Nieprzeciętne zachowania

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nieprzeciętne zachowania

#106 Post autor: vhax » sobota, 19 września 2009, 15:23

ja ostatnio w sklepie dywanowym macałam dywany, ale tak, że nawet moja matka sie dziwnie na mnie patrzyla... no ba takie mięciutkie były :D


7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
Tralalala
Posty: 7
Rejestracja: piątek, 11 września 2009, 23:22
Lokalizacja: 3city

Re: Nieprzeciętne zachowania

#107 Post autor: Tralalala » sobota, 19 września 2009, 18:21

Fenol pisze:
Tralalala pisze:Hmm widzę , że nie tylko ja tańczę i śpiewam w sklepach ;)
taaa... a ja jak raz chciałem sobie zrobić zdjęcie w sklepie z bulelką Tymbarku (ave! Tymbark), to mnie ze sklepu wyrzucili :shock:
Biedactwo :lol:
7w8 ;]

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nieprzeciętne zachowania

#108 Post autor: boogi » niedziela, 20 września 2009, 00:35

Tralalala - Siódemka z 3miasta i się nawet w odpowiednim dziale nie przywitała? Szoruj się przywitać ;> (a potem do działu "Podwieczorek u..."->"Spotkanie w 3mieście")
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 2
Rejestracja: sobota, 3 października 2009, 12:04

Re: Nieprzeciętne zachowania

#109 Post autor: Iskra » sobota, 3 października 2009, 13:16

Czasem zagaduję obcych ludzi, podskakuję obok przyjaciół idących chodnikiem, śpiewam sama do siebie :wink:
Generalnie: często dostrzegam czy wymyślam "dziwne" rzeczy, słowa. Znajomi zwykle twierdzą, że nawet przez myśl nie przeszłoby im "coś takiego" :lol:

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nieprzeciętne zachowania

#110 Post autor: vhax » poniedziałek, 5 października 2009, 00:36

Ostatnio nieświadomie bawiłam się słomką od Coli w oczekiwaniu na chickenceeseburgera :P
W pewnym momencie usłyszałam:
"Ty to jednak jesteś siódemką" :P
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 501
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 00:23
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: bananolandia

Re: Nieprzeciętne zachowania

#111 Post autor: Fenol » wtorek, 6 października 2009, 23:05

vhax pisze:Ostatnio nieświadomie bawiłam się słomką od Coli w oczekiwaniu na chickenceeseburgera :P
co jest dziwnego w bawieniu się słomką od coli? :D
6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nieprzeciętne zachowania

#112 Post autor: vhax » środa, 7 października 2009, 10:34

zobaczyłbyś to byś zrozumiał :P
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Nieprzeciętne zachowania

#113 Post autor: boogi » środa, 7 października 2009, 16:55

Kolejne przykłady takiego zachowania znajdujemy tutaj...
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

--hiroku--
Posty: 50
Rejestracja: poniedziałek, 21 lutego 2011, 12:19
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraków

Re: Nieprzeciętne zachowania

#114 Post autor: --hiroku-- » wtorek, 1 marca 2011, 13:10

Mi też się swego czasu zdarzało jakieś dziwactwa robić, np. śpiewać sobie na przystanku na cały głos: "zielono mi" (bo wtedy się dziwnie ubierałam i byłam akurat cała na zielono), albo tańczyć na stołku w sklepie z gazetami :P teraz jednak moje "dziwactwa" ograniczają się do przesadnego ukazywania emocj, np. jak się cieszę to skaczę z radości i rzucam się na szyję temu kto stoi najbliżej mnie :D
4w5

Awatar użytkownika
Wespazjan
Posty: 48
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 11:24
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Obecnie Warszawa

Re: Nieprzeciętne zachowania

#115 Post autor: Wespazjan » wtorek, 29 marca 2011, 00:34

Hehe :lol:
Temacik w sam raz dla mnie. Jednym z moich hobby obecnie, a zwłaszcza w czasach liceum i studiów było odwalanie jaj. Najlepiej i najśmieszniej było w towarzystwie osób o podobnym usposobieniu do mojego. Do tej pory moi znajomi wspominają ze mną te liczne wygłupy chociaż od wielu z nich minęło już kilka lat.
Jakiś przykładzik? proszę bardzo:
-kiedyś puściłem w kompakcie w samochodzie muzykę z archiwum x. Podjeżdzam ze znajomymi do przypadkowo idącej kobiety i się pytamy: przepraszam nie widziała pani latającego spodka, bo kolegów szukamy... :lol:
Itd, itp i tak tysiące razy

Awatar użytkownika
Yarren
Posty: 603
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 23:18
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Ząbki

Re: Nieprzeciętne zachowania

#116 Post autor: Yarren » piątek, 1 kwietnia 2011, 16:32

Nudzi mi się w piątek po południu, po szkole to odgrzeje kotleta ;P

Może nie jest to jakieś widowiskowe typu skakanie bez powodu po ulicy, ale lubie to w sobie.
Lubię przyozdabiać sprawdziany jakimiś małymi tematycznymi rysunkami. Szczególnie te z angielskiego. Może dlatego, że nauczyciela nie lubię jak diabli(niby młody, na ok 25, ale sztywny jakby mu wsadził ktoś kija... za kołnierz), a i on mnie chyba nie darzy zbytnią sympatią(ale pewien nie jestem, skubany się dobrze kontroluje, nigdy od początku roku nie podniósł nawet głosu, żadnych złośliwych docinek z jego strony... taki wyprany z emocji). Na sprawdzianach regularnie pojawiają się pieski, kotki, samochody, glany :P

Poza tym wręcz kocham kiedy każe mi coś spłodzić, ostatnio mieliśmy napisać w parach list do przyjaciół spoza Polski. W zadaniu byli przyjaciele z UK, ale facet stwierdził, że to za łatwe, to mamy napisać do przyjaciół z... Antarktydy.

