Typy MBTI w miłości - INTP

Ogólne dyskusje na temat MBTI
Regulamin forum
WAŻNA INFORMACJA:
Nazwa pisana czterema wielkimi literami (np. INFP) określa typ w MBTI.
Nazwa pisana trzema wielkimi literami i jedną małą (np. INFp), bądź nazwa trzyliterowa (np. IEI) to określenie typu w socjonice.
Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1854
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

Typy MBTI w miłości - INTP

#1 Post autor: Zielony smok » niedziela, 7 października 2007, 12:31

INTP
INTROWERTYCZNY - INTUICYJNY -MYŚLĄCY - OBSERWATOR (NAUKOWIEC)

JEŚLI JESTEŚ NAUKOWCEM


Informacja to twoja siła napędowa. Uważasz, że jeśli nie będziesz gromadzić wiedzy, analizować jej i przechowywać, świat stanie się mniej oświecony. Posiadasz niezwykłą umiejętność układania surowych danych w oryginalne i złożone teorie, które wyjaśniają, jak i dlaczego dzieją się różne rzeczy. Dla ciebie życie to niekończące się pasmo hipotez, które trzeba udowodnić lub obalić.

Kiedy się zakochujesz

Jako typ Naukowca stanowisz zagadkę dla wielu osób, z którymi się umawiasz. Dzięki wnikliwemu i teoretycznemu umysłowi potrafisz zataczać intelektualne kręgi wokół każdego.
Pewna kobieta, która umawiała się z Naukowcem, tak o tym opowiadała:
„Uwielbiał się spierać. O wszystko, o cokolwiek. Pewnego wieczoru zwróciłam się do niego ze zwykłą prośbą i zanim się zorientowałam, sprawił, że zaplątałam się we własne słowa - dowiódł, że jestem nielogiczna. A wszystko dlatego, że chciałam obejrzeć romantyczny film, podczas gdy on chciał zobaczyć jakiś science fiction. Cholera".

Jako Naukowiec nie masz cierpliwości dla ignorantów. Twoja druga połowa musi być dowcipna, inteligentna i zdolna dotrzymać kroku twojej entuzjastycznej, gwałtownej powodzi pomysłów, planów i analiz. Wygląd też się liczy, ale najważniejszym kryterium w wyborze życiowego partnera jest kondycja intelektualna.
Wprawdzie kiedy w kimś się zakochujesz, na chwilę pozwalasz emocjom wymknąć się spod kontroli, ale szybko potrafisz się opanować i znowu zacząć kierować logiką. Umiesz błyskawicznie przejść od: „Jak cię kocham? Poczekaj - wszystko ci wyłożę" na początku związku do: „W jakich sferach spełniasz moje kryteria i odpowiadasz mojemu wyobrażeniu idealnego partnera?" Nieważne, jak atrakcyjna jest dana osoba, musi przede wszystkim zadowolić twoje logiczne wymagania, zanim zdecydujesz się oddać jej serce.

NAJLEPSI PARTNERZY DLA NAUKOWCA


Choć Naukowców jest bardzo niewielu (zaledwie 3 procent ludzi), to silnie przyciągają się nawzajem. Z moich badań wynika jednak, że parom Naukowców trudno osiągnąć szczęście, ponieważ wnoszą do związku te same słabości. Do potencjalnych problemów należą: brak świadomości emocjonalnych niuansów, z jakimi wiąże się wspólne życie, oraz tendencja do szukania rozwiązań problemów w teorii, zamiast realnie omawiać je z partnerem.
Dlatego do Naukowców lepiej pasują przedstawiciele innych typów miłosnych.

Jeśli jesteś kobietą
Według systemu typów miłosnych najlepsi dla ciebie partnerzy to Ekspert (INTJ), Generał (ENTJ) lub Innowator (ENTP).
W parze z Generałem stworzysz związek oparty na rywalizacji i innowacjach. Jeśli twoimi partnerami są Ekspert lub Innowator, czekają cię intelektualne rozmowy i debaty nad fascynującymi planami, dzięki którym twoja druga połowa zamierza udoskonalić świat.

