Jak okazujecie zainteresowanie płcią przeciwną?

Wiadomość
Autor
G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#136 Post autor: G.I.Joe » czwartek, 23 kwietnia 2009, 09:48

Nie czułem zbyt wiele.



Awatar użytkownika
sUk
Posty: 207
Rejestracja: środa, 28 stycznia 2009, 19:47
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

#137 Post autor: sUk » czwartek, 23 kwietnia 2009, 09:51

zniechęcasz ludzi tylko:p ale czasem fakt, że kobiety tylko życie utrudniają :x w niektórych sytuacjach takie kule u nogi :/ ale czasem nawet przydatne....

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#138 Post autor: chottomatte » czwartek, 23 kwietnia 2009, 09:55

sUk pisze:zniechęcasz ludzi tylko:p ale czasem fakt, że kobiety tylko życie utrudniają :x w niektórych sytuacjach takie kule u nogi :/ ale czasem nawet przydatne....
Taa, pewnie tylko do seksu.... :? G.I.Joe - omg! :shock:
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#139 Post autor: G.I.Joe » czwartek, 23 kwietnia 2009, 10:01

Najdziwniejsze było to, że jak poszedłem z nią zerwać, to nie było to dla mnie nic wielkiego, trochę jak wyjście po chleb do sklepu. Kiedy jednak wracałem do domu po wszystkim i przypomniałem sobie jej minę kiedy jej powiedziałem o rozstaniu to coś we mnie pękło i zacząłem czuć okropny żal. Ciekawy jest fakt, że przed cała akcją zapomniałem w ogóle o swoim sumieniu. Po akcji sumienie ujawniło się samo i było to jak zderzenie ze ścianą. Zacząłem czuć.

Czym zniechęcam ludzi?

Awatar użytkownika
sUk
Posty: 207
Rejestracja: środa, 28 stycznia 2009, 19:47
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

#140 Post autor: sUk » czwartek, 23 kwietnia 2009, 10:04

chottomatte pisze:
sUk pisze:zniechęcasz ludzi tylko:p ale czasem fakt, że kobiety tylko życie utrudniają :x w niektórych sytuacjach takie kule u nogi :/ ale czasem nawet przydatne....
Taa, pewnie tylko do seksu.... :? G.I.Joe - omg! :shock:
nieprawda :p jeszcze umią sprzątać, gotować i w ogóle :d

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#141 Post autor: chottomatte » czwartek, 23 kwietnia 2009, 10:18

sUk pisze:
chottomatte pisze:
sUk pisze:zniechęcasz ludzi tylko:p ale czasem fakt, że kobiety tylko życie utrudniają :x w niektórych sytuacjach takie kule u nogi :/ ale czasem nawet przydatne....
Taa, pewnie tylko do seksu.... :? G.I.Joe - omg! :shock:
nieprawda :p jeszcze *umią sprzątać, gotować i w ogóle :d
Wszystko co jest nudne, uciążliwe, wymagające wysiłku - leniu, gosposię se zatrudnij :evil: - a jeśli będzie lekkich obyczajów, to spełni wszystko ww.
G.I.Joe -
Kiedy jednak wracałem do domu po wszystkim i przypomniałem sobie jej minę kiedy jej powiedziałem o rozstaniu to coś we mnie pękło i zacząłem czuć okropny żal. Ciekawy jest fakt, że przed cała akcją zapomniałem w ogóle o swoim sumieniu. Po akcji sumienie ujawniło się samo i było to jak zderzenie ze ścianą. Zacząłem czuć.
jest jeszcze dla Ciebie nadzieja!
PS: gdybyś kiedyś się zakochał i postanowił nawet hajtnąć, to proszę, przyślij mi zaproszenie na swój ślub - to będzie wydarzenie na miarę całkowitego zaćmienia słońca.

*umieją
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
sUk
Posty: 207
Rejestracja: środa, 28 stycznia 2009, 19:47
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

#142 Post autor: sUk » czwartek, 23 kwietnia 2009, 10:21

oj nie mam takiego złego zdania o kobietach, już bez przesady :p

i nigdy sie nie naucze pisać umieją :twisted: :twisted: :twisted: co za tłuk ze mnie....

