Jak zdobyć serce faceta 3-ki?

Dyskusje na temat typu 3
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#76 Post autor: Memory » poniedziałek, 27 października 2008, 17:24

Mi moja trójeczka kupuje różne dobre rzeczy. I zawsze mogę liczyć na jej pomoc. To chyba afektowane działania. ;p

Rzucam hasło: czy związek trójki z trójką jest możliwy?
Jeszcze jedno: czy trójka może polecieć na kasę i wmawiać wszystkim wokół, że to wina miłości? ;>

I pytanie specjalne na dobitkę do Miltado. :D
Co chłopak-trójka chce powiedzieć poprzez 'no wiesz, leci na mnie wiele lasek, ale wybrałem jednak Ciebie, więc powinnaś to docenić.'? Co chce osiągnąć poprzez wywyższanie się w ten sposób? Bo na pewno się przecenia mówiąc takie rzeczy. ;]


6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#77 Post autor: Miltado » poniedziałek, 27 października 2008, 18:07

Memory pisze:Mi moja trójeczka kupuje różne dobre rzeczy. I zawsze mogę liczyć na jej pomoc. To chyba afektowane działania. ;p

Rzucam hasło: czy związek trójki z trójką jest możliwy?
Jeszcze jedno: czy trójka może polecieć na kasę i wmawiać wszystkim wokół, że to wina miłości? ;>

I pytanie specjalne na dobitkę do Miltado. :D
Co chłopak-trójka chce powiedzieć poprzez 'no wiesz, leci na mnie wiele lasek, ale wybrałem jednak Ciebie, więc powinnaś to docenić.'? Co chce osiągnąć poprzez wywyższanie się w ten sposób? Bo na pewno się przecenia mówiąc takie rzeczy. ;]
1. Osobiście uważam, że kupowanie czegokolwiek osobie z którą nie jest się w związku mija się z celem.

2. Ciężka sprawa, bo tak naprawdę jedno będzie się słaniać przed drugim. W pewnym momencie konkurować itd. Związek raczej krótki i burzliwy. Chyba ze wyznaczą sobie wzajemne cele do których będą razem dążyć i sobie pomagać nawzajem to tak. Nawet to widzę, mocny seks, raczej słabo w kwestii uczuciowej.

3. Raczej trójka poleci na daną osobę z wizją możliwości awansu społecznego - to jest priorytet. Nie przeżyje wizji samej siebie jako osoby która żyje kosztem innej osoby jak pasożyt. Raczej sama będzie chciała dorównać tej osobie, albo da sobie spokój.

4. Odpowiem tak na wpół otwarcie. Bo jednak nie zamierzam Cię uwodzić (nie uznaje internetu jako dobre źródło). 3 to urodzeni zdobywcy, a zdobywanie nie ogranicza się tylko do mamony (pieniędzy), ale kobiet i władzy. Sama zobacz duża ilość kobiet = duże powodzenie = niezwykła wartość faceta z którym obcujesz, ale jako 3 zawsze prezentuje się przez osiągnięcia zewnętrznie (pokazuje że inne laski go doceniają). Zresztą jest to działanie podświadome (co nie znaczy że z tego nie korzystam lub nie korzystałem a co! :D ), pokazuje Ci, że nie jesteś jedyna na świecie, że ma przy boku zawsze kogoś do kogo może się zwrócić i znajdzie odzew. To bardzo proste i skuteczne działanie.

Rożnica polega na subtelnym i niesubtelnym tego ukazywaniu. Niesubtelne to mówienie wprost, a ja będę tak to nawiązywał, że sama wywnioskujesz to zdanie
'no wiesz, leci na mnie wiele lasek, ale wybrałem jednak Ciebie, więc powinnaś to docenić.'?
nawet kiedy nigdy nie wyrażę go słowami.

Z resztą podobno wywyższam się z innych powodów ale to inna bajka, trzeba nad tym popracować.

Rozumiesz facet wtedy nie jest potrzebujący nie jest ciepłą kluchą gotową na każde Twe skinienie, tylko prehistorycznym facetem - samcem alfa.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#78 Post autor: MartiniB » poniedziałek, 27 października 2008, 18:12

Mitaldo, tak z ciekawości.

W realu, budując relacje międzyludzkie, też tak bez oporów opowiadasz wokół o samcach alfa i prehistorii, jak na forum??

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#79 Post autor: Miltado » poniedziałek, 27 października 2008, 18:15

MartiniB pisze:Mitaldo, tak z ciekawości.

W realu, budując relacje międzyludzkie, też tak bez oporów opowiadasz wokół o samcach alfa i prehistorii, jak na forum??
Ha ha naturalne że nie. A czy każdy zdradza swoje motywy i sposoby działania? Nie.