Jeśli jesteś mężczyzną
Najlepszą dla ciebie partnerką jest Tajemnicza Pisarka (INFJ). Zaintryguje cię filozoficzna strona jej natury. Taka kobieta pomoże ci dotrzeć do wrażliwej i czułej strony twojej osobowości.
Przestroga: Jako mężczyzna Naukowiec masz zwykle trudności w ocenianiu związków i podejmowaniu decyzji dotyczących uczuć. W rezultacie możesz dać się ponieść uczuciu do kobiety, która wydaje ci się ogromnie emocjonalna, na przykład do Aktorki (ESFP) lub Filozofki Społecznej (ENFP. Na początku nie potrafisz się takim partnerkom oprzeć, ale na dłuższą metę do szału zacznie cię doprowadzać ich natura — w twoim pojęciu zwariowana i nieodpowiedzialna.

JEŚLI TWÓJ IDEALNY PARTNER TO NAUKOWIEC
Gdzie spotkasz Naukowca?

Najlepiej spędzaj dużo czasu w miejscach, gdzie zwykle spotykają się intelektualiści, ludzie wykształceni i o wyrafinowanym guście. Odwiedzaj:
• degustacje win w klubach koneserów,
• koncerty muzyki poważnej i jazzu,
• wystawy i aukcje sztuki,
• The Single Gourmet (klub dla singli smakoszy),
• towarzystwa i kluby muzyczne,
• kursy tańca towarzyskiego,
• kluby szachowe,
• kluby dla miłośników nauki (oraz science fiction), na przykład fankluby i konwenty miłośników Star Treka (lub Gwiezdnych wojen),
• targi komputerowe,
• kluby dla wykształconych singli,
• kluby miłośników książek (takie jak amerykański Single Book- lovers - korespondencyjny klub dla lubiących czytać singli),
• wydziały inżynierii lokalnych uniwersytetów,
• kluby komputerowe.
Jeśli zależy ci na szybkich postępach w poszukiwaniach wymarzonego Naukowca, zajrzyj na ulubiony plac zabaw takich osób: do Internetu.
Na początku Doris, dwudziestopięcioletnia lingwistka, sceptycznie podchodziła do szukania idealnego partnera za pośrednictwem komputera. Ale po rozmowach z dwiema przyjaciółkami, które znalazły swoich narzeczonych Naukowców w sieci (czatując na forach intenetowych), postanowiła spróbować tego sposobu.
Najpierw zaczęła szukać odpowiedniego chat roomu za pośrednictwem grupy dyskusyjnej, do której zaglądali intelektualiści. W końcu znalazła swoje wymarzone miejsce: chat room „University Professors looping for Love" [ang. profesorowie uniwersyteccy szukają miłości}.
Już podczas pierwszej wizyty poznała idealnego partnera, Yincenta - który w sieci podpisywał się pseudonimem „Ivy League"- trzydziestotrzyletniego Naukowca, profesora chemii na uniwersytecie. Był bardzo błyskotliwy (z ilorazem inteligencji 165), zabawny i zaskakująco twardo stąpał po ziemi. Kiedy zobaczyła go na zdjęciu, które przesłał jej pocztą elektroniczną, i później, gdy się z nim spotkała, z zadowoleniem stwierdziła, że jest w jej typie: wysoki, o szerokich ramionach i z czupryną w kolorze piasku.
Kiedy Yincent w końcu pokonał całe Stany, aby spotkać się z Doris po ośmiu miesiącach romantycznych emaili i gorących schadzek w prywatnym chat roomie, nie tracili czasu. Przyjechał z pierścionkiem i trzy dni później wzięli ślub.

Jak się umówić z Naukowcem?
Nakłoń taką osobę do rozmowy na jakiś teoretyczny i naukowy temat. Jeśli jesteś ekspertem w jakiejś dziedzinie, wykorzystaj to.
Naukowcy szanują ludzi, którzy są specjalistami w sferze słabo im znanej. Rozmawiając z Naukowcem, nie przejmuj się, jeśli zadaje ci niezliczone pytania pozornie niezwiązane z tematem rozmowy. Naukowcy są Obserwatorami, więc uwielbiają poznawać wiele różnych ścieżek i opcji. Ich ciekawość jest nienasycona.

Dobra rada na randkę:
Zastosuj taktykę łamigłówki intelektualnej.

