Witam na forum

Dyskusje na temat typu 3
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Intryga
Posty: 157
Rejestracja: poniedziałek, 12 lutego 2007, 20:11
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

#31 Post autor: Intryga » sobota, 5 maja 2007, 11:22

Widze podobieństwo między 3 a 7, tak samo uciekaja od problemów.

(Fakt, my tu o aktywności 7 w dziale "witam na forum" dla 3 ^^" przepraszamy, obiecujemy poprawe :D)


3w4/5w4, INTp/ISTp

"Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie."
Niccolo Machiavelli

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#32 Post autor: Czekolada » sobota, 5 maja 2007, 20:51

Tak tu muszę się zgodzić. Ja też muszę jakoś dzień rozplanować, żeby go nie zmarnować i odpowiednio spożytkować. Czasem nieświadomie. Szczególnie rano przeraża mnie moja ułożoność, rozkład w planie i najdrobniejszych szczegółach, potem jakoś to leci.
To tak dla potwierdzenia ;).

Awatar użytkownika
proxima_centauri
Posty: 6
Rejestracja: piątek, 11 maja 2007, 23:31
Lokalizacja: z bardzo daleka

#33 Post autor: proxima_centauri » piątek, 11 maja 2007, 23:36

Witam wszystkich :)
Test robiłam 2 razy, z półroczną przerwą. Wynik taki sam 3w4. Mam nadzieję, że spotkam tu wiele interesujacych trójek.

Konrad18
Posty: 1
Rejestracja: sobota, 16 czerwca 2007, 20:30

#34 Post autor: Konrad18 » sobota, 16 czerwca 2007, 20:57

Echhh test robiłem z 6 razy i za każdym razem wychodzi mi 3w4 co mnie troche dziwi ?
Bo szczerze mówiąc wydaję mi sie ze wolałbym być Gwiazdą,zawsze marzyłem o sławie i pieniądzach a tutaj wyszło "profesjonalista"! ::D
Hmmm szczerze mówiac nie wiem czy po pierwszym przeczytaniu opisu 3w 4 który mi sie bardzo spodobał,bo lubie gdy ludzie myslą o mnie ,że jestem chamski i nie mam uczuć,czy podświadomie nie zapamiętałem jakoś odpowiedzi i nie zakreślam ich tak by znów wyszło 3w4?..Hmm uważam ,że ten opis ukazuje Nas troche chamskich ale szczerze mówiac podoba mi się to:P
Pozdrawiam,wiem ze sie powtarzam ale nie chce mi sie poprawiać.Za błedy ort i stylistyczne tez bardzo przepraszam:)!

sara118
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 12 sierpnia 2007, 20:29
Lokalizacja: Radom

#35 Post autor: sara118 » niedziela, 12 sierpnia 2007, 20:54

Czekolada pisze:
Green Eyes pisze:
Shadow_Vegeta pisze:Właśnie, ale też nie można z 3 robić takich jakiś męczenników pracy, niektóre enneagramy pod tym wzgledem są gorsze. Np. znam osobę która ma cały dzien uporządkowany co do joty według kalendarzyka, i wszystko robi tak żeby miec cały dzień zajęty bez wytchnienia. Jest 7 :)
kluczowe slowo w tej wypowiedzi to kalendarzyk :lol: hehe od razu widac ze to siodemka, bez niego pogubilaby sie juz przy samym starcie. a moze zajeta chce byc dletego bo ucieka od jakis problemow?
Blee, okropnie bym się czuła z takim kalendarzykiem. Z resztą mam takie coś na biurku imitujące kalendarzyk ... i wcale z niego nie korzystam - poza tym, że pełni rolę przypominacza.
Też mam biurko, kalendarzyk , ale równiez z niego nie korzystam. Poprostu rzadko zdarza mi sie abym zerkała na ten kalendarzyk. Zapisuje sobie karteczki , ale zazwyczaj mam w głowie fakt , ze zapisałam , a nie wiem ,gdzie jest ta karteczka,

sara118
Posty: 2
Rejestracja: niedziela, 12 sierpnia 2007, 20:29
Lokalizacja: Radom

#36 Post autor: sara118 » niedziela, 12 sierpnia 2007, 20:59

Tak wogole witam trójeczki. Zrobiłam test pierwszy raz i jakoż jestem zaskoczona , przeczytałam o sobie ...........może i jako trójka bywa , ze manipuluje ( faktycznie a to takie brzydkie) ale to jest silniejsze i taka jest potrzeba.

