Witam na forum

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
Spidey
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 7 lipca 2012, 22:47
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Bytom

Re: Witam na forum

#1291 Post autor: Spidey » sobota, 7 lipca 2012, 22:58

Siema wszystkim. ^^ Tak sobie wpadłem na chwilkę ostatnio i pomyślałem, że zostanę na dłużej (na początku w cieniu). Fajnie spotkać kogoś podobnego do siebie. Tym bardziej, że nie spotykam za dużo czwórek. Raptem jedna się trafiła. :D


4w5
"Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna."

Awatar użytkownika
devill
Nowy użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 9 lipca 2012, 23:48
Enneatyp: Lojalista

Siem:)

#1292 Post autor: devill » wtorek, 10 lipca 2012, 10:29

Też wpadłam na tą stronę zupełnie przypadkiem. I co? Okazuje się, że znajdę tu ludzi bardzo do siebie podobnych :D Jak fajnie jest mieć świadomość, że nie jest się samotnym ze swoimi dziwactwami.


Post został przeniesiony do odpowiedniego tematu. Proszę korzystać z tematów już istniejących, a nie zakładać nowe o tej samej tematyce. Aleksandrowa
7w6
We are all geniuses up to the age of ten

Awatar użytkownika
sexta_espada
Posty: 131
Rejestracja: czwartek, 26 stycznia 2012, 13:02
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1293 Post autor: sexta_espada » środa, 11 lipca 2012, 10:19

Rozwiązałam już test milion razy, ciągle mając wątpliwości (ostatnio bardzo szczęśliwa jestem), że moge nie być Czwórką, bo świetnie się kamufluję. Ale zawsze wychodzi to samo. hyh.
...It can't rain all the time...

Awatar użytkownika
Ninque
Posty: 1297
Rejestracja: niedziela, 15 lipca 2012, 22:20
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam na forum

#1294 Post autor: Ninque » wtorek, 17 lipca 2012, 16:40

zaplątałam się tu przypadkiem, rozwiązałam test, wynikiem dostałam w twarz,a teraz zgłębiam wiedzę na temat czwórek i enneagramu na razie przez forum, a jeśli mnie wciągnie jeszcze bardziej pewnie sięgnę po książki.
Przymierzam się do zapoznania z socjoniką ale nie mogę się przez to przebić. 0.o
Jeżeli można było zrobić penicylinę ze spleśniałego chleba, z pewnością da się coś zrobić też z Ciebie.

Awatar użytkownika
moonwalker
Posty: 26
Rejestracja: niedziela, 16 września 2012, 11:02

Re: Witam na forum

#1295 Post autor: moonwalker » niedziela, 16 września 2012, 11:19

Z punktu widzenia swej ukrywanej pychy, wynoszącej mnie ponad świata przeboje
dostrzegam tę zależności braki, w których wyraźnie rysuje się moja
jakże wyjątkowa sylwetka, i tak indywidualne spojrzenie na życie;
lecz czy ma to wspólne pierwiastki z teorią trzech rdzeni myślenia ludzkiego?
Ujrzawszy ten spęd internetowy, zachcianka nakreśliła grubą linię w mym sercu
i postanowiłem dowiedzieć się więcej i zgłębić prawdy nurt głęboki.
Tymi oto słowyma witam Was, obyście przyjęli mnie ciepło.
"Niechaj w cukrze smażony język liże głupią pychę, niech zawiasy kolan uginają tam, gdzie łaszenie się zdobywa korzyść". W.S.
ps. kxxxx też człowiek.

Awatar użytkownika
chottomatte
Posty: 1012
Rejestracja: sobota, 14 marca 2009, 10:18
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: królestwo nadmorskiej mgły
Kontakt:

Re: Witam na forum

#1296 Post autor: chottomatte » poniedziałek, 17 września 2012, 01:16

Witamy,
myślę, że po takim wstępie Disney Channel chętnie zatrudniłoby Cię do pisania piosenek dla Hannah Montany :D
Hollywood, Los Angeles, Kalifonia - mmmm - trasa koncertowa, a na niej plakaty z Twoim nazwiskiem!


Po nicku wnioskuję, że jesteś fanem Majkela :D Mam coś dla Ciebie! Majki wiecznie żywy - i bardziej pocieszny niż oryginał :D
Spoiler:
nie przeszkadzaj mi, bo tańczę

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1297 Post autor: car II » poniedziałek, 1 października 2012, 11:37

hmmm.... cześć :) :D
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

Re: Witam na forum

#1298 Post autor: Rilla » piątek, 12 października 2012, 23:15

car II pisze:hmmm.... cześć :) :D
To jakiś żart? O ile pamiętam lubiłeś się naśmiewać z nas, Czwórek, więc jak mniemam, to ciąg dalszy? O.o
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

Awatar użytkownika
car II
Posty: 558
Rejestracja: piątek, 22 maja 2009, 18:35
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1299 Post autor: car II » wtorek, 16 października 2012, 19:35

ze skruchą przepraszam. nie gniewaj się.
Podróżując na rumaku akceptowanych emocji, poszukując siebie wprowadzam do doliny łez,teorie sensu życia przez afirmację samego życia we wszystkich jego przejawach odbitych w zwierciadle sztuki.