Ponieważ Naukowców fascynują intelektualne wyzwania, doskonałą strategią zwrócenia na siebie uwagi jest poproszenie o pomoc w rozwiązaniu łamigłówki, zagadki, szarady lub zadania matematycznego.
Po sześciu latach umawiania się z nieodpowiednimi mężczyznami Rachel- dwudziestoośmioletnia doktorantka - zastosowała „taktykę łamigłówki intelektualnej", aby rozbudzić zainteresowanie swojego Naukowca. Gdy zobaczyła go po raz pierwszy, zupełnie ją zatkało. Ben — dwudziestosiedmioletni inżynier elektryk - był najinteligentniejszym facetem na zajęciach komputerowych, na które uczęszczała. Był też najprzystojniejszy. Miał blond czuprynę surfera i typowo amerykański uśmiech.
Okazał się chyba najbardziej nieśmiałym z mężczyzn, jakich Rachel spotkała. Wiedziała, że trzeba by cudu, aby umówił się z nią na randkę. Niedługo kurs komputerowy miał się skończyć, więc bardzo zależało jej na nawiązaniu znajomości z wymarzonym facetem.
Na podstawie swoich obserwacji doszła do wniosku, że należy on do typu Naukowców. Postanowiła więc odwołać się do jego intelektu i zastosować taktykę łamigłówki. Na ostatnich zajęciach usiadła obok Bena i zaczęła się bawić kostką Rubika.
W trakcie przerw kombinowała i przesuwała elementy sześcianu z rosnącą irytacją i złością. „Chyba zwariuję", mruknęła na tyle głośno, by Ben ją usłyszał. Na początku nawet na nią nie spojrzał, ale w miarę jak rosła jej frustracja, zaczął się jej przyglądać.
W końcu zerknął na nią nieśmiało i powiedział cicho: „Może ja spróbuję'?''
Z westchnieniem ulgi Rachel odparła: „Och, mógłbyś mi pomóc? Od tygodni się nad tym głowię".
Po zajęciach Ben pomógł jej rozwiązać łamigłówkę, a później zjadł z Rachel lunch. Teraz są zaręczeni i jedyną zagadką, nad jaką się głowią, jest to, ile osób zaprosić na wesele.


Jakie filmy warto wybrać na randkę z Naukowcem?

Oto kilka propozycji, które rozbudzą wyobraźnię twojego Na¬ukowca:
• Sokół maltański (1941). Naukowcom spodoba się labirynt wątków, żywe dialogi i intrygująca obsada w tym klasycznym filmie z Humphreyem Bogartem, opowiadającym o przygodach prywatnego detektywa Sama Spade'a.
Niebezpieczne związki (1988). Glenn Close i John Malkovich grają francuskich arystokratów sprzed okresu rewolucji. Oboje snują intrygi, sprowadzając kobiety i mężczyzn na złą drogę i czerpiąc z tego osobistą przyjemność i zyski. Zawiła fabuła i szczegółowo odtworzona epoka zachwycą i zaintrygują każdego Naukowca.
• Zawrót głowy (Fertigo) (1958). Arcydzieło Hitchcocka. James Stewart wprowadza widza w umysł mężczyzny, którego ob sesja na punkcie pewnej kobiety prowadzi do zbrodni.
• Star Trek (wszystkie dziesięć filmów powstałych w latach 1979-2002) oraz pierwszy serial telewizyjny (nakręcony w latach 1966-1969). I co z tego, że Naukowcy widzieli Star Tr ka setki razy? Dla nich nie ma nic lepszego niż międzygalaktyczne przygody statku Enterprise i jego załogi walczącej z siłami zła i odkrywającej tajemnice kosmosu.

Jak zdobyć miłość Naukowca?

Zabierz taką osobę do muzeum nauki, porozmawiaj z nią o astrofizyce lub na inne tematy, które rozbudzą jej pragnienie zdobywania wiedzy i chęć zrozumienia, jak działa świat.
Jako introwertycy (I) Naukowcy lubią spędzać czas sam na sam z partnerem lub w niewielkim gronie bliskich przyjaciół. Chętnie wdają się w intelektualne dyskusje, więc masz szansę olśnić ich swoją wiedzą.

Dobra rada na miłość:
Podsycaj zainteresowanie Naukowca nowymi ideami, teoriami i metodami.

