Jak spożytkowujecie popęd do działania?

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
donarek
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 2 maja 2008, 22:15
Lokalizacja: Warszawa

Jak spożytkowujecie popęd do działania?

#1 Post autor: donarek » piątek, 2 maja 2008, 22:57

ja np
- kolko teatralne na uczelni
- aktywny udział w międzynarodowej organizacji studenckiej (międzynarodowe tylko integracje, a w Polsce wspolne organizowanie mniejszych i wiekszych projektow)
- duzo pracy jako czlonek zarzadu utworzonej pol roku temu partii politycznej (w ramach ogolnoeuropejskiego ruchu że tak powiem polityczno-informatycznego:)

Chwalić się! :D


Poprawiłem ortograf w tytule
moderator ZS



pirol
Posty: 29
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2008, 17:57

#2 Post autor: pirol » sobota, 3 maja 2008, 22:22

hmmm... praktycznie ciagle cos nowego, byłem w chórze, w kółku teatralnym, grupie filmowej, harcerstwie, i wielu innych :)
obecnie w grupie kolarskiej i i kółku turystycznym :D

wciąż coś nowego, nigdzie nie zagrzewam miejsca, ale za to poznaje dużo ludzi :) w końcu znajde cos w czym będę dobry ;]
7w6 ENTj
znajomi o mnie:

"Maćku ty nie masz faz, ja je mam, ty masz odloty"

"poprostu pozytywnie pier***ty człowiek"

:D

Awatar użytkownika
picolinek
Posty: 77
Rejestracja: piątek, 2 listopada 2007, 13:42
Lokalizacja: piła

#3 Post autor: picolinek » poniedziałek, 5 maja 2008, 17:03

8)
ja swoja energie czy chec do dzialania spozytkowuje na sporcie !!
staram sie byc aktywny na tyle ile pozwala mi to czas itd.....

tenis ziemny
rolki
siatkowka
silownia-rekraacyjnie
itd
itp

do tego praca na barze pozwala odeagowac i ulokowac pozytecznie energie jaka w NAS drzemie
:P
I will never forget those who betrayed me
and those who never failed my trust

7w8

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

#4 Post autor: chokureika » czwartek, 15 maja 2008, 22:00

w gimnazjum robiłam od cholery rzeczy, poszłam do LO i teraz już po prostu mi się nie chce :D
z tych rzeczy które teraz robię...
.próbuję brzdękać coś na elektryku i całkiem poważnie myślę o założeniu jakiejś kapeli
.rysuję, maluję, robię zdjęcia...
.do całkiem niedawna dość dużo działałam w zhp
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

martuszulyna
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 21:50

#5 Post autor: martuszulyna » wtorek, 20 maja 2008, 22:07

A mnie jest wszędzie pełno, mam mnóstwo znajomych, przyjaciół itp. Obecnie studiuje komunikację społeczna w instytucie filozofii i zaczelam socjoterapie na pedagogice. chodzę co chwile na jakies warsztay i kursy, no i jeszcze do pracy. najlepsze jest to ze najwieksza satysfakcje sprawia mi, jak udaje mi sie pogodzic wiele spraw w jednym terminie, ogolnie super jak dla mnie, ale innych to wkurza...hmmm ...zazdrośnicy

monica
Posty: 1
Rejestracja: środa, 22 października 2008, 21:04
Lokalizacja: MAZOWSZE

#6 Post autor: monica » środa, 22 października 2008, 21:28

Ciągle coś mi się zmienia, ciągle szukam własnej drogi... Studiuję ochronę środowiska, zaczynam równolegle ekonomię. Pozniej rzucam ekonomię, zaczynam kurs pedagogizacji, ale ciagle mi malo, wiec zaczynam kurs hiszpanskiego, gram na bebnach, okazuje sie ze to tylko na chwile. Pozniej dopada mnie fascynacja turystyka rowerowa, zaczynam dzialac w stowarzyszeniu zajmujacym sie ekologia, postanawiam podjac prace w urzedzie, ale to mnie za bardzo ogranicza, dlatego dodatkowo zaczynam studia podyplomowe z wychowania przedszkolnego.I tak ciagne te 3 kierunki, prace, warsztaty w ramach stowarzyszenia i jeszcze chce wrocic do hiszpanskiego... caly czas cos sie dzieje, caly czas nowi ludzie, juz nawet nie wiem skad ich znam... KOCHAM TEN STAN, JAK COS SIE DZIEJE TO WIEM ZE ZYJE.
7w8 a może by tak spróbować czegoś nowego?

