynosi rozczarowanie. Ktos pisal o poglebiajacym sie ciamciarmcianiu mezczyzn.
Kobieta 8 jest w stanie naprawde duzo ofiarowac na wielu plaszczyznach zycia. Zycie nabiera innego wymiaru i koloru i jest to niezapomniane przezycie. Podobno..i co z tego? gdzie jest moj kawalek tortu:-)
Lubie kapcie i obiad w niedziele, ale lubie tez poczuc ze mam godnego przeciwnika, ze moge zaufac i dzielic doznania. Cenie odwage w zyciu codziennym.

Nie uwazam ze co cie nie zabije to cie wzmocni, raczej sprawi ze bedziesz bardziej podejrzliwa.

8w9 laczmy sie!
Super forum :)
8w9

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#356 Post autor: Pablo » czwartek, 9 września 2010, 19:32

No kurde pierwszą linijkę wyjęłaś mi spod paznokcia ;)
Malo jest mezczyzn, ktorzy sa w stanie zadowolic 8w9. Chyba tylko druga 8w9, a takich ze swieca..
Wymagające hi hi coś w tym jest - po prawe 30 przetrenowanych damsko męskich znajomościach mając 29 wiosen na koncie dopiero myślę o czymś więcej ;)

Awatar użytkownika
subtlepleasure
Posty: 58
Rejestracja: czwartek, 19 sierpnia 2010, 21:47
Enneatyp: Lojalista

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#357 Post autor: subtlepleasure » piątek, 10 września 2010, 11:21

Pablo pisze:Wymagające hi hi coś w tym jest - po prawe 30 przetrenowanych damsko męskich znajomościach mając 29 wiosen na koncie dopiero myślę o czymś więcej ;)
Tutaj zakrztusiłam się herbatą xD
"Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy. Tego się trzymam."
-A. Dymna

Pablo
Posty: 1892
Rejestracja: piątek, 11 stycznia 2008, 00:12
Enneatyp: Szef

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#358 Post autor: Pablo » piątek, 10 września 2010, 12:21

Oj no co chcesz :lol: braciak miał w sumie podobnie a 12 lat to sporo czasu co by się lepiej przyjrzeć ludziom - no chyba że od razu tu podtekstami chcecie lecieć :| a nie o to mi chodziło. Zresztą miałem i tak ogólnie jednego wielkiego zajebistego pecha w tej kwestii. A dobra chxx tam
Ostatnio zmieniony piątek, 10 września 2010, 13:27 przez Pablo, łącznie zmieniany 1 raz.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#359 Post autor: Snufkin » piątek, 10 września 2010, 12:54

.
Ostatnio zmieniony sobota, 23 października 2010, 17:08 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Kobieta 8 - atrakcyjna dla mężczyzn?

#360 Post autor: boogi » piątek, 10 września 2010, 21:08

Snufkin pisze:Chciałbym poznać z ciekawości jakąś ósemkową ogrzycę dualną.
Kojarzę, że Twój socjotyp to INTp, więc szukasz ESFp.

Są tu jakieś K8 ESFp?



A wracając do tematu:
Dwa lata temu, sporo postów wcześniej (dokładnie tutaj) zostało zadane pytanie:
Basket Case pisze:Rzucam hasło:

Co sprawia, że ósemka (kobieta) jest spełniona w związku?

Przyznam, że ja nie mam tej wiedzy... :?
Pojawiło się też kilka odpowiedzi.

Ponieważ pojawiły się nowe kobiety-Ósemki na forum, to powtarzam to pytanie.
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

ODPOWIEDZ