Znajdź książkę na interesujący cię temat, o którym twój Naukowiec niewiele wie. Przeczytaj fragment na głos lub poproś, by on przeczytał kawałek tobie. Potem podyskutujcie o poznanym właśnie materiale. Przedstaw Naukowcowi wyzwanie - niech obmyśli inne, sprytne rozwiązanie lub alternatywne podejście do problemu, o którym rozmawialiście.
Zapytaj go, czy zna jakąś lepszą metodę niż Jungowska typologia osobowości, według której można podzielić ludzi na różne kategorie w odniesieniu do stylu preferowanych przez nich związków. Kiedy poruszysz ten temat, twój Naukowiec chętnie włączy się w rozmowę i przedstawi własne poglądy. W ten sposób zapoczątkujecie więź, jaka może powstać tylko dzięki intelektualnym dyskusjom.
Choć osoby zaliczające się do innych typów miłosnych pewnie uznałyby takie podejście do sfery uczuciowej za mechaniczne i pozbawione emocji, właśnie ono pociąga bystrego Naukowca. Jeśli potrafisz w ten sposób intelektualnie prowokować i stymulować partnera, na pewno zdobędziesz jego względy.

Jakiego związku seksualnego możesz się spodziewać po Naukowcu?

Być może konieczne okaże się zainwestowanie sporo czasu i energii, zanim oboje poczujecie się swobodnie w sytuacjach intymnych. Naukowcy nie są szczególnie biegli w wyrażaniu emocji, więc w sypialni mogą sprawiać wrażenie trochę oziębłych.
Jednak wcale nie są pozbawieni uczuć. Po prostu inaczej postrzegają intymność, dla nich to pogoń za wiedzą oraz próby zrozumienia złożonych i tajemnych aspektów wszystkiego, co się dzieje w życiu, także seksu.

Dobra rada w sferze seksu:
Wykorzystaj stymulującą wymianę zdań jako element gry wstępnej.

Kluczem do rozbudzenia namiętności w Naukowcach jest wcześniejsza stymulacja intelektu. Twoja druga połowa musi po czuć łączącą was intelektualną więź i dostrzec w tobie godnego towarzysza niekończących się poszukiwań prawdy i zrozumienia. Zanim zaczniecie się kochać, porusz jakieś teoretyczne i/lub kontrowersyjne zagadnienie, o którym twój Naukowiec lubi rozmawiać. Pokieruj dyskusją tak, aby osiągnęła szczytowy punkt na chwilę przedtem, zanim zaczniesz uwodzić partnera. Pamiętaj: im głębiej sięgniesz w umysł Naukowca, tym więcej seksualnej dynamiki otrzymasz w zamian.

Jakiego rodzaju trwałego związku możesz się spodziewać po Naukowcu?

Naukowcy rozbudzą intelektualne pragnienia, ukażą optymistyczną wizję przyszłości i będą wyrozumiałymi, swobodnymi partnerami w zaangażowanym związku.
Z drugiej strony, życie w trwałym związku z taką osobą wiąże się z konkretnymi wyzwaniami. Oto rezultaty badań, które to potwierdzają:
• Kobiety z grupy Naukowców należą do najmniej szczęśliwych w małżeństwie spośród wszystkich szesnastu typów miłosnych.
• Panie, które poślubiają Naukowców, bez względu na to, do jakiego typu same się zaliczają, często są w takich związkach nieszczęśliwe.
• Spośród wszystkich szesnastu typów miłosnych mężczyźni Naukowcy zwracają najmniej uwagi na emocjonalne aspekty wzajemnych relacji (i co za tym idzie, są najmniej ich świadomi). W rezultacie mogą myśleć, że wszystko układa się świetnie, podczas gdy ich partnerki są nieszczęśliwe i pragną zakończyć znajomość.
• Bez względu na płeć, Naukowcy zwykle najkrócej wytrzymują w małżeństwie.
Problemy te najprawdopodobniej wynikają z faktu, że Naukowcy polegają przede wszystkim na własnej wizji tego, jak powinien wyglądać związek, często ignorując rzeczywistą sytuację (stąd mała świadomość emocjonalnych aspektów związku wśród mężczyzn z tej grupy).
Sprawę dodatkowo komplikuje to, że wielu Naukowców zupełnie nie ma kontaktu z uczuciową stroną osobowości i dlatego nie są oni świadomi emocjonalnych potrzeb partnerów. Poza tym z natury introwertyczni Naukowcy nie mają wyczucia towarzyskiego i popełniają gafy, które zawstydzają, a nawet upokarzają bardziej towarzysko wyrobionych partnerów.
Na koniec dobra wiadomość: Naukowcy potrafią się przystosować i być dobrymi partnerami, jeśli pracują nad przezwyciężeniem swoich słabych stron i korzystają z mocniejszych aspektów osobowości - dobrze rozwiniętej wyobraźni i wyrozumiałej natury - aby poprawić jakość relacji z innymi. Wtedy mogą tworzyć dobre, rozwijające się związki i małżeństwa, które trwają do końca życia.


