Jak zdobyć serce faceta 3-ki?

Dyskusje na temat typu 3
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#61 Post autor: Miltado » niedziela, 26 października 2008, 07:49

Creative pisze:
Trójki są bardzo zamkniętymi osobami...trzeba dla nich poświęcić dużo cierpliwości i czasu, a później zacząć je powoli zmieniać, czego one tak bardzo nienawidzą ;) Sorry trójki, nie zabijajcie mnie ;) to dla waszego dobra...
Piszesz o partnerstwie, a już jak każda kobieta chcesz zmieniać faceta, więc ocb.? Nie zbliżaj się do mnie :!: :twisted:

Łe... nie lubię 6... brrr....



Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#62 Post autor: Memory » niedziela, 26 października 2008, 07:53

Ale Miltado, dwuletni związek 6 z 3 już czemuś dowodzi. Gdyby naprawdę nie mógł wytrzymać z szóstkowym narzucającym się babskiem, to pewnie dawno by odszedł.

Przy okazji. Gratuluję wytrwałości Creative. :P I witam nową wśród grona szóstek. ;)
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#63 Post autor: Miltado » niedziela, 26 października 2008, 07:56

Memory pisze:Ale Miltado, dwuletni związek 6 z 3 już czemuś dowodzi. Gdyby naprawdę nie mógł wytrzymać z szóstkowym narzucającym się babskiem, to pewnie dawno by odszedł.

Przy okazji. Gratuluję wytrwałości Creative. :P I witam nową wśród grona szóstek. ;)
Nie widzę się po prostu w roli marionetki w związku, a 6 podświadomie do tego dążą, może nie? :lol:

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#64 Post autor: Memory » niedziela, 26 października 2008, 08:15

Nie wiem. Jestem dziwna, bo unikam trwałych związków, jak ognia. Także ciężko mi się określić. :]
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#65 Post autor: Miltado » niedziela, 26 października 2008, 08:23

Memory pisze:Nie wiem. Jestem dziwna, bo unikam trwałych związków, jak ognia. Także ciężko mi się określić. :]
Ha ha to nie tylko Twój problem :lol:

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#66 Post autor: Memory » niedziela, 26 października 2008, 08:38

No widzisz. :P
Nie widzę się po prostu w roli marionetki w związku
Zrobić z faceta marionetkę? :shock:
To raczej ja bym się w nią zamieniła, bo gdy kogoś kocham, potrafię zgłupieć do reszty, by uszczęśliwić.
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#67 Post autor: Miltado » niedziela, 26 października 2008, 09:13

Memory pisze:
Nie widzę się po prostu w roli marionetki w związku
Zrobić z faceta marionetkę? :shock:
To raczej ja bym się w nią zamieniła, bo gdy kogoś kocham, potrafię zgłupieć do reszty, by uszczęśliwić.
Takie to dziwne ?? Toć każde dziecko wie że kobieta w swej naturze za wszelką cenę zmienić pragnie faceta. "Misiu nie idź do kumpli na browara tylko obejrzyj M jak miłość" Scyzoryk się otwiera. No ale pokazuje prawdziwą naturę faceta, czy się da czy nie :lol:

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#68 Post autor: Snufkin » niedziela, 26 października 2008, 09:17

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 20:26 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#69 Post autor: Memory » niedziela, 26 października 2008, 09:28

Dla Ciebie Snufkinie. Ale Ty i tak nie doceniasz mych starań, więc nie wiem dlaczego usilnie próbuje zwrócić na siebie Twoją uwagę. Głupia ja.
Takie to dziwne ?? Toć każde dziecko wie że kobieta w swej naturze za wszelką cenę zmienić pragnie faceta. "Misiu nie idź do kumpli na browara tylko obejrzyj M jak miłość" Scyzoryk się otwiera.
Fobiczna szóstka jeszcze by usługiwała i przynosiła piwo kolegom faceta, bo by się bała, że jej przyleje chłop. :lol: Tak, obalam stereotypy.

Swoją drogą, nie lubię spędzać czasu przed durnymi serialami, a bynajmniej nie próbowałabym nikomu odebrać rozrywki, gdy sama nie mam humoru na zabawę.
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#70 Post autor: Miltado » niedziela, 26 października 2008, 09:31

Memory pisze:Dla Ciebie Snufkinie. Ale Ty i tak nie doceniasz mych starań, więc nie wiem dlaczego usilnie próbuje zwrócić na siebie Twoją uwagę. Głupia ja.
E myślałem że to dla mnie :P Nie to nie...
Takie to dziwne ?? Toć każde dziecko wie że kobieta w swej naturze za wszelką cenę zmienić pragnie faceta. "Misiu nie idź do kumpli na browara tylko obejrzyj M jak miłość" Scyzoryk się otwiera.
Fobiczna szóstka jeszcze by usługiwała i przynosiła piwo kolegom faceta, bo by się bała, że jej przyleje chłop. :lol: Tak, obalam stereotypy.

