Socjonika - Test 4

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Socjonika - Test 4

#31 Post autor: inv » niedziela, 2 stycznia 2011, 19:34

aka ENFp, The Psychologist, , and Intuitive Ethical Extrovert
Other Possible Types

1. EII (97% as likely as IEE)
2. IEI (80% as likely as IEE)
3. SLI (52% as likely as IEE)

* Quadra: Delta
* Club: Humanitarian
* Temperament: EP
* Romance Styles:
1. Primary: Infantile
2. Secondary: Aggressor

rofl. jak znajde czas, to o tym poszukam i poczytam. jednak zawsze mi sie wydawało, że moja postawa "romance" to "protekcjonalna"... chyba, że to najwyższy czas przestać się cackać i po prostu złapać kogoś za cycki... nie wiem.


Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Awatar użytkownika
NoMatter
Posty: 1156
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 15:31
Lokalizacja: Polska

Re: Socjonika - Test 4

#32 Post autor: NoMatter » sobota, 15 stycznia 2011, 13:54

chyba, że to najwyższy czas przestać się cackać i po prostu złapać kogoś za cycki... nie wiem.
<lol8>
Uch oglądałeś Cowboya Bepopa? Ta postać jest infantylna w odpowiednim znaczeniu: http://www.youtube.com/watch?v=OZ9T98PPnIk [wyłączyć dźwięk najlepiej xD]
I tak, infantylni "zalecają się" mniej więcej w ten sposób x]

Spoiler:
"Ludzi g. obchodzi co chciałeś powiedzieć, obchodzi ich to, co usłyszeli."

Awatar użytkownika
inv
Posty: 1305
Rejestracja: piątek, 25 czerwca 2010, 14:10
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: zakorkowana butelka w najbliższym morzu

Re: Socjonika - Test 4

#33 Post autor: inv » niedziela, 16 stycznia 2011, 17:26

to chyba jednak nie ja.
nie potrafię się w tym odnaleźć. w każdym razie, kiedy zachowuję się w podobny sposób, to raczej mam na myśli każdą inną intencję poza zalecaniem się. złapać kogoś za cycki? tak od razu? bez uprzedzenia? chyba najpierw musiałbym złamać jakieś bloki w psychice... potem, to byłoby możliwe.

a z tym "odpowiednim" znaczeniem o chodziło o to, że tak naprawdę do końca nie wiadomo, jaka Ed ma płeć?
czy, że byłaby gotowa w każdej chwili złapać za cycki kogokolwiek? ;]
Stałe, zdrowe 8w7 sx/so
bzy bzy.

Awatar użytkownika
NoMatter
Posty: 1156
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 15:31
Lokalizacja: Polska

Re: Socjonika - Test 4

#34 Post autor: NoMatter » wtorek, 18 stycznia 2011, 21:51

Jakie cycki? Skąd Ty bierzesz do Jasnej Anielki te myśli? :|
Odpowiednie zalecanie polega na tym że infantylny "zalecając się" (zresztą nie tylko, ogólnie starając się złapać kontakt z drugą osobą, pokazać swoje zainteresowanie, zwrócić na siebie uwagę...) będzie robić z siebie specyficznego klauna, starać się zwrócić na siebie uwagę przez rozbawienie, zaintrygowanie drugiej strony (co do porównania z Ed - chodziło mi na przykład o łażenie wokół osoby którą są zainteresowani i gadanie głupich wierszyków wymyślanych na poczekaniu - oczywiście to przykład, nieco zresztą przesadzony, dodatkowo wskazujący na pewne zachowania postaci - chodzi prawie o kompletne wyabstrahowanie jej z cech osobowości, socjoniki one nie interesują). Infantylni jako niesensorycy (postawa infantylna oznacza umieszczenie elementu informacyjnego Ne w bloku Ego) mają problem z nawiązaniem kontaktu bezpośrednio, po prostu czują się niepewni - niektórzy infantylni pewnie mieliby problem nawet z pomyśleniem o sobie w roli osoby łapiącej dla podrywu dziewczynę za cycki... ;)
"Ludzi g. obchodzi co chciałeś powiedzieć, obchodzi ich to, co usłyszeli."

Awatar użytkownika
Malv.
Posty: 88
Rejestracja: środa, 5 sierpnia 2009, 23:42
Lokalizacja:

Re: Socjonika - Test 4

#35 Post autor: Malv. » niedziela, 29 maja 2011, 12:16

Sociotype: EII-1Fi aka INFj, The Empath, , and Ethical Intuitive Introvert

Other Possible Types
IEE (ENFp): 100% as likely as EII
IEI (INFp): 100% as likely as EII
ESI (ISFj): 100% as likely as EII

Zastanawia mnie tylko czemu pozostałe typy wyszły z prawdopodobieństwem 100%. To znaczy że właściwie wg tego testu jest jednakowo prawdopodobne, że jestem EII, IEE, IEI, ESI :wink: ? Hm, ciekawe...
Na jakieś 91% 9(w)1 ;) .

Awatar użytkownika
Emjotka
Posty: 2747
Rejestracja: niedziela, 1 lipca 2007, 15:34
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Kraków (O-c Św.)

