Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

Dyskusje na temat typu 5
Wiadomość
Autor
Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#76 Post autor: Snufkin » wtorek, 1 maja 2012, 16:39

muahahaha pisze:Zwróć tylko uwagę na procent dziewczyn zainteresowanych facetem starszym (powyżej 20 lat). jak ma forsę to lecą, jak nie to nie.
Stare i młode lecą na kasę, stare nawet bardziej bo są już doświadczone i cenią realizm a nie tors DiCaprio na ścianie.
muahahaha pisze:Nie wmówisz mi, że taki facet jest zainteresowany czymkolwiek poza seksem.
Wiesz w tym wieku faceci często są już na etapie "mogę ale nie chcę". Najwyższy poziom DHEA jest u kolesia 25 letniego później sukcesywnie spada. Generalnie facet 40 letni więcej poświęca myślom o jedzeniu niż kopulacji, która zresztą nie dostarcza mu już nawet takiej przyjemności jak dawniej. Traktowanie ich jak seksualnych ogierów jest błędne i fakt, że niejaki Kuba Wojewódzki ma ciągle nową dziewczynę na Pudelku jest raczej wyjątkiem potwierdzającym regułę..
muahahaha pisze:Jeżeli facet chce młodą ładną, to nie wiem czemu dziewczyna miałaby chcieć starego.
Nie wiem dlaczego, to chyba kwestia subiektywna ale podejrzewam, że niektórzy potrafią być jeszcze dla nich atrakcyjni, nie tylko finansowo.


5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Riviette
Posty: 405
Rejestracja: niedziela, 29 października 2006, 13:09
Enneatyp: Lojalista

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#77 Post autor: Riviette » wtorek, 1 maja 2012, 16:42

A ja nie rozumiem, czemu nazywacie 40-latków ludźmi starymi.
6w5, IEI

Awatar użytkownika
angie91
Posty: 170
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2012, 17:14
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#78 Post autor: angie91 » wtorek, 1 maja 2012, 19:40

To, że jedzenie interesuje ich bardziej niż seks akurat zauważyłam ostatnio sama na jednym przypadku, więc zdecydowanie potwierdzam. No, ale niektórzy ciągle próbują nie wypaść z formy.
7w8/3w4
sp/sx

muahahaha
Posty: 365
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2011, 18:27

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#79 Post autor: muahahaha » środa, 2 maja 2012, 13:53

jako znawczyni ewolucji chyba to powinna rozumieć
no dobra, fakt może coś w tym jest.
(ale, kiedyś gdzieś czytałam) że jak facet jest po 40 i nie ma żony ani dzieci, to coś jest z nim nie tak. Chyba, że ma i po prostu chce się jeszcze bardziej rozmnożyć.
tors DiCaprio na ścianie.......Kuba Wojewódzki
są paskudni, fuj (nadają się na mój koszmar senny)
A ja nie rozumiem, czemu nazywacie 40-latków ludźmi starymi
Nie nazywam, chodziło mi o 'różnicę' wieku. Ale przyznam, że jak miałam 20 lat, to uważałam 40 latka za starucha (żeby nie było, teraz mi się zmieniło)

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#80 Post autor: Elkora » środa, 2 maja 2012, 14:52

Trzeba być chyba dość chciwym żeby zakładać ze dorosły czlowiek nie może zainteresować młodej dziewczyny niczym poza kasą. :lol:
Z samotnym facetem nic nie musi być nie tak, porostu czasem się tak układa, może nie chciał łapać się byle czego jak większość ludzi i był na tyle rozsądny ze kupował prezerwatywy o czym gówniarze często zapominają. Coś nie tak to jest z facetem który w wieku 22 lat zakłada rodzinę
Obrazek