Swoją drogą, nie lubię spędzać czasu przed durnymi serialami, a bynajmniej nie próbowałabym nikomu odebrać rozrywki, gdy sama nie mam humoru na zabawę.
Unikat, wysyłam swój samolot natychmiast :P

Wyobraź sobie, że mój znajomy tak się właśnie zachowuje (6) nie no żal... nic tylko go użytkować.

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#71 Post autor: Memory » niedziela, 26 października 2008, 09:39

Cicho, bo Snufkin zaraz zrobi się zazdrosny. ;p :D
Unikat, wysyłam swój samolot natychmiast
Czekam. :)
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#72 Post autor: Miltado » niedziela, 26 października 2008, 11:22

Memory pisze:Cicho, bo Snufkin zaraz zrobi się zazdrosny. ;p :D
;*
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Creative
Posty: 5
Rejestracja: sobota, 25 października 2008, 22:34

#73 Post autor: Creative » niedziela, 26 października 2008, 12:40

Miltado pisze: Piszesz o partnerstwie, a już jak każda kobieta chcesz zmieniać faceta, więc ocb.? Nie zbliżaj się do mnie :!: :twisted:
Łe... nie lubię 6... brrr....
Uuuu szkoda, ze tak to odebrales. Wg mnie osoby, ktore dopasowuja sie do siebie maja szanse na dłuższy zwiazek.
Miltado pisze: Nie widzę się po prostu w roli marionetki w związku, a 6 podświadomie do tego dążą, może nie?
Jesli uwazasz, ze otwieranie osoby wobec innych, przy ktorych moga czuc sie bezpiecznie za "role marionetki" to chyba nic więcej nie mam do powiedzenia. Na dłuszy okres taki zwiazek jest tandetny...
Miltado pisze: Takie to dziwne ?? Toć każde dziecko wie że kobieta w swej naturze za wszelką cenę zmienić pragnie faceta. "Misiu nie idź do kumpli na browara tylko obejrzyj M jak miłość" Scyzoryk się otwiera. No ale pokazuje prawdziwą naturę faceta, czy się da czy nie.
Czemu az tak strasznie to odbierasz xD. Moze dlatego nie jestes zdolny do długo trwalszego związku xD. Powino się wprowadzac jakies zmiany, zeby nam wszystkim bylo lzej. A tak poza tym, nie lubie M jak Miłość i inne tego typu badziewia xD.
6w7

Awatar użytkownika
loco en el coco
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 17 czerwca 2008, 13:39

#74 Post autor: loco en el coco » poniedziałek, 27 października 2008, 16:19

Trójki to fajny typ... Całkowicie różny w działaniu i radzeniu sobie z emocjami od siódemek. Mnie intryguje i uspokaja.
Ale wymaga cierpliwości, dystansu i pełnej akceptacji. Przynajmniej Trójka, którą znam - a wydaje mi się, że znam tylko jedną. Otwiera się powoli, nie lubi nazywać, określać sytuacji.
Czy Trójki ogólnie są raczej skłonne okazywać uczucie poprzez działanie (typu: umyję ci samochód;) )?
Emocjonalnie jest chłodny, ale widać pewne przebłyski ciepła. Mam jednak wrażenie, że im bliżej jesteśmy, tym dalej potem musi uciec.
Adrenalina gwarantowana ;)

pozdrawiam :)
7w8

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#75 Post autor: Miltado » poniedziałek, 27 października 2008, 16:57

loco en el coco pisze: Czy Trójki ogólnie są raczej skłonne okazywać uczucie poprzez działanie (typu: umyję ci samochód;) )?
Emocjonalnie jest chłodny, ale widać pewne przebłyski ciepła. Mam jednak wrażenie, że im bliżej jesteśmy, tym dalej potem musi uciec.
Adrenalina gwarantowana ;)
No tak, bo wierzymy, że tylko nasze działanie i pomoc może coś zmienić, a nie słowa. Kupowanie kwiatków, zabieranie na inne okazje to będzie forma okazywania uczuć i pokazywania jak bardzo nam zależy na danej osobie.

I odwrotnie jeżeli nie zależy to ją kompletnie olewamy, nie słuchamy traktujemy raczej jak powietrze.

A z emocjami to faktycznie, sam u siebie tak zauważyłem. Czasami powiem coś miłego, czy prosto z serca (co nie jest częste jeżeli chodzi o pozytywy) a następnie uciekam, raz że się trochę tego wstydzę (podświadomie), to tak trochę wychodzi z naszej natury. Biorę się natychmiast za coś innego, jakieś zajęcie. No troszeczkę uciekamy.

Jeżeli natomiast ktoś za bardzo mówi "oj jaki ty byłeś miły, nie wiedziałam" to nawet potrafię odpowiedzieć "to tak żeby Ci przyjemniej było" i nic więcej, nie lubię drążyć tematu :lol:
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

ODPOWIEDZ