Jak zdobyć serce faceta 3-ki?

Dyskusje na temat typu 3
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#91 Post autor: MartiniB » poniedziałek, 27 października 2008, 23:19

Miltado pisze:Szansa spotkania kogoś z forum bez mojej woli to 0.0000000000000009. Raczej coś równego zero więc czemu mam nie pisać? (chyba że namierza mnie CBA :P )
No wiesz, ja raz miałem niezłego schiza bo prawie mnie namierzyła koleżanka ze studiów, której kiedyś pokazałem enneagram.
Miltado pisze:Ha ha to dobrze, dobrze, to znaczy, że szlifuję się w odpowiednią stronę. Wiem mam cholernie trudny charakter, znajoma mi to już wypominała :P
Akurat, traktujesz swoj "zjebany" charakter jako wabik i jesteś z niego dumny. Prawde powiedziawszy nie dziwie sie, tylko po co ta hipokryzja i przewrotność odnośnie wspominania o jego "szlifowaniu"?:)
Miltado pisze:Jestem realistą, po co mi kobieta która będzie przejadać moje dochody skoro jedynym jej plusem jest tylko wygląd super aktorki, a pogadać na inteligentne tematy: nic. Do pustego i Salomon nie naleje. Jednak cenię inteligencje u kobiety. Myślę, że reszta trójek też i tyle do tego tematu :P
Po prostu z debilką wstyd się na mieście pokazać i tyle. Tylko dlatego trójki nie znoszą tumaństwa u kobiet, po co dorabiać sobie do tego pieknie brzmiące ideały :)



Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#92 Post autor: Miltado » wtorek, 28 października 2008, 14:08

MartiniB pisze:
Miltado pisze:Ha ha to dobrze, dobrze, to znaczy, że szlifuję się w odpowiednią stronę. Wiem mam cholernie trudny charakter, znajoma mi to już wypominała :P
Akurat, traktujesz swoj "zjebany" charakter jako wabik i jesteś z niego dumny. Prawde powiedziawszy nie dziwie sie, tylko po co ta hipokryzja i przewrotność odnośnie wspominania o jego "szlifowaniu"?:)
Bo się popłaczę względem Twej krytyki. Naprawdę nie wiem po co i na co takie wstawki. Naprawdę nie używam neta do leczenia swoich kompleksów :P Widać że przynajmniej w socjonice nasze typy różnią się znacząco. Spodziewałem się od Ciebie czegoś więcej niż trolowej regresji :P
Miltado pisze:Jestem realistą, po co mi kobieta która będzie przejadać moje dochody skoro jedynym jej plusem jest tylko wygląd super aktorki, a pogadać na inteligentne tematy: nic. Do pustego i Salomon nie naleje. Jednak cenię inteligencje u kobiety. Myślę, że reszta trójek też i tyle do tego tematu :P
Po prostu z debilką wstyd się na mieście pokazać i tyle. Tylko dlatego trójki nie znoszą tumaństwa u kobiet, po co dorabiać sobie do tego pieknie brzmiące ideały :)
Wyobraź sobie, że ja jednak wolę z nimi rozmawiać a nie się pokazywać. Gdybym chciał to co piszesz to wybrałbym ładną głupią blondyneczkę, której wmawiałbym co jest co np. że czarne jest białe i to jak ma się zachowywać.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#93 Post autor: MartiniB » wtorek, 28 października 2008, 14:27

Miltado pisze:Bo się popłaczę względem Twej krytyki. Naprawdę nie wiem po co i na co takie wstawki. Naprawdę nie używam neta do leczenia swoich kompleksów :P Widać że przynajmniej w socjonice nasze typy różnią się znacząco. Spodziewałem się od Ciebie czegoś więcej niż trolowej regresji :P
No i właśnie tutaj pokazujesz, że miałem rację a wiesz dlaczego??