Szansa spotkania kogoś z forum bez mojej woli to 0.0000000000000009. Raczej coś równego zero więc czemu mam nie pisać? (chyba że namierza mnie CBA :P )

Tutaj sobie mogę nagadać się do woli, a działać w realu. Odgraniczam oba światy wyraźną linią psychicznego komfortu.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#80 Post autor: Memory » poniedziałek, 27 października 2008, 18:30

Szansa spotkania kogoś z forum bez mojej woli to 0.0000000000000009.
Ja wynajęłam prywatnego detektywa. Miltado, powinieneś zrzucić te 200 kilo, nie mieścisz się w kadrze, gdy mój pracownik próbuje Cię sfotografować. Zacznij pić zieloną herbatkę. Pomaga w odchudzaniu. :twisted:

Ad.1. A wymiana? Ja kupię coś Tobie, ale zyskuję z nawiązką?
Ad.2. Ok, tu nie mam co ingerować, bo trójką nie jestem.
Ad.3. Doceniam.
Ad.4. Łeee, to jednak nie chcę trójki. Wolę być ta jedyną, a nie kolejnym trofeum.
Co do uwodzenia - nawet w realu nie miałbyś szans, więc masz racje, nie masz co zaczynać. ;p xD
Popieram. Też zwykle nie nawiązuje znajomości w virtualu. Chociaż bywają wyjątki, pod warunkiem, że przeniesie się później znajomość do realiów.
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#81 Post autor: Miltado » poniedziałek, 27 października 2008, 18:35

Memory pisze:
Co do uwodzenia - nawet w realu nie miałbyś szans, więc masz racje, nie masz co zaczynać. ;p xD
He he no jasne bo Twój detektyw nie namierzył tego człowieka co trzeba. Spokojnie zdążyłbym do twojego ideału przytyć spokojnie.

Wiesz w sklepie (Realu) może i nie, bo co mam cię zachwycać mrożonkami? Ale w życiu moja droga to kto wie... :lol:

Ad 1 no wymiana jest ok jest zysk jest interes ;)
Ad 4 Dla tego gdybym chciał to bym nie pisał :P Wracam do Elkory ;P
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 27 października 2008, 18:53 przez Miltado, łącznie zmieniany 1 raz.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#82 Post autor: Memory » poniedziałek, 27 października 2008, 18:53

Spokojnie zdążyłbym do twojego ideału przytyć spokojnie.
Oh, Miltado, tak! Zrób to, a może zignoruję zasadę pkt. 4. :D

Kurcze, fascynujesz mnie [przeczytaj to sobie z 10 razy, bo pewnie zaraz to usunę;] ]. Oczywiście w aspekcie niezrozumiałego dla mnie charakteru, nie potencjalnego kochanka. xD ;p

Tak się zastanawiam czy nie najlepszą droga na uwiedzenie trójki jest wpłynięcie na jego ambicję. Faworyzować jego ego. No i oczywiście mieć urodę Naomi Campbell. ;p
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#83 Post autor: Miltado » poniedziałek, 27 października 2008, 19:00

Po prostu doceniać i wspierać nic więcej. Z resztą często szukam u ludzi tego czego osobiście sam nie posiadam. Jakiś diabelnych uzdolnień. Lubię sztukę a co :P

Samo maślenie i prawienie jakichś wybujałych komplementów to zła droga nudna i bez sensu.

Zresztą trójka, w tym i ja osobiście wychodzi z założenia, że to jednak facet uwodzi, nie kobieta.

Ha ha to dobrze, dobrze, to znaczy, że szlifuję się w odpowiednią stronę. Wiem mam cholernie trudny charakter, znajoma mi to już wypominała :P

Naomi Campbell ?? Nie... Raczej Jessica Alba ^^.

A mnie fascynuje Twój... piesek Reksio XD
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#84 Post autor: Memory » poniedziałek, 27 października 2008, 19:13

Samo maślenie i prawienie jakichś wybujałych komplementów to zła droga nudna i bez sensu.
Komplementy mogą być, o ile są wyszukane i w dobrym smaku, a nie rzucone na wiatr.
Zresztą trójka, w tym i ja osobiście wychodzi z założenia, że to jednak facet uwodzi, nie kobieta.
Mi to już babka wpajała od małej. Stety, niestety, udało jej się. Pierwsza nigdy nie umiem wyjść z inicjatywą.
Naomi Campbell ?? Nie... Raczej Jessica Alba ^^.
Przyznaję, masz dobry gust. Ale ja Jessica nie jestem i nie zamierzam uosabiać się z tą osobą. Nawet lubię siebie taką, jaka jestem. :mrgreen:
A mnie fascynuje Twój... piesek Reksio XD
Wiem, jest zajebisty. ;]
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#85 Post autor: Miltado » poniedziałek, 27 października 2008, 19:27

Memory pisze:
Naomi Campbell ?? Nie... Raczej Jessica Alba ^^.
Przyznaję, masz dobry gust. Ale ja Jessica nie jestem i nie zamierzam uosabiać się z tą osobą. Nawet lubię siebie taką, jaka jestem. :mrgreen:
Jestem realistą, po co mi kobieta która będzie przejadać moje dochody skoro jedynym jej plusem jest tylko wygląd super aktorki, a pogadać na inteligentne tematy: nic. Do pustego i Salomon nie naleje. Jednak cenię inteligencje u kobiety. Myślę, że reszta trójek też i tyle do tego tematu :P

Kochanie się w jakiś mediowych ideałach uważam za szczeniactwo i domenę niedojrzałych dziewczynek.

