Czwórki do boju!

Dyskusje na temat typu 4
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
heaven
Posty: 34
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 17:04
Lokalizacja: Wonderland

Re: Czwórki do boju!

#211 Post autor: heaven » sobota, 30 stycznia 2010, 22:55

i jak idzie pakowanie? ;)


"Gdyby tylko Bóg dał mi jakiś jasny znak! Na przykład złożył solidny depozyt w szwajcarskim banku na moje nazwisko."

4w7

Awatar użytkownika
OMG
Posty: 274
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 22:58

Re: Czwórki do boju!

#212 Post autor: OMG » wtorek, 2 lutego 2010, 20:06

Pakowanie b. dobrze :) z dwóch podniesien na drążku juz 8 :D Heh . Nie podoba mi się znowu, że łatam "zdrowym ciałem" inne ubytki

Co do twojego opisu to "Bóg, którego można dotknąć , nie jest już Bogiem"
Kończy się tydzień, nie ma nadziei, że następny coś jeszcze zmieni

Awatar użytkownika
heaven
Posty: 34
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 17:04
Lokalizacja: Wonderland

Re: Czwórki do boju!

#213 Post autor: heaven » środa, 10 lutego 2010, 23:05

w takim razie ja biore sie za dietowanie i ćwiczenia, nie moge zostać w tyle! :lol:
Bóg, którego można dotknąć , nie jest już Bogiem
jak to? :cry:
"Gdyby tylko Bóg dał mi jakiś jasny znak! Na przykład złożył solidny depozyt w szwajcarskim banku na moje nazwisko."

4w7

Awatar użytkownika
ein
Posty: 1168
Rejestracja: sobota, 16 czerwca 2007, 20:32

Re: Czwórki do boju!

#214 Post autor: ein » środa, 10 lutego 2010, 23:47

Prosze was, tylko nie kolejny topic z religijnym spamem...

Awatar użytkownika
OMG
Posty: 274
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 22:58

Re: Czwórki do boju!

#215 Post autor: OMG » czwartek, 11 lutego 2010, 14:35

Bo już bez przeszkód w niego uwierzysz :P
Kończy się tydzień, nie ma nadziei, że następny coś jeszcze zmieni

Awatar użytkownika
_maldoror_
Posty: 2
Rejestracja: poniedziałek, 8 lutego 2010, 15:44

Re: Czwórki do boju!

#216 Post autor: _maldoror_ » piątek, 12 lutego 2010, 21:38

Poza tym co to za wiara bez przeszkód. Niedotykalscy bogowie górą ]:->.

Awatar użytkownika
lilactree
Posty: 26
Rejestracja: środa, 17 lutego 2010, 23:26

Re: Czwórki do boju!

#217 Post autor: lilactree » wtorek, 23 lutego 2010, 14:04

A ja mialam ostatnio dwa duże osiagi:
1. Pierwszy raz mialam prace, ktora lubie i ktora dawala mi spokój umysłu, pomagalam innym, byłam doradcą, czulam sie dobrze, bo nie skupialam sie tak bardzo na sobie. Bylo to w zeszlym roku. Czulam pierwszy raz, ze być może choc w 1/50 zbliżam sie do swojego powolania, ktore wciąz jest dla mnie tajemnicą, bo sie czuje inna, wciaz mam kryzysy egzystencjalne, ze zadna praca mnie w pelni nie okresla, itp. Ale bylo fajne, otrzymalam bardzo dobra ewaluacje moje pracy, to chyba dzieki empatii, nie traktowalam klienta jako czegos oczywistego, wczuwalam sie w niego, traktowalam jako wyzwanie, itp.
Ciosem było dla mnie, że po przyjezdzie z podrózy ( stara umowa mi sie skończyla i wyjechalam w podróz zycia), moj pracodawca powiedzial mi, że nie widza dla mnie miejsca, ze mialam dobra opinie, ale teraz nie ma takich projketow, zeby mnie mogli zatrudnic, choc ja wyczytalam pomiędzy wierszami, nie że nie mogą, ale że nie chcą. Tak czy siak, staralam sie tym nie zalamać, choc łatwo nie jest , drugi miesiąc bez pracy i na utzymaniu męża....Z jednej strony niby fajnie, bo moge po czwórkowemu sie nurzać we wlasnym sosie, siedziec na foruma , itp, a z drugiej strony dziala to jednak bardzo demotywująco.
2. Zawalczylam o chlopaka w którym sie zakochalam, choc wiedzialam, że to bez szans, ale ponieważ czulam to, co czulam, to odwazylam sie mu powiedzieć. Oczywiście mnie odrzucil, ale i tak jestem z siebie dumna, że sie odwazylam na to. Mialam wtedy bardzo niejasna sytuacje z męzem i chcąc nie chcąc zakochalam sie wtym gościu.
Tak czy owak nie popadlam w depresje i nawet mam odwage z nim teraz rozmawiać i przebywac, bo to moj dobry kolega i siłą rzeczy sie spotykamy, mamy wspólne środowisko, ale udalo mi sie wyjśc z tej sytuacji bez jakiegos specjalnego poczucia zlosci do niego i siebie, mialam moment, że go skrycie nieznosilam, wyszukiwalam w nim wady, że by sie podbudować, ale mi to przeszło. I to uważam z a sukces.
2w1 lub 1w2 (ewentualnie 6)

Awatar użytkownika
OMG
Posty: 274
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 22:58

Re: Czwórki do boju!

