5 i 8 jako para?

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
urikedi
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 24 lipca 2015, 16:22
Enneatyp: Obserwator

Re: 5 i 8 jako para?

#121 Post autor: urikedi » poniedziałek, 23 maja 2016, 21:36

Shavira pisze:Ja bym nie mieszała do tego socjoniki, bo zarówno znane mi Piątki (SLI, LSI, ILI, LII), jak i Ósemki (LSE, SLE, EIE) reprezentują całą gamę postaw erotycznych. Co prawda nie znam Ósemki infantyla, ale wychodzę z założenia, że nie jest to niemożliwe (ILE?).
Widziałam gdzieś na forum wykresiki i lwia część piątek była jednym z inflantylnych typów, nie pamiętam którym tho D:
jeden z forumowiczów też mnie o tym zapewniał
Ale skoro tak mówisz
niewiemnieznamsięnicniemówiłam :shifty:


5w4 so/sx
INTP
INFj(EII)
https://www.facebook.com/askehyhy/ <----tu rysuję

Awatar użytkownika
sjofh_ystad
Posty: 620
Rejestracja: poniedziałek, 2 kwietnia 2012, 23:44
Lokalizacja: Nowhere dense ideal / Heart of Darkness

Re: 5 i 8 jako para?

#122 Post autor: sjofh_ystad » poniedziałek, 23 maja 2016, 21:37

Ludki drogie, jeśli będziecie mieszać socjonikę do wszystkich możliwych tematów, zrobi się nam zaraz 2 forum o socjo :) Sami zresztą widzicie, jak to łatwo skontrować, przeważnie tak będzie... Wiem, że akurat ja jestem jednym z przodujących socjospamerów, ale mimo wszystko staram się to robić w jakichś ramach.
Nie przeczę, tego typu rozkminy ennea są trudniejsze, bo tu nie ma ładnie porozpisywanych matematycznie (złudzenie trochę!) relacji, system skupia się na jednostce. I to na bardzo wewnętrznych i pośrednich mechanizmach tej jednostki, co może objawiać się na zewnątrz w różny sposób. Mimo wszystko jednak...

Awatar użytkownika
Feminazi
Posty: 39
Rejestracja: poniedziałek, 29 lutego 2016, 21:55
Enneatyp: Obserwator

Re: 5 i 8 jako para?

#123 Post autor: Feminazi » poniedziałek, 23 maja 2016, 21:50

Widziałam gdzieś na forum wykresiki i lwia część piątek była jednym z inflantylnych typów, nie pamiętam którym tho D:
jeden z forumowiczów też mnie o tym zapewniał
Pssst! Chodzi ci pewnie o LII :D Owszem, z tego co kojarzę, to dość Piątkowymi socjotypami są LII i ILI, co nie zmienia faktu, że zdarzają się często inne socjotypy.
Bażantowo nadal walczy!
Shavira pisze:Jak nie rzucasz hejtami to jesteś serio pomocna.
_____
5w6 sx/sp

Awatar użytkownika
urikedi
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 24 lipca 2015, 16:22
Enneatyp: Obserwator

Re: 5 i 8 jako para?

#124 Post autor: urikedi » poniedziałek, 23 maja 2016, 23:30

sjofh_ystad pisze:Ludki drogie, jeśli będziecie mieszać socjonikę do wszystkich możliwych tematów, zrobi się nam zaraz 2 forum o socjo :) Sami zresztą widzicie, jak to łatwo skontrować, przeważnie tak będzie... Wiem, że akurat ja jestem jednym z przodujących socjospamerów, ale mimo wszystko staram się to robić w jakichś ramach.
Nie przeczę, tego typu rozkminy ennea są trudniejsze, bo tu nie ma ładnie porozpisywanych matematycznie (złudzenie trochę!) relacji, system skupia się na jednostce. I to na bardzo wewnętrznych i pośrednich mechanizmach tej jednostki, co może objawiać się na zewnątrz w różny sposób. Mimo wszystko jednak...
Kiedy dopiero odkrywam coś nowego to mam niestety skłonność do wciskania powiązań gdzie się da, przepraszam D:
5w4 so/sx
INTP
INFj(EII)
https://www.facebook.com/askehyhy/ <----tu rysuję

ODPOWIEDZ