Związki 3

Dyskusje na temat typu 3
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Intan
Posty: 859
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2011, 19:02
Enneatyp: Dawca
Kontakt:

Re: Związki 3

#166 Post autor: Intan » czwartek, 14 kwietnia 2016, 23:21

Popełnia samobójstwo.


dwietrzecie
sx/so

EII-Fi | DCN{H}
Until we have seen someone's darkness, we don't really know who they are.
Until we have forgiven someone's darkness, we don't really know what love is.

Marianne Williamson

Awatar użytkownika
silvergirl
Posty: 307
Rejestracja: czwartek, 2 stycznia 2014, 00:42
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Związki 3

#167 Post autor: silvergirl » piątek, 15 kwietnia 2016, 02:25

Intan pisze:Popełnia samobójstwo.
Co najwyżej wizualne ;p
A poważnie ktoś coś? Trójeczki gdzieście się pochowały?

Awatar użytkownika
mandragor
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2015, 17:13
Enneatyp: Zdobywca

Re: Związki 3

#168 Post autor: mandragor » niedziela, 24 kwietnia 2016, 21:16

Od razu pochowały, zajęty byłem XD - to takie typowe.

Dla mnie zdrada to największa zbrodnia.
Samobójstwo? No way. Rzuciłbym kogoś, nawet jakby błagała o przebaczenie, a potem jak zwykle dobrze bym się bawił i spełniał w życiu, żeby pokazać co straciła :D

Co do masek. Szczerze? Nie wiem, staram się je jakoś zrzucić - być sobą. Przy bliskich przyjaciołach jestem sobą, nie mam z tym problemu. Przy innych ludziach mam maski, ale to trochę normalne, bo wiadomo, że przy innych wypada się jakoś zachowywać. Ogólnie chodzi o kontakt ze swoimi emocjami. Uczę się czasami zwalniać, pozwalać sobie być słabym i mówić, że nie dam rady - niestety, że tego jest za dużo, że to zrobię w innym terminie, bo mam inne ważne rzeczy do zrobienia. Uczę się też rezygnować z dodatkowych aktywności, które mnie frustrują, a nie przynoszą przyjemność, jak powinny. I przede wszystkim działać w zgodzie ze swoimi potrzebami, a nie nurtami w modzie, korzyściami społecznymi, czy tworzeniu image.
3w2 - ENFP

Awatar użytkownika
silvergirl
Posty: 307
Rejestracja: czwartek, 2 stycznia 2014, 00:42
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Związki 3

#169 Post autor: silvergirl » wtorek, 26 kwietnia 2016, 20:58

Kiedy SEE zdradza?

Awatar użytkownika
Eol
Posty: 581
Rejestracja: środa, 28 listopada 2007, 19:14
Enneatyp: Obserwator

Re: Związki 3

#170 Post autor: Eol » wtorek, 26 kwietnia 2016, 22:25

Kiedy widzi w tym interes dla siebie :D No ale jedno SEE drugiemu SEE nierówne. Dziwne pytanie zadałaś :wink:
5w4 so/sx INTj - LII
... tysiąc dni nie dowiedzie, że mamy rację, za to jeden dzień może dowieść, że się mylimy.

Awatar użytkownika
silvergirl
Posty: 307
Rejestracja: czwartek, 2 stycznia 2014, 00:42
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Związki 3

#171 Post autor: silvergirl » środa, 27 kwietnia 2016, 08:32

Dlaczego dziwne? Każdy ma jakieś akcje. Wiadomo, że SEE potrafi różne rzeczy wyprawiać - znam kilka takich SEE xd
Po prostu zastanawiam się co możne być czynnikiem powodującym chęć zdrady u SEE.
A że ten... xd bardziej błyszczy, lepiej płaci i jaśniej świeci to wiem xd

A co w sytuacji, gdy SEE jest w związku i jest zakochane?

