Nieprzeciętne zachowania

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
mrseinstein
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 3 czerwca 2014, 21:08

Re: Nieprzeciętne zachowania

#121 Post autor: mrseinstein » środa, 4 czerwca 2014, 14:13

Zdecydowanie. Jak usłyszę gdzieś jakąś ukochaną piosenkę od razu zaczynam tańczyć, podrygiwać itp. :P Jeżeli jestem w słuchawkach natomiast (to ostatnio bardzo rozbawiło moją koleżankę), oprócz tańca, zaczynam śpiewać, żeby ludzie nie patrzyli się na mnie jak na głupka, który tańczy bez muzyki. xDDD No, mam jeszcze takie inne dziwactwa, ale tu już budzi się moja taka... "Hippisowska" natura - zawsze jak kwiatki więdną, to płaczę, albo widzę gdzieś na śmietniku wyrzucony bukiet, to od razu go "przygarniam"... FLOWERS ARE FRIENDS! Mam zapewne jeszcze jakieś inne, ale w tym momencie nic do głowy mi nie przychodzi. :P


7w8, ENF/TP.

Awatar użytkownika
yymleko
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 24 września 2010, 22:46

Re: Nieprzeciętne zachowania

#122 Post autor: yymleko » niedziela, 11 stycznia 2015, 02:36

Tańczę, biegam, podskakuję (mam +20 lat), cieszę się z głupot jakbym miała z 5, potykam się o własne nogi, wszystko upuszczam i tworzę chaos, ale radzę sobie z nim :P
7w8

Awatar użytkownika
999Przemek
Posty: 227
Rejestracja: sobota, 3 sierpnia 2013, 23:44
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Nieprzeciętne zachowania

#123 Post autor: 999Przemek » niedziela, 11 stycznia 2015, 13:25

yymleko pisze:Tańczę, biegam, podskakuję
Heh, witaj w klubie nadpobudliwych :D
Enneagram: 7w8
Socionika i MBTI: ENTp-ILE
Instynkt: sx

Awatar użytkownika
hippiee
Posty: 182
Rejestracja: piątek, 30 sierpnia 2013, 15:55
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam... ;)

Re: Nieprzeciętne zachowania

#124 Post autor: hippiee » wtorek, 21 kwietnia 2015, 20:32

No ja generalnie też jestem dość nadpobudliwa. Jak mam mega dobry humor jestem w stanie podskakiwać ze szczęścia.
Dużo śpiewam pod nosem jak jestem w pracy, albo jak gdzieś idę i słucham muzyki. Nie mówię już o wyciu pod prysznicem.(współlokatorzy już mnie chyba mają dość :P)
Czasami też glośno myślę i gadam do siebie ale staram sie to robić jak jestem sama albo czuje sie na tyle pewnie przy kimś, że mogę to robić bez skrępowania :P
Nie jestem w stanie naliczyć wszystkich moich dziwacznych zachowań. Jestem raczej dość nieprzewidywalną osobą i w każdej chwili moze mi coś głupiego wpaść do głowy. Wszystko zależy od sytuacji. :)
7w6, 4 PRO, IEE, sp/so

Tooyaa
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2015, 09:17

Re: Nieprzeciętne zachowania

#125 Post autor: Tooyaa » piątek, 24 kwietnia 2015, 23:32

Ja też tańczę i śpiewam. A jak jestem mega podekscytowana to skaczę z radości jak głupia. Mam 27 lat, jestem otaku, czyli fanką mangi i anime. Często podczas oglądania anime piszczę, jęczę, wrzeszczę, podskakuję i robię inne rzeczy które ludzie uważają za dziwne lub głupie, nie bardzo mi to przeszkadza ;) mam też inne zachowania o których tutaj mówiono :) fajnie dowiedzieć się że jest tyle osób które ma takie dziwactwa nie tylko ja :)

Awatar użytkownika
hippiee
Posty: 182
Rejestracja: piątek, 30 sierpnia 2013, 15:55
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam... ;)

Re: Nieprzeciętne zachowania

#126 Post autor: hippiee » sobota, 25 kwietnia 2015, 17:29

O widzę, następna otaku. :D

No cóż to jest dowód na to, że wiek nie jest przeszkodą do bycia zwariowanym i lekkiego ducha :)
Takie właśnie zachowania nas "odmładzają" :)
7w6, 4 PRO, IEE, sp/so

Awatar użytkownika
Ael
Posty: 941
Rejestracja: sobota, 10 kwietnia 2010, 00:22
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraina Czarów
Kontakt:

Re: Nieprzeciętne zachowania

#127 Post autor: Ael » niedziela, 26 kwietnia 2015, 03:45

27letnia osoba pisząca o sobie "otaku".
Jebłam. XD

Nie, że mam coś przeciwko mandze i anime, wręcz przeciwnie. Ale czemu akurat to słowo, z jego wszystkimi skojarzeniami, Boże... xD

ODPOWIEDZ