Bo mój post nie miał w sobie nawet szczypty regresji, czy krytyki takiego postępowania (to by dopiero była hipokryzja), a Ty mimo wszystko unikasz owego faktu jak ognia. Otwarte mówienie o swoich wadach oraz "skrucha" nad swoim charakterem to doskonały sposób na "zapunktowanie". KAŻDY to robi, trójki jedynie zdają sobie z tego sprawę i potrafią nazwać po imieniu swoje działania. Jesteś niekonsekwentny, w jednych tematach otwarcie opowiadasz o swoim pozbawionym moralności podejściu do życia, w innym obrużasz się na zwrócenie uwagi o takie drobnostki. Widzę tu typową dla Trójek mentalność. Do póki jestem "sukinsynem" na płaszczyźnie, z której zdaje sobie sprawę i się do niej otwarcie przyznaje, frajdę sprawia mi uczucie, że ktoś to zauważa i przyznaje mi rację. To działa jak komplement. Ale jeśli już ktoś wytknie mi manipulacyjne zapędy i stosowanie technik w sytuacjach, które chciałbym ukryć .... Wtedy już odbieram to jako atak na siebie. Bo to się w pale nie mieści, by ktoś widział mnie na wylot, akurat wtedy gdy sobie tego nie życzę ....
Miltado pisze:Wyobraź sobie, że ja jednak wolę z nimi rozmawiać a nie się pokazywać. Gdybym chciał to co piszesz to wybrałbym ładną głupią blondyneczkę, której wmawiałbym co jest co np. że czarne jest białe i to jak ma się zachowywać.
Dla mnie jeśli istnieje mozliwość wytresowania kobiety w sposób o którym wspomniałeś, to jest to znak ,że w wystarczająco pojętny sposób przyswaja informacje, aby nie zasługiwała na miano kretynki.

Prosta piłka.

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#94 Post autor: Miltado » wtorek, 28 października 2008, 14:38

MartiniB pisze:
No i właśnie tutaj pokazujesz, że miałem rację a wiesz dlaczego??

Bo mój post nie miał w sobie nawet szczypty regresji, czy krytyki takiego postępowania (to by dopiero była hipokryzja), a Ty mimo wszystko unikasz owego faktu jak ognia.
No użycie "przyjemnych" epitetów tj. "zjebany" samo w sobie jest już jakoś nacechowane pierwiastkiem własnych odczuć, poglądów itd. Więc wg. mej opinii mogłem tak to odczytać.

Faktycznie często za bardzo balansuje.
by ktoś widział mnie na wylot, akurat wtedy gdy sobie tego nie życzę ....
Miltado wymownie milczy...

Kurde dochodzę do wniosku że powinno być zupełnie odosobnione forum dla trójek.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#95 Post autor: MartiniB » wtorek, 28 października 2008, 14:47

Miltado pisze:
No użycie "przyjemnych" epitetów tj. "zjebany" samo w sobie jest już jakoś nacechowane pierwiastkiem własnych odczuć, poglądów itd. Więc wg. mej opinii mogłem tak to odczytać.
Kto, zaczął pierwszy psioczyć na charakter Mitaldo. Ty czy ja?

t0mek
Posty: 64
Rejestracja: czwartek, 23 października 2008, 19:35

#96 Post autor: t0mek » piątek, 31 października 2008, 12:16

MartiniB pisze:Dla mnie jeśli istnieje mozliwość wytresowania kobiety w sposób o którym wspomniałeś, to jest to znak ,że w wystarczająco pojętny sposób przyswaja informacje, aby nie zasługiwała na miano kretynki.
Ale czy naprawdę chcesz kobietę tresować? Nawet jak miałem psa czy kota to ceniłem sobie w nich pewną krnąbrność. Zwierzę wytresowane jest jak robot, nudne i przewidywalne. Zresztą taki pupilek jest zwykle mniej żywy, jakiś taki przymulony. Nie chciałbym mieć przy boku przymulonej dziewczyny.
Dziewczyna musi mieć inteligencję. Na piękne, ale głupie jakoś nie lecę.
Jakby 3w4 :)
Obrazek

Awatar użytkownika
darienne
Posty: 207
Rejestracja: niedziela, 13 stycznia 2008, 23:15

hihi

#97 Post autor: darienne » piątek, 31 października 2008, 20:17

Powiedz mu że to co robi jest wspaniałe i że bardzo interesujesz się jego dokonaniami.

