Predyspozycje zawodowe Piątek

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#106 Post autor: Maro » środa, 16 kwietnia 2008, 19:41

a wlasnie ze wbrew pozorom i tylko z mojej obserwacji wynika ze potrzebujecie szefa. ale moze znalam pomylaona piatke:P


8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

fazimodo
Posty: 269
Rejestracja: wtorek, 26 lutego 2008, 08:22

#107 Post autor: fazimodo » środa, 16 kwietnia 2008, 20:24

ja potrzebuje szefa, bo inaczej będę się opieprzał koncertowo...
5w4; INTp podtyp ekspert

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#108 Post autor: Maro » środa, 16 kwietnia 2008, 20:51

juz masz jedengo mozesz mi mowic Mistrzu....
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

ewanna2409
Posty: 98
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 15:42
Enneatyp: Obserwator

#109 Post autor: ewanna2409 » środa, 16 kwietnia 2008, 21:28

A ja nie chcę mieć szefa który będzie mi mówił kiedy mam pracować. Chcę pracować kiedy to ja o tym zdecyduje tzn kiedy będę miała ochotę :D . Wiadomo, że pracę trzeba wykonać i dlatego napisałam że fajnie jest pracować w swoim tempie i w swoim terminie :D
5w4, INTJ

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#110 Post autor: Maro » czwartek, 17 kwietnia 2008, 08:02

ewanna2409 pisze:A ja nie chcę mieć szefa który będzie mi mówił kiedy mam pracować. Chcę pracować kiedy to ja o tym zdecyduje tzn kiedy będę miała ochotę :D . Wiadomo, że pracę trzeba wykonać i dlatego napisałam że fajnie jest pracować w swoim tempie i w swoim terminie :D
a co Ty tam wiesz Mala....
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

ewanna2409
Posty: 98
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 15:42
Enneatyp: Obserwator

#111 Post autor: ewanna2409 » czwartek, 17 kwietnia 2008, 10:01

Ej :) a co Ty taki ważny? :) masz zadatki na szefa czy nim jesteś? :)
5w4, INTJ

Awatar użytkownika
Maro
Posty: 855
Rejestracja: piątek, 11 kwietnia 2008, 09:17

#112 Post autor: Maro » czwartek, 17 kwietnia 2008, 10:24

jestem z natury i nic w tym zlego....
8w7
ta szklanka MOZE byc pełna do połowy.

ewanna2409
Posty: 98
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 15:42
Enneatyp: Obserwator

#113 Post autor: ewanna2409 » czwartek, 17 kwietnia 2008, 11:00

To tak jak każdy...nie ma się czym chwalić.. :D
5w4, INTJ

Awatar użytkownika
M.
Posty: 1196
Rejestracja: czwartek, 31 stycznia 2008, 20:31
Kontakt:

#114 Post autor: M. » czwartek, 17 kwietnia 2008, 12:52

Wiem,że mogłabym być szefem, ale jestem na to za leniwa. Za bardzo tez cenię sobie swój prywatny czas. Z moich zawodowych doświadczeń wynika, że chciałabym mieć szefa, którego by prawie nigdy nie było w pobliżu, najlepiej niech ma gabinet gdzieś w innym skrzydle budynku, albo niech w terenie lata. Niech mi nie mówi co mam robić, niech mi nie stoi nad głową, jeśli krytyka to rzadka, konstruktywna, podana na zasadzie porady i kumpelskim tonem :wink: I to powinien być ktoś na równi ze mną, źle się dogaduję z ludźmi starszymi, którzy patrzą wtedy na mnie jak na gówniarę. I niech docenia moje pomysły i mnie chwali, wtedy jestem efektywniejsza i nawet, nawet jest szansa, że trochę swoją pracę polubię. Chyba ogłoszę casting na ten chodzący ideał :D
Najbardziej nie lubię widzieć w roli szefa osób, które kompletnie się do tego nie nadają. Automatycznie przestaję ich szanować, szybko mam na pieńku z kimś takim, podważam jego decyzje, kpię w żywe oczy i szukam innej pracy :?
5w4, sp/sx
EII

ewanna2409
Posty: 98
Rejestracja: środa, 16 kwietnia 2008, 15:42
Enneatyp: Obserwator

#115 Post autor: ewanna2409 » czwartek, 17 kwietnia 2008, 13:47

M. pisze:Wiem,że mogłabym być szefem, ale jestem na to za leniwa. Za bardzo tez cenię sobie swój prywatny czas. Z moich zawodowych doświadczeń wynika, że chciałabym mieć szefa, którego by prawie nigdy nie było w pobliżu, najlepiej niech ma gabinet gdzieś w innym skrzydle budynku, albo niech w terenie lata. Niech mi nie mówi co mam robić, niech mi nie stoi nad głową, jeśli krytyka to rzadka, konstruktywna, podana na zasadzie porady i kumpelskim tonem :wink: I to powinien być ktoś na równi ze mną, źle się dogaduję z ludźmi starszymi, którzy patrzą wtedy na mnie jak na gówniarę. I niech docenia moje pomysły i mnie chwali, wtedy jestem efektywniejsza i nawet, nawet jest szansa, że trochę swoją pracę polubię. Chyba ogłoszę casting na ten chodzący ideał :D
Najbardziej nie lubię widzieć w roli szefa osób, które kompletnie się do tego nie nadają. Automatycznie przestaję ich szanować, szybko mam na pieńku z kimś takim, podważam jego decyzje, kpię w żywe oczy i szukam innej pracy :?

