Jak uwieść 7?

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
littlekid
Posty: 6
Rejestracja: niedziela, 29 kwietnia 2007, 00:26
Lokalizacja: inmyworld

Jak uwieść 7?

#1 Post autor: littlekid » piątek, 2 listopada 2007, 19:49

Jak uwieść 7? Co trzeba robić, jak się zachować itd.. ;)



Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#2 Post autor: Gremster » sobota, 3 listopada 2007, 20:17

generalnie to wiesz ciężkie pytanie bo my w gruncie rzeczy wszyscy (7) jesteśmy inni.

podstawowe zasady to:
- być wyzwaniem
- być tajemniczym
- być zagadką

- uzupełnić świetnie zabawe
- dostarczać swojego czynnika indywidualności, inspirować spontany ze swojej strony bądz ze strony 7
- nie zanudzać smętami
- dużo się śmiać
- zanadto nie dokuczać (chodz mile widziane była by obrona na doczepki 7)
- przedewszystkim nie byc za łatwym celem, jednakże nie stwarzać też przeszkód niedoprzebycia.

hmmm to sa chyba generalne zasady
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

CarryMeOn
Posty: 13
Rejestracja: czwartek, 1 listopada 2007, 16:15

#3 Post autor: CarryMeOn » sobota, 3 listopada 2007, 23:05

Jak wyżej zostało napisane :D

Przede wszystkim właśnie być wyzwaniem:) Niech on wie, że się mu podobasz ale niech ma do myślenia (on 7) że jeśli on nic nie zrobi, to nici z tego będą :P
Heh no i tak szczerze mówiąc to trzeba być też atrakcyjnym :P (Tzn. przynajmniej dla mnie 7 osoby nieatrakcyjnie fizyczne, nie są ogólnie zbyt atrakcyjne/mające szanse uwieść/zwrócić uwagę) :P

Awatar użytkownika
beperfect
Posty: 86
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 19:12
Lokalizacja: z mętnych otchłani deperesji

#4 Post autor: beperfect » niedziela, 4 listopada 2007, 00:51

Z moich obserwacji wynika, że by uwieść siódemkę, trzeba być bardzo konsekwentnym. Poza tym, jeśli podłapiesz jej poczucie humoru i będziesz udawać, że śmieszą Cię jej żarty, to możesz mieć nadzieje. Oczywiście musisz się prezentować jakoś.
lepiej mnie zabij
wyrzuć z pamięci
nie dawaj kolejnej szansy

co z tego, że Cie kocham? (4)

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#5 Post autor: Gremster » niedziela, 4 listopada 2007, 09:26

udawanie nie ma szans powodzenia na dłuższą mete. Jeśli zależy ci na poderwaniu na chwilkę to nie ma problemu poudawaj jednak jeśli zależy ci na dłuższym związku to nie ma szans aby ci się udało udawać cały czas i dodatkowo co to za przyjemność kiedy będziesz musiał/musiała udawać kogoś innego - udawać zabawe.....

konsekwencja to jest szczera prawda. Jednolitość i konsekwencja można dodać do cech.

Co do wyglądu... hmm nie będę oszukiwać że nie jest to dla nas ważne, nawet czasami bardzo ważne. Poprostu lepiej się czujemy w otoczeniu osób atrakcyjnych. Jednakże nie jest to czynnik określający wszystko. 7 może zainteresować się drugą osobą która na piewszy rzut oka nie pociąga ją, jednakże to następuje po jakimś czasie kiedy ta osoba swoim zachowaniem zaintryguje i zaciekawi ją.
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
Druid z Polmosu
Posty: 103
Rejestracja: wtorek, 15 maja 2007, 15:13
Lokalizacja: Magiczny krąg Wielkiego Druida Polmosa

#6 Post autor: Druid z Polmosu » niedziela, 4 listopada 2007, 14:58

7mki postrzegają życie jako przyjemności. Wykonują czynności które sprawiają im przyjemność a unikają smutnych i nieprzyjemnych. I tak też uwodzić. Trzeba by 7ka traktowała cię jak przyjemność. Musisz być otwarty i czymś zainteresować 7mke. Może to choćby być rozmowa. Wygląd niestety też jest ważny. Niestety 7mki z brzydulami sie raczej nie zadają a już bardzo rzadko chodzą. Jeśli nie podobasz sie fizycznie 7mce a z nią jesteś to musisz być bardzo wyjątkowy/wa (albo bogaty/ta :) ). Jak już wygląd gra to połowa sukcesu. Mógłbym powiedzieć że 7mki są raczej "łatwe" więc nie potrzeba jakiś specjalnych wymyślnych technik. Choć alkohol sie czasem przydaje (tak by 7mka sie jeszcze bardziej odprężyła :lol: )
"I was excellent. Everybody loved me. I love myself, and I like bums. "
Cardinal Richelieu

