Czym się zajmujecie? (tylko 3)

Dyskusje na temat typu 3
Wiadomość
Autor
Perwik
Posty: 3600
Rejestracja: czwartek, 3 stycznia 2008, 23:08

Czym się zajmujecie? (tylko 3)

#1 Post autor: Perwik » niedziela, 31 lipca 2011, 22:39

Czym się zajmujecie?

Proszę Was abyście odpowiedzieli tylko na pytanie czym się zajmujecie (bo musicie i bo chcecie), ewentualnie co chcecie robić w przyszłości -> jakie sfery życia Was interesują, co robicie, co będziecie robić, a także o czym myślicie.

Proszę Was, abyście nie pisali dlaczego ani po co robicie to co robicie.

Interesuje mnie tylko rejon waszego działania w świecie.

Przykład:

Jestem Perwik (chłopiec) w życiu zajmuję się szeroko pojętym rozwojem. Interesuje mnie w to jak człowiek się rozwija, dlaczego, po co, co mu siedzi w głowie, co robi i dlaczego to robi, jaką ma osobowość. A także co czuje i jak czuje. Często także analizuję dylematy moralne -> dlaczego ktoś/ja tak a nie inaczej postąpił.
Po za tym intensywnie pracuję nad poczuciem dobrego smaku, rozwijam swój gust a także szlifuję umiejętność wyrażania swoich emocji w ekspresji artystycznej po przez słowo/ruch/dźwięk, także w tym sektorze pracuję a właściwie raczkuję. (ważne jest to, że w tym sektorze chcę pracować zawodowo).
W mniejszym stopniu interesuje mnie rozwój fizyczny/sport (chociaż uwielbiam biegać, jeździć na rowerze i tańczyć).
Prawie nigdy nie zastanawiam się nad swoją sytuacją społeczną.
W dziedzinach technicznych oraz ekonomicznych wiem tyle ile muszę wiedzieć, żeby się całkowicie nie pogubić, chociaż nienawidzę biurokracji i staram się jej unikać.
Otoczenie/przyrodę traktuję jako przyjemny dodatek, lubię spacery nad morzem, czasem włóczę się po lesie.


Czyli jak widzicie pytanie jest CO MNIE Z GRUBSZA INTERESUJE



Proszę, aby wypowiadały się tylko osoby z tego podforum i to osoby, które są względnie pewne swojego typu. Zakładam ten temat na każdym podforum, więc proszę abyście odpowiadali „u siebie”. Jeśli odczuwacie bardzo silny wpływ skrzydła lub połączenie z konkretnym typem -> napiszcie o tym.
Możecie podać także swoją płeć, jeśli jest niepewna (nie znam użytkownika a nick nie wskazuje czy to chłopiec czy dziewczynka).



Po co ten temat? Chcę sprawdzić, czy jest jakaś zależność między typami enneagramu a tym czym się ludzie zajmują, gdzie pracują, w jakich sferach życia się rozwijają no i o czym myślą.



Awatar użytkownika
Aleksandrowa
Moderator
Moderator
Posty: 1452
Rejestracja: poniedziałek, 11 maja 2009, 20:01
Enneatyp: Zdobywca

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 3)

#2 Post autor: Aleksandrowa » niedziela, 30 października 2011, 21:59

Na dzień dzisiejszy pracuję w Gant Development SA i studiuję.
Moim polem działań ogólnie są Finanse i rachunkowość, ale chciałabym się specjalizować w rynkach kapitałowych, szczególnie w alternatywnym systemie obrotu. Jak dotąd moje doświadczenie zawodowe się tego tyczy.


W wolnych chwilach czytam, ostatnio kilka kryminałów czy też opowiadań Kuczoka. Planuję zapisać się na jakiś profesjonalny kurs języka niderlandzkiego, ale w planach mam na razie wyrobienie sobie pewnej licencji zawodowej, także może poczekać.

Uzależniłam się od seriali takich jak Big Bang Theory albo How I Met Your Mother.
Poza tym piszę wiersze, ale do szuflady.
Kocham francuskie kino. Ponadto pichcenie ciast i eksperymentowanie z ostrymi przyprawami.
Wypijam hektrolitry zielonej herbaty, czasem czerwonej. Uzależniłam się też od przyswajania wiedzy nt. zdrowego trybu życia i odżywiania, wiem dość dużo o dietach.

Rower uważam za najlepszego przyjaciela czasu letniego, siłownię natomiast traktuje jako roczną działalność. Lubiłam bardzo pływać, ale na razie mam zarządzoną przerwę na czas zimowy, ponadto nie chce mieć takich wielkich pleców.

Panicznie boje się kataru. Mogę chorować na wszystko, byle nie na katar, który automatycznie bardzo mnie osłabia. I dlatego też zajmuje się czytaniem o tym jak dbać o profilaktykę zdrowotną.

No to tak w skrócie ja.
Did you see SEE se?

Trójkowdwójkę

Człowiek rzadko myli się dwa razy – na ogół TRZY lub więcej.

John Perry Barlow

Awatar użytkownika
Morfeusz
Posty: 4
Rejestracja: niedziela, 19 stycznia 2014, 23:23

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 3)

#3 Post autor: Morfeusz » niedziela, 19 stycznia 2014, 23:42

Jestem studentem medycyny weterynaryjnej.
Aktualnie studiuje na wymianie we Włoszech.
Co chciałbym robić, nie jestem jeszcze do końca pewien, albo pracować w zawodzie jako chirurg, albo otworzyć własną działalność.

W wolnych chwilach uwielbiam czytać.
Nie oglądam seriali, nie gram w gry uważam, że to strata czasu.
Uczyłem się sam w domu języka włoskiego.
Śpiewałem przez chwilę w zespole rockowym, ale niestety nie przetrwał z powodu wyjazdu.
O właśnie, uwielbiam śpiewać ;)
Może kiedyś coś z tego będzie?

W młodości trenowałem sporty indywidualne, akrobatyka, sztuki walki itp.
Nie przepadałem nigdy za grami zespołowymi.
Zajmowałem się przez chwilę fotografią, ale po pierwszej wystawie prac straciłem zapał.
Lubie porządek i zorganizowanie.
Często potrzebuje kogoś kto mnie poprze i wesprze w działaniach.
W pracy obowiązkowy i raczej perfekcjonista.
W miłości... hmm.. trochę zbyt egoistyczny.
Wśród ludzi, lubię odkrywać w czym są dobrzy i kierować ich w tę stronę.

Roztargniony, czasami zbyt leniwy.
Potrzebuje jakiejś iskry i mogę zdziałać wszystko ;)

Ciekawostka, mój najlepszy przyjaciel to 6, a miłość to 9 ;)

Myślę, że mój typ jest trafiony 3w4.

Awatar użytkownika
Kapar
VIP
VIP
Posty: 2333
Rejestracja: czwartek, 21 sierpnia 2008, 13:15
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: DownUnder
Kontakt:

Re: Czym się zajmujecie? (tylko 3)

#4 Post autor: Kapar » poniedziałek, 20 stycznia 2014, 08:43

Twoja lista jest dość imponująca! Działalności i aktywności masz tyle ile niektórzy nie zapisują w ciągu całego żywota a chyba jeszcze wiele przed tobą.
Możemy pogadać tu https://t.me/joinchat/aHxHU7go8yQ4MmRl

Odnajdziesz mnie na rozstajach dróg. Sprawcy podobno wracają
po śladach swych, a gdy wrócisz tu, gdzie czas w zdumieniu przystanął
to nie mów nic. Już nie ty, nie ja. Inna już rzeka tam płynie.

ODPOWIEDZ