To tak jak ja :lol: , szef mnie wkurza,nie zgadzam się z nim, nie widzę sensu danej pracy to przeciwstawiam się i.....często rezygnuję z pracy.Najlepiej pracować we własnym tempie i wtedy kiedy ma się ochotę :lol:
5w4, INTJ

Dinka
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 12:48

#116 Post autor: Dinka » piątek, 1 sierpnia 2008, 11:45

A co myślicie o zawodzie policjanta lub strażnika wieziennego dla typu 5. Głownie ze względu na opanowanie i małą emocjonalnośc. Wiem, że wymaga w pewien kontaktów z ludźmi, ale nie wymaga nawiązywania z nimi więzi emocjonalnej, taki dystans do ludzi chyba w tym zawodzie jest potrzebny

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

#117 Post autor: NoLeader » piątek, 1 sierpnia 2008, 11:57

Ja akurat nie usuwałam tego, ale Twój post jest w koszu, możesz sobie przekleić tutaj. M.

...
Ostatnio zmieniony piątek, 1 sierpnia 2008, 13:21 przez NoLeader, łącznie zmieniany 3 razy.

Awatar użytkownika
wujek
Posty: 80
Rejestracja: środa, 20 lutego 2008, 14:41

#118 Post autor: wujek » piątek, 1 sierpnia 2008, 12:26

A co myślicie o zawodzie policjanta
Policja jest jak najbardziej potrzebna w Polsce, chociaż ja mam mieszane uczucia do tego urzędu. W życiu nie chciałbym żeby ktoś do mnie mówił: "ty psie". Znam wiele osób, które w życiu nie poszłyby zgłosić sprawy na Policję, nawet wtedy gdy zostałyby skopane/okradzione etc. Słyszałem o wielu osobach, do których przylgnęło drugie imię- FRAJER, tylko dlatego, że zgłosiły nadużycie na Policję, bo zostały skrojone z komórki. W moim odczuciu Policja mogłaby być bardziej skuteczna.
Chwała Wszystkim Dobrym Policjantom :P
A co myślicie o zawodzie (...) strażnika wieziennego dla typu 5. Głownie ze względu na opanowanie i małą emocjonalnośc. Wiem, że wymaga w pewien kontaktów z ludźmi, ale nie wymaga nawiązywania z nimi więzi emocjonalnej, taki dystans do ludzi chyba w tym zawodzie jest potrzebny
W teorii może Piątka nadawałaby się na strażnika więziennego, ale rzeczywistość jest inna zupełnie. Chyba nie zdajesz sobie sprawy co się dzieje w więzieniach? Życie GADÓW (czyli strażników więziennych :roll: ) nie jest takie kolorowe. Ja nie siedziałem w więzieniu, jednak w małej części wiem co tam się dzieje. To nie jest miejsce dla Piątki, prędzej dla Ósemki. W więzieniu ten ma rację kto jest silniejszy.

Dinka
Posty: 14
Rejestracja: poniedziałek, 21 lipca 2008, 12:48

#119 Post autor: Dinka » piątek, 1 sierpnia 2008, 12:35

NoLeader pisze:Fajnie jakby moderator przeklejał WSZYSTKIE posty, łączcie z moim

Ja akurat nie usuwałam tego, ale Twój post jest w koszu, możesz sobie przekleić tutaj. M.
Mojego postu też moderator nie przeklejał. Sama napisałam go drugi raz tutaj, więc ty też możesz zrobić to samo

ewutek: Postów na tym Forum przeklejać się nie da, więc musicie 1) sprawdzać listę tematów przed założeniem nowego wątku, lub post factum 2) kopiować to co zostało wy-Kosz-owane.

Awatar użytkownika
Raskal
Posty: 327
Rejestracja: poniedziałek, 12 marca 2007, 03:13

#120 Post autor: Raskal » piątek, 1 sierpnia 2008, 13:29

...
Ostatnio zmieniony czwartek, 21 sierpnia 2008, 23:25 przez Raskal, łącznie zmieniany 1 raz.
"Kiedy za długo patrzysz w otchłań, otchłań zaczyna patrzeć na Ciebie"
Friedrich Nietzsche

ODPOWIEDZ