Awatar użytkownika
szpilka
Posty: 46
Rejestracja: niedziela, 11 marca 2012, 22:00
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#81 Post autor: szpilka » środa, 2 maja 2012, 15:41

muahahaha pisze:(ale, kiedyś gdzieś czytałam) że jak facet jest po 40 i nie ma żony ani dzieci, to coś jest z nim nie tak. Chyba, że ma i po prostu chce się
Elkora pisze: Coś nie tak to jest z facetem który w wieku 22 lat zakłada rodzinę
A ja myślę, że z Waszymi poglądami jest coś nie tak... ;p
Nie rozumiem, dlaczego macie takie ograniczone spojrzenie na związki. Przecież zdarzają się faceci, którzy żenią się bardzo młodo, uwielbiają dzieci, chcą mieć ich dużo i jak najszybciej, mają swoją ukochaną kobietę, z którą chcą spędzić resztę życia itp. Co w tym dziwnego? Jeśli założenie rodziny go uszczęśliwi, to nie wiem na co ma czekać. A jeżeli chodzi o wpadki, to zdarzają się one nawet 'najlepszym' i to też nie jest powód do pisania, że z kimś jest 'coś nie tak'.
A co do czterdziestek - kto niby powiedział, że facet musi sobie znaleźć kobietę na stałe i ją zapłodnić przed skończeniem 40rż? To jakieś głupie, niepisane normy społeczne... Każdy jest jednostką indywidualną, robi tak jak mu się podoba, tak, żeby jemu było dobrze. 'Coś nie tak' byłoby z mężczyzną, który uległby presji otoczenia, ożenił się z kimś na siłę, a później skakał z kwiatka ma kwiatek... To, że ktoś preferuje stan wolny od uwiązanego łańcuchem małżeńskim nie jest wg mnie niczym nienormalnym. Każdy ma własne potrzeby, które niekoniecznie muszą się pokrywać z myśleniem większości. Róbmy tak, żeby nam było dobrze.

Wracając do głównego tematu, mam do dodania tylko jedno słowo - oryginalnych.
"Who cares what psychiatrists write on walls?"
5w6

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#82 Post autor: Snufkin » środa, 2 maja 2012, 16:35

Wyszło szydło z worka Elkora lubi rozsądnych panów w średnim wieku lubiących kupować prezerwatywy. Trzeba było tak od razu.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
angie91
Posty: 170
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2012, 17:14
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#83 Post autor: angie91 » środa, 2 maja 2012, 17:44

szpilka pisze:
muahahaha pisze:(ale, kiedyś gdzieś czytałam) że jak facet jest po 40 i nie ma żony ani dzieci, to coś jest z nim nie tak. Chyba, że ma i po prostu chce się
Elkora pisze: Coś nie tak to jest z facetem który w wieku 22 lat zakłada rodzinę
A ja myślę, że z Waszymi poglądami jest coś nie tak... ;p
Nie rozumiem, dlaczego macie takie ograniczone spojrzenie na związki. Przecież zdarzają się faceci, którzy żenią się bardzo młodo, uwielbiają dzieci, chcą mieć ich dużo i jak najszybciej, mają swoją ukochaną kobietę, z którą chcą spędzić resztę życia itp. Co w tym dziwnego? Jeśli założenie rodziny go uszczęśliwi, to nie wiem na co ma czekać. A jeżeli chodzi o wpadki, to zdarzają się one nawet 'najlepszym' i to też nie jest powód do pisania, że z kimś jest 'coś nie tak'.
A co do czterdziestek - kto niby powiedział, że facet musi sobie znaleźć kobietę na stałe i ją zapłodnić przed skończeniem 40rż? To jakieś głupie, niepisane normy społeczne... Każdy jest jednostką indywidualną, robi tak jak mu się podoba, tak, żeby jemu było dobrze. 'Coś nie tak' byłoby z mężczyzną, który uległby presji otoczenia, ożenił się z kimś na siłę, a później skakał z kwiatka ma kwiatek... To, że ktoś preferuje stan wolny od uwiązanego łańcuchem małżeńskim nie jest wg mnie niczym nienormalnym. Każdy ma własne potrzeby, które niekoniecznie muszą się pokrywać z myśleniem większości. Róbmy tak, żeby nam było dobrze.