To dostał... Ogólnie takiej polewki jak przy pisaniu tego listu nie miałem dawno, jak mi się będzie chciało to wrzucę do galerii na imageshack'u i tutaj.

Wracając do rysowania na sprawdzianach. Rysuję regularnie - nie tylko cała, moja grupa - na sprawdzianach z niemieckiego. Z tym, że nasza nauczycielka od niemca jest naszą wychowawczynią. I powiem wam, że nie zamieniłbym się z nikim. najlepsza wychowawczyni jaką w życiu miałem. To tego podejrzewam, że także Siódemka. Na otrzęsiny w tamtym roku przebrała się z nami ze nerdy(flanelowa koszula w kratę wpuszczona w jeansy, skarpety na spodniach, okulary, klawiatura w ręce), zwraca się do nas po ksywkach, zdrobniale, klepie po głowach i w ogóle ma poczucie humoru lepsze od reszty kadry nauczycielskiej razem wziętej :D
Wróblowa Papuga na 5erniku Za9łady! Arrrr!
Fragment Zaocznego Kolektywnego kapitana Rotacyjnego.

Nie tłumacz sobie swojego zachowania enneatypem. To jak usprawiedliwianie błędów dysleksją.
"A zasłanianie się dysleksją to jak szpanowanie małym fiutkiem"

Awatar użytkownika
azetka
Posty: 388
Rejestracja: niedziela, 10 stycznia 2010, 21:25
Enneatyp: Mediator

Re: Nieprzeciętne zachowania

#117 Post autor: azetka » piątek, 1 kwietnia 2011, 20:15

Wespazjan pisze: -kiedyś puściłem w kompakcie w samochodzie muzykę z archiwum x. Podjeżdzam ze znajomymi do przypadkowo idącej kobiety i się pytamy: przepraszam nie widziała pani latającego spodka, bo kolegów szukamy... :lol:
Itd, itp i tak tysiące razy
Muzyka z archiwum X to kiedyś był niemal hit. W podstawówce z koleżanką dzwoniłyśmy do mało znanych nam ludzi i puszczałyśmy tę muzyczkę... Ależ ja potem wyrzuty sumienia miałam. :lol:

Nie da się ukryć, że bez siódemek w szkole bywałoby nudno. Wiadomo, poczucie humoru nie zawsze zależy od typu, jednak chyba tylko siódemki potrafią odwalać taką manianę. Gorzej, gdy przeginają pałę i nie rozumieją, że czasem należy dać sobie spokój z żartami.
Jakiś fajny podpis.

Awatar użytkownika
usernamexoxoxo
Posty: 26
Rejestracja: sobota, 2 kwietnia 2011, 22:49
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Nieprzeciętne zachowania

#118 Post autor: usernamexoxoxo » niedziela, 3 kwietnia 2011, 10:13

witam Was wszystkie drogie 7! Co do robienia głupich rzeczy to jest to chyba naszą domeną, ja od zawsze robię z ludzi jaja. Lubię podbijać do obcych ludzi, zdarza mi się udawać psa na ulicy (umiem szczekać jak prawdziwy), a że umiem też mówić męskim głosem (tak jakby :D) to udawałyśmy z koleżanką przed jej religijną siostrą, że jestem opętana (ale to nie był akurat udany żart bo się ostro wystraszyła).

O śpiewaniu na ulicy czy tańczeniu w sklepach to nawet nie mówię bo to rutyna.

Ogólnie w mojej szkole jest mało 7, bo wszyscy w porównaniu ze mną wydają mi się poważni i sztywni. A Wy często spotykacie 7 w życiu codziennym? Ja znam zaledwie kilka prawdziwych 7, i kilka, które mogą jedynie być 7 ale wydają się zbyt odpowiedzialne.
7w8

Awatar użytkownika
Wespazjan
Posty: 48
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 11:24
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Obecnie Warszawa

Re: Nieprzeciętne zachowania

#119 Post autor: Wespazjan » niedziela, 3 kwietnia 2011, 21:17

Hehe :lol:
Widzę, że tu wśród naszego "siódemeczkowego" towarzystwa są naprawę fajne i wesołe osoby. Bardzo mnie to cieszy :)
Organizujecie może czasem jakieś spotkania ludzi z forum ? Gdyby było w Wa-wie bym się pisał.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

Re: Nieprzeciętne zachowania

#120 Post autor: Pędzący Bakłażan » niedziela, 3 kwietnia 2011, 21:48

Nie tylko w Wawie i nie tylko w kręgu siódemek.

Po szczegóły zajrzyj do działu "Podwieczorek u" :wink:

ODPOWIEDZ