Witam na forum

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Tanpopo
Posty: 283
Rejestracja: sobota, 22 maja 2010, 02:42
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1126 Post autor: Tanpopo » poniedziałek, 13 września 2010, 19:34

Pokaż mi swojego Psa, a powiem Ci kim jesteś. <3

Witaj, być może Iluzorko/Benefaktorko. :3 Pisz jak najczęściej na tym forumcio, bo niekiedy trochę tu nudno. Nie trać zbyt dużo czasu na HP. Ciesz się udaną jesienią.

Demokratyczny uśmiech przesyła zgorzkniała 4w5.
Spoiler:



Skella
Posty: 34
Rejestracja: poniedziałek, 13 września 2010, 17:43
Enneatyp: Lojalista

Re: Witam na forum

#1127 Post autor: Skella » środa, 15 września 2010, 20:14

Dzięki wielkie :) . Kasować swoich postów raczej nie zamierzam, przede wszystkim dlatego, że nie sądzę, by mi się chciało.
Tanpopo pisze:Pokaż mi swojego Psa, a powiem Ci kim jesteś. <3
Cóż... http://img96.imageshack.us/i/dscn1929i.jpg/ Coś mi się widzi, że dostała przy mnie świra.
Obrazek
Czuję się jak morderczyni.


Najnowsza diagnoza - 6w5w9.

"Gdzieś tam może i jest prawda, ale kłamstwa tkwią w naszych głowach."

Awatar użytkownika
FlyingDutchman
Posty: 6
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 17:23
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Tam gdzie jestem sam na sam ze sobą

Re: Witam na forum

#1128 Post autor: FlyingDutchman » środa, 29 września 2010, 17:36

Witam wszystkie czwórki.
Trafiłem tu gdy wypełniłem test i zostałem podsumowany jako 4w5. A ten opis mnie ogromnie szokował przedstawiając prawdę o mnie, ostre szczere podsumowanie.

Czy was też Czasem denerwuje posiadanie takiego złożonego charakteru gdzie wszystko przeżywa się w głębi, w środku siebie. Te ciągle, bezustanne poszukiwanie sensu... Ja czasem mam dość tego ciągłego przeżywania, aż chciałbym czasem jak inny przestać się przejmować wszystkimi znaczeniami, sensami i chociaż na chwilkę przestać szukać tego co ukryte.
4w5>>
„ Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem
wyzwanie. Życie stanie się nagle bardziej podniecające i interesujące"

Awatar użytkownika
Rilla
VIP
VIP
Posty: 3159
Rejestracja: czwartek, 26 kwietnia 2007, 16:34
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: wichrowe wzgórze

Re: Witam na forum

#1129 Post autor: Rilla » środa, 29 września 2010, 22:23

Czy złożoność charakteru mnie denerwuje? Dla mnie jest czymś naturalnym, że wraz z wiekiem i zdobytym doświadczeniem charakter się rozwija, bogaci, staje się "bardziej złożony". Trudno bez przerwy trwać na etapie przedszkolaka, jeśli nie ma się niedorozwoju umysłowego. ;)
A doszukiwać się we wszystkim sensu lubię i bynajmniej mnie to nie denerwuje. Wszystko ma swój sens, szkoda więc by któryś został zignorowany.

Witam!
"Bo szczęście to przelotny gość. Szczęście to piórko na dłoni, co zjawia się, gdy samo chce i gdy się za nim nie goni."
Anna Maria Jopek "Na dłoni"

4w5

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Witam na forum

#1130 Post autor: yusti » czwartek, 30 września 2010, 15:26

.
Ostatnio zmieniony piątek, 15 października 2010, 21:41 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
glutownica
Posty: 217
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 15:49
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam na forum

#1131 Post autor: glutownica » czwartek, 30 września 2010, 16:08

Nie, yusti, błogosławieństwem jest niewiedza, niemienie czasu na myślenie nazywamy zapierdalaniem, nie-myślenie nazywamy głupotą albo lenistwem, dlatego najlepiej nie wiedzieć, że można myśleć i nie myśleć, ew. nie nazywać tego myśleniem.

Witam kolejne dziurawe, krwawiące 4w5. Nie zapaplaj tylko skrzepami klawiatury jak będziesz sobie podcinał żyły :D
ILE
jeszcze razy się nie uda

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

Re: Witam na forum

#1132 Post autor: yusti » czwartek, 30 września 2010, 16:11

.
Ostatnio zmieniony piątek, 15 października 2010, 21:44 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Witam na forum

#1133 Post autor: inv » czwartek, 30 września 2010, 16:22

witam!
zawsze możesz zmienić ostatnią odpowiedź testu i stać się stylowym, pełnym czaru, klasy i chęci życia (i wyżycia) 4w3.

polecam, fajnie jest być hasaczem! <3

pohasasz ze mną?
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Awatar użytkownika
glutownica
Posty: 217
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 15:49
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraków

Re: Witam na forum

#1134 Post autor: glutownica » czwartek, 30 września 2010, 16:32

Co? :D To po prostu zwykły awatar, nie miałaś się już do czego przyczepić :)

A co u Ciebie robi to dalekie od poprawności koło?

A co do błogości w zapierdalaniu, to masz rację, nie rozumiem konfliktora ;)
ILE
jeszcze razy się nie uda

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Witam na forum

#1135 Post autor: inv » czwartek, 30 września 2010, 17:07

Spoiler:
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Awatar użytkownika
FlyingDutchman
Posty: 6
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 17:23
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Tam gdzie jestem sam na sam ze sobą

Re: Witam na forum

#1136 Post autor: FlyingDutchman » czwartek, 30 września 2010, 18:30

glutownica pisze: Witam kolejne dziurawe, krwawiące 4w5. Nie zapaplaj tylko skrzepami klawiatury jak będziesz sobie podcinał żyły :D
Hmm... czy każda 4w5 musi być emo. Bywa czasem że jest tragicznie źle, emocje, myśli, odczucia szaleją w głowie i wszystko pustoszą że odechciewa się żyć. Ale czy to powód by się ciąć? :D Potem ta przechodzi gdy się wypali, chyba że... się nie rozwija i podaje tym wszystkim myślą a wtedy może być źle.

