wolność :d

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

#76 Post autor: vhax » niedziela, 14 czerwca 2009, 22:34

ja nigdy nie zaprzeczyłam tej tezie... jak sobie uzmysłowię, że kogoś kocham to latam. dosłownie i w przenośni. w miejscu usiedzieć nie potrafię i nie widzę przeszkód. mogę wszystko, szczególnie jeśli robię to dla tej drugiej osoby :)


7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
cocaine
Posty: 26
Rejestracja: środa, 3 czerwca 2009, 23:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#77 Post autor: cocaine » poniedziałek, 15 czerwca 2009, 09:20

illusion pisze:czekam na odpowiedź

"Wolność odnajduję w miłości"

:D
jakbym wolnosc widziala w milosci to chyba umarlabym przed wczoraj
Cocaine 7w8 "zyj szybko, umieraj mlodo"

Awatar użytkownika
Petroniusz
Posty: 283
Rejestracja: niedziela, 25 stycznia 2009, 15:24

#78 Post autor: Petroniusz » poniedziałek, 15 czerwca 2009, 09:36

El Kalafiorro pisze:a miłość to czasem nie jest wolność? człowiek zachowuje się wtedy jak chory psychicznie ;) więc jest to wolność od ograniczeń umysłowych :D Prawdziwa miłość nie zna przeszkód, więc jest też wolna od innych ograniczeń. Czy zatem nie można znaleźć wolności w miłości? Czyż miłość cała nie jest wolnością prz całym tym jednoczesnym zniewoleniu człowieka?

Ehhh... Gadam od rzeczy :D
A te 4 to ciągle sabotują nasze forum i o tej miłości. Chyba prubują nas podstępem zniszczyć, a przynajmniej uczwórkowić.
7w6 ENTP

Awatar użytkownika
illusion
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 15:39

#79 Post autor: illusion » poniedziałek, 15 czerwca 2009, 09:44

Petroniusz pisze:
El Kalafiorro pisze:a miłość to czasem nie jest wolność? człowiek zachowuje się wtedy jak chory psychicznie ;) więc jest to wolność od ograniczeń umysłowych :D Prawdziwa miłość nie zna przeszkód, więc jest też wolna od innych ograniczeń. Czy zatem nie można znaleźć wolności w miłości? Czyż miłość cała nie jest wolnością prz całym tym jednoczesnym zniewoleniu człowieka?

Ehhh... Gadam od rzeczy :D
A te 4 to ciągle sabotują nasze forum i o tej miłości. Chyba prubują nas podstępem zniszczyć, a przynajmniej uczwórkowić.
a co? źle? I wy poczujecie większą głębię i my jakaś większą entuzjastyczność :D
Każdy może się wzajemnie uczyć ku bycia lepszym ^^
Typ nie jest najistotniejszy

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

#80 Post autor: vhax » poniedziałek, 15 czerwca 2009, 10:05

ja sie nie dziwię, że część czwórek siedzi u nas na forum :) bo to sa te czwórki, które wiedzą, że przyda im się trochę luzu i dobrego humoru, i może zasmakowania innych teorii świata (choć nie do końca muszą się z nimi zgadzać) niz tego smutne, enigmatyczne i indywidualistyczne przedstawiane na forum 4. looknij co tam sie dzieje... aktywn są same tematy w stylu: smtek czwórek, alternatywna nazwa dla 4 (gdzie padają same nazwy typu: emo i smutasy). 4 to fajny typ. i coniektóre szukają więcej 'życia' właśnie u nas. nie pozbawiaj ich tego. ja się cieszę, że dyskutują z nami witam Was wszystkich i cieszę się, że jesteście.

ja, na przykład, jestem niesamowicie szczęśliwa z tego, że ma na mnie ogromny wpływ pewna czwórka. może na początku jest troche straszno i boli, ale potem... mmm pięknie jest :D
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
illusion
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 15:39

#81 Post autor: illusion » poniedziałek, 15 czerwca 2009, 10:30

vhax pisze:niz tego smutne, enigmatyczne i indywidualistyczne przedstawiane na forum 4. looknij co tam sie dzieje... aktywn są same tematy w stylu: smtek czwórek, alternatywna nazwa dla 4 (gdzie padają same nazwy typu: emo i smutasy). 4 to fajny typ. i coniektóre szukają więcej 'życia' właśnie u nas.
Nie wiem jak inne czwórki ale ja jakimś smutasem wielkim nie jestem. Posiadam chyba po prostu większe poczucie egzystencji a smuce się jedynie gdy własny los daje mi po dupie.. No coż.. czasem trzeba się smucić bo to normalne uczucie. Indywidualizm przynajmniej u mnie wynika z niesmaku patrzenia na panujące zło na tym świecie więc wole czasem daj sobie spokoj z pewnymi ludzmi ;) A jak już to bardziej obserwować. Nie oznacza to jednak że mam problem z nawiązywaniem kontaktów albo i rozmów. Wszystko na normalnym poziomie ;)
emo i osoby skrajnie depresyjne to są chore 4 z zaburzeniem osobowości tak samo jak Narcystyczne osoby u 7.
A prawda prawdą że osobiście czasem wole siedzieć u 7. Z doświadczenia są mi bliskie a i fajnie się tu rozmawia ;D
Typ nie jest najistotniejszy

