Witam na forum

Dyskusje na temat typu 7
Wiadomość
Autor
miklosz33
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 10 marca 2008, 10:20
Lokalizacja: Wałcz

#106 Post autor: miklosz33 » niedziela, 23 marca 2008, 22:15

czesc kimondo :) michał jestem :) juz dwa a jak będzie zespół to u chacha :).mi z tym dobrze- nawete bardzo dobrze!!!niech wszysccy w około my ślą że ja jestem chory- o to chodzi :)
wiesz jakie wtedy można numery robic ???? :)
ja mam do tego renteeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!
i firme prowadze -agencje (jak na razie tylko reklamową:) dorabiam legalnie 1700 zł + 600 renciny2300. tak moge do końca życia , a żeby było śmiesznie to "oni" czasami sami chcą żeby mnie zamkmnąć w szpitalu :) szpital jak szpital jeden lepszy drugi gorszy w jednym można palic w drugim co 2godz i ost. o 21 w jednym obiadekk z zupką super mniamniam - w drugim 2 plasterki konserwy na kolacje i chleba4kromki:(
ale ludzie wszedzie tacy sami - zajebiśći! prawdziwi, bez problemów pieniądza a za to z problemem natężęnia ruchu w niedziele w poludnie (kolo sprawdzal czy pokieruje ruchem sprawniej niz światła:) siedzi tam juz 3 m-ce bo nikt z rodz. go nie chce:(
ale uśmiecha się od rana do wieczora-jego celem zyciowym stało sie NIE WYJSCIE ZE SZPITALA ...i codziennie ma niezłą zabawę z tego ż e ani szpital go nie chce ani rodzina -jedni go z tamtąsd wypychają drudzy wpychają:)
takich egzemplarzy w szpitalu którym byłem było 22 :)
mówię ci mania to fajna rzecz!!!!
kontrolowana oczywiscie (leki wciągam ale z głową)
i ziołowe tez:)
jutro na tydz. wyj. na badania -głowy
zawartość kwasów ser cośtam
badają chyba jak się mają do mnie zwracac ?
pozdro


walcz ras po raz

pirol
Posty: 29
Rejestracja: niedziela, 30 marca 2008, 17:57

#107 Post autor: pirol » piątek, 4 kwietnia 2008, 17:31

dzieńdobry cześć i czołem
witajcie siódemki :)
ja jestem Maciek robiłem test enneagramu 3 razy co miesiąć i ciągle mi wychodziło 7w6 a na forum wszedłem przypadkiem i spodobało mi się i już tu zostane, przynajmniej chwilowo :D

pozdrawiam :)
7w6 ENTj
znajomi o mnie:

"Maćku ty nie masz faz, ja je mam, ty masz odloty"

"poprostu pozytywnie pier***ty człowiek"

:D

martuszulyna
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 21:50

#108 Post autor: martuszulyna » wtorek, 20 maja 2008, 22:03

Witam wszystkie 7 :D Własnie niedawno dowiedzialam sie ze naleze do tego zaszczytnego grona :D pozdrawiam

Qu
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 24 czerwca 2008, 00:19
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#109 Post autor: Qu » wtorek, 24 czerwca 2008, 01:16

No tak - od tego tematu powinienem zacząć xD W sumie go szukałem, ale dopiero teraz na niego trafiłem. Więc witam.

Parę słów o sobie? Pewnie mógłbym napisać o sobie elaborat jak to na osobę o narcystycznych zapędach przystało :P

