Odpowiedzi jakie zaznaczaliście w teście

Wiadomość
Autor
Awatar użytkownika
Agon
Posty: 1158
Rejestracja: wtorek, 30 grudnia 2014, 00:23
Kontakt:

Odpowiedzi jakie zaznaczaliście w teście

#1 Post autor: Agon » piątek, 9 czerwca 2017, 21:43

Zainspirowany filmikiem Gargamela postanowiłem również podzielić się swoimi odpowiedziami w teście enneagramu. Wykonywałem go już w przeszłości parę razy, a teraz mnie natchnęło, by zrobić to ponownie starając się wykonywać go w pełni w zgodzie ze sobą. Poniżej moje odpowiedzi i uzyskany wynik.
Spoiler:
Miałem jeszcze dodać komentarz do każdego wyboru, dlaczego tak, a nie inaczej, ale za dużo by mi to zajęło czasu. Starałem się dobrze przemyśleć każdą odpowiedź. Sam wynik nawet zgadza się z tym co napisał And w swoim poście o motywacjach typów, natomiast opis typu już średnio mi się zgadza. 8 na ogół są cholerykami, a mi bliżej do flegmatyka, choć mam też typowo choleryczne zapędy. W każdym bądź razie ogólne wrażenie jakie sprawiają Ósemki raczej nie pasuje do ogólnego wrażenia jakie sprawiam ja. Ciekawe jest też, że wyszło mi czyste 8, a na początku mojej przygody z forum wychodziło mi czyste 5 i za taki typ się wtedy uważałem. W każdym bądź razie nie przywiązuję jakiejś szczególnej wagi do tego testu, ale zrobiłem to jako ciekawostkę.

Podzielcie się swoimi odpowiedziami :D



Awatar użytkownika
hippiee
Posty: 182
Rejestracja: piątek, 30 sierpnia 2013, 15:55
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam... ;)

Re: Odpowiedzi jakie zaznaczaliście w teście

#2 Post autor: hippiee » sobota, 10 czerwca 2017, 00:19

► Pokaż Spoiler
Dawno tego testu nie robiłam ale jestem niezmiennie 7 tylko skrzydło jak zwykle mi się waha ...
Teraz zaś 7w8 ostatnio jak robiłam to było 7w6. Nie do końca wiem od czego to zależy. Ale wiem, że jedno się zmieniło - na pewno weszłam na wyższe PRO. ;)
Po za tym nie ma co się sugerować tym testem. On jedyne co to pomógł mi tylko utwierdzić się w przekonaniu, że jestem 7. Co do skrzydeł dalej w sumie uważam, że jednak bliżej mi do 6 ;)
7w6, 4 PRO, IEE, sp/so

Awatar użytkownika
Ocenzurowana
Posty: 56
Rejestracja: sobota, 23 lipca 2016, 18:28
Enneatyp: Dawca

Re: Odpowiedzi jakie zaznaczaliście w teście

#3 Post autor: Ocenzurowana » sobota, 10 czerwca 2017, 20:44

Spoiler:
Wynik - 2w1, jak można było się spodziewać
Obrazek
błogosławieni zdystansowani, albowiem oni bólu dupy mieć nie będą
2w1. Rasowy ambiwertyk. Osobowość androgyniczna. Miło poznać.
IrekTki pisze:twoje wpisy na czacie są jak powiew świeżego wiatru na pustej gorącej pustyni

Awatar użytkownika
nickt
Posty: 21
Rejestracja: czwartek, 29 marca 2012, 18:30
Enneatyp: Obserwator

Re: Odpowiedzi jakie zaznaczaliście w teście

#4 Post autor: nickt » niedziela, 11 czerwca 2017, 20:56

https://i.imgur.com/8fui4Oq.jpg
Spoiler:
5w4 - przegryw
Zdrowy na ciele i umyśle

Awatar użytkownika
SBX
Posty: 3
Rejestracja: czwartek, 8 czerwca 2017, 23:11

Re: Odpowiedzi jakie zaznaczaliście w teście

#5 Post autor: SBX » poniedziałek, 12 czerwca 2017, 11:43

Spoiler:
Wyszło 5w4, czasem wychodzi 4w5. Inne typy też mi się trafiają, ale te dwa zdecydowanie najczęściej.

Awatar użytkownika
Eol
Posty: 581
Rejestracja: środa, 28 listopada 2007, 19:14
Enneatyp: Obserwator

Re: Odpowiedzi jakie zaznaczaliście w teście

#6 Post autor: Eol » poniedziałek, 12 czerwca 2017, 11:59

Że też wam się chce to pisać :D
5w4 so/sx INTj - LII
... tysiąc dni nie dowiedzie, że mamy rację, za to jeden dzień może dowieść, że się mylimy.

ODPOWIEDZ