Awatar użytkownika
Afik
Posty: 46
Rejestracja: niedziela, 28 czerwca 2009, 20:15

#82 Post autor: Afik » niedziela, 28 czerwca 2009, 21:46

Siódemki wszędzie widzą żelazne kraty, a czwórki pieprzą frazesy :D
niech będzie 3...

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

#83 Post autor: vhax » niedziela, 28 czerwca 2009, 23:32

a tak naprawdę ani jedno ani drugie nie są prawdą :)
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
El Kalafiorro
Posty: 308
Rejestracja: czwartek, 18 grudnia 2008, 23:11
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: ze Szczecina

#84 Post autor: El Kalafiorro » poniedziałek, 29 czerwca 2009, 18:54

Nie mów... Uważam większość frazesów za wyświechtane i pieprzę je generalnie rzecz ujmując ;) A Ty nie mów, że nie widzisz wszędzie żelaznych krat... wychodzisz z domu - żelazne kraty (płot), przychodzisz do mnie - żelazne kraty (balkon), wchodzisz do biura - żelazne karty (okno) :P

Hawk
Dominującym podmiotem jest dominujący podmiot nieregulowany...

4w5 a ostatnio 1w2 ;]

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#85 Post autor: chottomatte » wtorek, 30 czerwca 2009, 15:18

Wolność - to ta najjaśniejsza z gwiazd!
Wszystko co najlepsze w życiu kojarzy mi się z wolnością. Nikt mnie nie ogranicza, do nikogo nie muszę się dostosowywać. To byłoby piękne! 8) Lubię otwarte przestrzenie. Czuję, że mogę wszystko! :D
illusion pisze:czekam na odpowiedź
"Wolność odnajduję w miłości"
To jakiś podejrzanie brzmiący temat maturalny? :roll: Bo jak na razie dla mnie miłość i wolność się wykluczają ^^
illusion pisze:a co? źle? I wy poczujecie większą głębię i my jakaś większą entuzjastyczność :D
Ale wymiana... :roll:
Ja większej głębi uczuć nie potrzebuję - to, że nie mam ochoty wywłóczyć swoich uczuć przy każdej nadarzającej się okazji, nie znaczy, że ich nie mam ^^ A głębiny uczuć chętnie pozostawię czwórkom, bo im z tym do twarzy ;) Entuzjazm mogę rozdawać za free, jeśli komuś brakuje! :D
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
illusion
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 15:39

#86 Post autor: illusion » wtorek, 30 czerwca 2009, 17:55

chottomatte pisze:A głębiny uczuć chętnie pozostawię czwórkom, bo im z tym do twarzy ;) Entuzjazm mogę rozdawać za free, jeśli komuś brakuje! :D
Uczucia tzn miłość sama w sobie jest głęboka tylko wy tego nie rozumiecie.
Wy myślicie, że macie uczucia i potraficie kochać, ale jakoś dziwne że za każdym razem wam to nie wychodzi i albo się znudzicie albo szukacie czegoś nowego albo wam czegoś brakuje.
I generalnie nie sądzmy że 4kowa głębia to coś zlego ;) wręcz przeciwnie :D To niezwykła cecha która jest dana dobrym i wartościowym ludziom ;DD
Typ nie jest najistotniejszy

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

#87 Post autor: chottomatte » środa, 1 lipca 2009, 12:37

illusion pisze:I generalnie nie sądzmy że 4kowa głębia to coś zlego Wink wręcz przeciwnie Very Happy To niezwykła cecha która jest dana dobrym i wartościowym ludziom ;DD
Owszem, to nie jest nic złego - Tobie się to podoba, a ja uważam, że mi to nie jest potrzebne i wcale nie dążę do niej. Chcesz na siłę uczwórkowić siódemki. Można być dobrym i wartościowym człowiekiem i nie być 4.
Jak na razie, to ja czytam Twoje posty, że siedem to to, siedem to tamto - Ty masz swoją głębię uczuć, a też Ci coś ta miłość nie wychodzi. ;)
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
illusion
Posty: 100
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 15:39

#88 Post autor: illusion » środa, 1 lipca 2009, 14:51

chottomatte pisze:Ty masz swoją głębię uczuć, a też Ci coś ta miłość nie wychodzi. ;)

Przynajmniej szukam, staram się, rozważam.
a niepowodzenia to nieodłączny element ludzkiego życia, które nas uczą :D czyli nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło ;)
Typ nie jest najistotniejszy

ODPOWIEDZ