Męskie 4w5

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
Elena123
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 21 kwietnia 2017, 13:19
Enneatyp: Obserwator

Re: Męskie 4w5

#16 Post autor: Elena123 » niedziela, 23 kwietnia 2017, 20:44

Mój dysk google- umysł i obserwacja, możesz eksploatować jak chcesz :). A tak serio, kiedyś tak zażartowałam, że jakbym miała przedstawić nas matematycznie, to tak by to wyglądało. Zapytałeś, więc stworzyłam grafikę. I pomyślałam że również musisz być człowiekiem młodym. Wybacz, że poruszam ale pochopnie wydałeś osąd o różnych typach osobowości. Więc weszłam w twój profil. Ja bym się bała wypowiedzi o kimkolwiek. Na swoim etapie kwitnięcia nie mogę uznać Eneagramu za coś więcej, jak tylko bazę, całej reszty rozwinięcia osobowości, idącego w różnych kerunkach, tu też trochę zapytanie do osobób starszych o opinie. Wybacz mi, jeśli to zabrzmiało jak próba prowokacji do dalszej dyskusjji ale nie mam temu nic przeciwko, motywuje mnie ciekawość :).


5w4 INTJ

Awatar użytkownika
666
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek, 10 sierpnia 2015, 19:12

Re: Męskie 4w5

#17 Post autor: 666 » niedziela, 23 kwietnia 2017, 20:50

Gargamel vlog.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Elena123
Posty: 8
Rejestracja: piątek, 21 kwietnia 2017, 13:19
Enneatyp: Obserwator

Re: Męskie 4w5

#18 Post autor: Elena123 » niedziela, 23 kwietnia 2017, 20:58

hahaha "666" zauważ, że jestem od niego młodsza o 3 lata !!! I z dystansem, coś w tym jest. Tylko że milczenie i brak odwagi z takich powodów nie zapewni nam rozwoju.
5w4 INTJ

Lietuvis
Posty: 7
Rejestracja: czwartek, 16 marca 2017, 13:25

Re: Męskie 4w5

#19 Post autor: Lietuvis » poniedziałek, 24 kwietnia 2017, 20:22

"Wybacz, że poruszam ale pochopnie wydałeś osąd o różnych typach osobowości." Opisałem jedynie osoby które napotkałem, lepiej poznałem i w ten czy inny sposób przypisałem owe cyferki, w opisach miałem na myśli konkretne przypadki nie cały ogół.


Wiek raczej nie ma większego znaczenia jeśli chodzi o jakikolwiek rozwój.

Harth
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 13 maja 2017, 21:47

Re: Męskie 4w5

#20 Post autor: Harth » sobota, 13 maja 2017, 22:01

Może tak dodam od siebie, że wydajer mi się że do typu 4w5 pasuje tylko 2 - bo się zainteresuje problemami i głębią osobowości (ale co z tego skoro 2 zainteresuje się problemami KAŻDEGO, a nie TYLKO 4w5) i inna czwórka, bo tylko ona to wszystko zrozumie.

Mnie pociąga może 3 jako gwiazda i 8 jako macho ale te typy nie zainteresują się na długo płaczliwą i skupioną na emocjach czwórką.

Najwięcej znajomych miałem spod typu 5 (oni nie robili testu ale mogę ich podpasować pod ich typ) ale wiem, że nie mogę z nimi rozmawiać o uczuciach bo po prostu czuję się głupio. Natomiast są dobrymi partnerami do dyskusji o ideach, czy ogólnie o rzeczach i za to ich cenię.

ODPOWIEDZ