Awatar użytkownika
Gaile
Posty: 76
Rejestracja: niedziela, 26 sierpnia 2007, 00:03
Lokalizacja: spod łóżka

#7 Post autor: Gaile » środa, 14 listopada 2007, 13:58

silver_bullet pisze:jak poderwać siedem? :lol:

Upić - zerżnąć - rzucić - - - i pozwolić powrócić
No, prawie, prawie ;D mozna zmienic kolejnosc? (;

Zainteresowac 7ke na tyle, by dlugo pozostawala pod wrazeniem jakiejs osoby - to jest wyzwanie. Byc soba przede wszystkim.
Druid z Polmosu pisze:Jak już wygląd gra to połowa sukcesu. Mógłbym powiedzieć że 7mki są raczej "łatwe" więc nie potrzeba jakiś specjalnych wymyślnych technik. Choć alkohol sie czasem przydaje (tak by 7mka sie jeszcze bardziej odprężyła Laughing )
PFF!
Nie odpowiadam za reszte, ale moim zdaniem trzeba sie niezle nameczyc, by zatrzymac 7ke przy sobie.
Inna sprawa w sytuacjach, gdy 7 chce tylko czegos przelotnego i niezobowiazujacego, zwykla przyjemnosc, pokuse.
"Jesteś jak wódka. Robisz mi dobrze i na długo pozostaję pod Twoim wpływem." (:

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

#8 Post autor: chokureika » środa, 14 listopada 2007, 17:09

...
Ostatnio zmieniony piątek, 16 kwietnia 2010, 18:00 przez chokureika, łącznie zmieniany 1 raz.
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

nudis_verbis
Posty: 325
Rejestracja: sobota, 18 listopada 2006, 10:37

#9 Post autor: nudis_verbis » czwartek, 22 listopada 2007, 17:30

xxx
Ostatnio zmieniony sobota, 17 maja 2008, 12:08 przez nudis_verbis, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

#10 Post autor: chokureika » piątek, 23 listopada 2007, 20:01

...
Ostatnio zmieniony piątek, 16 kwietnia 2010, 18:01 przez chokureika, łącznie zmieniany 1 raz.
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#11 Post autor: Snufkin » wtorek, 12 sierpnia 2008, 00:13

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 13:37 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Katiks
Posty: 582
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 18:39
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Wszechświat!

#12 Post autor: Katiks » wtorek, 12 sierpnia 2008, 11:52

:twisted:

Jeszcze dodam, że ja, jako siódemka, jak już się na kogoś uprę to to trwa, i trwa, i trwa, ale teraz się zastanawiam, czy to nie dlatego, że nie mogłam tego kogoś mieć. Całkiem możliwe. :D
"„Jesteś kobietą o olbrzymiej intuicji i inteligencji. Twój cięty języczek doprowadza mnie do szczytu rozkoszy duchowej. A teraz, walnij tego idiotę tłuczkiem, ukryj zwłoki pod trybunami Hufflepuffu i ucieknijmy razem do twojej wieży”. "

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#13 Post autor: Snufkin » wtorek, 12 sierpnia 2008, 12:49

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 13:35 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Katiks
Posty: 582
Rejestracja: czwartek, 24 lipca 2008, 18:39
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Wszechświat!

#14 Post autor: Katiks » wtorek, 12 sierpnia 2008, 13:45

Ojej, niczego innego tak nie pragnę jak Ciebie. :twisted:

Ale w tym momencie jestem ciekawa co by było, gdybyś spotkał mnie gdzieś, gdziekolwiek, bez tego całego enneagramu, siódemek, czwórek i inncyh, blablabla. :D
"„Jesteś kobietą o olbrzymiej intuicji i inteligencji. Twój cięty języczek doprowadza mnie do szczytu rozkoszy duchowej. A teraz, walnij tego idiotę tłuczkiem, ukryj zwłoki pod trybunami Hufflepuffu i ucieknijmy razem do twojej wieży”. "

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#15 Post autor: Snufkin » wtorek, 12 sierpnia 2008, 13:51

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 13:56 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

ODPOWIEDZ