Lena93
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 29 października 2012, 22:24
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1300 Post autor: Lena93 » poniedziałek, 29 października 2012, 22:45

Cześć czwórki!
Witam się z Wami bardzo serdecznie! Jeśli ktoś chce pogadać to mój nr.gg: 45132515.
Pozdrawiam :*
4w5

cocolachanel
Nowy użytkownik
Posty: 5
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2012, 23:12
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Lazurowe Wybrzeże

Re: Witam na forum

#1301 Post autor: cocolachanel » poniedziałek, 12 listopada 2012, 00:35

Witam Was,

choć w gruncie rzeczy nie czuję się wyjątkowa, bardziej już chciałabym taką być, to jednak w teście zawsze wychodziło mi 4w5 (choć przez jakiś czas uważałam się za 9w1), więc oto jestem tu i witam się... :)

Może zawitam tu na krótko, potem pochłonie mnie życie, może na dłużej, kto wie. Cały czas zastanawiam się nad fenomenem tego enneagramu, gdyż nie jest on uznawany przez psychologię jako naukę (z tego co się orientuję, jest to bardziej ciekawostka przyrodnicza dla doświadczonych psychologów), jednak cholewka widzę w nim siebie, ba, widzę i innych...

I jestem tu, gdyż chcę wyjść ze swego kokonu co próbuję uczynić od lat ładnych kilku. Dorosłość zbliża się wielkimi krokami, może już nawet przyszła i puka do drzwi, a ja czuję się taka nieukształtowana. Czy enneagram zdoła to zmienić?

Ale widzę, że sympatyczne osoby można tu spotkać także już się nie rozpisuję tylko biorę się do czytania :D

Pozdro!
Czy wiesz, że Miłość jest tlenem?
Ja nie mogę oddychać.

4w5

Awatar użytkownika
Lavender
Posty: 44
Rejestracja: niedziela, 25 listopada 2012, 11:16
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1302 Post autor: Lavender » niedziela, 25 listopada 2012, 11:25

Cześć wszystkim :) Ja także jestem Czwórką i zainteresowała mnie możliwość spotkania innych "dziwnych" ludzi, takich jak ja :) Bo pasuję stuprocentowo do tego opisu. Hm, może nawet zaprzyjaźnię się z kimś...? Bo na razie raczej denerwuję wszystkich wokół tą moją wieczną melancholią. Byłoby miło nie musieć jej maskować przed chociaż jedną osobą.
The wind will carry me away...

Awatar użytkownika
Carine
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 7 grudnia 2012, 19:32
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Witam na forum

#1303 Post autor: Carine » piątek, 7 grudnia 2012, 19:53

witam drogie 4ki :)

Niedawno zrobilam test i wyszlo mi 4w5(pasuje jak ulał...) i pomyslalam ze zarejestruje się tutaj i może poznam inne tez tego typu osoby. Tak wiec witam was wszystkich :) Jakby ktos chcial pogadac, zaprzyjaznic sie to zapraszam 15644342 :mrgreen:

gipson
Nowy użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: wtorek, 1 stycznia 2013, 20:01
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1304 Post autor: gipson » wtorek, 1 stycznia 2013, 20:09

Hey wszystkim . Dziś kumpel polecił mi test, który większość tu wypełniła. I jakoś tak wyszło mi 4w5. Nie lubię być klasyfikowany ale może dzięki temu stanę się lepszym człowiekiem :D i poznam kogoś ciekawego, więc jeszcze raz witajcie czwórki :)

Awatar użytkownika
fasimka
Posty: 16
Rejestracja: sobota, 10 listopada 2012, 16:36
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1305 Post autor: fasimka » czwartek, 3 stycznia 2013, 01:39

ja się jeszcze nie przywitałam, także cześć wszystkim! fajnie tu :) o enneagramie wiem już od dawna, zresztą od tamtej pory kilka razy robiłam test i mimo wieeelkich zmian, nadal pozostaję czwórką i nawet się cieszę z tego powodu (chociaż nie zawsze:P). Fajne tematy są tu prowadzone także osiądę na dłużej.
Pozdrawiam! :)

ODPOWIEDZ