Wracając do głównego tematu, mam do dodania tylko jedno słowo - oryginalnych.
Zgadzam się. Tak samo jest z kobietami. Fakt, że ma 40 lat i nigdy nie była mężatką wcale nie znaczy o tym, że nikt jej nie chciał (nawet jeżeli uważa się ją za niezbyt atrakcyjną) ani też tego, że chciała być wieczną singielką.
7w8/3w4
sp/sx

Awatar użytkownika
Elkora
Posty: 2569
Rejestracja: poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 13:24
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraina pieczonych gołąbków

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#84 Post autor: Elkora » środa, 2 maja 2012, 19:14

Snufkin pisze:Wyszło szydło z worka Elkora lubi rozsądnych panów w średnim wieku lubiących kupować prezerwatywy. Trzeba było tak od razu.
:lol: weźmiesz mnie na zakupy?
Chodzi o to ze nie pojmuje jak można się władować w szambo małżeństwa w tak młodym wieku. Moja matka miała z 18 lat, chciała mieć dzieci ->oczywiście ze żałuje. Wszyscy głupieją imprezują uczą się a ty na każdą decyzje musisz nanosić poprawkę ze masz małe pasożytnicze stworzenie do wyżywienia, które sra ślini się i płacze a pozbycie się go nie jest akceptowane społecznie. Jak ktoś się ładuje w to z własnej woli to jest dziwny. Poza tym w tym wieku niewiele osób jest w stanie temu pasożytowi zapewnić wszystko co mu potrzebne
Obrazek

CompleteUnknown
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 15:40
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#85 Post autor: CompleteUnknown » piątek, 4 maja 2012, 22:13

szukacie księcia z bajki? ;)
przy takich wymaganiach, to raczej widzę was jako ‘wesołe stare panny’, chyba, że zluzujecie z waszych nastoletnich fantazji.
Nie szukam księcia z bajki, właściwie to nikogo nie szukam. Zdaję sobie sprawę z tego, że moje "nastoletnie fantazje" mogą w ogóle nie przystawać do rzeczywistości, dlatego napisałam tylko o tym, jacy mężczyźni mi się podobają, nie ma potrzeby tego oceniać w życiowych kategoriach. Na pewno wiem, że teraz byłoby mi szkoda czasu i energii na poważny związek z jakimś chłopcem, którego jedyną zaletą (?) jest to, że mnie kocha. I z nikim nie chcę zakładać rodziny! Ani z dwudziestolatkiem, ani z czterdziestolatkiem (nawet bogatym). No i różnica 20 lat jednak nie jest taka olbrzymia. Taka Kamila Łapicka. Wczoraj o niej myślałam i wpadłam w rozpacz, bo sobie uświadomiłam, że jej Andrzej 50 lat temu był naprawdę przepiękny, ona się naoglądała starych filmów i właśnie takiego Łapickiego kocha i nie ma się co dziwić, ale jego już nie ma, więc musiała wyjść za osiemdziesięciolatka. Jakie to przygnębiające. Biedna Kamila.
5w4, INTJ

muahahaha
Posty: 365
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2011, 18:27

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#86 Post autor: muahahaha » piątek, 4 maja 2012, 23:19

CompleteUnknown pisze: związek z jakimś chłopcem, którego jedyną zaletą (?) jest to, że mnie kocha
....??? no dla mnie, to 'najważniejsza zaleta' i jeżeli ja bym do niego coś czuła, to związek byłby taki 'niepoprawnie romantyczny' :)
Kamila Łapicka
a kto to w ogóle jest? (ale nie odpisuj, bo mnie to nie obchodzi) ;)

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#87 Post autor: Cotta » piątek, 4 maja 2012, 23:28

