Układ mężczyna a kobieta

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Amelia
Posty: 75
Rejestracja: poniedziałek, 17 grudnia 2007, 22:00
Lokalizacja: Z planety zwanej Ziemia

#16 Post autor: Amelia » wtorek, 26 lutego 2008, 20:05

Druid z Polmosu pisze: A co do latania z kwiatka na kwiatek to znam i te bardzo hulaszcze 7mki które po poznaniu tej jedynej twardo trzymają sie monogami :)
czasem się zdarza.. wyjątek od reguły ;)



eudaimonia
Posty: 11
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 22:31

#17 Post autor: eudaimonia » poniedziałek, 5 maja 2008, 19:32

Epona pisze:to prawda,że siódemki boją się związków?
czują się w nich ograniczone?
Ja boję się związku bo słyszałam o facetach którzy specjalnie chcą wrobić kobietę w pieluchy żeby uwiązać ją przy sobie :roll: Więc szukam kogoś kto chciałby być ze mną dla samego bycia ze mną, bez żadnych poważnych deklaracji - wtedy nie czułabym się ograniczona :)

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#18 Post autor: Gremster » poniedziałek, 5 maja 2008, 19:55

o ja ... takiego czegoś jeszcze nie słyszałem .....
faceci którzy specjalnie chcą wprowadzić kobiety w pieluchy....
toż to feministki robią już wodę z mózgu niektórym....
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

eudaimonia
Posty: 11
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 22:31

#19 Post autor: eudaimonia » poniedziałek, 5 maja 2008, 21:14

Gremster pisze:o ja ... takiego czegoś jeszcze nie słyszałem .....
faceci którzy specjalnie chcą wprowadzić kobiety w pieluchy....
toż to feministki robią już wodę z mózgu niektórym....
Chciałabym wierzyć, że tak jest jak piszesz :)
Ale poznałam już w życiu kilka takich młodych mężatek, które nigdy nie marzyły o małżeństwie i potomstwie. A teraz są "szczęśliwe" bo facet chciał :roll:

Awatar użytkownika
Kamillot
Posty: 91
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2008, 12:49

#20 Post autor: Kamillot » poniedziałek, 5 maja 2008, 21:22

To chyba tylko w Gliwicach takie rzeczy się dzieją.
"Tylko odrobina dzieli szaleństwo od geniuszu"
J. W. Goethe
Obrazek

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#21 Post autor: Emjotka » poniedziałek, 5 maja 2008, 21:36

Gremster pisze: toż to feministki robią już wodę z mózgu niektórym....
Niektórym przynajmniej mają z czego, drogi kolego...
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

eudaimonia
Posty: 11
Rejestracja: środa, 30 kwietnia 2008, 22:31

#22 Post autor: eudaimonia » wtorek, 6 maja 2008, 18:57

Dzięki za pocieszenie :) Mam nadzieję że w końcu poznam kogoś kto nie będzie mnie widział jako żonkę :roll:

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#23 Post autor: Absynt » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 10:05

Pisalem to na forum czworek, ale moze same siodemki cos poradza na temat czworki lekko zauroczonej w siodemeczce ;p
Absynt pisze:Dobra... a ma ktos pomysl jak tu wzniecic ogien w siodemce? :P Chyba za dobry jestem dla niej. Kumpel mi mowi, ze jak zauwazy, ze ma mnie owinietego wokol palca to sie jej znudze i bedzie po ptokach ;P. Na mnie chemia zadzialala i tesknie i te sprawy, a ona mnie troche olewa :P. Cholera mala jedna :D.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#24 Post autor: Gremster » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 10:50

no i kumpel ma 100% racji

metoda na 7 jest taka aby sprawić aby to ona uganiała się za tobą. Czyli baw się z nią i powoduj aby czuła się wyjątkowo przy tobie ale nie rób tego specjalnie dla niej, bo tego nie doceni. Musi czuć że jesteś jej potrzebny. Innego sposobu nie ma.
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#25 Post autor: Absynt » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 16:45