9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

Awatar użytkownika
Kantus
Posty: 249
Rejestracja: środa, 23 maja 2007, 18:12

#2 Post autor: Kantus » poniedziałek, 8 października 2007, 16:43

Im więcej czytam te opisy INTp tym bardziejmi się one podobają:)
Cóż to? Szukasz? Chciałbyś się udziesięciokrotnić, ustokrotnić? Szukasz zwolenników? - Szukaj zer!

:]

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#3 Post autor: yusti » poniedziałek, 8 października 2007, 17:10

.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 października 2010, 15:43 przez yusti, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Almodi
Posty: 285
Rejestracja: niedziela, 15 października 2006, 17:54

#4 Post autor: Almodi » czwartek, 11 października 2007, 19:45

Smoku mam nadzieje, ze masz zamiar zamiescic taki opis dla ENFp :)

Kikijuro
Posty: 499
Rejestracja: sobota, 21 października 2006, 21:54

#5 Post autor: Kikijuro » piątek, 12 października 2007, 13:44

I dla piętnastu innych typów :P

Sorry za OT :oops:

Czekolada
VIP
VIP
Posty: 653
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2007, 22:15

#6 Post autor: Czekolada » piątek, 12 października 2007, 15:13

arturoos pisze:I dla piętnastu innych typów :P

Sorry za OT :oops:
Z szczególną uwagą na to, że Smok sam należy do naszego szacownego grona :D ...
Filozofki Społecznej (ENFP. Na początku nie potrafisz się takim partnerkom oprzeć, ale na dłuższą metę do szału zacznie cię doprowadzać ich natura — w twoim pojęciu zwariowana i nieodpowiedzialna.
Filozofka Społeczna ... uahaha. Dalej ... bardzo możliwe.

Awatar użytkownika
Zielony smok
VIP
VIP
Posty: 1854
Rejestracja: czwartek, 14 grudnia 2006, 19:17
Enneatyp: Mediator
Lokalizacja: następna stacja...

#7 Post autor: Zielony smok » piątek, 12 października 2007, 15:44

Dobra swojaki ENFP dostaniecie mięsko dla stada. Ale jak skończę malować sufit w łazience. Jeśli nie odezwę się w ciągu dwóch godzin - spadłem z drabiny i przeszedłem w stan trwałej dysfunkcji.
9w8 ENFP
Nie dyskutuj z idiotą, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i wygra przewagą doświadczenia.
Ps. ( Jestem na dłuuuugim urlopie - nie odpisuję na PW, sorry )

yusti
Posty: 4664
Rejestracja: niedziela, 22 października 2006, 17:54
Enneatyp: Perfekcjonista

#8 Post autor: yusti » piątek, 12 października 2007, 16:39

.
Ostatnio zmieniony czwartek, 7 października 2010, 15:45 przez yusti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
malna
Posty: 322
Rejestracja: czwartek, 2 listopada 2006, 01:25
Lokalizacja: Wrocław

#9 Post autor: malna » piątek, 19 października 2007, 17:36

Znajdź książkę na interesujący cię temat, o którym twój Naukowiec niewiele wie. Przeczytaj fragment na głos lub poproś, by on przeczytał kawałek tobie. Potem podyskutujcie o poznanym właśnie materiale.
Biblia ze Świadkami Jehowy to mój dziki fetysz. ;-) Idealni partnerzy sami pukają do drzwi! 8)

Niekoniecznie się z tym wszystkim zgadzam, w każdym razie dzięki Smoku.
4

have a strange day

Awatar użytkownika
Nuit
Posty: 935
Rejestracja: środa, 7 marca 2007, 00:15
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

#10 Post autor: Nuit » niedziela, 18 listopada 2007, 01:21

NAJLEPSI PARTNERZY DLA NAUKOWCA
Choć Naukowców jest bardzo niewielu (zaledwie 3 procent ludzi), to silnie przyciągają się nawzajem. Z moich badań wynika jednak, że parom Naukowców trudno osiągnąć szczęście, ponieważ wnoszą do związku te same słabości. Do potencjalnych problemów należą: brak świadomości emocjonalnych niuansów, z jakimi wiąże się wspólne życie, oraz tendencja do szukania rozwiązań problemów w teorii, zamiast realnie omawiać je z partnerem.
Dlatego do Naukowców lepiej pasują przedstawiciele innych typów miłosnych.