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#143 Post autor: G.I.Joe » czwartek, 23 kwietnia 2009, 10:25

chottomatte pisze: to będzie wydarzenie na miarę całkowitego zaćmienia słońca.
Dlaczego?

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#144 Post autor: chottomatte » czwartek, 23 kwietnia 2009, 10:46

sUk pisze:oj nie mam takiego złego zdania o kobietach, już bez przesady :p
Wyrażasz się tak, jakbyś miał takie złe zdanie. Tym lepiej, jeśli jest inaczej.
G.I.Joe pisze:Kiedyś im bardziej podobała mi się dana dziewczyna tym bardziej jej unikałem, kiedy byłem w niej silnie zauroczony a ona próbowała ze mną nawiązać kontakt potrafiłem być nawet niegrzeczno-spławiający w stosunku do niej.
Dlatego. A Twoje dalsze posty sugerują, że od "kiedyś" niewiele się zmieniło. Więc...sam rozumiesz.
<rozgląda się> Czy na tym forum jest choćby jedna, szczęśliwie zakochana 5? :shock:
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
sUk
Posty: 207
Rejestracja: środa, 28 stycznia 2009, 19:47
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

#145 Post autor: sUk » czwartek, 23 kwietnia 2009, 10:47

może w stosunku do kobiet jestem troche bardziej zgryźliwy ;p ale to wynika niestety z życia

a zakochane piątki ? pewnie i są.... szukaj ;d jak na razie pudło ;p

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#146 Post autor: G.I.Joe » czwartek, 23 kwietnia 2009, 10:53

chottomatte pisze:Dlatego. A Twoje dalsze posty sugerują, że od "kiedyś" niewiele się zmieniło. Więc...sam rozumiesz.
Nic nie rozumiem. Natomiast cały czas staram się pracować nad sobą, żeby być bardziej ludzkim i szczęśliwszym człowiekiem.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#147 Post autor: Snufkin » czwartek, 23 kwietnia 2009, 11:07

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 28 marca 2010, 14:06 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#148 Post autor: chottomatte » czwartek, 23 kwietnia 2009, 11:15

G.I.Joe - ej no, pisz "edit" jak zmieniasz posta - bo później wychodzą głupoty, nie okazywałeś emocji przy opisie, a później je dopisałeś - to mnie zmyliło :evil:
G.I.Joe pisze:Kiedyś im bardziej podobała mi się dana dziewczyna tym bardziej jej unikałem, kiedy byłem w niej silnie zauroczony a ona próbowała ze mną nawiązać kontakt potrafiłem być nawet niegrzeczno-spławiający w stosunku do niej.
Z takim nastawieniem jak mam nie wierzyć, że Twój ewentualny ślub z jakąś dziewczyną, w której się zakochasz będzie na miarę całkowitego zaćmienia słońca...W zasadzie to nawet nie o sam ślub chodzi, tylko o jakąś bardzo bliską relację, którą można nazwać miłością. Skoro unikasz tych, które najbardziej Ci się podobają - to jakim cudem się z kimś zwiążesz? A nawet, jeśli jakaś odważna się trafi, to traktujesz ją "niegrzeczno-spływiająco" -> no naprawdę, to już prawie "ołtarz".

Snufkinowi gratulujemy snów erotycznych z kobietami bez twarzy.
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#149 Post autor: G.I.Joe » czwartek, 23 kwietnia 2009, 11:27

chottomatte:

Unikałem i byłem niegrzeczno-spławiający parę lat wstecz w okresie dorastania. Obecnie uczyniłem pewien postęp w takich relacjach i wbrew pozorom jak mam dobry okres to całkiem niezły ze mnie flirciarz na tle przeciętnych osobników płci męskiej. Problem zaczyna się, kiedy zaczynam się angażować w osobie z którą flirtuje. Tracę wtedy grunt pod nogami, więc kiedy przeskoczę i ten etap to już nie będzie mnie dzieliło nic od wzajemności w miłości i przestanę być piątką.

Chinook
Posty: 1122
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2008, 23:30

#150 Post autor: Chinook » czwartek, 23 kwietnia 2009, 11:30

Niejeden samotnik pewnie chciałby mieć dziewczynę, ale boi się, że nie podoła temu krzyżowi, albo, że i tak go zostawi, bo on nie będzie się na siłe zmieniać i rezygnuje.

ODPOWIEDZ