Reszka
Moderator
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 19 kwietnia 2016, 13:48
Enneatyp: Zdobywca
Lokalizacja: Okolice Poznania

Re: Związki 3

#172 Post autor: Reszka » środa, 27 kwietnia 2016, 11:57

Mam pytanie do 3 właśnie na temat innej Trójki, której niestety nie potrafię rozgryźć :(

Od jakiegoś czasu mam kontakt z pewną Trójką, która można powiedzieć, że mnie zaciekawiła i liczę na pogłębienie z nią znajomości. Dość sporo ze sobą piszemy, lecz niestety ta 3 jest bardzo zajęta, ma mało czasu i można powiedzieć, iż ciągle czymś się zajmuje. Nasze rozmowy zazwyczaj nie wnikają w szczegóły naszych prywatnych spraw, często są to po prostu dyskusje związane z naszymi zainteresowaniami. I tutaj mam problem - nie potrafię przenieść tej znajomości na wyższy poziom. Nie jestem natarczywa, jednakże to trwa już jakiś czas, a mimo poprawienia naszej relacji wszystko bardzo powoli się rozwija. Mamy niewielu wspólnych znajomych, często gdy się widzimy "w biegu" to po prostu mówimy sobie "cześć" i nic więcej. Z tego co wiem on jest dość nieśmiały, zresztą ja również. Zdaje sobie sprawę, że może nie być mną w żaden sposób zainteresowany i jest jedynie dla mnie miły, ale kilka razy gdy gotowa byłam sobie to wszystko odpuścić, on tak sam z siebie do mnie podchodził (gdy byłam sama!) i rozmawiał ze mną.

Niestety mam problemy z okazywaniem komuś zainteresowania, nie umiem być kokietką itd. Tak czy siak nie potrafię do końca zrozumieć czy ta 3 ma mnie najzwyczajniej w świecie gdzieś i tylko udaję czy faktycznie lubi mnie i być może jest mną zainteresowana. Nie wiem może inne 3 są w stanie odpowiedzieć mi na pytanie o co chodzi w zachowaniu tej Trójki.
3w4 sp/soc, LSE

Prawdziwie wielcy ludzie wywołują w nas poczucie, że sami możemy się stać wielcy. ~ Mark Twain

Awatar użytkownika
Intan
Posty: 859
Rejestracja: piątek, 22 kwietnia 2011, 19:02
Enneatyp: Dawca
Kontakt:

Re: Związki 3

#173 Post autor: Intan » środa, 27 kwietnia 2016, 12:24

Trudno jednoznacznie stwierdzić, czy Trójek jest Tobą zainteresowany w ten sposób. Bezpieczniej chyba założyć, że jest po prostu przyjazny.
kilka razy gdy gotowa byłam sobie to wszystko odpuścić, on tak sam z siebie do mnie podchodził (gdy byłam sama!) i rozmawiał ze mną.
O czym rozmawiał? Wciąż tylko o wspólnych zainteresowaniach? Sprawiał wrażenie spiętego czy był raczej wyluzowany? Długo trwała ta rozmowa? W ogóle - ile macie lat? To wszystko w szkole, tak?
dwietrzecie
sx/so

EII-Fi | DCN{H}
Until we have seen someone's darkness, we don't really know who they are.
Until we have forgiven someone's darkness, we don't really know what love is.

Marianne Williamson

Reszka
Moderator
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 19 kwietnia 2016, 13:48
Enneatyp: Zdobywca
Lokalizacja: Okolice Poznania

