Czego nie lubicie w 3?

Dyskusje na temat typu 3
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Marcelle
Posty: 39
Rejestracja: piątek, 17 kwietnia 2015, 18:57
Enneatyp: Mediator

Re: Czego nie lubicie w 3?

#91 Post autor: Marcelle » piątek, 1 maja 2015, 23:04

Nie lubię 3.


IEE

Awatar użytkownika
chokureika
Moderator
Posty: 608
Rejestracja: niedziela, 11 listopada 2007, 23:25
Enneatyp: Indywidualista

Re: Czego nie lubicie w 3?

#92 Post autor: chokureika » piątek, 1 maja 2015, 23:07

Marcelle pisze:Nie lubię 3.
Zdrowe 3 są cudowne. Może trafiłaś na wybrakowany egzemplarz.
4.5 sp/sx IEI / z uniesień pozostało mi uniesienie brwi, ze wzruszeń - wzruszenie ramion.

Awatar użytkownika
Marcelle
Posty: 39
Rejestracja: piątek, 17 kwietnia 2015, 18:57
Enneatyp: Mediator

Re: Czego nie lubicie w 3?

#93 Post autor: Marcelle » piątek, 1 maja 2015, 23:14

Pewnie tak i to nie jeden a trzy.
IEE

Awatar użytkownika
urikedi
Posty: 20
Rejestracja: piątek, 24 lipca 2015, 16:22
Enneatyp: Obserwator

Re: Czego nie lubicie w 3?

#94 Post autor: urikedi » czwartek, 19 maja 2016, 01:21

3 razy mi się zdarzyło, ze trojka, doprowadziwszy mnie niemal do załamania, dalej mnie dobijała, obserwując z jakąś taką sadystyczną przyjemnością moją reakcję :boxing:
I to były 3 różne trójki, nie jakaś jedna psychopatyczna
No i znam jedno 3w2 które mnie irytuje, bo jest z gammy, ale to pewnie inna kwestia
5w4 so/sx
INTP
INFj(EII)
https://www.facebook.com/askehyhy/ <----tu rysuję

infinity
Posty: 72
Rejestracja: niedziela, 20 marca 2016, 11:44

Re: Czego nie lubicie w 3?

#95 Post autor: infinity » czwartek, 19 maja 2016, 09:57

Pracoholizmu. Poza tym moja mama jest 3, nie znoszę jak wywiera na mnie presję, bo w końcu jestem jej córką bla bla.

kartakredytowa
Posty: 42
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2014, 21:18
Enneatyp: Indywidualista

Re: Czego nie lubicie w 3?

#96 Post autor: kartakredytowa » sobota, 21 maja 2016, 00:37

Zdrowe 3 są świetne :) Ale jeśli są nie zdrowe lub na średnim poziomie zdrowia to są takie jakby ciągle za czymś goniły, nie są naturalne, ciągle udają nawet jak nie chcą. nie potrafią utrzymywać z ludźmi zdrowych relacji, zwłaszcza bliskich relacji. Ciągle chcą kogoś zmieniać, lubią patrzeć na cierpnie innych, widzą tylko swoje egoistyczne odbicie. Nie zdrowe 3 są straszne!!

Awatar użytkownika
silvergirl
Posty: 307
Rejestracja: czwartek, 2 stycznia 2014, 00:42
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Czego nie lubicie w 3?

#97 Post autor: silvergirl » wtorek, 31 maja 2016, 18:46

kartakredytowa pisze:Zdrowe 3 są świetne :) Ale jeśli są nie zdrowe lub na średnim poziomie zdrowia to są takie jakby ciągle za czymś goniły, nie są naturalne, ciągle udają nawet jak nie chcą. nie potrafią utrzymywać z ludźmi zdrowych relacji, zwłaszcza bliskich relacji. Ciągle chcą kogoś zmieniać, lubią patrzeć na cierpnie innych, widzą tylko swoje egoistyczne odbicie. Nie zdrowe 3 są straszne!!
A do tego te maski ;/ Masakra totalna :wall:
Właśnie doświadczam tójkowości - chorej, na pewnej pani, ale powala mnie totalnie i dla mnie jako 7ki akcje chorej 3 są masakryczne i niezrozumiałe.
Strasznie mnie wkurza już sama myśl o tym, że coś mnie może ograniczać emocjonalnie. Trójki się z tym męczą? Mnie już sama obserwacja takiej trójki męczy.
Ale obca babka to się nie będę produkować i podciągać ;p

Awatar użytkownika
silvergirl
Posty: 307
Rejestracja: czwartek, 2 stycznia 2014, 00:42
Enneatyp: Entuzjasta

Re: Czego nie lubicie w 3?

#98 Post autor: silvergirl » piątek, 3 czerwca 2016, 14:34

infinity pisze:Pracoholizmu. Poza tym moja mama jest 3, nie znoszę jak wywiera na mnie presję, bo w końcu jestem jej córką bla bla.
O tak pracoholizm to jest to. Moja znajoma 3ka to nawet z chorą nogą i zakazem chodzenia pracuje.
Mam obok siebie kilka trójek, ostatnio o 2 chore mniej, to sobie wiedzę pogłębiam xd

Awatar użytkownika
Nihilist
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 27 września 2015, 14:53
Enneatyp: Lojalista

Re: Czego nie lubicie w 3?

#99 Post autor: Nihilist » czwartek, 2 lutego 2017, 23:18

Egocentryzmu, poczucia wyższości nad innymi. Pokazywania zawsze tej samej, doskonale dobranej maski. Zauważyłem wypowiadanie się z dużym dystansem na temat intymnej sfery życia, ale może to tylko szczególnym przypadek. No i jeszcze ten sadyzm (?), o którym dużo osób wspominało. Jakby obserwowanie czyichś niepowodzeń je kręciło.
6w7|INFJ|sx/sp

Reszka
Moderator
Posty: 116
Rejestracja: wtorek, 19 kwietnia 2016, 13:48
Enneatyp: Zdobywca
Lokalizacja: Okolice Poznania

Re: Czego nie lubicie w 3?

#100 Post autor: Reszka » poniedziałek, 6 lutego 2017, 20:46

To ciekawe, że Trójki to jeden z mniej lubianych typów na forum, a w konfrontacji z rzeczywistością wychodzi na to, że raczej jest odwrotnie. Jeśli nawet nie są lubiane, to ludzie i tak chcą z nimi trzymać, jedynie krytykując je za plecami. Zauważyłam to na przykładzie innych 3 z mojego otoczenia (siebie trudno obiektywnie ocenić): wszyscy im zarzucali lizodupstwo oraz fałszywość (nie wprost), a w efekcie większość chciała żeby taka 3 na nich zwróciła uwagę, bo przecież była tą "fajną" osobą i to się opłacało.
3w4 sp/soc, LSE

Prawdziwie wielcy ludzie wywołują w nas poczucie, że sami możemy się stać wielcy. ~ Mark Twain

ODPOWIEDZ