Też nie widzę żadnych innych powodów do wstępowania w związek niż właśnie miłość. Resztę jestem w stanie sobie zapewnić sama.
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

CompleteUnknown
Posty: 13
Rejestracja: poniedziałek, 30 kwietnia 2012, 15:40
Enneatyp: Obserwator

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#88 Post autor: CompleteUnknown » piątek, 4 maja 2012, 23:32

....??? no dla mnie, to 'najważniejsza zaleta' i jeżeli ja bym do niego coś czuła, to związek byłby taki 'niepoprawnie romantyczny' :)
A mnie to nuuuuuudzi, nudzi szalenie. Byłam jakiś czas w "niepoprawnie romantycznym" związku i wspominam to jako zupełne upodlenie, kilkunastomiesięczną rezygnację z osobowości, zlanie się z drugą osobą, która nie zasługuje na to, żeby się z nią zlewać.
a kto to w ogóle jest? (ale nie odpisuj, bo mnie to nie obchodzi) ;)
Taaa, tak się mówi kiedy się wie, ale chce się zademonstrować swoją wyższość i godność osoby, która nigdy nie zhańbiła się Pudelkiem. Od Kamili proszę się odczepić, jej się ostatecznie zdarza publikować w "Teatrze".
Też nie widzę żadnych innych powodów do wstępowania w związek niż właśnie miłość. Resztę jestem w stanie sobie zapewnić sama.
Związek od razu. Nie podoba mi się sprowadzanie skomplikowanych międzyludzkich relacji i uczuć do dwóch słów: "związek" i "miłość". Temat jest o lubieniu, a nie o związkach.
5w4, INTJ

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#89 Post autor: Cotta » piątek, 4 maja 2012, 23:43

Jeżeli przez niepoprawny romantyzm rozumieć mnóstwo gestów typu wiersze, obsypywanie kwiatami, wzdychanie do wschodów słońca i wycie do pełni księżyca - to nie, mi też to nie odpowiada. Dla mnie to puste gesty, niepotrzebna egzaltacja. Jednak jestem bardziej przyziemną istotą pod tym względem.
Związek od razu. Nie podoba mi się sprowadzanie skomplikowanych międzyludzkich relacji i uczuć do dwóch słów: "związek" i "miłość". Temat jest o lubieniu, a nie o związkach.
No tak... faktycznie, o lubieniu. Większość ludzi lubię, to i większość facetów na lubienie się załapuje. Lubienie jest w ustawieniach domyślnych i trzeba mi podpaść, żeby przestało być. Ale myślę, że jednak nie o to w tym temacie chodziło. :wink:
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

muahahaha
Posty: 365
Rejestracja: poniedziałek, 28 listopada 2011, 18:27

Re: Pytanie do Pań 5 - jakich facetów lubicie?

#90 Post autor: muahahaha » piątek, 4 maja 2012, 23:52

CompleteUnknown pisze:A mnie to nuuuuuudzi, nudzi szalenie. Byłam jakiś czas w "niepoprawnie romantycznym" związku i wspominam to jako zupełne upodlenie, kilkunastomiesięczną rezygnację z osobowości, zlanie się z drugą osobą, która nie zasługuje na to, żeby się z nią zlewać.
- rezygnacje z osobowości - jak dla mnie to nie związek, ale jakiś teatr (i z miłością nie ma nic wspólnego)
- zlanie z 2 osobą - a to nie 9 tak mają? 5 też tak mogą :shock: ?
- nudzi - a był to: spokojny i flegmatyczny introwertyk, czy szalony eksta?
(przy tym drugim, nudzić się raczej nie da, wręcz przeciwnie, po jakimś czasie te jego pokłady energii zaczynają męczyć)
Poza tym, opisujesz to tak, jakby to nie był ten 'jedyny' - i tyle.

ja jestem na etapie, że ‘niepoprawny romantyzm’ jest już wtedy, gdy: ja kocham jego, a on mnie

ODPOWIEDZ