Re: Związki 3

#174 Post autor: Reszka » środa, 27 kwietnia 2016, 12:51

O czym rozmawiał? Wciąż tylko o wspólnych zainteresowaniach? Sprawiał wrażenie spiętego czy był raczej wyluzowany? Długo trwała ta rozmowa? W ogóle - ile macie lat? To wszystko w szkole, tak?
Gdy rozmawialiśmy a nie pisaliśmy to rozmowa wyglądało dość zwyczajnie, wręcz przeciętnie,a jednak była nakierowana na nasze osobiste sprawy. Piszemy głównie o naszych zainteresowaniach, często sobie dyskutujemy czy polecamy książki/filmy. Czy był wyluzowany? Trudno stwierdzić, choć nie sprawiał wrażenia zakłopotanego. Dokładnie to ostatnia klasa liceum.
Ogólnie nie jestem osobą wyobrażającą sobie nie wiadomo co. Do wszystkiego podchodzę raczej racjonalnie i nie staram się dostrzegać rzeczy, których nie ma czy nadinterpretować czyjeś zachowania. Po prostu wydaje mi się jego zachowanie dziwne. Dokładnie nie umiem stwierdzić czemu, ale kilka razy mógł mnie kompletnie zignorować i - kiedy to zakładałam- odejść jedynie się witając. Właśnie wtedy kiedy nie spodziewam się z jego strony żadnej interakcji, on nagle robi coś zupełnie przeciwnego - okazuje zainteresowanie itd. Pytam się o to wszystko dlatego, że nie chcę marnować siły na angażowanie się w relację, która okazać może się bardzo jednostronna. Ten człowiek wysyła zbyt sprzeczne sygnały by móc jednoznacznie określić o co mu chodzi ;d
3w4 sp/soc, LSE

Prawdziwie wielcy ludzie wywołują w nas poczucie, że sami możemy się stać wielcy. ~ Mark Twain

Awatar użytkownika
silvergirl
Posty: 307
Rejestracja: czwartek, 2 stycznia 2014, 00:42
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Związki 3

#175 Post autor: silvergirl » środa, 27 kwietnia 2016, 22:12

silvergirl pisze:Dlaczego dziwne? Każdy ma jakieś akcje. Wiadomo, że SEE potrafi różne rzeczy wyprawiać - znam kilka takich SEE xd
Po prostu zastanawiam się co możne być czynnikiem powodującym chęć zdrady u SEE.
A że ten... xd bardziej błyszczy, lepiej płaci i jaśniej świeci to wiem xd

A co w sytuacji, gdy SEE jest w związku i jest zakochane?
Chodziło mi o SEE, ale o SEE 3 ;p

Awatar użytkownika
mandragor
Posty: 25
Rejestracja: wtorek, 17 listopada 2015, 17:13
Enneatyp: Zdobywca

Re: Związki 3

#176 Post autor: mandragor » piątek, 6 maja 2016, 21:32

Reszka pisze: Ten człowiek wysyła zbyt sprzeczne sygnały by móc jednoznacznie określić o co mu chodzi ;d
Moim zdaniem nie wysyła sprzecznych sygnałów.
Sęk jest w tym, że 3 są całkowicie bezbronne na polu miłosny, obawiają się tak odrzucenia, że chcą sprawić, by to druga osoba zrobiła pierwszy krok, albo chociaż się wyłamała :D

Czasami jest tak, że przejmują na początku inicjatywę, ale kiedy pójdzie coś nie tak to się wycofują. I następnym razem czekają na jasny sygnał. Po prostu daj mu do zrozumienia, że jesteś nim zainteresowana w ten sposób, jeśli ma Cię gdzieś, to Cię zleje i będziesz miała to z głowy, po co masz się z nim zadawać? A jeśli to coś więcej, to on już się postara, żeby Cię zdobyć :D, bo takie 3 są.

Tak poza tematem 3 w tym temacie, a przynajmniej ja - są kiepskie. Strasznie się motają, byle nie dać za dużo sygnałów, ale dać tyle by ktoś je brał pod uwagę. Grają, grają, bo wystawienie swoich prawdziwych uczuć na widowisko to najgorsze co może być. Ja często czekam na sygnały, prowokuję, a dopiero wtedy wkraczam do akcji jak jestem pewien i biorę. Choć są wyjątki, czasem daję się na odstrzał, ale wtedy moje życie musi zajebiście się toczyć
3w2 - ENFP

ODPOWIEDZ