Personality Profile "Big 5" - Test

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

Personality Profile "Big 5" - Test

#1 Post autor: ewutek » poniedziałek, 23 lipca 2007, 22:12

http://test.personality-project.org/ - badanie 5 wymiarów osobowości, tj.: ekstrawersja, zgodność, skrupulatność, emocjonalna stabilność i otwartość na doświadczenia.

Mój wynik:
Obrazek

Wyniki oczywiście uzupełnia stosowny komentarz. :)


5w6

fryzjer
Posty: 347
Rejestracja: piątek, 17 listopada 2006, 23:30

#2 Post autor: fryzjer » poniedziałek, 23 lipca 2007, 22:18

fajne wyniki ;]
pierwszy i ostani słupek w szczególności ;]

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#3 Post autor: Wawelski » poniedziałek, 23 lipca 2007, 23:54

Obrazek

Wśród facetów powyżej 21 roku życia...
Extraversion 42% :(
Your score on Extraversion is average, indicating you are neither a subdued loner nor a jovial chatterbox. You enjoy time with others but also time alone.
Agreeableness 38%
Your level of Agreeableness is average, indicating some concern with others' Needs, but, generally, unwillingness to sacrifice yourself for others.
Conscientiousness 1% :shock:
Your score on Conscientiousness is low, indicating you like to live for the moment and do what feels good now. Your work tends to be careless and disorganized.
Emotional Stability 1% :shock:
Your score on Emotional Stability is average, indicating that your level of emotional reactivity is typical of the general population. Stressful and frustrating situations are somewhat upsetting to you, but you are generally able to get over these feelings and cope with these situations.
Tego nie rozumiem... :roll:
Your average score on emotional stability was 3.8, which is considered average. It is in approximately the 1st percentile for males over the age of 21.
Openness 58%
Your score on Openness to Experience is average, indicating you enjoy tradition but are willing to try new things. Your thinking is neither simple nor complex. To others you appear to be a well-educated person but not an intellectual.
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#4 Post autor: ewutek » wtorek, 24 lipca 2007, 00:50

Wawelski pisze:Tego nie rozumiem... :roll:
Your average score on emotional stability was 3.8, which is considered average. It is in approximately the 1st percentile for males over the age of 21.
Hm, faktycznie śmieszna ta "przeciętna". :)
Dla przykładu - moja e.s. wyniosła 4 i uważa się za wysoką. Jest to w przyblizeniu 73% dla kobiet powyżej 21 roku życia.
yusti pisze:łohohoho stabilnam emocjonalnie! na równi ze skrupulatnością! no kto by pomyślał!
No widzisz yusti, że nie jest tak beznadziejnie u Ciebie z nerwami. ISTj górą! ;)
5w6

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#5 Post autor: Emjotka » wtorek, 24 lipca 2007, 02:39

Chciałam się dopisać do klubu prawie-jak-ekstrawertycznych :lol: ...

Obrazek

Dziwne mi wyszły te wyniki. Muszę się zagłębić w to, co dokładnie znaczy ta zgodność. Bo o zgodność w tym stopniu się na pewno nie podejrzewałam :lol: (o resztę, poza małą notą w ekstrawersji i otwartością na doświadczenia, zresztą też xD )...
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#6 Post autor: Wawelski » wtorek, 24 lipca 2007, 06:47

yusti pisze:Czy to źle że czuję wstret do "careless and disorganized" Wawelski? i to dorosły człowiek..! :roll: "not an intellectual"
W końcu jesteśmy konfliktorami ;) , choć ja tylko czuję niechęć do pedanterii hehehe ;) Mi na przykład zorganizowanie i troska o szczegóły wydają się być nudne i okropnie męczące, choć doceniam zalety takiego działania i staram się tak czasem postępować, zwłaszcza kiedy starcza mi determinacji do rzeźbienia mięśni brzucha i systematycznego pozbywania się tłuszczyku ;) Myślę z kolei, że jedynce przydałoby się odrobinę luzu i nonszalancji ;) Trzeba wg mnie nauczyć się akceptować innych i ich postawy, bo nie każdy myśli i działa tak samo. Można wówczas wynieść wiele dobrego. Generalnie mamy inny sposób widzenia świata i inne recepty na życie podejrzewam...
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

Awatar użytkownika
Hydra
VIP
VIP
Posty: 825
Rejestracja: czwartek, 16 listopada 2006, 18:19
Lokalizacja: Wrocław

#7 Post autor: Hydra » wtorek, 24 lipca 2007, 10:51

yusti pisze: Czy to źle że czuję wstret do "careless and disorganized" Wawelski? i to dorosły człowiek..! "not an intellectual"
Jak Beta postrzega Deltę pisze: Widzą, że niechętnie wspierają cele wyznaczone przez grupę, brakuje im zapału i prawości. Zamiast popierać wysiłki grupy, co wymaga wizji i koncentracji na staraniach, oni wolą pracować nad osobistymi projektami.
Wawelski pisze: Trzeba wg mnie nauczyć się akceptować innych i ich postawy, bo nie każdy myśli i działa tak samo. Można wówczas wynieść wiele dobrego. Generalnie mamy inny sposób widzenia świata i inne recepty na życie podejrzewam...
Jak Delta postrzega Betę pisze: Widzą ich jako tych co mają wielkie marzenia i zawsze chcą coś zamienić w ambitne działanie, ale nie mogą sobie poradzić z codziennymi działaniami efektywnie. Poza tym nie chcą patrzeć na sprawy z punktu widzenia innych, co daje im element podłości i okrucieństwa.
Książkowo! Po prostu książkowo :D
MY NIE MóWIMY NIC

