Centrum Pomocy Zagubionym Siódemkom i Niesiódemkom

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#136 Post autor: yusti » wtorek, 23 grudnia 2008, 16:42

.
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 11 października 2010, 15:54 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
CzupaCzups
Posty: 148
Rejestracja: czwartek, 18 września 2008, 15:56
Enneatyp: Indywidualista

#137 Post autor: CzupaCzups » wtorek, 23 grudnia 2008, 22:15

yusti wiesz co? cholera podziwiam Cię, że masz silę walczyć z nimi wszystkimi, bo ja już dawno powiedziałabym wszystkim fuck off. naprawdę podziwiam Cię... większość aktywnych użytkowników to silący się na ironię frustraci, którzy w życiu prywatnym nie mają tyle do powiedzenia i nie silą się na słabą ironię. brak mi na tym forum "starych" użytkowników, którzy doszli do wniosku, że tematy robią się nieinteresujące, bo nie oddają stanu umysłu o przykłady myślę, iż nietrudno ("jaki lubisz kolor bielizny" itp.) lub też innych powodów...
Pędzący Bakłażan ukłony ku Tobie. jesteś nieziemsko pozytywny, brak takich ja Ty na tym pokręconym forum...

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#138 Post autor: Pędzący Bakłażan » wtorek, 23 grudnia 2008, 22:19

Ho, ho, ho któż to wywołał moją skromną osobę zwaną potocznie Bakłażanem? Hmmm. CzupaCzups. To nasze pierwsze spotkanie ;) A byłeś/byłaś grzeczny/grzeczna w tym roku?
Wesołych Świąt życzę ;)
I jestem ciekaw co Cię tak urzekło w mej zwyczajnej osobie? ;)

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#139 Post autor: Memory » środa, 24 grudnia 2008, 10:06

większość aktywnych użytkowników to silący się na ironię frustraci, którzy w życiu prywatnym nie mają tyle do powiedzenia i nie silą się na słabą ironię. brak mi na tym forum "starych" użytkowników, którzy doszli do wniosku, że tematy robią się nieinteresujące
Skoro nie odpowiada Ci przebywanie wśród nowicjuszy, zawsze możesz opuścić stronę.
Po co tu włazisz? Siłą Cię nie trzymamy. Tęsknić nikt nie zamierza.
o przykłady myślę, iż nietrudno ("jaki lubisz kolor bielizny" itp.) lub też innych powodów...
To hyde park, tematy znajdziesz tu najróżniejszej maści. Na każdym forum znajdzie się co najmniej jedno podobne pytanie.
nie oddają stanu umysłu
Czego? :shock:

CzupaCzups, co studiowałaś? Filologię polską? Zawsze sądziłam, że Ci, którzy wybrali ten kierunek, onieśmielałyby mnie kunsztem wysławiania się. Skoda, jest zupełnie na odwrót.
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Zoidie
Posty: 572
Rejestracja: niedziela, 3 lutego 2008, 00:24

#140 Post autor: Zoidie » środa, 24 grudnia 2008, 10:37

Zauważ, że podobno skończyła ze wspaniałą średnią. To pokazuje, na czym polega dzisiejsza edukacja :P O ile kiedyś polegała na czymś innym.

Czupa, mało masz forów w necie? Może na którymś znajdziesz swoich ancient ones, na socjonice chyba kilkoro jest?

Awatar użytkownika
CzupaCzups
Posty: 148
Rejestracja: czwartek, 18 września 2008, 15:56
Enneatyp: Indywidualista

#141 Post autor: CzupaCzups » środa, 24 grudnia 2008, 13:31

Zoidie dziękuje za radę, ale wiesz mało mnie obchodzi zdanie innych, a swoją filozofię kanapową zachowaj dla kogoś innego, poza tym nie mam szacunku dla szowinistów, bo to ty założyłeś temat "miejsce kobiety... "

Memory muszę cię rozczarować... nie mam w planach w najbliższym czasie opuszczać forum...

a no i Wesołych świąt wszystkim.

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#142 Post autor: Memory » środa, 24 grudnia 2008, 13:41

Czupa.

