Hanzo test

Wiadomość
Autor
bruno dievs
Posty: 796
Rejestracja: wtorek, 30 czerwca 2009, 00:58

Re: Hanzo test

#91 Post autor: bruno dievs » wtorek, 19 lutego 2013, 20:16

Kontrolnie zrobiłem test i wyszło tak
Twój typ osobowości to Typ 5 - Obserwator (Obserwator, Myśliciel, The Investigator). W Twoim przypadku typ ten jest bardzo silny - nie przejawiają się żadne wpływy innych typów osobowości (większość ludzi posiada dodatkowy podtyp osobowości).


639f3d3b99876f1c9f27f68ea08dcbb8

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Hanzo test

#92 Post autor: Cotta » środa, 20 lutego 2013, 00:23

Cotta kilka miesięcy temu pisze:
Cotta ponad rok temu pisze:
Twój typ osobowości to Typ 4 - Indywidualista (Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist). W Twoim przypadku typ ten jest bardzo silny - nie przejawiają się żadne wpływy innych typów osobowości (większość ludzi posiada dodatkowy podtyp osobowości).
Toto mi napisali.
Tak było rok temu. Dzisiaj:
Twój typ osobowości to Typ 9 - Mediator (Mediator, Osadnik, The Peacemaker). W Twoim przypadku typ ten jest bardzo silny - nie przejawiają się żadne wpływy innych typów osobowości (większość ludzi posiada dodatkowy podtyp osobowości).
Może za rok będę jeszcze czymś innym. :lol:
Bruno, zainspirowałeś mnie... kolejna wersja mnie wg tego testu:

Twój typ osobowości to Typ 3 - Zdobywca (Zdobywca, Wykonawca, The Achiever). W Twoim przypadku typ ten jest bardzo silny - nie przejawiają się żadne wpływy innych typów osobowości (większość ludzi posiada dodatkowy podtyp osobowości).

Najbardziej mi się podoba, że za każdym razem typ jest bardzo silny i bez wpływów. 8-)
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Awatar użytkownika
jouziou
Posty: 775
Rejestracja: czwartek, 30 kwietnia 2009, 23:07
Enneatyp: Indywidualista
Kontakt:

Re: Hanzo test

#93 Post autor: jouziou » środa, 20 lutego 2013, 16:22

Twój główny typ osobowości to Typ 3 - Zdobywca (Zdobywca, Wykonawca, The Achiever). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 4 - Indywidualista (Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist).
a w teście na stronie enneagram.pl wyszło mi 5w4 XD

zresztą kompletnie się zgadzam z tymi wynikami, jestem Czwórką, ale nie bez przyczyny ta Trójka i Piątka mi się jakoś przyplątały
Mój nick wymawia się JOŁZIOŁ nie juziu

bruno dievs
Posty: 796
Rejestracja: wtorek, 30 czerwca 2009, 00:58

Re: Hanzo test

#94 Post autor: bruno dievs » środa, 20 lutego 2013, 17:01

@Cotta,
czyżby jakieś sukcesy i osiągnięcia za tym stały? ;)
639f3d3b99876f1c9f27f68ea08dcbb8

Awatar użytkownika
Cotta
VIP
VIP
Posty: 2409
Rejestracja: czwartek, 12 maja 2011, 16:55
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: pomorskie

Re: Hanzo test

#95 Post autor: Cotta » środa, 20 lutego 2013, 22:02

Hmm... może raczej to, że ostatnio mam mnóstwo pracy, dużo zadań itd.? I przez to się utrójczyłam? Ale powinnam się zósemczyć a nie utrójkowić. :o
5w4, sp/sx/so, INTJ
LII [Ne, DCNH - CT(H)]


http://www.poomoc.pl/

Życie bywa skomplikowane, więc lepiej się zdrzemnąć.

Snufkin
Posty: 5625
Rejestracja: piątek, 4 kwietnia 2008, 14:28
Enneatyp: Obserwator

Re: Hanzo test

#96 Post autor: Snufkin » niedziela, 24 lutego 2013, 19:35

Test kontrolny po przeszło roku:
Twój główny typ osobowości to Typ 9 - Mediator (Mediator, Osadnik, The Peacemaker). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 5 - Obserwator (Obserwator, Myśliciel, The Investigator).
Jak miło ! Pierwszy raz wyszedł mi inny typ niż zawsze.
Dla porównania zrobiłem test ze strony głównej: Twój typ to : 9w1
Powinienem więc chyba zmienić bazowe podforum i jakoś zintegrować się z tymi ciepłymi kluchami go zamieszkującymi.
5w4, sp/sx/so
ILI - Ni, DCNH - CT(H)

Awatar użytkownika
bodzios
Posty: 695
Rejestracja: poniedziałek, 18 stycznia 2010, 23:06
Enneatyp: Obserwator

Re: Hanzo test

#97 Post autor: bodzios » wtorek, 30 kwietnia 2013, 23:15

Kontrolnie:
Twój typ osobowości to Typ 5 - Obserwator (Obserwator, Myśliciel, The Investigator). W Twoim przypadku typ ten jest bardzo silny - nie przejawiają się żadne wpływy innych typów osobowości (większość ludzi posiada dodatkowy podtyp osobowości).
No UPS - no party. :(

Cappuchino0
Posty: 187
Rejestracja: sobota, 9 lutego 2013, 20:47

Re: Hanzo test

#98 Post autor: Cappuchino0 » niedziela, 23 czerwca 2013, 14:36

Wyszlo mi 5w4.
GLUt - chxx

Awatar użytkownika
Eol
Posty: 581
Rejestracja: środa, 28 listopada 2007, 19:14
Enneatyp: Obserwator

Re: Hanzo test

#99 Post autor: Eol » wtorek, 2 lipca 2013, 20:07

Mnie wyszło coś takiego:

Twój główny typ osobowości to Typ 5 - Obserwator (Obserwator, Myśliciel, The Investigator). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 3 - Zdobywca (Zdobywca, Wykonawca, The Achiever).