Awatar użytkownika
Nebesimo
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 25 września 2008, 21:20

#7 Post autor: Nebesimo » środa, 22 października 2008, 23:42

Jako,że jestem maturzystką to mam mało czasu na robienie czegoś poza nauką. Ale odkąd pamiętam w szkole angażowano mnie do przedstawień :D W liceum zrobiłam sobie szkolenie na sztabistkę WOŚPu,więc teraz z roku na rok siedzę w sztabie :] Strasznie dużo frajdy daje mi praca w zespole,a jednocześnie możliwość pomagania innym ^^
7w8/ENTp/ so/sx/sp

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#8 Post autor: Pędzący Bakłażan » niedziela, 16 listopada 2008, 09:17

martuszulyna pisze: chodzę co chwile na jakies warsztay i kursy, no i jeszcze do pracy. najlepsze jest to ze najwieksza satysfakcje sprawia mi, jak udaje mi sie pogodzic wiele spraw w jednym terminie, ogolnie super jak dla mnie, ale innych to wkurza...hmmm ...zazdrośnicy
Właśnie, dlaczego reszta numerków wiecznie zazdrości siódemkom w momentach gdy one aż kipią optymizmem?? Ostatnio kolega mi powiedział, że źle jest pokazywać ciągle że w naszym życiu jest źle(tak jak robi jeden mój kolega, bo o nim była rozmowa), aloe jeszcze gorzej jest pokazywać całemu światu jak jest u MNIE dobrze ;/
A Ja sie pytam dlaczego?????? ;)

Awatar użytkownika
Fenol
Posty: 501
Rejestracja: niedziela, 28 grudnia 2008, 00:23
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: bananolandia

#9 Post autor: Fenol » czwartek, 14 maja 2009, 16:40

Pędzący Bakłażan pisze:A Ja sie pytam dlaczego?????? ;)
bo ludzie najczęściej nie potrafią cieszyć się z małych rzeczy, tym bardziej, gdy widzą szczęście innych to ich coś trafia :?

a to staram się robić co się da - każdy nowy projekt jest dla mnie potencjalnie ciekawy ;)
6w5

Członek - choć pewnie zostanę wkrótce wykopany na zbity pysk - UPS - Unia Piątkowo - Siódemkowa

Awatar użytkownika
atis
Posty: 2789
Rejestracja: czwartek, 23 kwietnia 2009, 20:58
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: różowy balonik

#10 Post autor: atis » czwartek, 14 maja 2009, 19:09

bieganie po sklepach.
xxx xx/xx XXXx
Obrazek

Awatar użytkownika
vhax
Posty: 488
Rejestracja: czwartek, 15 stycznia 2009, 00:38
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Szczecin

#11 Post autor: vhax » sobota, 16 maja 2009, 22:36

ła.. mało czasu mam właściwie ciągle gdzieś biegnę...

- jestem w Samorządzie Studenckim (przez co nie mam czasu studiować właściwie:P) gdzie załatwiamy z Kalafiorkiem milion różnych spraw na minutę.

- jestem w Stowarzyszeniu na skalę Europy. grupa lokalna Szczecin.
- jestem administratorem strony internetowej tego stowarzyszenia
- jestem grafikiem amatorem... robie plakaty ulotki, pomagam w stronach - zajmuje to wiele czasu

- czasem studiuję... jak starczy czasu, bo rzadko się zdarza. wtedy w tydzień, góra dwa zaliczam ćwiczenia i uczę się do egzaminów... nie czuję się skalana nauką poza sesją :P

- porysować sobie lubię też... na wykładach szczególnie :P aczkolwiek nie stanowi mi. lubię zadręczać swoje rysunki detalami :P

wszystko to razem zbierając do kupy nie daje mi często spać po nocach. jestem zmęczona, niedospana, ale poza chwilami kryzysu właściwie chyba szczęśliwa :P

poza tym jak pojawi się coś ciekawego na horyzoncie... nocne wypady do kina, wyjazdy jakieś, wycieczki, propozycje nowych projektów... na wszystko jestem chętna...

to teraz... kiedyś... kółko teatralne, SKSy różnego rodzaju. nie nudziłam się:P

Pędzący >> bo ludzie zazdroszczą nam, ze potrafimy się momentalnie ogarnąć, spiąć pośladki i zrobić to nad czym oni męczyli się dłuuugie dni. a nam się zawsze jakoś udaje, a do tego jeszcze śmiejemy się ze swojej nieudolności i z tego, ze jednak nam się udało :P
7w8

Nie płacz, że coś się skończyło, tylko uśmiechaj się, że Ci się to przytrafiło (Gabriel García Márquez)

Awatar użytkownika
Wespazjan
Posty: 48
Rejestracja: piątek, 11 lutego 2011, 11:24
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Obecnie Warszawa

Re: Jak spożytkowujecie popęd do działania?

#12 Post autor: Wespazjan » wtorek, 3 maja 2011, 17:31

Oj sporo tego. Im więcej mam czasu tym większą ilością rzeczy potrafię się zająć. Zawsze sobie wymyśle co by tu porobić. W praktyce wygląda to tak:
- krav maga
- czytanie historycznych stron internetowych oraz książek
- spotykanie się ze znajomymi
- jazda na rowerze
- czytanie stron internetowych na temat psychologii
- basen
- zjawiska niewyjaśnione
- gotowanie
i napewno jeszcze by się troche tego znalazło.
Oczywiście mam swoje główne zajęcia oraz takie, które wykonuje rzadziej, bądź w sytuacji gdy dysponuje większą ilością czasu.

ODPOWIEDZ