Jak uwieść 7?

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
angie91
Posty: 170
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2012, 17:14
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Jak uwieść 7?

#271 Post autor: angie91 » wtorek, 8 stycznia 2013, 18:34

silver_bullet pisze:
angie91 pisze:Dodając jeszcze tą całą presję otoczenia, w którym zza każdego rogu wyłaniała się fantastyczność Hitlera spotkanie z takim mężczyzną musiało być dla kobiety prawie że ekstatycznym wydarzeniem. A on pewnie był pusty. No i do tego jeszcze brzydki. Za to wyobrażenie o nim jak najbardziej piękne i pełne. Kojarzy mi się to z idealizacją. To takie czwórkowe.
W tamtych czasach to tak jak teraz dla takiego typowego mohera spotkac samego Jezusa (i poznac go oczywiscie) albo innego proroka.

Ciekaw jestem czy typowe 7 daloby sie poniesc tak ekstatycznemu doznaniu.
Jak by był alkohol to czemu nie :lol: . Chociaż pewnie nie udałoby się mu docenić majestatu Hitlera, złamałoby wszystkie zasady a później uciekłoby ze śmiechem krzycząc: hahaha, O Boże, ale ten Hitler jest brzydki ! :wink:


7w8/3w4
sp/sx

Awatar użytkownika
silver_bullet
Posty: 825
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 13:12
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: jest mało istotna. Liczą sią ludzie.

Re: Jak uwieść 7?

#272 Post autor: silver_bullet » wtorek, 8 stycznia 2013, 19:55

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: baaaaaaaaardzo prawdopodobny scenariusz hahahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
| 7 | ENTp | Kim jestem? |

"Logic will get you from A to B.
Imagination will take you everywhere.”

Albert Einstein

Awatar użytkownika
silver_bullet
Posty: 825
Rejestracja: poniedziałek, 11 czerwca 2007, 13:12
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: jest mało istotna. Liczą sią ludzie.

Re: Jak uwieść 7?

#273 Post autor: silver_bullet » środa, 9 stycznia 2013, 11:23

angie91 pisze:Dodając jeszcze tą całą presję otoczenia, w którym zza każdego rogu wyłaniała się fantastyczność Hitlera spotkanie z takim mężczyzną musiało być dla kobiety prawie że ekstatycznym wydarzeniem. A on pewnie był pusty. No i do tego jeszcze brzydki. Za to wyobrażenie o nim jak najbardziej piękne i pełne. Kojarzy mi się to z idealizacją. To takie czwórkowe.
Ciekaw jestem rowniez czy taki guru bylby w stanie uwiesc siodemke sceptyczna do jego osoby. :roll:
| 7 | ENTp | Kim jestem? |

"Logic will get you from A to B.
Imagination will take you everywhere.”

Albert Einstein

ODPOWIEDZ