#218 Post autor: OMG » wtorek, 23 lutego 2010, 15:43

Zaniedbanie przez męża?^^ A mi się ładnie zapowiada znajomość z pewną nieznajomą z która niedługo się zaznajomie :DDD w kazdym razie trudno przestac patrzeć sobie w oczy ;]
Kończy się tydzień, nie ma nadziei, że następny coś jeszcze zmieni

matzo-brei
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 22 lutego 2010, 11:47

Re: Czwórki do boju!

#219 Post autor: matzo-brei » sobota, 27 lutego 2010, 22:12

wygrałam konkurs na opublikowanie tomiku zbiorczego poezji.. :) bedzie go mozna kupic w sklepie internetowym i przeczytac moj wiersz
"I'm a wild child! Come and love me! I want you!" WASP

4w5

Awatar użytkownika
Ceres
Posty: 821
Rejestracja: czwartek, 17 września 2009, 23:59
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: UK

Re: Czwórki do boju!

#220 Post autor: Ceres » sobota, 27 lutego 2010, 22:20

Ooo, no to gratuluję! :D I witamy na forum, w gronie Czwórek :wink:
Spotykam ludzi, szukam mądrych słów,
nie mówią nic, czego nie wiem dawno już
Na tyle, ile mogę zmieniam się...


4w5, sx/sp, EIE

matzo-brei
Posty: 25
Rejestracja: poniedziałek, 22 lutego 2010, 11:47

Re: Czwórki do boju!

#221 Post autor: matzo-brei » sobota, 27 lutego 2010, 22:34

ja również witam:)oraz dziękuje za uznanie! i cieszę się że nareszcie się czuję jak wśród swoich;D
"I'm a wild child! Come and love me! I want you!" WASP

4w5

Awatar użytkownika
Takenmii
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 8 marca 2010, 15:24

Re: Czwórki do boju!

#222 Post autor: Takenmii » poniedziałek, 8 marca 2010, 16:16

W końcu wzięłam się za skończenie mojego rysunku, udało mi się dostać 6 z matmy, znalazłam nowy pomysł na książkę, znalazłam sposób na zapamiętywanie snów, zaczęłam ostatnio normalnie gadać z osobą, z którą się pożarłam...
I cieszę się, bo moje malutkie sukcesiki mogłabym długo wymieniać ;)
Ostatnio zmieniony wtorek, 9 marca 2010, 15:45 przez Takenmii, łącznie zmieniany 1 raz.
"Stąpamy po wąskiej, górskiej ścieżce, po obu stronach mając przepaść głęboką na milę"

4w5...

Awatar użytkownika
OMG
Posty: 274
Rejestracja: piątek, 25 grudnia 2009, 22:58

Re: Czwórki do boju!

#223 Post autor: OMG » poniedziałek, 8 marca 2010, 16:36

U mnie coś w sprawach sercowych ruszyło, ale to i tak z tego lipa będzie, stop! Trzeba myśleć pozytywnie! = Będzie super! Rzuci mi się na szyje w oszołomieniu romantyzmu? Co ja pierd...
Kończy się tydzień, nie ma nadziei, że następny coś jeszcze zmieni

Awatar użytkownika
heaven
Posty: 34
Rejestracja: środa, 11 lutego 2009, 17:04
Lokalizacja: Wonderland

Re: Czwórki do boju!

#224 Post autor: heaven » wtorek, 9 marca 2010, 02:00

Ja złapałam jako taki kontakt z osobami które zaniedbałam. Cała reszta się pie*doli. Nie no, może nie aż tak, ale jest średnio.
Ostatnio istnieję głównie w wirtualnym świecie.
Może z wiosną coś się ruszy...
"Gdyby tylko Bóg dał mi jakiś jasny znak! Na przykład złożył solidny depozyt w szwajcarskim banku na moje nazwisko."

4w7

Awatar użytkownika
glutownica
Posty: 217
Rejestracja: środa, 3 marca 2010, 15:49
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Kraków

Re: Czwórki do boju!

#225 Post autor: glutownica » piątek, 19 marca 2010, 12:21

Sukcesy:

1. Zrobiłem przerwę w studiach, które są sprzeczne ze mną i nie mam puki co mocy na ich targanie, mimo, że byłby to już 6 semestr. Dostałem kopa energii od tego, szczerze mówiąc. Energii, którą zajebiście źle pożytkuję, niestety.

2. Wziąłem się porządnie za gitarę, sam sobie będę akompaniatorem w niedługiej przyszłości. Mówiłem o tym, że dobrze byłoby ogarnąć sobie ten instrument w stopniu pozwalającym prezentować się szerszemu gronu od jakiegoś czasu (2 lata ;) ), a na dobrą sprawę od miesiąca chwyciłem ją w łapki i znacznie do przodu ;) Czuję duży feeling. To też in plus :)
ILE
jeszcze razy się nie uda

ODPOWIEDZ