Czego słuchacie?

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
Dziabajdla
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 20:55
Enneatyp: Obserwator

Re: Czego słuchacie?

#361 Post autor: Dziabajdla » poniedziałek, 27 sierpnia 2018, 21:27

Moja przygoda z muzyką zaczęła się, gdy miałam 7 lat. Do tamtej pory słuchałam jedynie piosenek o wesołych krasnalach tudzież zwierzakach. Nie słuchałam radia, bo nie wiedziałam, że takie coś istnieje (zawdzięczałam to rodzicom), z płyt w grę wchodziły ww krasnale, Internet wtedy zaczynał być popularny. Pamiętnego dnia po raz pierwszy przez przypadek w radio-odtwarzaczu wcisnęłam przycisk RADIO i zaczęła lecieć piosenka, z której wychwyciłam wers ,,I kiss the girl and I like it". Chodziłam do przedszkola z angielskim, więc od razu przetłumaczyłam sobie w głowie i byłam zdziwiona, ponieważ osoba która to śpiewała miała damski głos, a przecież wiadomo, że tylko panowie całują panie. Więc zaczynając od pamietnej piosenki, rozpoczęła się moja przygoda z muzyką. Jako, że lubię spróbować roznych rzeczy, słuchałam różnej muzyki (włącznie z wszelaką muzyka elektroniczna, tylko hip-hop omijałam szeroką drogą), ale i tak moja dusza przylgnela pierwej do muzyki klasycznej następnie rockowej.
Dwa ulubione zespoły to SOAD, Illusion. A z artystów ostatnio odkryłam Misty Edwards. Całkiem ciekawa muzyka i przesłanie. :)



ODPOWIEDZ