Re: Socjonika - Test 4

#36 Post autor: Emjotka » poniedziałek, 30 maja 2011, 18:20

NoMatter pisze:Odpowiednie zalecanie polega na tym że infantylny "zalecając się" (zresztą nie tylko, ogólnie starając się złapać kontakt z drugą osobą, pokazać swoje zainteresowanie, zwrócić na siebie uwagę...) będzie robić z siebie specyficznego klauna, starać się zwrócić na siebie uwagę przez rozbawienie, zaintrygowanie drugiej strony (co do porównania z Ed - chodziło mi na przykład o łażenie wokół osoby którą są zainteresowani i gadanie głupich wierszyków wymyślanych na poczekaniu
Wiedziałam, że z tym moim byciem SLI coś nie gra - przecież nie można być infantylnym SLI, c'nie? :mrgreen: (choć od wierszyków lepsze są piosenki - z moim "talentem" wokalnym 8) ... )
Amen.

| SLI-Si | zsiódemkowane 5w6 sx/sp |

Awatar użytkownika
NoMatter
Posty: 1156
Rejestracja: czwartek, 26 października 2006, 15:31
Lokalizacja: Polska

Re: Socjonika - Test 4

#37 Post autor: NoMatter » czwartek, 2 czerwca 2011, 16:10

Gra, gra, przecież nie powiedziałem że tylko infantylni tak robią :P IMO po prostu taki sposób załapywania kontaktu jest najbardziej charakterystyczny dla nich ^^'
"Ludzi g. obchodzi co chciałeś powiedzieć, obchodzi ich to, co usłyszeli."

Awatar użytkownika
Pierzasta
Posty: 891
Rejestracja: niedziela, 27 marca 2011, 01:35
Enneatyp: Obserwator

Re: Socjonika - Test 4

#38 Post autor: Pierzasta » sobota, 18 czerwca 2011, 23:34

Sociotype: LII-1Ne
aka INTj, The Analyst, , and Logical Intuitive Introvert
Other Possible Types

1. ILE (ENTp): 81% as likely as LII
2. ILI (INTp): 79% as likely as LII
3. EII (INFj): 72% as likely as LII

VI Component Results (worth 30% of test)--Still In Development
Quadra Distribution

1. Beta: 32%
2. Delta: 24%
3. Alpha: 23%
4. Gamma: 22%

Bez sensu... :D Faktycznie mam w sobie dużo ze wszystkich czterech grup, najwięcej chyba z trzech pierwszych. Można by to okreslić jako bycie LII lub ILE, ale analizując jak LII i jednoczesnie bycie empatycznym jak EII. W ogóle nie rozumiem czemu większość tych podziałow na osobowości odzdiela racjonalizm od empatii i umiejętności czytania emocji innych. Przecież jedno drugiego nie wyklucza, wyrażanie emocji, również pozawerbalne jest czymś co ludzie robią przez cąły cza i mam z tym styczność od dzieciństwa. To mnie jwięcej tak, jakby umiejętność logicznego myślenia wyklucząła zdolności językowe.
Nic nie wnosi.
Pokonała mnie w depresji wibracji.
Jestem ostoją Prawdy. Widzisz? Ty aż kipisz, a po mnie to spływa. Jakiego chcesz jeszcze dowodu na to, kto ma rację?

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

Re: Socjonika - Test 4

#39 Post autor: SuperDurson » niedziela, 19 czerwca 2011, 01:03

Pierzasta pisze: W ogóle nie rozumiem czemu większość tych podziałow na osobowości odzdiela racjonalizm od empatii i umiejętności czytania emocji innych. Przecież jedno drugiego nie wyklucza, wyrażanie emocji, również pozawerbalne jest czymś co ludzie robią przez cąły cza i mam z tym styczność od dzieciństwa. To mnie jwięcej tak, jakby umiejętność logicznego myślenia wyklucząła zdolności językowe.
Pomijając upierdliwe literówki - jest dokładnie tak jak piszesz. Natomiast wiele cech występuje często w grupach i zdecydowanie łatwiej -masowo- zbadać "zbitki" cech po ich wyznacznikach, porównać je i ustalić ewentualne odchylenie, niż badać wprost cechę.

To dlatego testy -zwłaszcza socjoniczne- są niedokładne. Bo nie badają socjotypu (wzorca przetwarzania informacji), ale badają przełożenie użycia konkretnego elementu/elementów, w pewnym kontekście, na określoną cechę/zachowanie.
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

Awatar użytkownika
Pierzasta
Posty: 891
Rejestracja: niedziela, 27 marca 2011, 01:35
Enneatyp: Obserwator

Re: Socjonika - Test 4

#40 Post autor: Pierzasta » niedziela, 19 czerwca 2011, 16:48

Ale masakra, przepraszam. Zwykle staram się te literówki usuwać, ale chyba byłam zmęczona i je przeoczyłam.
Nic nie wnosi.
Pokonała mnie w depresji wibracji.
Jestem ostoją Prawdy. Widzisz? Ty aż kipisz, a po mnie to spływa. Jakiego chcesz jeszcze dowodu na to, kto ma rację?

Cappuchino0
Posty: 187
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2013, 20:47

Re: Socjonika - Test 4

#41 Post autor: Cappuchino0 » środa, 17 lipca 2013, 20:27

Test Results

Your Sociotype: LII-0 (INTj)

Other Possible Types

ILE (ENTp): 81% as likely as LII.
LSI (ISTj): 67% as likely as LII.
EII (INFj): 62% as likely as LII.

Quadra - Alpha
GLUt - chxx

ODPOWIEDZ