Płeć mózgu

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#16 Post autor: Wawelski » czwartek, 29 marca 2007, 17:00

Zielony smok pisze:O dziwo zero, choć jako testosteron monster w real world nie występuję... (...)
Tak rzekł ociekający po wykonaniu testu testosteronem Zielony smok - Ej, dziewczyno, nie budź we mnie królika.... :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:
Potrzymać Cię za rękę tudzież przytulić :?: :lol:


„Moc bowiem w słabości się doskonali”

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#17 Post autor: Zielony smok » czwartek, 29 marca 2007, 17:20

Wawelski pisze:
Zielony smok pisze:O dziwo zero, choć jako testosteron monster w real world nie występuję... (...)
Tak rzekł ociekający po wykonaniu testu testosteronem Zielony smok - Ej, dziewczyno, nie budź we mnie królika.... :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :wink:
Potrzymać Cię za rękę tudzież przytulić :?: :lol:
Kiedy ja się już nakręce
Nie pomogą żadne ręce
Pęknie i stalowa lina
..gdy Królika jest Godzina
Nawet siec, gdy ktoś zarzuci
W czas mojej Króliczej Chuci
Niczym Rambo zerwę pęta
I pogonię precz natręta
Na nic wnyki, liny, sieć
Gdy na piękną ruszam płeć
W jedno miejsce bieży krew
Na ten mój Króliczy zew
Testosteron.......
Ostatnio zmieniony sobota, 31 marca 2007, 18:45 przez Zielony smok, łącznie zmieniany 2 razy.
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#18 Post autor: Wawelski » czwartek, 29 marca 2007, 17:29

To przy ujemnym wyniku byłaby chyba kopulująca godzilla :twisted: ;) Nie jest źle ;)
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

Awatar użytkownika
tzlm
Posty: 849
Rejestracja: czwartek, 12 października 2006, 14:46

#19 Post autor: tzlm » czwartek, 29 marca 2007, 18:21

Mój wynik:
-10

Jest źle. :roll:

[Wawelski, za poprzedni post nie masz życia. Zniszczę Cię. :twisted:]

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#20 Post autor: Wawelski » czwartek, 29 marca 2007, 18:31

tzlm pisze: [Wawelski, za poprzedni post nie masz życia. Zniszczę Cię. :twisted:]
No co , no co stawiasz sieeee , stawiasz :?: Dajesz Niunia, dajesz :twisted:
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

ktośtam
VIP
VIP
Posty: 973
Rejestracja: poniedziałek, 25 grudnia 2006, 19:25

#21 Post autor: ktośtam » czwartek, 29 marca 2007, 19:06

Mój wynik:
-10

Jest źle.
Gdzie tam... Co w tym złego? To znaczy jedynie, że myślisz inaczej niż większość kobiet. A to raczej dobrze, czasami kompletnie ich nie rozumiem. Tobie przynajmniej będzie łatwiej dojść do porozumienia z mężczyzną. ;)

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#22 Post autor: Hydra » czwartek, 29 marca 2007, 21:22

Twój wynik: -20
:lol:
No cóż - trzeba oswoić swój cień ...
:lol:
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1855
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#23 Post autor: Zielony smok » czwartek, 29 marca 2007, 21:59

Zetknąłem się z tym testem w wersji rozbudowanej w książce Allana i Beaty Pease ,,Dlaczego mężczyźni nie słuchają a kobiety nie czytają map.”
Test liczył 30 pytań inny był system przeliczników
Skala punktów była od – 40 do +330
330 – 300 – mózg bardzo kobiecy
300- 180 – mózg kobiecy
180 – 150 – strefa wspólna
159 – 0 – mózg męski
0 - -40 – mózg bardzo męski

Analiza wyników
Większość mężczyzn osiągnie wynik od 0 do 180, a większość kobiet od 150 do 300. Mózgi zaprogramowane głównie na męski sposób myślenia zazwyczaj osiągają poniżej 150 punktów. Im bliżej zera, tym człowiek jest bardziej męski i ma wyższy poziom testosteronu. Te osoby miewają rozwinięte zdolności logiczne, analityczne i werbalne, bywają zdyscyplinowane i dobrze zorganizowane. Im wynik bliższy zera, tym człowiek jest lepszy w przewidywaniu kosztów i skutków na podstawie danych statystycznych. Emocje mają tu niewielki wpływ. Punkty poniżej zera to rezultaty bardzo męskie. Taki wynik dowodzi, że duże ilości testosteronu pojawiły się na wczesnym etapie rozwoju płodu. Im niższy wynik kobiety, tym większe prawdopodobieństwo występowania skłonności lesbijskich.
Mózgi zaprogramowane na myślenie kobiece osiągają wynik powyżej 180 punktów. Im wyższa liczba, tym bardziej kobiecy mózg i tym większe prawdopodobieństwo, że ta osoba będzie miała duże talenty twórcze, artystyczne i muzyczne. Większość decyzji podejmuje na podstawie intuicji lub przeczuć i dobrze rozpoznaje źródła kłopotów, używając przy tym minimalnych danych. Dobrze również rozwiązuje problemy, stosując przy tym twórcze myślenie i zrozumienie, jeśli mężczyzna uzyskuje wynik powyżej 180 punktów, bardzo prawdopodobne, że będzie gejem.
Mężczyźni osiągający wynik poniżej zera, a kobiety powyżej 300 punktów są zaprogramowani tak odmiennie, że łączy ich jedynie takt zamieszkiwania na tej samej planecie.
Strefa wspólna
Wyniki między 150 a 180 punktów wykazują podobieństwo sposobu myślenia do obu płci lub skłonność do biseksualizmu. Te osoby nie wykazują uprzedzeń zarówno wobec męskiego, jak i kobiecego sposobu rozumowania, zazwyczaj więc wykazują się elastycznością myślenia, co może być istotną zaletą w grupie zamierzającej znaleźć rozwiązanie jakiegoś problemu. Mają również zdolność nawiązywania przyjaźni zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.