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#8 Post autor: Wawelski » wtorek, 24 lipca 2007, 11:03

Właśnie zastanawiałem się czy sobie jajec nie robisz, ale nie wyczułem tego. Zacząłem patrzeć stereotypowo, pułapka enneagramu :roll:

PS. Mam nadzieję że autorzy testu też są beztroscy, bo ten 1% skrupulatności jest niepokojący :roll:

Hydra :lol:
yusti pisze:no, wawel! Ty egoistyczny nieprawy obiboku! :lol:
Sama prawda :lol:
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

Awatar użytkownika
ewutek
Posty: 993
Rejestracja: sobota, 4 listopada 2006, 19:53
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#9 Post autor: ewutek » wtorek, 24 lipca 2007, 11:40

Wydaje mi się, że wartość Openness ma tu jakiś dziwny związek z edukacją muzyczną (preferencjami i ilością godzin spędzanych dzienne na słuchaniu). Specjalnej wiedzy w tym zakresie rzeczywiście nie mam, a tak się składa że ostatnio niczego nie słucham i szczerze pozaznaczałam opcje "jednoznacznie" sygnalizujące, że jestem ograniczonym imbecylem głuchym na wspaniały świat dźwięków. Bzdura - moje uszy są na urlopie (ale tego w teście nie uwzględnili :D).
5w6

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#10 Post autor: Emjotka » wtorek, 24 lipca 2007, 11:57

Wawelski pisze:Generalnie mamy inny sposób widzenia świata i inne recepty na życie podejrzewam...
Wawelku, tym razem sądzę, że Twa intuicja Cię nie zawodzi. :wink:
yusti pisze:Ciagle pytali czy ja się łatwo irytuję i potem pisali, że jestem niezgodna. a ja tak naprawdę wcale nie umiem takich spraw ocenić. przecież jaciągle jestem poirytowana. czy łatwo wpadam w złośc? jak mam juz powyżej uszu KUMULOWANIA w sobie zadr, to wpadam. bo ileż można udawac że cię to nie rusza.
Udawać? A nie lepiej doprowadzić do stanu, w którym rusza Cię w bardzo małym stopniu? :wink:
ale jak nie lubię techno-elktro to nie jestem openess.ok.
E tam, zaznaczyłam, że ja je hate, a mam 86 w otwartości. :wink:
Emjotci to takie ąłdne słupki wyszły
W związku z tym nadal w nie nie wierzę. Szczególnie w zgodność :lol: . A najzabawniejsze jest to, że męczyłam słownik i dwie niezwykle pomocne istotny, żeby mieć pewność, że rozumiem wszystkie zdania. A w tych, w których była mowa jak coś robię, przypominałam sobie opinie różnych osób, dodawałam swoją i pośrodkowałam. A wynik mi wyszedł taki, że strach go oskarżyć o obiektywizm :roll: ...
no, wawel! Ty egoistyczny nieprawy obiboku!


Sama prawda :lol:
I za to Cię kochamy! Nie to co te paskudne ISTjoty :lol: :wink: .
Ewutek pisze:Wydaje mi się, że wartość Openness ma tu jakiś dziwny związek z edukacją muzyczną (preferencjami i ilością godzin spędzanych dzienne na słuchaniu).
Z preferencjami i liczbą godzin może tak (twierdzę, że życie bez muzyki i roweru byłoby pozbawione sensu), ale do edukacji nie mam pewności. Zaznaczyłam, zgodnie z prawdą, że moja edukacja jest... żadna :lol: . To powinno mi chyba ostro obniżyć notę. Hm... chyba, że istotniejsze jest tu samo podejście do muzyki, a nie edukacji. To ja sobie wracam do słuchania :) .
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#11 Post autor: Czekolada » wtorek, 24 lipca 2007, 12:04

Obrazek
http://test.personality-project.org/sur ... &S=3&C=1.7

Wawelek, witaj w klubie! ten 1% WYMIATA :lol: .

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#12 Post autor: Emjotka » wtorek, 24 lipca 2007, 12:10

Czekolada pisze:Wawelek, witaj w klubie! ten 1% WYMIATA :lol: .
Prawie-jak-błąd-statystyczny :wink: .
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

kidziorek
Posty: 284
Rejestracja: wtorek, 12 czerwca 2007, 23:42
Lokalizacja: Wrocław

#13 Post autor: kidziorek » wtorek, 24 lipca 2007, 12:23

Extraversion 88/4.7%
Agreeableness 92/4.7%
Conscientiousness 1/1.5%
Emotional Stability 66/4.1%
Openness 42/4.2%

Widzę kochane ENFPy w sumienności i dbałości rządzimy !!! ;)
7w8 sx/so/sp ENFP sangwinik

produkt vodko :)podobny

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#14 Post autor: Czekolada » wtorek, 24 lipca 2007, 13:00

Emjotka pisze:
Czekolada pisze:Wawelek, witaj w klubie! ten 1% WYMIATA :lol: .
Prawie-jak-błąd-statystyczny :wink: .
kidziorek pisze:Widzę kochane ENFPy w sumienności i dbałości rządzimy !!! ;)
Ogólnie podsumowując, 6-5% ludzkości (ENFp) to ... patrz wyżej (Emjotka) :lol: .

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

#15 Post autor: Emjotka » wtorek, 24 lipca 2007, 13:08

Pierwsza zasada racjonalnego podejścia do życia: nawet w żartach nie bierz emjotki na poważnie :lol: .
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

ODPOWIEDZ