To dość zastanawiający wynik, zważywszy że szukając avatara dla siebie, szukałem obrazka z zamyślonym gościem trzymającym miecz albo topór na kolanach... :D

Nieco poczytałem o tej "trójce" i, obiektywnie patrząc, niektóre rzeczy z tego typu mógłbym sobie przypisać ale całokształt do mnie w ogóle nie pasuje. Zwłaszcza to:
" ...najważniejszej cechy, trójka posiada głęboko ukrytą potrzebę bycia dostrzeganym, akceptowanym i podziwianym za swoje działania".
Z potrzebą akceptacji mógłbym się jeszcze zgodzić, ale reszta byłaby niemile widziana.
5w4 so/sx INTj - LII
... tysiąc dni nie dowiedzie, że mamy rację, za to jeden dzień może dowieść, że się mylimy.

bianco_martino
Posty: 18
Rejestracja: niedziela, 30 czerwca 2013, 08:59
Enneatyp: Szef
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hanzo test

#100 Post autor: bianco_martino » piątek, 5 lipca 2013, 18:06

Mi natomiast wyszlo to: Twój główny typ osobowości to Typ 8 - Wojownik (Wojownik, Władca, Szef, The Challenger). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 3 - Zdobywca (Zdobywca, Wykonawca, The Achiever).

widze, ze ósemkowość we mnie jak siedziala tak siedzi nadal. najzabawniejsze jest to, ze kiedys ktos mnie zapytal kim chcialbys byc, ja odpowiedzialem szefem wlasnej firmy. i patrze na dol wyniku testu i jest napisane: szef firmy, kierownik w biurze..

ogolnie duzo prawdy jest w tym opisie tego testu hanzo...

Awatar użytkownika
And
Posty: 551
Rejestracja: sobota, 1 maja 2010, 21:51
Enneatyp: Obserwator
Lokalizacja: Andaluzja

Re: Hanzo test

#101 Post autor: And » wtorek, 16 lipca 2013, 23:13

Zrobiłem kontrolnie i znowu mi wyszło 9 bez żadnego wpływu. :D A mam wrażenie, że sporo innych odpowiedzi udzielałem, niż ostatnio.

Awatar użytkownika
DarkFlameMaster
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 14 lipca 2013, 13:06
Enneatyp: Obserwator

Re: Hanzo test

#102 Post autor: DarkFlameMaster » środa, 17 lipca 2013, 20:10

normalnie w enneagramie wychodzi mi 4w5 lub 5w4. Tutaj wyszło mi : ,,Twój główny typ osobowości to Typ 4 - Indywidualista (Indywidualista, Ekscentryk, Tragiczny Romantyk, The Individualist). Posiadasz także wpływowy podtyp osobowości 5 - Obserwator (Obserwator, Myśliciel, The Investigator)." Czyli się nie uwolnię od swojej osobowości...
Jestem tylko gwiezdnym pyłem

Awatar użytkownika
999Przemek
Posty: 227
Rejestracja: sobota, 3 sierpnia 2013, 23:44
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Hanzo test

#103 Post autor: 999Przemek » środa, 7 sierpnia 2013, 22:12

Mi wyszło 2... ale nawet bez wpływu 7? bez jaj :P
Enneagram: 7w8
Socionika i MBTI: ENTp-ILE
Instynkt: sx

Awatar użytkownika
999Przemek
Posty: 227
Rejestracja: sobota, 3 sierpnia 2013, 23:44
Enneatyp: Entuzjasta
Lokalizacja: Dolny Śląsk

Re: Hanzo test

#104 Post autor: 999Przemek » środa, 7 sierpnia 2013, 22:16

Hah :lol: Kilka poprawek i 5, bez wpływów... nieogar :D
Enneagram: 7w8
Socionika i MBTI: ENTp-ILE
Instynkt: sx

dokladna
Posty: 34
Rejestracja: czwartek, 5 września 2013, 11:47
Enneatyp: Indywidualista

Re: Hanzo test

#105 Post autor: dokladna » piątek, 6 września 2013, 14:30

tutaj mi wyszło 6 a podtyp 4 . 4 wychodziła mi na głównym teście ze skrzydłem 5 . muszę jeszcze sporo poczytać na temat - dopiero się wdrażam . też sądzę, że jeśli delikatnie inaczej odpowiemy na kilka pytań wynik będzie całkiem inny, zależy od nastroju, dnia, odczuć w danej chwili od przywołanego w pamięci zdarzenia itp.
4w5

ODPOWIEDZ