Smocze
ps. Mi w tym teście wyszło 70 pkt a w forumowym 0 . Jak ktoś zna skalę rozpiętości tego testu, można się pobawić w przelicznik - i jakoś się umieścić w interpretacji.
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Gabriel
Posty: 780
Rejestracja: niedziela, 3 grudnia 2006, 11:11

#24 Post autor: Gabriel » piątek, 30 marca 2007, 17:01

Wyniki między 150 a 180 punktów wykazują podobieństwo sposobu myślenia do obu płci lub skłonność do biseksualizmu. Te osoby nie wykazują uprzedzeń zarówno wobec męskiego, jak i kobiecego sposobu rozumowania, zazwyczaj więc wykazują się elastycznością myślenia, co może być istotną zaletą w grupie zamierzającej znaleźć rozwiązanie jakiegoś problemu. Mają również zdolność nawiązywania przyjaźni zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.
O! To ja w tej grupie jestem! Choć może bardziej przy granicy 150 aniżeli 180.
ewutek pisze:Uśmiechnięty chłopiec o dziewczęcych rysach.
Nie ma już dla mnie nadziei. :lol:
4w3 sp lub sx / so ENFJ

Awatar użytkownika
kama
Posty: 74
Rejestracja: piątek, 2 marca 2007, 16:44

#25 Post autor: kama » piątek, 30 marca 2007, 20:22

u mnie zdrowo 50 - a nawe czasami sie można spodziewać ze niżej. bo ja taki babochłop jestem :P :D jakoś nigdy nie umiałam bawic sie w dziewczyńskie gierki :D
Mają również zdolność nawiązywania przyjaźni zarówno z kobietami, jak i mężczyznami.
no bardziej jednak z meżczyznami - mój naj przyjaciel to facet... kobietom nie ufam.
7w8
wróciłam :twisted:

Awatar użytkownika
Umbreon
Posty: 18
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 09:57
Lokalizacja: from Shadow

#26 Post autor: Umbreon » sobota, 31 marca 2007, 11:06

Twój wynik: 40

8)

Leila
Posty: 47
Rejestracja: niedziela, 1 kwietnia 2007, 16:47
Lokalizacja: z ciemnej strony Księżyca

#27 Post autor: Leila » niedziela, 1 kwietnia 2007, 19:50

u mnie 40... kobieta z męskim mózgiem
5w4 - całkiem nowa i zielona ;)

Awatar użytkownika
cukrowa_wata
Posty: 103
Rejestracja: sobota, 31 marca 2007, 20:14
Lokalizacja: z daleka

#28 Post autor: cukrowa_wata » niedziela, 1 kwietnia 2007, 21:14

120

O.O

zadziwiam samą siebie. Wiele osób mi mówiło, że czasem myślę jak facet. A tu psikus ;D Jestem mega kobieca ;D
Obrazek
4w3

exiled
Posty: 212
Rejestracja: piątek, 30 marca 2007, 21:51

#29 Post autor: exiled » niedziela, 1 kwietnia 2007, 22:39

mi wyszlo 45, czyli pewnie prawidlowo...jak mnie denerwuje kapiacy kran!!!
zarzucilem sobie taka interpretacje: mozg kobiecy zaczyna sie od 50...faceta konczy na 60...mam 45 wiec mam wystarczajaco meski mozg, ale podchodze lekko do granicy kobiecego...wiec jestem facetem, ktory ma pierwiastek kobiety i to mi chyba pomaga w dogadywaniu sie z tymi nieziemskimi stworami...
8w7, INTJ 'inventor'

Awatar użytkownika
Ketchup_suicide
Posty: 149
Rejestracja: środa, 4 kwietnia 2007, 21:33
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: Tauzen

#30 Post autor: Ketchup_suicide » czwartek, 5 kwietnia 2007, 01:00

Null.
Zawsze wiedziałam że mam męski mózg, chociaż nie wiedziałam że aż tak skrajnie.

ODPOWIEDZ