:evil:

będzie Ci jadł z ręki.Tylko uważaj, 3 są na tyle zakłamane, że jak przyjdzie jakaś inna i powie to samo to będzie jej też jadł z ręki i zastanowi się która z was zapewni mu lepszą perspektywę na przyszłość.

(oczywiście o tej innej się nie dowiesz, no chyba że się na nią zdecyduje)

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#98 Post autor: Snufkin » piątek, 31 października 2008, 20:19

.
Ostatnio zmieniony piątek, 26 marca 2010, 20:45 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
loco en el coco
Posty: 38
Rejestracja: wtorek, 17 czerwca 2008, 13:39

Re: hihi

#99 Post autor: loco en el coco » poniedziałek, 3 listopada 2008, 09:37

darienne pisze:Tylko uważaj, 3 są na tyle zakłamane, że jak przyjdzie jakaś inna i powie to samo to będzie jej też jadł z ręki i zastanowi się która z was zapewni mu lepszą perspektywę na przyszłość.

(oczywiście o tej innej się nie dowiesz, no chyba że się na nią zdecyduje)
To po co w ogóle zawracać sobie głowę... Masochizm? 8)
7w8

Awatar użytkownika
Misty
Posty: 80
Rejestracja: wtorek, 25 marca 2008, 21:35
Enneatyp: Mediator

#100 Post autor: Misty » poniedziałek, 3 listopada 2008, 13:38

Mam pytanie do 3, szczególnie panów:

znam pewnego interesującego pana 3, wiem że mu się podobam ale on jakoś nie podejmuje żadnych działań żeby mnie zdobyć :roll:
Czy mogę więc sama zrobić jakiś subtelny, delikatny pierwszy krok czy po prostu czekać na jego ruch żeby go nie zrazić :?: :roll:

Awatar użytkownika
MartiniB
Posty: 774
Rejestracja: sobota, 12 stycznia 2008, 21:06

#101 Post autor: MartiniB » poniedziałek, 3 listopada 2008, 19:25

Misty pisze:Mam pytanie do 3, szczególnie panów:

znam pewnego interesującego pana 3, wiem że mu się podobam ale on jakoś nie podejmuje żadnych działań żeby mnie zdobyć :roll:
Czy mogę więc sama zrobić jakiś subtelny, delikatny pierwszy krok czy po prostu czekać na jego ruch żeby go nie zrazić :?: :roll:
Podaj swój typ :P

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#102 Post autor: Miltado » poniedziałek, 3 listopada 2008, 19:41

Tak zróbmy oddzielny kącik z cyklu "porady miłosne" ;/
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#103 Post autor: Memory » poniedziałek, 3 listopada 2008, 19:48

Tak zróbmy oddzielny kącik z cyklu "porady miłosne" ;/
:lol:

Ja chcę zobaczyć, jak Miltado doradza zdesperowanym trzynastkom. xD
6w7 sp/sx, EIE

Awatar użytkownika
Miltado
VIP
VIP
Posty: 1581
Rejestracja: niedziela, 21 stycznia 2007, 13:15

#104 Post autor: Miltado » poniedziałek, 3 listopada 2008, 19:52

Memory pisze:
Tak zróbmy oddzielny kącik z cyklu "porady miłosne" ;/
:lol:

Ja chcę zobaczyć, jak Miltado doradza zdesperowanym trzynastkom. xD
Widzę, że bardzo mnie lubisz skoro nasyłasz na mnie hot 13.

Dzięki :P :lol:

A później prokurator :P

Nie dziękuję nie skorzystam.
ESFp

Aquilam volare doces'
One last thing before I quit...
Don't want to be your monkey wrench

Awatar użytkownika
Memory
Posty: 943
Rejestracja: środa, 23 lipca 2008, 13:49
Enneatyp: Lojalista

#105 Post autor: Memory » poniedziałek, 3 listopada 2008, 19:56

Wierzę w Ciebie. Myślę, że bez szwanku podołasz.

'Miltado, pomóż!
Mój chłopak, który jest trójką, mówi, że jestem za gruba! Co robić? :(:(:('.
6w7 sp/sx, EIE

ODPOWIEDZ