Super, że wpadli na to że 2x INTP to nie najszczęśliwszy pomysł.
Ale podobnie będzie INTP plus INTJ --> zbyt mało energii, wzajemnej stymulacji -a w efekcie życie obok siebie niż ze sobą.
Intelektualne stymulowanie siebie ma swoje granice i nie wystarcza dla związku;p
Natomiast przy związku INTP z ENTP lub ENTJ --> INTP będzie mogło być tłamszone, co zademonstruje raczej irytacją niż czymś innym i w końcu stwierdzi, że ten związek nie działa inspirująco i nie stwarza mu warunków do rozwoju i odejdzie.
Poza tym w takich związkach bardzo łatwo o nieporozumienia na tle emocjonalnym, brak komunikacji w tej sferze, wyrażania swoich potrzeb i rozumienia potrzeb partnera. W takiej sytuacji problemy na tle emocjonalnym będą narastać aż wybuchnął, albo sprawią, że partnerzy się od siebie emocjonalnie oddalą.

Mam w swoim bliskim otoczeniu zarówno INTP jak i INTJ. Bardzo dobrze mi się z nimi rozmawia, ale już jeśli widzę że INTP ma problemy i się coraz bardziej w sobie zamyka, to nie wiem jak do niego dotrzeć - tak samo nie potrafię sama komunikować o swoich problemach/potrzebach.
Wiem co prawda co zrobić kiedy INTJ się miota z powodu nieprzewidzianego zdarzenia - on wtedy zupełnie traci możliwość logicznego myślenia i panikuje! (wtedy na szczęście daje sobą pokierować i razem jesteśmy w stanie opanować sytuację) Z drugiej strony INTJ faktycznie posiada nieco lepszy zmysł praktyczny niż ja - ale tak samo jak ja nie orientuje się w drobiazgach... Więc znowu słabości się dublują...
"Ty nie jesteś kobietą, jesteś wiedźmą. A wiedźma to wiedźma - nie ma dobra, czy zła"

Chaos i zniszczenie by ENTp

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

#11 Post autor: Snufkin » piątek, 13 czerwca 2008, 00:02

.
Ostatnio zmieniony środa, 17 marca 2010, 16:14 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

dillinger
Posty: 548
Rejestracja: wtorek, 31 lipca 2007, 16:44

#12 Post autor: dillinger » piątek, 13 czerwca 2008, 01:43

Gorsza tragedia w życiu nie mogła Ci się przydarzyć <klepie po plecach w geście współczucia>.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Typy MBTI w miłości - INTP

#13 Post autor: Snufkin » piątek, 18 lipca 2008, 18:25

.
Ostatnio zmieniony środa, 17 marca 2010, 17:55 przez Snufkin, łącznie zmieniany 1 raz.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

NoLeader
Posty: 783
Rejestracja: czwartek, 19 października 2006, 01:50

Re: Typy MBTI w miłości - INTP

#14 Post autor: NoLeader » piątek, 18 lipca 2008, 19:17

Snufkin pisze:. ENFP znam jedną i jestem pod sporym wrażeniem Jej osobowości. Bardzo dowcipna, empatyczna, wesoła, taktowna, wrażliwa, zabawna, inteligentna i kreatywna. Jest prawie idealna...
Niestety ma chuјa, bo jest she malem...


heh, sorry Snuf, nie moglem sie powstrzymać :D

Eradicator
Posty: 387
Rejestracja: sobota, 24 maja 2008, 13:03

#15 Post autor: Eradicator » piątek, 18 lipca 2008, 19:56

Mógłby ktoś przetłumaczyć dla INTJ ? Zwłaszcza dla T. :D

ODPOWIEDZ