Jakie cechy irytują Was u innych ludzi?

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Shironeko
Posty: 174
Rejestracja: czwartek, 20 listopada 2008, 11:36
Lokalizacja: że znowu?

Jakie cechy irytują Was u innych ludzi?

#1 Post autor: Shironeko » wtorek, 9 grudnia 2008, 11:59

Co Was drażni, denerwuje u innych? Tłumaczycie sobie irytujące Was zachowania? Udało Wam się zmienić, zniwelować taką cechę u kogoś znajomego?

Sama nie trawię udawania (= sztuczności, pozerstwa), wykorzystywania innych, traktowania ludzi z góry, ograniczenia (zakładania, że recepta na szczęście jest tylko jedna, umniejszanie tym, co idą swoimi drogami).
Pewnie dlatego, że na mnie przez całkiem długi czas żerował taki pasożyt jestem przeczulona na wyzysk. Nie mam pojęcia jak z tym walczyć, bo pasożytowi nie umiałam wyjaśnić, że źle czyni. Reszta mnie śmieszy lub drażni, w zależności od nastroju.
Próbowałam wyłożyć danej osobie, że zachowując się sztucznie, tylko siebie ośmiesza, że ludzie lubią ją bez tego, że kokietować może sobie kolegów, ale nie mnie. Bez rezultatu.
Co mnie zdziwiło, to to że traktowanie innych jak robaki, albo udawane zachowanie nie stanowi dla niektórych wady.


7w8 (~)
When I woke up tonight I said
I'm gonna make somebody love me
And now I know, I know that it's you
You’re lucky, lucky, you're so lucky!!

Awatar użytkownika
milamber
Posty: 26
Rejestracja: środa, 31 grudnia 2008, 10:55
Lokalizacja: Bielsko-biała

#2 Post autor: milamber » środa, 31 grudnia 2008, 11:20

Nie wiem dlaczego nikt nie podjał tematu... taki ciekawy :D myślę, że fakt iż my zdajemy sobie sprawe ( w pewnym stopniu ) z własnego wnetrza daje nam przewagę nad ludzmi, którzy nie obserwuja wlasnych zachowań i reakcji. Podejrzewam, że ten kolega poprostu nigdy nie obserwował siebie i nie zdaje sobie sprawy, że może byc taki denerwujący.
I mnie wlaśnie to denerwuje u ludzi... wogóle nie zastanawiaja się nad sobą i żyją w nieświadomości. A jako, że jestm siódemką ( 7w8 ) nie lubie jak moji znajomi np. na jakiejś imprezie zamulaja i niszczą amtosfere. Lecz zawsze trzeba brac poprawke, że on jest inny niż ja. Nie oceniajmy ludzi, że sa głupi lecz po prostu inni.
Choc musze przyznac, ze niektorym do głupoty brakuje wyjątkowo mało:D
Nie duskutuj z debilem! Najpierw zciagnie Cie do swojego poziomu a później pokona doswiadczeniem:D
3w2 mag-kochanek... moją potęga jest chesed!
trójki wiedzą o czy mowie. :)

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#3 Post autor: Gremster » środa, 31 grudnia 2008, 12:55

mnie oprócz tego co napisała shiro denerwuje jeszcze kiedy ludzie pod pozorem pro społeczności próbują innych moralizować a w rzeczywistości są po prostu obłudni.
wkurwiają mnie ludzie-idioci.... według pochodnej zasady pareto jest ich w społeczeństwie 60%.....
denerwują mnie jeszcze blond-różowe-landrynki..... głupie dupy bez rozumu....
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
Alemr
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 3 stycznia 2009, 00:50

#4 Post autor: Alemr » sobota, 3 stycznia 2009, 11:04

Zgadzam sie z Tobą Shironeko 8) . Nie lubie jak ktos mnie kontroluje, zanudza,strasznie mnie denerwuje jak ktoś mowi do mnie, ze jestem dziecinna a wszystko to dlatego ze lubie sie duzo śmiać :twisted: .
Ostatnio zmieniony sobota, 3 stycznia 2009, 11:27 przez Alemr, łącznie zmieniany 1 raz.
7w8 ;D

Awatar użytkownika
Riviette
Posty: 405
Rejestracja: niedziela, 29 października 2006, 13:09
Enneatyp: Lojalista

#5 Post autor: Riviette » sobota, 3 stycznia 2009, 11:06

Raczej nie mówią wam, że jesteście dziecinni tylko dlatego, że lubicie się dużo śmiać. Gdzie indziej przyczyna leży.
6w5, IEI

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#6 Post autor: Snufkin » sobota, 3 stycznia 2009, 11:21

.
Ostatnio zmieniony sobota, 27 marca 2010, 15:15 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#7 Post autor: Pędzący Bakłażan » sobota, 3 stycznia 2009, 11:22

Snufkin pisze:
Gremster pisze: denerwują mnie jeszcze blond-różowe-landrynki..... głupie dupy bez rozumu....
Większość z nich to 7.
Kpisz sobie, czy naprawdę jesteś tak ograniczony/stereotypowy?

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#8 Post autor: Gremster » sobota, 3 stycznia 2009, 13:07

Snufkin pisze:
Gremster pisze: denerwują mnie jeszcze blond-różowe-landrynki..... głupie dupy bez rozumu....
Większość z nich to 7.
ja mam często wręcz odmienne wrażenie że dużo z nich jest właśnie 2 i 4.....
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#9 Post autor: Snufkin » sobota, 3 stycznia 2009, 13:16

.
Ostatnio zmieniony sobota, 27 marca 2010, 15:15 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#10 Post autor: Gremster » sobota, 3 stycznia 2009, 13:29

Snufkin pisze:7 raczej nie mają zbyt rozwiniętego gustu i smaku dlatego ubierają się tak a nie inaczej.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

wtf????

7 to bardzo często najlepiej ubrane osoby... przeczytaj sobie naszą charakterystykę w której wyraźnie pisze się że odważnie łączymy różne style tworząc wyjątkowe kombinacje......
Chociaż nie zaprzeczam że wiele landrynek to może być właśnie 7..... ale napewno są wśród nich też i 4!
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#11 Post autor: Pędzący Bakłażan » sobota, 3 stycznia 2009, 13:32

I właśnie takie tępe osoby jak Jola R. psują nam image...
kxxxx czy wy naprawdę myślicie, że my to tylko takie pierdolnięte wariaty biegające od imprezy do imprezy i krzyczące "Ale ja jestem zajebisty!" ??
Normalnie ręce opadają, ech...

Ale ja jestem 10w11 więc co mnie obchodzą siódemki :D

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#12 Post autor: Gremster » sobota, 3 stycznia 2009, 13:50

niezły dowcip macie z tym nowym enneagramem :) tylko że ciężko to nazwać enneagramem chociażby z tego powodu że enneagram to tak naprawdę nazwa figury geometrycznej o 9 ramieniach :)
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#13 Post autor: Snufkin » sobota, 3 stycznia 2009, 15:28

.
Ostatnio zmieniony sobota, 27 marca 2010, 15:14 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#14 Post autor: Pędzący Bakłażan » sobota, 3 stycznia 2009, 15:56

W głębi duszy nie.

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#15 Post autor: Emjotka » sobota, 3 stycznia 2009, 17:55

Snufkin pisze:
Gremster pisze: denerwują mnie jeszcze blond-różowe-landrynki..... głupie dupy bez rozumu....
Większość z nich to 7.
Raczej 8 i 2... :roll:
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

ODPOWIEDZ