Nam 4 przypada w udziale nauczyć się żyć z naszym charakterem albo po prostu iść się pociąć :D :D :D
Ta druga opcja jest kusząca :lol:

Posty o avatarach przeniosłam do odpowiedniego wątku. / Mandala
4w5>>
„ Usuń ze swojego słownika słowo problem i zastąp słowem
wyzwanie. Życie stanie się nagle bardziej podniecające i interesujące"

Awatar użytkownika
Lilka
Posty: 9
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2010, 09:18
Enneatyp: Indywidualista

Re: Witam na forum

#1137 Post autor: Lilka » poniedziałek, 25 października 2010, 11:34

Witam :)
To teraz ja się zaprezentuję:) Hmm... Jestem czwórką, a dokładnie 4w5, co po przeczytaniu opisu uznaję za zgodne w 99% ze mną. Tak mnie zaciekawiła ta strona i ten test, że od razu poprosiłam męża żeby też zrobił;) Zgłębiam temat od wczoraj, ale czuję się bardzo podekscytowana, że znalazłam tą stronę. Od rana miałam poniedziałkowego doła, ale po lekturze forum, małym spacerze i zjedzeniu Danio od razu mi lepiej:) Bardzo się cieszę, że mogę poznać inne czwórki. No ale miało być o mnie... Mam 25 lat i jestem architektem krajobrazu (artystyczna dusza;), pracuję sobie w urzędzie (wiem, żenada, ale coś trzeba jeść), uwielbiam długie samotne spacery w pracy, czytać książki fantasy (ulubiona książka nieprzerwanie od wielu lat: "Nigdziebądź" Neil'a Gaimana:), jeść czekoladę (choć to zapewne mało oryginalne:), makaron w każdej postaci, rysować, malować, śpiewać (ale jak nikt nie słyszy), hodować roślinki, patrzeć jak pada śnieg, słuchać szumu morza i w wolnych chwilach golić swetry (taką maszynką :D). Pozdrawiam gorąco :wink:

Awatar użytkownika
Ramza
Posty: 32
Rejestracja: poniedziałek, 25 października 2010, 18:25
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Wrocław

Re: Witam na forum

#1138 Post autor: Ramza » piątek, 5 listopada 2010, 16:11

Cześć i witam wszystkich :) jestem 4w5, dla pewności nawet zrobiłem test kilka razy :P
Dobrze się czuję wiedząc, że nie jestem sam, że jest wielu z podobnymi problemami, z podobnym nastawieniem do świata i ludzi. Ciężko tylko pogodzić to z poczuciem wyjątkowości "jak wszyscy są wyjątkowi to nikt nie jest" - cytat z jakiegoś filmu ;P
Czasem coś tu naskrobię na forum, a póki co staram się wyciągnąć od znajomych ich wyniki testu. Zawsze mnie ciekawiło jak to jest być kimś innym, jak inni myślą, dlaczego zachowują się tak a nie inaczej itp:) to chyba tyle
4w5 na krawędzi 5w4 (ISFP/INFP)IEI
"Kobieta patrzy na jednego mężczyznę, rozmawia z drugim, a myśli o trzecim" - George Bernard Shaw

Awatar użytkownika
seele
Posty: 116
Rejestracja: czwartek, 29 lipca 2010, 18:26
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: Witam na forum

#1139 Post autor: seele » czwartek, 11 listopada 2010, 23:14

Witamy! ;)

ach, 4w5, i to z Wrocławia;p Jutro tam jadę :)
'A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół'

http://www.maxmodels.pl/lavendel.html

savri
Posty: 12
Rejestracja: środa, 10 listopada 2010, 10:56
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój

Re: Witam na forum

#1140 Post autor: savri » piątek, 12 listopada 2010, 10:53

Lilka pisze:Witam :)
Od rana miałam poniedziałkowego doła

uwielbiam (...) śpiewać (ale jak nikt nie słyszy)
A myślałam, że jestem wyjątkowa z tym poniedziałkowym dołem ^^ Ujęło mnie to śpiewanie kiedy nikt nie słyszy, bo mam dokładnie tak samo, jak to mówią, śpiewać każdy może, ale nie każdy może tego słuchać :D

Na forum przywiało mnie już jakiś czas temu, gdzie jako gość skradałam się po czwórkowych tematach, ale w końcu pewien problem przycisnął mnie do rejestracji i oto jestem. Mam 20 lat, jestem 4w3 i zawsze mam problem z napisaniem paru zdań o sobie. Mieszkam w małym, szarym i ograniczającym kreatywność mieście, cierpię na żałobę po wenie twórczej (kiedyś pisałam opowiadania, teraz nie umiem wykrzesać słowa), uwielbiam fantasy i kakao. Jedyna cecha którą mogę ująć ze stuprocentową trafnością i pewnością, że nie zmieni się wraz z humorem, to właśnie zmienność (utrudnia życie, nie szczycę się tym zbytnio, więc tak w ramach szczerości w iluzji anonimowego świata).

Pozdrawiam czwórki i pozostałych ciekawskich co czwórkom grzebią po podforum :D Wydaję mi się, że 4w5 są w większości, mam rację?
4w3, survivalowy xd

ODPOWIEDZ