Jakie kobiety lubią panowie 6?

Dyskusje na temat typu 6
Wiadomość
Autor
impos animi
VIP
VIP
Posty: 2251
Rejestracja: sobota, 24 marca 2007, 17:09
Lokalizacja: z nikąd

#31 Post autor: impos animi » piątek, 27 czerwca 2008, 00:35

Poukładana, dobrze wychowana
Hmm, a dopuszczasz bekanie na przykład? ;p


Czy zdanie okrągłe wypowiesz,
czy księgę mądrą napiszesz,
będziesz zawsze mieć w głowie
tę samą pustkę i ciszę.

Awatar użytkownika
Skowron
Posty: 41
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#32 Post autor: Skowron » piątek, 27 czerwca 2008, 00:38

Ja już mam swój ideał:D Tak jak wcześnie wspominałem mój ideał piękna = z wyglądu Ania Bosak + charakter Calleigh Duquesne (fikcyjna bohaterka grana przez Emily Procter w serialu CSI Miami. !!!SIC, fikcyjna- nie ma ideałów:()
I will success... or die trying | 6w5

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#33 Post autor: yusti » piątek, 27 czerwca 2008, 09:21

.
Ostatnio zmieniony niedziela, 10 października 2010, 09:19 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Prowokacja
Posty: 519
Rejestracja: niedziela, 3 lutego 2008, 18:02
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Lodz
Kontakt:

Re: Jakie kobiety lubią panowie 6?

#34 Post autor: Prowokacja » niedziela, 29 czerwca 2008, 18:22

Jakie kobiety lubia panowie 6?
Niech zgadne. Takie, które mają to coś?
chyba jestem bezskrzydłową 6 a myślałam, że w7...
sp/sx

Awatar użytkownika
Absynt
VIP
VIP
Posty: 3178
Rejestracja: środa, 25 kwietnia 2007, 13:53

#35 Post autor: Absynt » wtorek, 2 września 2008, 23:48

yusti pisze:boże...wy to traktujecie jak szukanie zwierzątka do zabawy...małe kruche niby inteligentne ale żeby się zmanipulowac dało...

jakie to wszytsko przewidywalne!

a ludzie myślą ze ja mam paranoję...ja tlyko fakty SZCZERZE bez ogórek wygarniam co się wszyscy wstydza przyznac jak jest naprawdę.

a ten ostatni gośc entp i chcepotulna nudną owieczkę infj?! żałosne.
isfp-dual Szura...jest cieplusia ale czy poukładana i taka potulna? watpię. isfp to tylko hedonizm w głowie. nic nie budowac tylko tu i teraz korzystac, wyciskac jak cytrynę.
Ty sie znasz na ludziach jak to sie znaja na nich cytryny.
A ENTp sa super. Spotkalem taki prawie ideal. Tylko jedno w niej dla mnie nie pasowalo. So/sp, a kobieta dla mnie musi byc sx! 8)
6w7 sx/so EIE

Zycie to samospelniajaca sie przepowiednia.

Awatar użytkownika
BlackRose
Posty: 128
Rejestracja: wtorek, 10 stycznia 2012, 17:21
Enneatyp: Obserwator

Re:

#36 Post autor: BlackRose » piątek, 29 marca 2013, 15:03

Są tu jeszcze panowie -6?
Z tego, co było napisane wcześniej, wynika, że lubicie kobiety chmurne, introwertyczki, poukładane, niezbyt rozrywkowe...
Może ktoś jeszcze się wypowie?bardzo mnie to ciekawi ostatnio 8-)
5w4

Mirabelka250
Posty: 192
Rejestracja: piątek, 26 października 2012, 22:01
Enneatyp: Lojalista

Re: Jakie kobiety lubią panowie 6?

#37 Post autor: Mirabelka250 » piątek, 29 marca 2013, 18:40

Nie jestem facetem, ale z tego co obserwowałam, to lubią właśnie takie spokojne...
6w5, LII

Awatar użytkownika
Skowron
Posty: 41
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Re:

#38 Post autor: Skowron » piątek, 29 marca 2013, 18:47

Mirabelka ma sporo racji. Raczej spokojne. Choć bez przesady, od czasu do czasu można zaszaleć:)

@BlackRose: Jak spojrzysz w górę tego wątku zobaczysz, że nie było mnie tutaj 7 lat. Wiele się u mnie zmieniło a zarazem wiele zostało takie same. Nie mam już jakiegoś silnie sprecyzowanego ideału. Z drugiej strony na pewno lepiej wiem czego bym oczekiwał od kobiety a co by mnie od niej odrzucało. I jakoś dziś mając prawie 26 lat nadal jestem bez kobiety z którą mógłbym spędzić całe życie. Zaczynam się zastanawiać nad zostaniem singlem:) Mam trochę staroświeckie zasady. Na przykład nie pasują mi tatuaże czy piercing które teraz są modne. Gdy pisałem ostatni komentarz znałem jedną dziewczynę która mi pasowała. Do dziś mam z nią kontakt. W przyszłym roku weźmie ślub. Nie ze mną niestety;) Ale co ciekawe z tym samym facetem z którym jest od 8 lat. Jak widać prawidłowo oceniłem jej wierności i wartość w związku. Wiem czego chcę. Po niej na przestrzeni tych lat poznałem jeszcze dwie interesujące kobiety. Jedna też zajęta poważnym zwiazkiem... Druga cóż... długo o nią walczyłem.. ceni mnie i lubi moje towarzystwo jako przyjaciela, ale niestety z jej strony nie chce zaiskrzyć a co ciekawe sama podobnie nie może znaleźć właściwego faceta i ma spore wymagania. Aktualnie w moim wieku, wszelkie kobiety które hipotetycznie są wartościowe (dla mnie) są w stałych związkach lub po ślubie - przynajmniej wg rachunku prawdopodobieństwa;) Dziś praktycznie uważam, że znalezienie partnerki dla mnie to jest trafienie "6" w totka. Ironia losu, że jestem właśnie szóstką. Jeśli ciekawią Cię szóstki i jesteś na FB który wtedy w Polsce praktycznie nie istniał to jestem do Twojej dyspozycji:) Z chęcią poznam każdą kobietę którą interesuje mocne 6w5:) Nie zmieniło się to mimo upływu lat.
I will success... or die trying | 6w5

Awatar użytkownika
Skowron
Posty: 41
Rejestracja: środa, 15 listopada 2006, 23:56
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakie kobiety lubią panowie 6?

#39 Post autor: Skowron » piątek, 29 marca 2013, 19:24

7 lat licząc od założenia konta... przy komentarzu jest inna data. Spojrzałem na tą złą i teraz się zorientowałem;P Ale to taka mała errata i mało istotna w sumie. Bo ten mój stan podobny jest od nawet więcej niż 7 lat.
I will success... or die trying | 6w5

ODPOWIEDZ