Znane postacie a typ MBTI lub Socjoniki

Ogólne dyskusje na temat MBTI
Regulamin forum
WAŻNA INFORMACJA:
Nazwa pisana czterema wielkimi literami (np. INFP) określa typ w MBTI.
Nazwa pisana trzema wielkimi literami i jedną małą (np. INFp), bądź nazwa trzyliterowa (np. IEI) to określenie typu w socjonice.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Piotr
Posty: 1024
Rejestracja: sobota, 27 września 2008, 16:42
Enneatyp: Obserwator
Kontakt:

#196 Post autor: Piotr » poniedziałek, 8 czerwca 2009, 20:12

Vadi pisze:I tu się nie zgadzamy. :roll:
Pod względem możliwości poznania intencji drugiej osoby? Intencja jest wewnątrz i jej nie widać, widać za to czyny, ale one o niczym nie świadczą.



Awatar użytkownika
Vadi
Posty: 460
Rejestracja: środa, 16 lipca 2008, 21:20
Lokalizacja: Zambrów

#197 Post autor: Vadi » poniedziałek, 8 czerwca 2009, 20:17

Po owocach ich poznacie. Czyli zweryfikujemy sobie pogląd przy następnych wyborach parlamentarnych.

Ja te pomniejsze, dotychczasowe owoce oceniam pozytywnie.

Awatar użytkownika
Wawelski
VIP
VIP
Posty: 1072
Rejestracja: wtorek, 27 lutego 2007, 23:19

#198 Post autor: Wawelski » poniedziałek, 8 czerwca 2009, 20:27

Vadi pisze:Ja te pomniejsze, dotychczasowe owoce oceniam pozytywnie.
A jakież to są owoce ? Sprawianie dobrego wrażenia ? :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
„Moc bowiem w słabości się doskonali”

Awatar użytkownika
Vadi
Posty: 460
Rejestracja: środa, 16 lipca 2008, 21:20
Lokalizacja: Zambrów

#199 Post autor: Vadi » poniedziałek, 8 czerwca 2009, 20:55

Jak najbardziej. Dobra mina do złej gry, dzięki której mamy 0,8% wzrostu w pierwszym kwartale.

Awatar użytkownika
chupser
Posty: 740
Rejestracja: niedziela, 5 października 2008, 21:55

#200 Post autor: chupser » poniedziałek, 8 czerwca 2009, 22:52

Vadi pisze:
Wawelski pisze:Jak ktoś lubi mydlenie oczu to gratuluję i życzę powodzenia :D
Mydlenie oczu w dobrym celu jest jak najbardziej wskazane. O, żebym to ja zawsze mówiła prawdę. :twisted:
@OT
tak chyba tylko dawca moze napisac :roll:

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#201 Post autor: G.I.Joe » wtorek, 9 czerwca 2009, 10:24

Vadi pisze:To się zastanów. To nie wymaga tłumaczenia.
Jedyne co mi do głowy przychodzi to jakiś chwyt psychologiczny polegający na robieniu szopki z nieszczęścia innych. Na mnie to nie działa, ale być może inni ludzie cenią sobie jak ich przywódcy narodowi zachowują pozory i udają że cierpią razem z rodzinami ofiar. Czują wtedy solidarność z kimś kto ma władzę i oddają im część swojego bólu (??) - tak to sobie tłumaczę, ale nie jestem pewien czy mam rację.

Ja po prostu bym wypłacił odszkodowania rodzinom ofiar, ewentualnie dodatkowo złożył prywatne kondolencje, ale absolutnie bym takiej wiadomości do publicznej telewizji nie podawał bo przecież każdego dnia na drogach giną dziesiątki osób przejechanych przez samochody. Niby dlaczego z ich powodu nie mają być ogłaszane żałoby.

EDIT:
Nienawidzę się solidaryzować z nieszczęściami innych. Jeśli mi prywatnie dzieje się jakaś krzywda, to nie zależy mi żeby cały świat mi współczuł. Nic to dla mnie nie zmienia przecież, więc po co dodatkowo trudzić jeszcze innych ludzi nieistotnymi dla nich wiadomościami.

Awatar użytkownika
Rinn
VIP
VIP
Posty: 695
Rejestracja: sobota, 21 czerwca 2008, 21:12
Kontakt:

#202 Post autor: Rinn » wtorek, 9 czerwca 2009, 11:29

G.I.Joe pisze: Ja po prostu bym wypłacił odszkodowania rodzinom ofiar, ewentualnie dodatkowo złożył prywatne kondolencje, ale absolutnie bym takiej wiadomości do publicznej telewizji nie podawał bo przecież każdego dnia na drogach giną dziesiątki osób przejechanych przez samochody. Niby dlaczego z ich powodu nie mają być ogłaszane żałoby.
A ja zapytam: niby dlaczego wypłacać im takie extra odszkodowania? Jeszcze w przypadku pogorzelców z Kamienia Pomorskiego to rozumiem, biedni byli i do tego stracili wszystko. Chociaż też zdarzają się pożary mieszkań, i jak ktoś nie był ubezpieczony, to jest w nie lepszej sytuacji niż oni, ale takiego odszkodowania nie dostanie, bo za mało osób zginęło. :roll: A już kompletnie nie rozumiem wypłacania odszkodowań pasażerom tego autokaru z Grenoble. Na drogach codziennie dzieją się jeszcze gorsze rzeczy, i jakoś nikt takim ludziom nie daje kasy z budżetu, a ci dostali, bo co? Bo mieli wypadek za granicą? Bo jechali się pomodlić? Bez sensu. :roll:
w lęku nie ma nic
czego trzeba by się bać

G.I.Joe
Posty: 400
Rejestracja: sobota, 10 stycznia 2009, 09:51

#203 Post autor: G.I.Joe » wtorek, 9 czerwca 2009, 11:55

Rinn pisze:Na drogach codziennie dzieją się jeszcze gorsze rzeczy, i jakoś nikt takim ludziom nie daje kasy z budżetu, a ci dostali, bo co? Bo mieli wypadek za granicą? Bo jechali się pomodlić? Bez sensu. :roll:
Też sądzę że to nie ma sensu, ale jednak takie rzeczy się praktykuję więc jakiś sens muszą mieć. Przynajmniej dla niektórych ludzi. Ja chciałbym się dowiedzieć czym kierują się ci ludzie.