Awatar użytkownika
Katjah
Posty: 42
Rejestracja: niedziela, 2 września 2007, 13:35
Lokalizacja: Katowice/Kraków

#37 Post autor: Katjah » niedziela, 2 września 2007, 14:52

Ja również pragnę powitać wszelkie forumowe trójeczki. :) Wczoraj znajoma przypomniała mi o istnieniu enneagramowych testów. Wyszło mi 3w4. Dwa albo trzy lata temu byłam 4w3. Pewnie wkradł się jakiś czeski błąd. ;) Tudzież prawdziwa trójkowość teraz wyszła z cienia, bo robię różne testy i ciągle to wychodzi.
Pozdrawiam. 8)
3w2
I am what I am
And what I am is who I am
I know what I know
And all I know is that I fell
If only I could walk through walls
Then maybe I would tell who I was
Yet I am just a man still learning how to fall.

Monika
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 21:18

#38 Post autor: Monika » niedziela, 7 października 2007, 21:48

witam wszystkich :P
a ja sobie śledziłam przez jakiś dłuuuugi czas forumową czwórkę no i postanowiłam też coś od czasu do czasu popisać :P
czy jestem 3? nie wiem, ale to najbardziej prawdopodobny ze wszystkich typow :P
3w4 jak stwierdziła niejaka 4w5 :P

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#39 Post autor: Miltado » niedziela, 7 października 2007, 21:59

Witamy wszystkie nowe Trójki na tym forum :wink: ostatnio nawet sporo się przez nie przewinęło.

No z drugiej strony mam nadzieję, że pojawi się ich więcej. Chyba postanowiłem dalej tu pisać no i pozbierać umówioną z Intrygą dziesiąteczkę (mam nadzieję, że się jeszcze tu odezwie, bo jakoś strasznie zaczyna się zamulać na tym forum ;)
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Monika
Posty: 15
Rejestracja: sobota, 28 kwietnia 2007, 21:18

#40 Post autor: Monika » niedziela, 7 października 2007, 22:07

sara118 pisze:Zrobiłam test pierwszy raz i jakoż jestem zaskoczona , przeczytałam o sobie ...........może i jako trójka bywa , ze manipuluje ( faktycznie a to takie brzydkie) ale to jest silniejsze i taka jest potrzeba.
ja robilam test duuuuzo razy...az dalam sobie spokoj bo ciagle wychodzilo co innego :roll:
pozniej kolezanka stwierdzila ze jestem 3 i tak juz zostalo :lol:
a ze mnie dobrze zna to mam nadzieje ze sie nie myli...albo i ze sie myli :lol:
3w4 jak stwierdziła niejaka 4w5 :P

Awatar użytkownika
AngelsDream
Posty: 100
Rejestracja: wtorek, 30 października 2007, 11:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#41 Post autor: AngelsDream » czwartek, 15 listopada 2007, 17:47

W sumie się nie przywitałam: kolejna 3 do kolekcji. Jak tylu Władców Świata wytrzymuje obok siebie? :wink:

I od razu powiem, że dostaję odruchu wymiotnego, gdy ktoś sobie roi, że ponieważ jestem trójką, to wymagam zbawienia i przewodnika moralnego: nie wymagam, doskonale sobie radzę, z góry dziękuję. :twisted:

white_revolt
Posty: 1
Rejestracja: środa, 26 marca 2008, 14:49

witam:)

#42 Post autor: white_revolt » środa, 26 marca 2008, 14:57

Witam:) dopiero zaczynam:) wyszło mi że jestem 3w2 Pozdrawiam wszystkie3 ;)
3w2 introwertyk
wew. bohater: Niewinny, wojowonik.


"Światła neonów coś majaczą do nas
Problemy nic nie znaczą, zobacz
Cały świat trzymam w moich dłoniach
I zamieniam w drobny mak i układam, konam"

jsk
Posty: 342
Rejestracja: sobota, 15 września 2007, 15:50
Enneatyp: Zdobywca
Kontakt:

#43 Post autor: jsk » środa, 26 marca 2008, 15:28

Pozdrawiam najbardziej przebojowy typ
Wygrywa ten, któ ma jasno określony cel i pragnienie, aby go osiągnąć.

Awatar użytkownika
Temeraire
Posty: 5
Rejestracja: wtorek, 29 stycznia 2008, 18:28
Kontakt:

#44 Post autor: Temeraire » sobota, 31 maja 2008, 08:14

Po długim czytaniu forum, postanowiłam też czasem coś naklikać.
Mimo,że forum ''trójkowe'' czytam regularnie, nie wiem, jak to będzie z moją aktywnością na forum (słomiany zapał...).
Tak czy inaczej, w końcu się ujawniam i piszę wszystkim - witam :D

Test robiony trzy razy z kilkumiesięczną przerwą.I wciąż to samo .A więc chyba naprawdę jestem trójką :lol:
Opis zgadza się prawie całkowicie, dodałabym trochę szczegółów, które jednak już znalazłam na forum. Nareszcie ludzie myslący tak, jak ja ...
3w4

Awatar użytkownika
Marco
Posty: 126
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 22:17
Enneatyp: Szef

#45 Post autor: Marco » wtorek, 22 lipca 2008, 01:57

Cześć, w teście na stronie głownej wyszło mi 3w4 8)

ODPOWIEDZ