Marcin, lat zaraz 20, z Krakowa - takie podstawy. W sieci używam nick: qosmo, ale tutaj dla odmiany dałem ostatnio popularne w rozmowie z bliską mi osobą określenie "Qu".
Student Geologii na AGH - troszkę przypadek, ale dość fortunny w skutkach. Raczej nie narzekam, że trafiłem tam gdzie jestem ; ) Był to świadomy wybór, którego nie żałuję.
Osobowość - wyjdzie w praniu, ale napiszę, że czuję się pełnoprawną Siódemką, ze skrzydłem Osiem. Test wykonywałem kilkakrotnie w odstępach kilkumiesięcznych i zawsze wychodziło to samo.
Zainteresowania? Ogólnie geografia, geologia, fantastyka&s-f, manga&anime, historia; od jakiegoś już długiego czasu psychologia/socjologia - enneagram tylko podsycił mój pęd ku tym dziedzinom. Z moich zainteresować to myślę, że można po prostu napisać tak, że lubię (i dużo czasu spędzam) nad zachwycaniem się twórczością ludzi - muzyką, teledyskami, opowiadaniami, artami. Posiadam konta na YouTube, Deviant art, gdzie umieszczone są moje prace (arty, cosplaye i ficki) i jeszcze kilku innych portalach.

Chyba na razie tyle ; )
Zatwardziały 7w8.

Awatar użytkownika
NoMatter
Posty: 1156
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 15:31
Lokalizacja: Polska

#110 Post autor: NoMatter » sobota, 19 lipca 2008, 01:08

Czy przyjmiecie mnie wśród grona 7? xD _^_
"Ludzi g. obchodzi co chciałeś powiedzieć, obchodzi ich to, co usłyszeli."

Awatar użytkownika
Gremster
Posty: 506
Rejestracja: sobota, 25 sierpnia 2007, 13:22
Lokalizacja: Wrocław

#111 Post autor: Gremster » sobota, 19 lipca 2008, 10:47

a właź co nam tam najwyżej cię zignorujemy jak będziesz upierdliwy :D
7w8 - Jeśli żyjesz, musisz wymachiwać rękami i nogami, musisz skakać, ponieważ życie jest odwrotnością śmierci. A zatem, jeśli siedzisz cicho - nie żyjesz. Musisz hałasować, a przynajmiej twoje myśli powinny być głośne, barwne i ożywione

Awatar użytkownika
Sousuke
Posty: 2
Rejestracja: środa, 20 sierpnia 2008, 22:26
Lokalizacja: Mazury

#112 Post autor: Sousuke » środa, 20 sierpnia 2008, 22:39

Witam, byłem wyjątkowo zaskoczony jak Enneagram dokładnie mnie odczytał ;)
Jestem Krzysiek, lat 17.
Pozdrawiam
7w6

Awatar użytkownika
Krycha182
Posty: 3
Rejestracja: sobota, 20 września 2008, 22:35
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

#113 Post autor: Krycha182 » sobota, 20 września 2008, 23:14

Miłe zaskoczenie miałem wrażenie jak by mnie ktoś opisał :D
jestem 7w6 :D :!: :!:
7w6
Jeśli życie ofiaruje ci cytrynę zrób z niej lemoniadę

Awatar użytkownika
Nebesimo
Posty: 10
Rejestracja: czwartek, 25 września 2008, 21:20

#114 Post autor: Nebesimo » czwartek, 25 września 2008, 21:27

Hmm...Post powitalny...Hmm...No to tak: Hej,cześć :D Imię me Iwona,wiek zamazany,bo wcale nie zachowuję się na swój wiek (ho,ho!) ;D Jestem 7w8 i zaglądnęłam na forum,żeby dowiedzieć się czy tylko ja jestem taka dziwna,czy są inni tacy jak ja ;) No,ale widzę,że jest sporo nas,więc tym lepiej :D
Pozdrawiam :)
7w8/ENTp/ so/sx/sp

Awatar użytkownika
Hana
Posty: 10
Rejestracja: wtorek, 30 września 2008, 18:41

#115 Post autor: Hana » wtorek, 30 września 2008, 18:43

7w8, jak większość z was :P
Are you okay? ; FAN-FUCKIN'-TASTIC!