Widzą sens w pomocy ofiarom wypadku autokarowego o którym się dowiedzieli z TV, a nie myślą że jednocześnie tego samego dnia dzieją się równolegle podobne tragedie w różnych innych zakątkach naszego globu.

Awatar użytkownika
SuperDurson
Moderator
Moderator
Posty: 2939
Rejestracja: sobota, 6 września 2008, 12:45
Enneatyp: Lojalista
Lokalizacja: Kraków

#204 Post autor: SuperDurson » środa, 10 czerwca 2009, 07:35

G.I.Joe pisze:(...) takie rzeczy się praktykuje więc jakiś sens muszą mieć. Przynajmniej dla niektórych ludzi. Ja chciałbym się dowiedzieć czym kierują się ci ludzie.
Sercem.
G.I.Joe pisze:Widzą sens w pomocy ofiarom wypadku autokarowego o którym się dowiedzieli z TV, a nie myślą że jednocześnie tego samego dnia dzieją się równolegle podobne tragedie w różnych innych zakątkach naszego globu.
Czyli najlepiej nie pomagać wcale?
Czy pomagać wszystkim?

Czy tym, o których jest na tyle głośno, że otoczenie (media, społeczeństwo) wymusza pomoc, a ta ("pomoc") z kolei buduje wizerunek?
..bo to czytasz ..bo Cię lubię ..bo myślisz samodzielnie!

sp/sx, 6w5 lvl 3-5
LIE Obrazek

Lifelover
Posty: 244
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 09:30

#205 Post autor: Lifelover » środa, 10 czerwca 2009, 09:53

Ostatnio zmieniony wtorek, 20 października 2009, 19:22 przez Lifelover, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

#206 Post autor: Grin_land » środa, 10 czerwca 2009, 11:33

BritneyFanGay pisze:Obrazek
Steven Wilson
INFJ?
nie znam się na tym do końca ale nie wydaje mi się by dokładnie ten typ, ponieważ pan Steven znany jest jako tytan pracy -jakoś nie widzę żeby to się do końca wpisywalo sie w ten typ, jest mimo swojego jakiegoś neurotycznego IMO introwertyzmu niesamowicie aktywnym i stąpającym twardo po ziemi człowiekiem

sabotujesz najnormalniej moją prace :P to wstawianie zdjęc i w ogole... wybierasz sie na koncert we Wrocławiu??
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Lifelover
Posty: 244
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 09:30

#207 Post autor: Lifelover » środa, 10 czerwca 2009, 12:46

Ostatnio zmieniony wtorek, 20 października 2009, 19:23 przez Lifelover, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grin_land
Posty: 2459
Rejestracja: niedziela, 31 maja 2009, 15:51
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: tryb koczowniczy

#208 Post autor: Grin_land » środa, 10 czerwca 2009, 13:02

BritneyFanGay pisze:
Grin_land pisze: wybierasz sie na koncert we Wrocławiu??
troche daleko, ale wypadałoby być :twisted:
ja z białegostoku będę zasuwać, to chyba musiałabyś z Suwałek lub Augustowa żeby to przebić ;) może się zobaczymy :) zwykle sama jeżdżę po koncertach...
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"infantyle najbardziej ojczą" R25
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
Najmądrzejszy Post na Forum-dla 9
IIIIIIIIIIIIIIIIIII
"istnieje strasznie dużo nieaktywnej delikatności, która nie jest niczym innym jak lenistwem, niechęcią do wszelkich kłopotów, zamieszania czy wysiłku"

Lifelover
Posty: 244
Rejestracja: czwartek, 7 maja 2009, 09:30

#209 Post autor: Lifelover » środa, 10 czerwca 2009, 14:29


Awatar użytkownika
Peace_Love_Empathy
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 2 maja 2013, 23:48
Enneatyp: Indywidualista
Lokalizacja: zadupie [*]

Re: Znane postacie a typ MBTI lub Socjoniki

#210 Post autor: Peace_Love_Empathy » piątek, 14 lutego 2014, 22:43

Wątek trochę nieaktywny, ale napiszę swoje przypuszczenia.
Jim Morrison - INTP
Kurt Cobain - INFP
Bono (U2) - ENFJ
Janis Joplin - ENFP
James Hetfield - INTJ
Ian Curtis - INFP
Ray Manzarek - ENTP
Serj Tankian - ENTP
Layne Staley - INFP
Ozzy Osbourne - ENFJ
John Lennon - INFP
Marylin Manson - INFJ
Varg Vickens - INTJ
David Bowie - ISFP

Zgadzacie się?
4w5 INFP lub 5w4 INTP

Możesz cieszyć się życiem
tylko z pewnej odległości
wolno ci spojrzeć na rzeczy
ale nie możesz ich spróbować
[*][*][*][*][*][*][*][*]

ODPOWIEDZ