Hobby i zainteresowania Dwójek

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Mariusz
Posty: 57
Rejestracja: niedziela, 2 grudnia 2007, 04:43

Hobby i zainteresowania Dwójek

#1 Post autor: Mariusz » niedziela, 2 grudnia 2007, 06:41

No wiec postanowilem zalozyc swoj wlasny prywatny temat :twisted:

Jest zbyt duzo rzeczy o ktorych chcialbym tu napisac wiec ogranicze sie do najwazniejszych. Sam co prawda nie identyfikuje sie zbyt mocno jako 2jka, jednak pisze tutaj, poniewaz tak wyszlo mi podczas mojego pierwszego testu 2w3. Przede wszystkim chcialbym nakierowac wszystkie 2jki na ta ciemna strone mocy hehe. Wiem, ze majac tak wielkie opiekuncze serducho, ciezko skrzywdzic chocby i muche, warto jednak sie przelamac, bo ktoz nam pomoze jak nie my sami hehe.
Przede wszystkim kazdy powinien miec jakies pochlaniajace czas hobby, mysle ze spalnianie sie w nim daloby wam tyle satysfakcji, ze potrafilbyscie sie obejsc bez robienia wszystkiego dla innych, a w koncu zrobilibyscie cos dla siebie :wink:
Oczywiscie zbieranie znaczkow odpada, musi to byc jakies mocne hobby, gdzie adrenalina to podstawa.
Ja np. kocham Off-road i kazdy wypad w teren jest oczyszcajaca terapia i lekiem na wszelkie frustracje.
Wspaniale laduje akumulatory :D
Pozzdrawiam.

ewutek: Zmieniłam tytuł, ponieważ samo "No więc" z reguły niewiele mówi.


Ludzie dziela sie na czystych i szczesliwych !!
ESFp- najprawdopodobniej
Enneagram? - wsio po trochu ;)
WRC
Warcy Rycy Cescy !!

Awatar użytkownika
Epona
Posty: 283
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 21:49
Lokalizacja: Opole

#2 Post autor: Epona » sobota, 12 stycznia 2008, 21:09

Gratuluję własnego tematu :D
Nietzsche powiedział, że czasem dochodzimy do momentu, w którym robi się tak źle, że można uczynić tylko jedno z dwojga - śmiać się albo oszaleć. Dzisiaj trzecią możliwością jest taniec.

2w1

Tenar
Posty: 338
Rejestracja: czwartek, 1 listopada 2007, 14:13
Lokalizacja: Kraków

#3 Post autor: Tenar » niedziela, 13 stycznia 2008, 20:16

No dobra... Niegłupi temat, a taki biedny :D. Moim największym hobby jest (tu rozczarowanie :D) praca społeczna :roll: i wolontariat (adrenalina tu występuje jak najbardziej 8) . Ale poza tym dużo czytam, moja pasją jest historia i literatura, oprócz tego żagle i słuchanie muzyki. Nic szczególnego, jak widać. Największą satysfakcję i przyjemność daje mi wolontariat i praca społeczna (zaskoczyłam? :D) . Szalenie rozwijające i zmuszające do refleksji i pracy nad sobą, żeby umieć pogodzić się z niektórymi rzeczami, i wciąż poszukiwać odpowiedzi na niektóre pytania...
"Jeżeli już mam wierzyć w coś, czego nie widać, to wolę wierzyć w cuda niż w bakterie".

Awatar użytkownika
Epona
Posty: 283
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 21:49
Lokalizacja: Opole

#4 Post autor: Epona » niedziela, 13 stycznia 2008, 20:20

Jeżeli jesteś dwójeczką, a domyślam się, że tak właśnie jest, to wcale się nie dziwię, że zajmujesz się wolontariatem.
Też chciałabym w przyszłości działać w tym kierunku, ale najpierw muszę uporządkować sobie życie i zorganizować czas :)
Nietzsche powiedział, że czasem dochodzimy do momentu, w którym robi się tak źle, że można uczynić tylko jedno z dwojga - śmiać się albo oszaleć. Dzisiaj trzecią możliwością jest taniec.

2w1

Awatar użytkownika
szisziek
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 13:37

Re: Hobby i zainteresowania Dwójek

#5 Post autor: szisziek » poniedziałek, 9 listopada 2009, 16:10

.
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 lipca 2010, 11:45 przez szisziek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hobby i zainteresowania Dwójek

#6 Post autor: car II » poniedziałek, 9 listopada 2009, 17:08

Mój znajomy 2 gra w Plemiona i jest to chyba jego jedyne hobby :twisted:
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
szisziek
Posty: 51
Rejestracja: sobota, 7 listopada 2009, 13:37

Re: Hobby i zainteresowania Dwójek

#7 Post autor: szisziek » sobota, 21 listopada 2009, 19:54

.
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 lipca 2010, 11:44 przez szisziek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Hobby i zainteresowania Dwójek

#8 Post autor: boogi » środa, 13 stycznia 2010, 01:33

Neurotyczne pomaganie innym...
<Zenoo> Dlaczeo ty sie właściwie uczysz po nocach? W dzień ci czasu nie starcza czy co?
<Lumpi> Wiesz
<Lumpi> brb (siora czegoś ode mnie chce)
<i> dziesięć minut później
<Lumpi> Zrób jej prezentację na biolę. bo co? Jej rączki kurna odpadną jak sama w klawisze postuka?
<Lumpi> A wracając do tematu - w dzień po prostu
<Lumpi> Kurna, pies wyje pod drzwiami. Muszę z nim wyjść bo znowu napaskudzi
<i> piętnaście minut później
<Lumpi> Już jestem. Kundel cholerny polatać sobie musiał
<Lumpi> A co do nauki po nocach
<Zenoo> No?
<Zenoo> Chesz zdobyć odznakę wzorowego ucznia? ;-)
<Lumpi> Kuźwa! Matka mi każe leźć do sklepu po bułkę tartą! Szlag mnie jasny zaraz trafi!!
<i> pół godziny później
<Lumpi> Kurna, kolejka w tym sklepie jak za komuny. Co oni, na wojnę zapasy robią?
<Lumpi> To o co pytałeś?
<Zenoo> Nieważne... Nie było pytania...
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

Re: Hobby i zainteresowania Dwójek

#9 Post autor: Aleksandrowa » środa, 13 stycznia 2010, 06:21

Do swoich hobby zaliczylabym psychologie, socjologie czy etnologię. Czasami tez jest tak, ze jak czesto z kims przebywam i lubie te osobe, a ma jakies hobby, to interesuje sie nim rowniez.

(dzieki temu interesowalam sie kiedys nawet motoryzacja :mrgreen: ).

Po sesji chce sie zapoznac z programowaniem. Ogolnie ciekawy wydaje sie byc jezyk programowania.
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

ODPOWIEDZ