Awatar użytkownika
Amber
Posty: 375
Rejestracja: wtorek, 11 listopada 2008, 20:29
Enneatyp: Entuzjasta

#116 Post autor: Amber » wtorek, 11 listopada 2008, 20:42

Joł tudzież elo elo ;)

Ongiś, dawno temu, zrobiłam sobie test i mi wyszło coś, co w ogóle do mnie nie pasowało - zignorowałam więc enneagram całkowicie. Aż do wczoraj, kiedy to powtórzyłam całą tę zabawę. Omajgad, przecież ja jestem siódemką! Jak ulał, no po prostu jak ulał! Okazało się, że opis 7w8 pasuje do mnie tak w 99,9%, co rozpaliło mnie i podnieciło, bo dotąd trudno mi było ubrać swą osobowość w zrozumiałe dla kogokolwiek słowa ;) A później jeszcze przejrzałam temat o uwodzeniu siódemek i miałam ochotę podpisać się pod prawie wszystkim, co napisał w danym temacie niejaki Gremster. I tak oto wyglądało moje nawrócenie się i uwierzenie :P

A tam troszeczkę poważniej, to witam, może zagrzeję tu miejsce, a może zaraz mi się znudzi :) Tak czy inaczej - dzień dobry :)
Obrazek

Nie wyrywam ósemek.

Awatar użytkownika
Pędzący Bakłażan
VIP
VIP
Posty: 2637
Rejestracja: sobota, 15 listopada 2008, 21:44

#117 Post autor: Pędzący Bakłażan » niedziela, 16 listopada 2008, 14:45

Mimo, że parę postów napisałem już w innych tematach to czas na oficjalne powitanie:
Uwaga to teraz nastąpi własnie - Hej wszystkim ;)

Jak mi sie za moment nie znudzi to popisze z Wami tutaj troche. Takie rozmowy nieprowadzące do niczego są bardzo fajne ;)

Awatar użytkownika
Shironeko
Posty: 174
Rejestracja: czwartek, 20 listopada 2008, 11:36
Lokalizacja: że znowu?

#118 Post autor: Shironeko » czwartek, 20 listopada 2008, 13:47

Witajcie nieznajomi przyjaciele spod epikurejskiej gwiazdy.
7w8 (~)
When I woke up tonight I said
I'm gonna make somebody love me
And now I know, I know that it's you
You’re lucky, lucky, you're so lucky!!

Awatar użytkownika
monis
Posty: 78
Rejestracja: piątek, 26 grudnia 2008, 00:36
Lokalizacja: stąd ;)

#119 Post autor: monis » niedziela, 28 grudnia 2008, 22:53

Ja też już coś tu skrobałam, nie chciałam tak bezczelnie się przywitać, napisać jednego posta i zwiać. Teraz mogę, bo po kilku dniach pisanie tutaj (jeszcze) mi się nie znudziło ;)
Typowa 7w8, typowa studentka w typowym studenckim mieście, typowa Pani i Władczyni która typow coś zmajstruje i równie typowo zniknie ;) Nie piszę nic więcej, bo drżę w obawie przed inwigilacją, poza tym nie ma nic stałego, oprócz zmian ;) Dobry wieczór ;)[/img]
Obrazek

mi się nie wydaje, że jestem nie wiadomo kim. ja JESTEM nie wiadomo kim ;)

'Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno, gdy umrzesz'

Awatar użytkownika
boogi
Pan Admin
Pan Admin
Posty: 5875
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 22:48
Enneatyp: Perfekcjonista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

#120 Post autor: boogi » niedziela, 28 grudnia 2008, 23:25

2 dni to dla Siódemki jest kilka dni i w domyśle "długo"? :shock:

O kurczę, z mojego punktu widzenia jest tak, że uważam iż dopiero zaczynam wgryzać się w forum; poza tym jeszcze nie dotarłem do działu "przywitaj się" :lol:
"Jeśli chcesz ze mną rozmawiać, zdefiniuj terminy których używasz."
- Voltaire

>> bardzo dziwny link <<

Affects / Hornevian / Harmonic / Trifix

ODPOWIEDZ