Gremster pisze:no i kumpel ma 100% racji

metoda na 7 jest taka aby sprawić aby to ona uganiała się za tobą. Czyli baw się z nią i powoduj aby czuła się wyjątkowo przy tobie ale nie rób tego specjalnie dla niej, bo tego nie doceni. Musi czuć że jesteś jej potrzebny. Innego sposobu nie ma.
O, zalapalem. Tak wlasnie myslalem sam, tylko troche mi sie namacilo w glowie i czasem postepuje troche inaczej ;].
Troche manipulacji na zazdrosc itp. tez ja przyciaga, zauwazylem ;p.
Moze sobie daruje z nia spotkanie dzisiaj. Niech sama zateskni ;>.
Ta... juz wymyslilem, ze jade znow na plaze z bratem sie pokapac i opalac ;p.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#26 Post autor: Gremster » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 16:57

wydaje mi się że chwyciłeś o co chodzi.... pamiętaj nie poświęcaj jej 100% uwagi. Jeśli jesteś gdzieś z nią a ona nagle przestaje poświęcać ci uwagę to najgorsze co możesz zrobić to czekać aż wróci do ciebie. Odwróćsię od niej również. Zajmij się kimś innym, bądz zrób coś subtelnego aby na powrót skierowała się ku tobie.... jednak zalecam zajęcie się inną osobą (dobrze nawet jeśli by to była dziewczyna) ponieważ zwrócenie uwagi musiało by być na tyle subtelne aby nie było to oczywiste że robisz to ze względu że ona odwróciła się od ciebie, musiało by to najlepiej zaabsorbować ogół towarzystwa.
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#27 Post autor: MartiniB » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 17:09

To wszystko tyczy się nie tylko siódemek, ale kobiet jako ogółu.

Takie małe ostrzeżenie, jakby komuś przyszło do głowy, iż przedstawicielki innych typów prezentują odmienne mechanizmy.

impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#28 Post autor: impos animi » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 17:10

Taka mała offtopowa refleksja:

Jak to różne taktyki trzeba przyjmować do różnych typów :shock:. Gdyby do jakiejś Czwórki facet uderzał w taki sposób, to z mojego punktu widzenia byłby spalony albo w każdym bądź razie z każdym takim 'manipulanckim olewaniem' jego szanse by malały...

Edit:
Martini, a widzisz, jednak się mylisz ;]
Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#29 Post autor: Gremster » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 17:23

rzecz w tym aby robić to nie dając podejrzeń o manipulacje....:) nikt nie lubi być manipulowany :)
a 4 raczej by się też nie zachowała w ten sposób że nagle bez powodu odwróciła by się od adoratora i zajeła jakimś innym, przynajmiej nie świadomie... natomiast 7 robią to nagminie i totalnie nieświadomie.

masz trochę racji MartiniB (bo na prawie każdą kobietę działa zazdrość) jednakże nie całkowitą. Jednak każda kobieta jest inna i np takie działanie kompletnie nie podziałałoby na 1, im należy poświęcić uwagę i "oblatać" że tak sie wyrażę.

Zauważyłem że jednak każdy typ kobiety należy traktować innaczej, pomimo jakiś generalnych zasad.
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#30 Post autor: Absynt » poniedziałek, 2 czerwca 2008, 17:46

Zgadzam sie calkowicie z Gremsterem. Czworke zdobedziesz wykazujac zainteresowanie jej osoba, skupiajac sie na niej i tylko na niej. Mam to przecwiczone ;p. Czworki sa bardzo skupione na sobie i kochaja uwage - to je motywuje. Wreszcie ktos je rozumie!

Z siodemkami jest inaczej, bo je nalezy przywabic zamiast do nich podejsc. To one beda zabiegac o uwage, jesli wyczuja, ze nektar jest slodki ;]. Poza tym ona ma urode, nie sklamac... modelki, wiec wie ile jest "warta". Jak bede jej pokazywal, ze jestem u jej stop, to poszuka sobie czegos innego, co jej bedzie imponowalo, a po co jej taki piesek, ktory sie lasi? :P Dla mnie ta kobieta to wyzwanie i to jest wlasnie swietne :D. W zasadzie to musze grac teraz jakby na jej zasadach... z tym, ze ona nie gra ;P.
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

ODPOWIEDZ