Co inni zarzucają Piątkom?

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
sUk
Posty: 207
Rejestracja: środa, 28 stycznia 2009, 19:47
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

#181 Post autor: sUk » piątek, 17 lipca 2009, 00:40

mi ostanio zarzucili też że nie mówie tego co myśle :P ale to chyba powinien być komplement, bo jakbym zaczął swoje myśli w słowa zamieniać to ://



yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#182 Post autor: yusti » piątek, 17 lipca 2009, 08:36

.
Ostatnio zmieniony środa, 13 października 2010, 07:29 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
.Anka.
Posty: 450
Rejestracja: poniedziałek, 6 kwietnia 2009, 14:56
Lokalizacja: z rpga ;-)

#183 Post autor: .Anka. » piątek, 17 lipca 2009, 14:26

Gdy Was się nie zna to można pomyśleć, że nie macie uczuć. Trudno Was otworzyć...
Denerwujący jest "spóźniony zapłon".

A tak, to jak Was nie lubić? Przynosicie ukojenie nazbyt emocjonalnym 4 które zarażają się Waszym "chłodem". :wink:
6, ESI-Se (nadal nie wierzę, ale co zrobisz, jak nic nie zrobisz?)

Za późno się zorientowałam. Łatwo pomylić 6 z 4.

neurocyber
Posty: 40
Rejestracja: sobota, 4 lipca 2009, 01:17
Lokalizacja: Wrocław

#184 Post autor: neurocyber » piątek, 17 lipca 2009, 14:27

eunji pisze:"jesteś aspołeczna"
"przestań się izolować"
"czemu tu do nas nie przyjdziesz?"
"straszna z Ciebie pesymistka"
"wszystko i wszystkich olewasz"(zarzut ze strony ludzi spoza kręgu najbliższych^^)
"Ciebie wszystko irytuje?"
"to(coś tam normalnego) wypada wiedzieć/umieć! jak Ciebie to może nie obchodzić?"(muszę przyznać, że dostaję spazmów na samo wspomnienie tego, że coś "wypada" robić=_=)
"ty nigdy nie masz dla nikogo czasu! co robisz sama w domu?"

nie wiedzieć czemu ludzie lubią towarzystwo piątek(albo może raczej jest to dla nich intrygujące?), wręcz go szukają, ale przyczepiają się do podstawowych cech 5-tkowej osobowości.. Tak wynika z moich obserwacji.. Ludzie traktują mnie jak nieszkodliwe, lecz interesujące zjawisko, niewiele osób mnie szczerze lubi, ale też nigdy nie spotykam się z niechęcią.. prędzej z lekceważeniem moich dziwactw.. ehhh:P
maksymalnie typowe. ludzie wydaje sie ze lubia do czasu. zanim jeszcze nie zdazysz wyksztalcic mechanizmow obronnych w postaci unikania pewnych sytuacji to tak. natomiast potem, gdy do tego dochodzi stajesz sie mega nudna osoba i jestes skreslona :D zacznisz przebywac i dazyc tylko do dobrze ci znanych, schematycznych i bezpiecznych sytuacji. z czasem nie dopuscisz do jakiegokolwiek przejawu spontanicznosci. stajesz sie samotnikiem, popadasz w depresje i wogole nie bede pisal dalej, choc mam ochote ;)
wiec jezeli powyzsze opisane przez ciebie sytuacje zaczna ci przeszkadzac, to jestes na dobrej drodze ku wlasnemu unicestwieniu ;)
taka mala osobista apokalipsa ..

tak btw w ktoryms opisie zdrowia piatki bylo o tym, ze pewne piatki zaczynaja juz tylko opisywac apokaliptyczne wizje :D
chyba ze mna nienajlepiej ostatnimi czasy :D
zapewne pięć, zapewne INTj ;)

Awatar użytkownika
Gudrun
Posty: 932
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2008, 11:08
Enneatyp: Obserwator

Re: Co inni zarzucają Piątkom?

#185 Post autor: Gudrun » środa, 7 października 2009, 23:58

Ostatnio ludzie mi zarzucają że się dzik ze mnie zrobił :wink: , za bardzo się izoluję, nie odbieram telefonów...i na własne życzenie rezygnuję z życia.

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

Re: Co inni zarzucają Piątkom?

#186 Post autor: kama.zielona » czwartek, 8 października 2009, 00:03

Gudrun pisze:Ostatnio ludzie mi zarzucają że się dzik ze mnie zrobił :wink: , za bardzo się izoluję, nie odbieram telefonów...i na własne życzenie rezygnuję z życia.
No właśnie, mnie też to wmawiają, ale chyba tak naprawdę ja wiem najlepiej nie? Oni myślą, że wszyscy muszą być towarzyscy :(
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

Awatar użytkownika
Gudrun
Posty: 932
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2008, 11:08
Enneatyp: Obserwator

Re: Co inni zarzucają Piątkom?