Nie rozumiem po co przesiadujesz w miejscu, w którym nic, absolutnie nic Ci nie pasuje. Siedzisz i narzekasz. "Ludzie nie Ci sami, za moich czasów to młodzież inaczej się zachowywała". Nikt Cię nie nakłania do odejścia, ale wyjaw powód, dla którego z własnej woli tu zaglądasz, skoro nie cierpisz większości użytkowników.
Gdy ktoś zwraca uwagę, strzelasz ostentacyjnego foszka.
Pomyśl. To nie szkodzi.
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Zoidie
Posty: 572
Rejestracja: niedziela, 3 lutego 2008, 00:24

#143 Post autor: Zoidie » środa, 24 grudnia 2008, 14:21

CzupaCzups pisze:Zoidie dziękuje za radę
Nie ma za co.
CzupaCzups pisze:ale wiesz mało mnie obchodzi zdanie innych
Sprecyzujesz? Zdanie na każdy temat każdej osoby? I btw czego szukasz na forum w takim razie?
CzupaCzups pisze:a swoją filozofię kanapową zachowaj dla kogoś innego
Mogę dla siebie, czy będzie to zbytnim egoizmem w czasie świąt?
Bardzo lubisz określenie "filozofia kanapowa" jak widzę. Jakie jeszcze?
CzupaCzups pisze:poza tym nie mam szacunku dla szowinistów, bo to ty założyłeś temat "miejsce kobiety... "
Ja ze swojej strony szanuję ludzi bez poczucia humoru, więc spoko.
I do czego się przydaje Twój szacunek?

Awatar użytkownika
CzupaCzups
Posty: 148
Rejestracja: czwartek, 18 września 2008, 15:56
Enneatyp: Indywidualista

#144 Post autor: CzupaCzups » czwartek, 25 grudnia 2008, 11:01

Memory to nie jest tak, że nic mi nie pasuje. po prostu momentami mnie wkurza jak pewni użytkownicy traktują się ponad innymi... "pojazdy" po yusti są już w tym momencie niesmaczne. mam wrażenie, że pewne osoby znalazły w Niej kozła ofiarnego. "starzy" użytkownicy owszem wrażali swoje poglądy, mieli swoje zdanie na dany temat, ale nie było to takie hmmm agresywne? jak teraz. takie jest moje odczucie, poplątanej momentami wewnętrznie 4w5, Wy możecie myśleć inaczej. i każdy będzie myślał i robił tak jak chce i nikt nikomu tego nie zabroni, to oczywiste.
jestem 4 i nie lubię tego typu. momentami nazbyt apatyczny i bez większej chęci do działania, bez radości... dlatego towarzystwo 7 działa na mnie kojąco i czytając posty Pędzącego Bakłażana poprawia mi się humor, bo jedna z bardziej pozytywnych osób na forum.

Zoidie myślę, że nasza wymiana zdań jest bezsensowna. nie mam zamiaru się kłócić, atakować ani być atakowaną. tyle z mojej strony.

Awatar użytkownika
Riviette
Posty: 405
Rejestracja: niedziela, 29 października 2006, 13:09
Enneatyp: Lojalista

#145 Post autor: Riviette » czwartek, 25 grudnia 2008, 11:37

CzupaCzups jest chyba osobą, która koniecznie musi mieć ostatnie zdanie. :wink:
Wierz mi, nie naprawisz tego forum, jeśli wygłosisz swoją opinię atakując wszystkich użytkowników (pomijając yusti of course). Może spróbowałabyś bardziej dyplomatycznie podejść do problemu? Ty nie lubisz tutejszych użytkowników, a ja nie lubię ludzi, którzy nie potrafią się opanować.

PS.
Chociaż według mnie same forum ma się dobrze, nie wiem, jak forum może być w ogóle "zepsute"... :roll:
Ostatnio zmieniony czwartek, 25 grudnia 2008, 11:41 przez Riviette, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#146 Post autor: Pędzący Bakłażan » czwartek, 25 grudnia 2008, 11:39

A poza tym kochajmy się ;)

Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

#147 Post autor: Perwik » czwartek, 25 grudnia 2008, 12:05

nareszcie znalazłem swojego naśladowce ! :P

dodam po bakłażanie, nie zapominajmy jednak o prezerwatywach :)

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#148 Post autor: Gremster » czwartek, 25 grudnia 2008, 15:56

Czupa czups a kogo ty uważasz za starych urzyszkodników? sama dołączyłaś we wrześniu.....
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
CzupaCzups
Posty: 148
Rejestracja: czwartek, 18 września 2008, 15:56
Enneatyp: Indywidualista

#149 Post autor: CzupaCzups » czwartek, 25 grudnia 2008, 17:57

starzy użytkownicy to np. aliszien, Zielony Smok, Słomkowy Kapelusz...
dołączyłam we wrześniu, ale forum obserwowałam od jakiegoś czasu poza tym czytałam niektóre tematy od poczatku i naprawdę żałuje, że nie ma użytkowników, którzy byli od początku istnienia forum.

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#150 Post autor: Gremster » czwartek, 25 grudnia 2008, 18:02

a więc według ciebie również powinnienem być starym użytkownikiem
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

ODPOWIEDZ