Bądźmy realistami, bądźmy realistami. :P Kurde ale taka Alba... :lol:
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#86 Post autor: Memory » poniedziałek, 27 października 2008, 19:35

Jednak cenię inteligencje u kobiety
No, wreszcie mówimy o mnie... ;] :P
Jestem realistą, po co mi kobieta która będzie przejadać moje dochody skoro jedynym jej plusem jest tylko wygląd super aktorki, a pogadać na inteligentne tematy: nic. Do pustego i Salomon nie naleje
Też nie lubię zwracać się do solidnego słupa. Inteligencję, dystynkcję i dobre poczucie humoru zdecydowanie bardziej docenię, niż urodę. Która zresztą prędzej przeminie, niż potencjał drzemiący w upatrzonym obiekcie.
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#87 Post autor: Miltado » poniedziałek, 27 października 2008, 19:38

Memory pisze:
Jednak cenię inteligencje u kobiety
No, wreszcie mówimy o mnie... ;] :P
No powiedzmy...niech Ci będzie ;P Mój ty Konfliktorze kochany :lol:

Ale ten Striptiz możesz trenować dalej ;P

Twój piesek mnie rozwala XD
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#88 Post autor: Memory » poniedziałek, 27 października 2008, 19:50

Ciekawe czy rzeczywiście przeciwieństwa się przyciągają. :D Nie no, jak widzę przynajmniej potrafią się dogadać. ;] :P

Co do striptizu...
no wymiana jest ok jest zysk jest interes
Przyjemność za przyjemność. Nie ma jednostronnej wymiany. :D

Wiecie co? Ja uważam, że 3 i 6 mają szansę się porozumieć. :) Tzn. ja w każdym razie mam spore połączenie z trójką i nie wynika ono z niskiego stanu zdrowia, także dla mnie by to nie stanowiło problemu. Dopóki taki Miltado nie zechciałby niecnie wykorzystać zagubionego i niewinnego 6. ;p Ale liczę, że by nic podobnego nie powstało. :) Nie... pieseczku? ;] :lol:
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#89 Post autor: Miltado » poniedziałek, 27 października 2008, 20:00

Memory pisze:Ciekawe czy rzeczywiście przeciwieństwa się przyciągają. :D Nie no, jak widzę przynajmniej potrafią się dogadać. ;] :P
Dosłownie chciałem napisać to samo, jednak coś w tym jest.
Co do striptizu...
no wymiana jest ok jest zysk jest interes
Przyjemność za przyjemność. Nie ma jednostronnej wymiany. :D
Jeżeli przedstawienie jest dobre to i publika szczodra :D Hmm jakiej przyjemności byś oczekiwała ? ^^
Wiecie co? Ja uważam, że 3 i 6 mają szansę się porozumieć. :) Tzn. ja w każdym razie mam spore połączenie z trójką i nie wynika ono z niskiego stanu zdrowia, także dla mnie by to nie stanowiło problemu. Dopóki taki Miltado nie zechciałby niecnie wykorzystać zagubionego i niewinnego 6. ;p Ale liczę, że by nic podobnego nie powstało. :) Nie... pieseczku? ;] :lol:
No może i mogą...

Wiesz dobrze, żem anioł i złego czynu nie zrobię sasa sa jasne jasne :P

WRRRr z psem przeholowałaś, lecę odgryźć Ci nogę XD Ha z tym podtekstem to Ty jesteś Piesek ;*
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#90 Post autor: Memory » poniedziałek, 27 października 2008, 20:38

Jeżeli przedstawienie jest dobre to i publika szczodra
Śmiesz wątpić? ;> :P
Hmm jakiej przyjemności byś oczekiwała ? ^^
Lubię niespodzianki, jak każda kobieta, więc zdam się na Twoją inicjatywę. ;p
sasa sa jasne jasne
Podstępny manipulator! :P
No może i mogą...
Nie do końca brzmialo to przekonujaco, ale zawsze coś. :P

Ekhm... może tak zakończymy ten OT, bo nie na miejscu jest trochę. :P
6w7 sp/sx, EIE

ODPOWIEDZ