#187 Post autor: Gudrun » czwartek, 8 października 2009, 00:10

Ale ja nie twierdzę że nie mają racji :wink:

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Co inni zarzucają Piątkom?

#188 Post autor: Snufkin » czwartek, 8 października 2009, 09:38

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 marca 2010, 21:07 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Gudrun
Posty: 932
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2008, 11:08
Enneatyp: Obserwator

Re: Co inni zarzucają Piątkom?

#189 Post autor: Gudrun » czwartek, 8 października 2009, 09:49

"Ty to zawsze jakieś problemy wymyślisz, nie rozumiem Cię, dziwna jesteś" :lol:

Co do telefonów, ot ostatnio niektórzy uprzedzają mnie np. na gg że będą dzwonić i żebym raczyła odebrać :wink:



Posty: 666 :twisted: :lol:

Awatar użytkownika
Bleu de Manganese
Posty: 72
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 22:06

Re: Co inni zarzucają Piątkom?

#190 Post autor: Bleu de Manganese » czwartek, 8 października 2009, 09:57

też nie odbieram telefonów, chyba że spodziewam się czegoś ważnego. właśnie dostalam maila nt. nie odebrania telefonu wczoraj
5w4w6 plus szczypta 7

Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 1024
Rejestracja: sobota, 27 września 2008, 16:42
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Re: Co inni zarzucają Piątkom?

#191 Post autor: Piotr » czwartek, 8 października 2009, 10:28

Jak można telefonów nie odbierać? Nie szanujecie ludzi. Wkurzają mnie ludzie, którzy nie odbierają telefonów. Chcę coś szybko ustalić, coś zaplanować. Nawet chodzi czasami o zwykłe tak lub nie. A tu jaśnie pan nie odbiera i trzeba za nim latać.

Awatar użytkownika
Gudrun
Posty: 932
Rejestracja: wtorek, 4 listopada 2008, 11:08
Enneatyp: Obserwator

Re: Co inni zarzucają Piątkom?

#192 Post autor: Gudrun » czwartek, 8 października 2009, 10:42

Piotr pisze:Jak można telefonów nie odbierać? Nie szanujecie ludzi. Wkurzają mnie ludzie, którzy nie odbierają telefonów. Chcę coś szybko ustalić, coś zaplanować. Nawet chodzi czasami o zwykłe tak lub nie. A tu jaśnie pan nie odbiera i trzeba za nim latać.
A to jest jakiś obowiązek żeby telefon odbierać? Pierwsze słyszę. Zawsze można wysłać wiadomość. Jeśli uznam że jest ważna to odpisze i po problemie. A z telefonem nigdy nic nie wiadomo :wink:

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Co inni zarzucają Piątkom?

#193 Post autor: Snufkin » czwartek, 8 października 2009, 11:00

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 marca 2010, 21:06 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

dziewiatek
Posty: 158
Rejestracja: czwartek, 24 września 2009, 12:41

Re: Co inni zarzucają Piątkom?

#194 Post autor: dziewiatek » czwartek, 8 października 2009, 11:22

No bez przesady.
Ja nie odbieram tylko od nieznanych numerów/zastrzeżonych
Choć sam mam zastrzeżony :)

Ale i tak jestem często pod komunikatorem dostępny
Tylko nie zawsze odpowiadam.
Nie, nie używam statusu Niewidoczny tylko Nieobecny
A jak coś ode mnie chcesz, to pisz o tym od razu, bo na cześki, hejki i jesteśki zwykle nie odpowiadam.
Spoiler:

Awatar użytkownika
kama.zielona
Posty: 922
Rejestracja: niedziela, 12 kwietnia 2009, 00:33
Enneatyp: Obserwator

Re: Co inni zarzucają Piątkom?

#195 Post autor: kama.zielona » czwartek, 8 października 2009, 13:26

Zgadzam się ze Snufkinem, to wkurzające! Telefon jest po to żeby w niego korzystać więc jest włączony. Dlatego każdy o każdej porze może zacząć dzwonić. A potem zaczyna się zarzucanie, dlaczego nie odbierasz? Co się z tobą dzieje? Tak jakby nie można było jak Gudrun stwierdziła napisać smsa. Nienawidzę rozmów przez telefon, zazwyczaj zamiast halo mówię czego, nerwowo przytakuję i nawet się nie żegnam.
Uważam siebie za inteligentnego, wrażliwego człowieka o duszy błazna, która przejmuje nade mną kontrolę w najważniejszych chwilach.

ODPOWIEDZ